typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-08, 19:49   #241
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez perałka15 Pokaż wiadomość
Emilka tez tak przypuszczam, ale nie jestem pewna, bo sie trochę naczytałam i teraz to juz sama nie wiem... Na jednej stronie robiłam sobie test i wyszlo mi że jestem zima, a na innym że typ miszany wiosna- jesień... hehe, takie to wszystko skomplikowane
niee zimą na pewno nie, jesteś zdecydowanie ciepłym typem zresztą ten test jest strasznie głupi, są tam w ogóle chore pytania np. "czy lubiałaś kolor włosów w dziciństwie" przecież to nie ma nic wspólnego z określeniem typu
Najlepiej załóż wątek tu na wizazystce i odpowiedz na wszystkie pytania dot. typu kolorytycznego (będą chyba na samej górze w wątkach od redakcji te pytania)
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 19:58   #242
perałka15
Przyczajenie
 
Avatar perałka15
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 21
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

zresztą ten test jest strasznie głupi, są tam w ogóle chore pytania np. "czy lubiałaś kolor włosów w dziciństwie" przecież to nie ma nic wspólnego z określeniem typu

a racja racja... naprawdę to pytanie było dość chorezaraz zobaczę co ta wizażystka mi powie
__________________
,,człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego, jeżeli tylko osiągnie właściwy stopień uległości"(C.G. Jung)

,,Zapomnij o mnie to wszystko zgasło" (tango cygańskie)

,, A chodząc za marnością, marnymi się stali."(Jeremiasza 2:5)

www.strachprzedlataniem.blox.pl
perałka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 20:09   #243
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez perałka15 Pokaż wiadomość
zresztą ten test jest strasznie głupi, są tam w ogóle chore pytania np. "czy lubiałaś kolor włosów w dziciństwie" przecież to nie ma nic wspólnego z określeniem typu

a racja racja... naprawdę to pytanie było dość chorezaraz zobaczę co ta wizażystka mi powie
zakładaj wątek
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 20:29   #244
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Wiecie co dziewczyny, mnie się zdaje, że typowa Słowianka ma pociągły kształt twarzy, taki diamentowy (w jakiejs książce o stylizacji nawet przyporządkowano nazwę "słowiańska twarz" do takiej w kształcie diamentu), lekko wystające kości policzkowe i ogólnie subtelna urodę, tzn. nie za duże usta, spore oczy. Z tego jednak co obserwuję, to wiele dziewczyn ma szeroką twarz ale jednak cos je łączy - własnie chyba kształt ust oraz profil twarzy.
Nieraz widziałam Angielki - bardzo nieładne kobiety, o masywnej i dużej głowie oraz jak to mówię "końskiej" szczęce (przepraszam za wyrażenie). Sa tez wiele masywniejsze od nas, Polek. Za to Czeszki są niespecjalne, ale nie wiem, czym je mogę odróznić od Polek, a jednak odróżniam. My jesteśmy delikatniejsze i ładniejsze.
Ja mam dośc typową słowiańską urodę, chociaz nie powinnam podawac siebie za przykład... W 1/8 jestem bowiem Niemką, a jeden dziadek pochodzi z węgierkiego rodu ("pomieszanego" z polskim )
No nie wiem, ja tak widzę Polki i wydaje mi sie że tak jest.
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 15:43   #245
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

hmm... może więc dobrym przykładem słowianki będzie Agata Paskudzka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15_Agata%20Paskudzka_2.jpg (39,0 KB, 374 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cov3.jpg (22,8 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gala4kt6.jpg (24,9 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gala5.jpg (30,8 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gala15.jpg (29,8 KB, 167 załadowań)
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:28   #246
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

No nie wiem czy Paskudzka to typowa Słowianka.

Kiedyś czytałam na jakimś portalu opis jej urody.
Wykluczono, że w jakikolwiek sposób przypomina Słowiankę i podano, że ma "mysią twarz". :| Ostro ją zjechali. :P

Pozdrawiam. ;]
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:32   #247
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
No nie wiem czy Paskudzka to typowa Słowianka.

Kiedyś czytałam na jakimś portalu opis jej urody.
Wykluczono, że w jakikolwiek sposób przypomina Słowiankę i podano, że ma "mysią twarz". :| Ostro ją zjechali. :P

Pozdrawiam. ;]
ale też nie wiadomo czy oni, tam, na tym portalu, się na tym znają lepiej niż my

patrząc na nią typ kolorystyczny ma jak należy, twarz w kształcie diamentu czyli jak pisała wyżej Tehya, ma też wymieniony wcześniej zadarty nos i kocie oczy . wiec do opisu by pasowała.

no a mi przypomina typową polkę - trafiłam na jej zdjęcie kiedyś nie wiedząc kim jest ale jakoś podświadomie wiedziałam że to polka.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 10:08   #248
makota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 86
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

