Pani Grażyno-Prosze o porade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-12, 00:13   #1
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414

Pani Grażyno-Prosze o porade


Witam,wiec dzisiaj kupilam prostownice Babyliss z emisja pary (ta najzwyklejsza;pisalam o niej niedawno w innym watku)Slyszalam wiele dobrych opinii na temat tej firmy wiec nie mialam watpliwosci.Dzisiaj wyprostowalam sobie nia wlosy i szczerze mowiac liczylam na lepszy efekt.Co prawda wlosy sa gladkie w dotyku ale na tym sie konczy bo tak samo wygladaja kiedy wysusze je suszarka czeszac jednoczesnie wlosy zwykla szczotka.Kiedy wychodzilam od fryzjera po prostowaniu moje wlosy wygladaly super a po tej prostownicy wygladaja najzwyklej w swiecie a konce i tak sie wywijaja.I teraz Pani Grazyno zastanawiam sie od czego to zalezy.Czy da sie jeszcze cos z tym zrobic np.jakies specjalne srodki stylizujace czy ta prostownica mi sie juz nie przyda bo po prostu jest do bani?I czy dać sobie z nia spokoj a zainwestowac w miare mozliwosci w lepsza prostownice?Teraz jestem miedzy młotem a kowadłem dlatego prosze o rade i czekam na odzew.
Pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 16:22   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Pani Grażyno-Prosze o porade


szkoda ze nie przeczytalas watkow na temat prostownic
ja pisalam o nich bardzo dokaldnie, i o roznicy midzy babylissem ze sklepu a tym profesjonalnym
musisz sprobowac uzyc prze prostowaniem srodka stylizujacego ,ktory wspomoze je wygaldzic i utrzymac efekt
w watkach o prostowaniu wlosow dziewczyny tez dzielily sie rodzajem tych srodkow moze znajdziesz cos dla siebia
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.