Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym smalcem:P - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 18:06   #811
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

u mnie tak samo mialam nadzieje, ze bedzie idealny dzien ale skusilam sie na polowe batona nadziewanego.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 19:56   #812
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Cytat:
Napisane przez Zosienieczka Pokaż wiadomość
Gdzie was wywialo? Wracac!!! bo mam nadwyzke i nie ma z kim zrzucac tego
Jestem taaaak ładna pogoda że aż szkoda przed kompem ją spędzać

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Ja jestem caly czas, @ mam, ale dzis pocwicze sobie.
Piekna pogoda

Tylkoz dieta slabo
Idealna na bieganie i spacery tylko jakoś do tego biegania nie mogę się zebrać

Ja nawet na wagę nie staje, boje się co pokaże no ale do lata tak blisko, trzeba znow się bardziej zmotywować więc mam nadzieje ze wszystkie dziewczyny wrócą i będziemy dalej razem walczyły
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:31   #813
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

oby, bo jak tak dalej bedzie ciagle bede tyc, a nie chudnac
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 20:46   #814
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

hej

właśnie z ćwiczeń wróciłam, niezły wycisk dzisiaj był
teraz popijam sok pomidorowy - przemogłam się

aaa i zapomniałabym - jadę do Chorwacji w lipcu, także kurka wodna motywacja wzrosła hehehe
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 21:22   #815
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

o swojej motywacji, waznym weselu, wybieraniu sukienek w czerwcu zdazylam jakos zapomniec ehhh, sama nie wiem co jest ze mna nie tak. Moze ostatnie wydarzenia na mnie wplynely tak demotywujaco i nie moge sie ogarnac jeszcze, otrzasnac

W klubie wam zaraz naskorbie to moze jak sie wygadam jakos pojdzie mi lepiej... Juz sama nie wiem.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 22:03   #816
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Zosienka, bedzie ok
Ja tez muszę się ogarnac, ja mam nadzieje ze w tym Uk schudne chociaz od pracy
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 09:18   #817
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Najchetniej bym chciala zeby kazdy w domu tu i tz zdrowo sie odzywial i lodowka oraz szafki byly pelne roznych warzyw, owocow, salat, nabialu, chudych wedlin, indyczych/drobiowych parowek, cyckow, indyka, schabu, szynki, ryb, pelnoziarnistych makaronow itp, zdrowych oleji, orzechow i pestek. Wtedy o wiele latwiej by bylo.
Pomarzyc dobra rzecz

Zmieniajac temat ciekawa jestem jaka pogoda bedzie w niedziele/poniedzialek zeby skopac ogrodek na dzialce i posadzic wszystko co nakupilam z warzyw. Zaluje tez naszego klimatu, bo gdyby nie bylo wcale zimy, przez caly rok warzywa mialabym z wlasnego ogrodka. Napisalabym wam co bede sadzic ale mam nasionka juz wywiezione na dzialke wiec napisze jak pojade sadzic/siac nigdy nie wiem jak to napisac.

Rozkmnilam tez wczoraj bedac w kuchni, ze po remoncie kuchni(byl juz na jesien) zmiesci mi sie wyzsza lodowka, z wieksza iloscia szuflad zamrazalki niz mam teraz Kwiestia tylko poruszenia tematu i rozejrzenia sie za taka, ktora mozna wziasc na raty. Nawet na reke nam kupno nowej, poniewaz na dzialce nam padla.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-21, 11:53   #818
lasagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 60
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Hej,
Ostatnio wszytkie wolne chwile kopię w ogródku a wieczorem nie mam już sily odpalić kompa.
Bettina , bardzo lubię sok pomidorowy i miło mi spotkać kogoś kto też go pije
Zosienieczko, skoro wesele w czerwcu to jeszcze czasu jest. Lada moment pojawią sie nowalijki, zrobi się smaczniej i bardziej light!

Wczoraj weszłam na wagę i mimo, że jestem przed okresem to waga pokazala -1kg. Wiem, że 1kg zgubić w 2 tygodnie to może wydać sie dla kogoś drobnostką, ale dla mnie to duży sukces, bo
-po raz piewszy od dawna coś drgnęło,
-zrozumiałam, że chudnie się po woli, kiedyś po tygodniu "diety" rzucałam się na jedzenie...
-pochłaniam 80% mniej słodyczy,
-przypomniałam sobie, że istnieją orzechy i jogurty naturalne,
Wcześniej co wieczór sięgałam po tabliczkę czekolady mówiąc: " od jutra się odchudzam". Teraz jak dopada mnie wieczorny kryzys sięgam po garść migdałów.
Bardzo dziękuję za wasze cenne rady!
lasagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 12:16   #819
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Lasagne od siebie moge polecić siemię lniane do wszystkiego, do deserów, obiadów, jogurtów - jedynie w czym problem to musi być świeżo mielone. Ja kupiłam taki stary młynek na giełdzie staroci i co chwilę mielę tyle ile potrzeba w danej chwili. tu masz napisane po co je jeść https://www.pocztazdrowia.pl/kwasy-t...-o-nich-wiesz/