O widzę wątek jakby stworzony dla mnie - lubię słowiański klimaty A przy okazji trochę się tym interesuję (rysuję, więc automatycznie mam odruch klasyfikowania ludzi według typów urody ).
Według mnie (trochę wyidealizowaną) przedstawicielką słowiańskiej urody jest Magdalena Mielcarz.
Oczywiście nie sugeruję się nią w 100%, bo to oczywiste, że nie każdy "słowianin" będzie do niej podobny.
Niemniej jednak jest to jakiś szablon.
Na myśl o słowiańskiej urodzie przychodzi mi do głowy przede wszystkim płaski profil twarzy...twarz przeważnie kwadratowa. Stosunkowo mały nos, prosty lub lekko zadarty nos. Średniej wielkości oczy...ładne oczy, ale bez wyraźnie widocznej ruchomej powieki.
Włosy proste, przeważnie jasne, ale to nie reguła. To samo z oczami.
Usta...średnio wydatne z mocniej zaznaczoną dolną wargą...
Tak mniej więcej mi się to kojarzy.
Co do budowy ciała - chyba nie mam zdania. Większość ludzi kojarzy słowian z krępymi, mocno zbudowanymi osobnikami. Mnie jednak wydaje się, że lekki, drobny typ nie kłóci się ze słowiańską krwią.
makota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 12:42   #249
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
nie jestem dobra z historii, ale wydaje mi się, że dawno dawno temu na terenie współczesnej Polski(nie chcę skłamać ale pewnie też Ukrainy, Słowacji i krajów ościennych) zamieszkiwali Słowianie- stąd po prostu narody zamieszkujące te ziemie dostały w spadku to właśnie określenie i nieważne czy się zmieniamy na zawsze pozostaniemy Słowianami
Słowianie – najliczniejsza etnicznie i językowo indoeuropejska grupa ludnościowa w Europie, zamieszkująca wschodnią i środkową część tego kontynentu, posługująca się językami słowiańskimi.
Do Słowian zalicza się: Białorusinów, Bośniaków, Bułgarów, Chorwatów, Czarnogórców, Czechów, Łemków, Kaszubów, Serbołużyczan, Macedończyków, Polaków, Rosjan, Serbów, Słowaków, Słoweńców i Ukraińców oraz ponad 140 pomniejszych grup.
czyli jest nas sporo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:28   #250
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Question Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Tehya Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, mnie się zdaje, że typowa Słowianka ma pociągły kształt twarzy, taki diamentowy (w jakiejs książce o stylizacji nawet przyporządkowano nazwę "słowiańska twarz" do takiej w kształcie diamentu), lekko wystające kości policzkowe i ogólnie subtelna urodę, tzn. nie za duże usta, spore oczy. Z tego jednak co obserwuję, to wiele dziewczyn ma szeroką twarz ale jednak cos je łączy - własnie chyba kształt ust oraz profil twarzy.
Nieraz widziałam Angielki - bardzo nieładne kobiety, o masywnej i dużej głowie oraz jak to mówię "końskiej" szczęce (przepraszam za wyrażenie). Sa tez wiele masywniejsze od nas, Polek. Za to Czeszki są niespecjalne, ale nie wiem, czym je mogę odróznić od Polek, a jednak odróżniam. My jesteśmy delikatniejsze i ładniejsze.
Ja mam dośc typową słowiańską urodę, chociaz nie powinnam podawac siebie za przykład... W 1/8 jestem bowiem Niemką, a jeden dziadek pochodzi z węgierkiego rodu ("pomieszanego" z polskim )
No nie wiem, ja tak widzę Polki i wydaje mi sie że tak jest.
hmm spędziłam w Anglii dwa miesiące i pracowałam jako akwizytor i muszę stwierdzić, że ani razu nie otworzyła mi brzydka dziewczyna sorry, ale Angielki wydaja mi się ładniejsze od Polek. Moim zdaniem mają większe oczy, bardzo regularne rysy twarzy, subtelne noski, ciemniejszą oprawę oczu, cudowną cerę, najczęściej subtelną, owalną twarz i duże biusty, ale niestety płaskie tyłki Oczywiście zgodzę się z tym, że są od nas grubsze. Nie wiem skąd na myśl przyszła ci ta wielka głowa i końska szczęka???
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 00:16   #251
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

mnie się non stop pytają (na razie mieszkam za granicą) skąd jestes? Z Francji. A jak mowię, że nie to pada litania: Włochy, Hiszpania, Portugalia... Onbcokrajowcy wbili sobie do głów blondynkę. AAAAAAAAAAAAA
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-29, 10:49   #252
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

