wegetarianizm-problem-pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 20:48   #31
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Dot.: wegetarianizm-problem-pomocy!

Jarosze, wegetarianie weganie nie jedzą mięsa w żadnej postaci!!!
Weganie nie jedzą żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego. Tzn, np mleka, jaj.
Wegetarianizm to radykalna zmiana sposobu odżywiania. Samo wyklucznie mięsa to za mało!
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 19:22   #32
lancomee
Raczkowanie
 
Avatar lancomee
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 311
Dot.: wegetarianizm-problem-pomocy!

Ja jestem wegetarianką od ponad 3 lat. a mam hmm.. niecałe 17....(wrzesień 1989)
lancomee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 01:02   #33
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: wegetarianizm-problem-pomocy!

jak to "rzucic wegetarianizm">??Nie rozumiem Cie..Z jakich powodow zostalas wegetarianka?taka moda czy co??Ja jestem wegetarianka ze wzgledow moralnych!Nie wyobrazam sobie, ze mialabym zaczc jesc mieso z jakiegokolwiek juz powodu!Nie masz pojecuia ile sie musialam nasluchac przez swieta od rodziny Ja jestem zdrowa, nie mam problemow ze zdrowiem.wystarczy tylko odpowiednie witaminy zastapic innymiSoje jesz, prawda??
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:17   #34
monloug
Raczkowanie
 
Avatar monloug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: happyland
Wiadomości: 68
Dot.: wegetarianizm-problem-pomocy!

daga@ruda... ja jestem wegetarianka od 4 roku zycia(trudno w to uwierzyć ale tak jest, nie bede tlumaczyc teraz dlaczego tak sie stało)....obecnie mam 19,5 lat(175,5 jeżeli chodzi o wzrost)....i osobiście nie polecam ci w tym okresie życia całkowitego wykluczenia mięska z jadłospisu... jedz chociash rybki albo raz na jakiś czas jakieś białe mięsko to ci teraz potrzebne....możesz pomysleć ze nie mam prawa do takich rad bo sama tego nie robiłam ....ale mój organizm do czasu kiedy miałam 14 lat zdołał sie przestawić (kiedy próbowałam jeść mięsko to niestety wszystko zwracałam) Jeżeli chcesz zostać taka prawdziwą wege to poczekaj jeszcze te 5-6 lat.
Ale na pewno nie teraz.
monloug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 20:43   #35
batik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: wegetarianizm-problem-pomocy!

soja jest paskudna.. ja jej nie jem.. wole soczewice i inne straczkowe i sporo jaj, twarog, mleko, ogurty... hmmm czy to wystarczy jako zrodla bialka, czy powinnam cos jeszcze dorzucic/zmienic??
batik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.