Zosienieczka no idealnie by było gdyby same zdrowe rzeczy były w domu, zresztą zobaczysz jak się dzieciaczek pojawi hehehhe moje są nauczone do owoców i niektórych warzyw - jako przekąsek więc u mnie zawsze góra owoców, papryka, marchewka i ostatnio seler naciowy i gdy mają napad na "coś dobrego" to to im daję, danonki też m oczywiście wszsytkie usza być często do naturalnego dodaję owoce by ich oszukać ale niestety reklamy robią swoje :/
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 15:55   #820
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

lasagna wesele mam w pierwszym tygodniu lipca, a sukienki chce kupic na 2tyg przed wesele, bo szkoda mi kupic teraz zwlaszcza, ze nie wiem jak sie bedzie przedstawiac moj rozmiar do wesela. Fajnie, ze takie postepy poczynilam i odzwierciedla sie to na wadze. Oby tak dalej.

beti nim dziecko sie pojawi w moim zyciu minie zapewne jeszcze jakies 2-3lata
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 12:25   #821
aganieszka1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 52
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Witam

Trochę długo mnie nie było, dużo się ostatnio u mnie dzieje i dzień jakby za krótki...

Zwątpienie mnie dopadło ostatnio i brak chęci. Juz praktycznie kwiecień a ja zamiast chudnąc rosnę

Zosienieczka, szkoda,że się nie udało, ale trzymam kciuki za następny raz...

Pretty - nowego pokoju? co mnie ominęło?
aganieszka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 15:43   #822
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Umieram

Od kilku dniu siadl mi kregoslup i nie mam pojecia od czego, poniewaz nic nie dzwigalam ani tez nie trenenowalam. Jest tak zle, ze mam problem by rano skarpetki i buty zalozyc. Jesli nie bedzie poprawy w ciagu dwoch dni smigam do neurologa. Mialam sie teraz zapisywac na egzamin ale sie wacham biorac pod uwage kregoslup.

aga jeszcze jest nadzieja, bo ten pierwszy byl wieczorem robiony, a jutro bede robic rano zeby wiedziec dla siebie na czym stoje tzn. czy moge ostro cwiczyc, spozywac alkohol i ze stresu/emocji popalac.

Bylam wczoraj na zakupach spozywczych na szczescie z tz wiec nic nie musialam nosic i wydawalam 2stowki praktycznie na nic, a kupowalam:
kratke serkow wiejskow i jogurtow, 6kefirow malych, smietane, zgrzewke wody, 2chleby zytnie i pszenne, ryz brazowy, banany, grejpfruty, papryke, cukinie, ogorki, cebule, ziemniaki, jajka, twarog, ser zolty, wedline, kapuste biala, herbate zielona.
Gdzie jeszcze na tygodniu potrzebuje dokupic drob, rybe i kilka rzeczy z chemii. Koszmar z wyplaty niewiele zostanie odliczajac rachunki, rate i jeden egzamin, a liczylam, ze bedzie 2egzaminy i dupa Kwiecien nie zapowiada sie kolorowo z gotowka
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 21:06   #823
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Hej

ostatnio coś nie miałam czasu na forum, ale ogólenie dobrze mi idzie
dużo ćwiczyłam byłam w srodę i czwartek na 2 godziny w piątek na 1 ( killer ale nie Chodakowskiej ) i dziś na 2 godzinach
jedzonko w miarę
dziś ostatni dzień byłam na fitnesie od nowego miesiąca biegam, planuję 3 razy w tygodniu - zaoszczędzę 85 zł i zatęsknię za fitnesem

muszę się zważyć bo coś ostatnio dobrze wyglądam ;-) wydaje mi się że uda pupka brzuszek ciut mniejsze/jędrniejsze. Nawet założyłam dziś ( po domu) legginsy i jak brzuch wciągnę to jest całkiem dobrze

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Zosienieczka wiem że planujesz za jakiś czas dzidzia
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 09:41   #824
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Fajnie, ze tak widzisz zmiany na pewno efekt systematycznosci na fitnesie. Widze, ze tez szukasz oszczednosci w budzecie

Ja stoje w miejscu, kilka spraw, problemow, nerwow itp ale wychodze z tym wszystkim na prosta. Z tym, ze dojdzie nerwowka z nowym podejsciem do egzaminu...