bo prawdziwa slowianka to blondyna pozniej nasi przodkowie mieszali geny z innymi nacjami i mamy teraz wszystkiego po trochu
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 16:55   #253
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
bo prawdziwa slowianka to blondyna pozniej nasi przodkowie mieszali geny z innymi nacjami i mamy teraz wszystkiego po trochu
roses kochanie przeczytaj wszystkie posty w wątku, a przekonasz się, że słowianie mieli i mają "mysią" urodę.
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 15:22   #254
letsdothat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

moi znajomi zawsze twierdzili, ze mam typową słowianską urodę ( łamiąc mi tym samym serce, bo marzę o ognistym wizerunku brunetki , a wyglądam tak: oczy- niebieskoszare, włosy- złotawy blond, cera- brzoskwiniowa, budowa ciała- bardzo drobna. więc same widzicie, że cięzko tu uogólniać, bo wcale nie mam czym oddychac ani na czym siedziec
letsdothat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 17:18   #255
Mmartysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Większość polek ma teraz ciemne blond włosy, ale typowa słowiańska uroda to jasne blond włosy, niebieskie oczy i jasna karnacja skóry.
Mmartysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 17:22   #256
Mmartysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Typową słowiańską urodę ma np.Danusia z krzyżaków
Mmartysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:16   #257
makota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 86
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Ale tu nie chodzi tylko o karnację i kolorystykę. Mówmy również o rysach twarzy.
makota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:46   #258
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

rozejrzyjcie się na ulicy. Ludzie w Polsce mają najczęściej mysi blond, a nie złoty czy słomiany. Skoro najczęstszym kolorem jest mysi, popielaty blond, to on jest typowy dla Słowian. Zapodam parę fotek, żebyście mogł zrozumieć
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 17:55   #259
slowiankaxd
Przyczajenie
 
Avatar slowiankaxd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (83,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg popiel.jpg (22,1 KB, 105 załadowań)
slowiankaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 20:28   #260
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez Mmartysia Pokaż wiadomość
Typową słowiańską urodę ma np.Danusia z krzyżaków
Ja bym powiedziała, że raczej Jagienka To taka "swojska dziołcha" W poxytywnym tego słowa znaczeniu oczywiście
Nie wiem czemu, ale skojarzyła mi się również Jadźka z filmu "Sami swoi"
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:03   #261
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

tak sobie pomyślałam o Izabelli Scorupco z "Ogniem i mieczem".

Co wy na to??
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:31   #262
Shajen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 120
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez kasia191273 Pokaż wiadomość
coś w tym jest, że o kształt/ rysy twarzy chodzi! Mieszkam w Holandii i z dużej odległości nawet potrafię rozpoznać Polaków. Tę umiejętność potwierdza wielu rodaków za granicą. Zastanawialiśmy się już, czy o ubiór chodzi, ale nie- chodzi o kształt/ rysy twarzy. Coś jest w nas takiego! Holenderki też są blodynkami, jednak mają zupełnie inny kształt twarzy, a poza tym w odróżnieniu od większości Polek reprezentują typ Wiosny, a nie Lata. Sama jestem Zimą i w Polsce często bywałam porównywana do Włoszki/ Hiszpanki ( stereotyp: czarne, grube brwi, wydatne usta), tymczasem ktoś kiedyś tu za granicą zapytał mnie, czy jestem Rosjanką lub Polką, bo wyglądam...
Nic dodac nic ujac mieszkam w Niemczech i Polaköw zawsze rozpoznaje na odleglosc. W Polsce bylam poröwnywana do Hiszpanki albo Wloszki
a w Niemczech odrazu pytaja, czy jestem Polka ewentualnie Rosjanka.

My Polacy potrafimy tez rozröznic Polaka i Rosjanina.
Shajen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 22:27   #263
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez atee Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie coś takiego, bo nie da rady tak określić. To nie jest tak jak z kolorem skóry - biały, czarny, żółty...

Od razu na myśl przychodzi mi mierzenie przez Hitlera żydów, żeby stwierdzić, jak wyglądają, by móc wszystkich wybić.

Przecież to chore.
Bzdura!

Wlasnie to bardzo zdrowe! Ja np. mieszkam za granica i zawsze na zdjeciach widze, ze mimo ze moje kolezanki jakos maja inne rysy. Znajac ten dla mnie pasujacy ideal slowianskiej urody, terz bede mogla wiedziec co do mnie lepiej pasuje: Jaki makijarz, jaka fryzura, jakie barwy. Uroda to zawsze jest naturalna pieknosc. Jak ktos prubuje sie do innego idealu dostosowac to tylko sztucznie wyglada! Wiec bardzo zdrowo jest znac swoj styl.

Murzynki, czy dziewczyny z poludniwych krajow terz musza sie nawet inaczej pielegnowac by pokazac ich cala pieknosc. Na nich np. blond wlosy tylko dzwnie wygladaja.