Znalazlam sobie w necie program ''pogromcy nadwagi'' i od wczoraj zawziecie ogladam online przy tym chodzac na steperku. Do lipca jest 90dni i taki tez mam kalendarz na sciane jak ci w programie. Zainspirowali mnie i zrobilam wlasny z bloczku karteczek na drobne notatki. Na tablicy korkowej mam tez przyklejona duza kartke, na ktorej sa mniejsze karteczki np. z iloscia rat do splaty, faktur do konca umowy na tel, ile kasy wisze oraz ilosc kilogramow do waznej dla mnie wagi ale tak napisana bym tylko ja wiedziala co to za cyferki i do czego one sa. Przy kazdym wazeniu bede sobie dopisywac kolejne cyferki bym sama dla siebie widziala wzloty i upadki wagowe.
__________________



Edytowane przez Zosienieczka
Czas edycji: 2014-04-01 o 09:49
Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 11:35   #825
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Ja ostatnio mam całkiem rozwaloną dietę, w ogole albo nie jem, albo jem za2ch, takie zycie mam rozpierniczone dziewcyzny ostatnio.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 11:45   #826
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

opowiadaj w klubie

A wlasnie co z tym pomyslem by zamknac watek i siedziec w klubie, bo w sumie wiekszosc i tak w nim pisze?? Fajnie by bylo jakby kazdy sie wypowiedzial i metoda demokratycznych wybor podjac jakies kroki. Mam na mysli glownie te osoby, ktore sie udziela od poczatku albo regularnie, bo zdanie takich, ktore raz zawitaly i wyfrunely mnie nie interesuje.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 12:20   #827
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Zosienka ja jestem na TAK
Zaraz naskrobie wsio w klubie..
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-01, 21:17   #828
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Cytat:
Napisane przez aganieszka1981 Pokaż wiadomość
Witam

Trochę długo mnie nie było, dużo się ostatnio u mnie dzieje i dzień jakby za krótki...

Zwątpienie mnie dopadło ostatnio i brak chęci. Juz praktycznie kwiecień a ja zamiast chudnąc rosnę

Zosienieczka, szkoda,że się nie udało, ale trzymam kciuki za następny raz...

Pretty - nowego pokoju? co mnie ominęło?
Opowiem jutro w klubie


Zosienieczko jestem na TAK rownież jutro z pracy naskrobie co tam u mnie slychac
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-02, 09:45   #829
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

to swietnie, ze juz 2 sie wypowiedzialy. Poczekamy na reszte az sie wypowie zeby potem nikt pretensji do mnie nie mial.

Zaszalalam i to bardzo...
Moj TZ kocha motoprogramy, gazety motoryzacyjne i kocha ogladac "Top Gear''. Przegladalam watek z programem tv, ktory ostro ogladam po ang i na watku zawsze ktos daje nowy odcinek. Jakims cudem wpadly mi w oko nowe otwarte watke i tam wlasnie byl watek poswiecony TopGear, nie wiedziec czego tam weszlam przeczytalam kawalek z nadzieja, ze wpuszczaja linki do odcinkow, a wyczytalam na nim w pierwszych postach o uwielbieniu do niego i o tym, ze jest taki magazyn polski o nazwie Top Gear.
I co??? Kochana dziewczyna wpuscila fraze w google, poszperala troche, kliknela w kilka miejsc i skompletowala swojemu facetowi wszystkie numeru tego magazynu choc ostatnio ja troche zaniedbuje...
Za dobra jestem, publicznie stwierdzam...

Moge sie pochawalic co na dzisiaj mam:
1. kanapki z zytniego, poledwica, twarogiem, maly jogo, papryka, ogorek, kawa
2. zupa krem z dwoch kolorow cukini i dwa jajka
3. ryz brazowy, szpinak, plaster szynki chyba bedzie uduszony
4. kapusta biala, pomidor, ogorek, papryka, serek wiejski
5. jesli bedzie trening- wiesniak, poledwica albo ogonowka i cos z warzyw
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 17:25   #830
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

jestem za klubem


a ja nic nie schudłam chyba za bardzo chciałam i widziałam jakieś omamy albo tłuszczyk zamieniłam na mięśnie .....
biegałam raz na razie i było fajnie, moja kondycja mnie zaskoczyła
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-13, 18:12   #831
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Pechowy rok się kończy może kolejny 2014 będzie bombowy =] Walka ze zbędnym sma

Zamykam na życzenie
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-13 19:12:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.