Mi terz sie kojarzy, ze wszystkie slowianki przewarznie maja zgrabne i szczuple nogi. Te dziewczyny tutaj np. nie maja zgrabnych nog, wiec terz rzadziej widac je w sukienkach czy spudnicach, a zawsze jak w Polsce jestem to wiecej dziewczyn pokazuje nogi.

Edytowane przez janson
Czas edycji: 2008-02-17 o 02:57
janson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:01   #264
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez czekoladka Pokaż wiadomość
No, baaaaa, my zimki południowe to jesteśmy jakies pomieszane a ostatnio, żeby było do kolekcji, usłyszalam, że mam AMERYKAńSKą URODę To dobre, bo akurat mam płaską twarz - a tutaj CaliDreamin napisala, że Polacy mają płaskie twarze A tu taka niespodzianka - ja z płaską twarzą mam amerykańska urodę Coś mi te plaskie twarze nie pasują jako znak rozpoznawczy Byłam już Włoszką, Hiszpanką, Cyganką, Azjatką i teraz jeszcze zostalam Amerykanką Ciekawe jaka to jest "amerykańska" uroda A slyszalam już kiedyś takie określenie

W polskiej urodzie chodzi bardziej o okragle czy szerokie twarze, morze sobie cos innego kojarzysz z wyrazem "plaska twarz". Jesli Amerykanow poruwnarz z np. Franzuzami, Szwedami, Niemcami to Amerykanie maja terz bardziej okragle, szersze twarze. Dla tego Tobie terz moze tak powiedziano. (porownaj np. reklamy w czasopismach dla kobiet).

Ja z reszta i tak stwierdzilam, ze (mimo ze modelki moga byc z innych krajow) jest cos takiego jak ideal w karzdym kraju i to pokazuje sie terz w czasopismach, reklamach itd., np. w hiszpaniskiej i wloskiej cosmopolitan itd. jest o wiele wiecej brunetek (mimo ze te modelki moze sa polki, slowianki, brazyljanki).

Wiec rozpoznac slowianski i jako jego czesc polski typowy ideal urody mozna terz bardzo dobrze jesli sie jego poruwna z innymi, co w innych barziej lub mniej jest.

Edytowane przez janson
Czas edycji: 2008-02-17 o 15:29
janson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:18   #265
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Typowe Słowianki mają blond włosy ( od jasnego do ciemnego odcienia) niebieskie oczy(lub szare i zielone). U Niemców jest podobnie, z resztą wywodzimy się z rasy Aryjskiej - profesor mi na wykładzie tak powiedział Hitler to kiepski był ze znajomości ras. Słowianie też wywodzą się od Aryjczyków. Z tym, że Niemcy sa ponoć POTWORNIE brzydcy.Mój kolega mawia:
-Jeśli zauważyłaś, że w miejscu, w którym się znajdujesz, krowy są piękniejsze od kobiet, to znaczy, że jesteś w Niemczech.
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:59   #266
Ewelina Lesiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Coś związanego z urodą Słowiańską...www.miss-slav.com...
Zapraszam
Ewelina Lesiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:51   #267
Wandolina
Raczkowanie
 
Avatar Wandolina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zadupie zwane Warszawą
Wiadomości: 174
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Tehya - Mu jesteśmy ładniejsze od Czeszek? To dziwne, bo jak skośnoocy wyłapywali dziołchy do haremu, to największym powodzeniem cieszyły się Czeszki, potem Ukrainki, Włoszki no i my oraz Słowaczki
__________________
MÓJ CEL:
Zapuszczam włosy !!!!!!!
Start - 01.12.2007 Stop - 01.12.2047 ->
Wandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:25   #268
rozus
Przyczajenie
 
Avatar rozus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Słowianie – najliczniejsza etnicznie i językowo indoeuropejska grupa ludnościowa w Europie, zamieszkująca wschodnią i środkową część tego kontynentu, posługująca się językami słowiańskimi.
Do Słowian zalicza się: Białorusinów, Bośniaków, Bułgarów, Chorwatów, Czarnogórców, Czechów, Łemków, Kaszubów, Serbołużyczan, Macedończyków, Polaków, Rosjan, Serbów, Słowaków, Słoweńców i Ukraińców oraz ponad 140 pomniejszych grup.
czyli jest nas sporo
Choorwaci? Bulgarzy? toz to ciemne niczym Romowie!
rozus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:49   #269
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

Mi ze słowiańską urodą kojarzy się Ewa Wachowicz i Agata Buzek:

http://www.misspolonia.com.pl/galler..._wachowicz.jpg

http://www.monstersandcritics.de/dow...1183829032.jpg
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:47   #270
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: typ słowiański czyli jak wygląda typowa polska uroda?

A spotkałyście się moze z wysmiewaniem urody Polek przez Polaków?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 11:53:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.