Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 10:33   #1021
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: z czarnego na ciemny blond

Cytat:
Napisane przez AgnesB24 Pokaż wiadomość
Niestety tylko profesjonalne odbarwianie (zabieg u fryzjera) i od razu farbuje na jaśniejszy kolor.

Rozjaśniania w domu nie polecam, bo prawdopodobnie wyjdźie ci rudy, jesli nie marchewka i czesto bardzo nie równo, fryzjerka od razu nałozy farbę a potem balsamy regenerujące. Potem w domu musisz je odżywiać, dekoloryzacje bardzo wysuszają włosy.

W życiu wyszedł mi czarny już dwukrotnie i znam ten ból. Raz odbarwiałam a raz czekałam aż zejdzie.

Jesli nie dawno farbowałaś: nałóż na włosy balsam/maseczkę i pochodź z nią trochę, mazidła wyciągają farbę.

Wychodź na słońce, też rozjaśnia (o ile ktoś nie ma naturalnych czarnych), blondynkom zawsze kolor wypłowiewa.

Pozdrawiam.
w zyciu czarny jej nie wyplowieje od słońca po tylu latach farbowania!!! jakie bzdury tu piszesz.... nie pomoze jej ani szampon przeciwlupiezowy ani maski nakladane na cala noc ani slonce.... albo Dobry fryzjer ale naprawde dobry bo jak pojdzie do byle jakiego to wyjdzie z żoltymi pasemkami i tak co miesiac...bo rzadko ktory fryzjer podejmuje sie sciagania koloru na raz.... wiem co mowie naprawde!!! mialam juz swoje przygody. ja sie na swoich bledach nauczylam ) jak masz kase idz do DOBREGO fryzjera a jak nie masz to napisalam ci post wyzej ) tylko jesli chcesz robic wszystko sama w domu zaopatrz sie w dobre odzywki po zejsciu z koloru wloski w miesiac powinny dojsc do siebie i nie byc suche chociaz zaznaczam kazde wlosy reaguja inaczej ja mam z natury suche bo bardzo krecone ale wieksza krzywda im sie nie stala
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje

lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 10:59   #1022
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czy może któraś z Was mi podpowiedzieć co mi łatwiej przykryje zapewne rudość po dekoloryzacji (z prawie czarnego, a naturalny mam blond), bo podobają mi się te dwa odcienie brązu i nie wiem, który byłby lepszy...
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 11:47   #1023
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

to jest niestety bol dekoloryzacji, ze trzeba czekac pozniej, az ten dekolor sie wymyje, ale w miedzyczasie sciemnieja. dlatego chyba najlepiej isc do fryzjera. dac troche wiecej kasy, ale oni to zrobia za jednym zamachem
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 12:46   #1024
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

swoje mam ciemny blond ,z 5 cm mam miodowy blond reszta rudo brązowe, na rudo brązowe walnęłam rozjaśniacz i są miodowe prawie równe, codziennie przez tydzień będę maski robić i za tydz walnę ciemny blond - zobaczymy
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 18:20   #1025
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: z czarnego na ciemny blond

spróbuj dekoloryzatora Rene Blanche nie niszczy włosów, a sciaga kolor nawet o 4 tony jest rewelacyjny wlasnie czytalam o nim opinie jest podobno rewelacujny na allegro kosztuje okolo 40 zł ale mysle ze sie oplaca , tez sie na to skusze
ciare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 19:03   #1026
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: z czarnego na ciemny blond

też czytałam o tym Rene Blanche i kusi
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:19   #1027
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no to siedze z dekoloryzatorem renee blanche na wlosach i juz mam wątpliwości:
po 1 - jak to było podzielic na kilka razy zeby rowno z tuby wycisnac?, bo chyba mieszanki sie nie trzyma ..., zmieszlam wszystko i nalozylam, troche sporo, ale pomyslalam, ze lepiej sie rozprowadzi
po 2 - minelo juz 15 min a tu ani sladu po jakimkolwiek dzialaniu jak bylo czarno tak jest ...
po 3 - nie wiem czy nakladac farbe (mam l'oreal preference - naturalny kasztan, z dopiskiem ultrarozjasniajaca) ... zebym sie tylko nie obudzila z jasnymi odrostami i czarna reszta

dobra, jestem po ...
trzymalam 30 min., efekt mizerny, choc deko czern zeszła, powiedzmy na ciemny braz, odrosty nieruszone, rudosci/zolci brak, daleko do tego, smrod w trakcie do zniesienia, choc nadal sie utrzymuje, po 2 myciach i odzywce, wlosy w kondycji bez zmian, moze drko bardziej tępe, ale nawet nie zwrocilabym na to uwagi, gdyby nie ogolna uwaga podczas zabiegu

jestem ... w sumie ... rozczarowana

myslałam, ze jednak efekt bedzie bardziej zaskakujacy, ale widac wieloletnie farbowanie, albo ten srodek ... nie dały rady

farby nie polozylam, bo juz teraz uwaznie, doczytalam, ze odcien ten po zabiegu dekoloryzacji niewskazany, oczywiscie nie doczytalam w sklepie, bo bardzo mi sie podobal

i nie wiem co dalej ....
- czy klasc rozjasniacz?
- czy za jakis czas nie polozyc znowu dekoloryzatora ? ale moze innego ...
- czy jednak za jakis czas polozyc farbe j.w. ?

co radzicie?

Edytowane przez mpk73
Czas edycji: 2010-08-11 o 21:06
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 20:49   #1028
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: z czarnego na ciemny blond

O matko! temat bumerang... Kurczę jak ja miałam taki problem to użyłam wyszukiwarki i jakoś mi się krzywda nie stała.
__________________
Szukasz fotografa noworodkowego w Warszawie? Zapraszam na moją stronę:
www.magdaskrzypczak.com
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-11, 20:54   #1029
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: z czarnego na ciemny blond

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
O matko! temat bumerang... Kurczę jak ja miałam taki problem to użyłam wyszukiwarki i jakoś mi się krzywda nie stała.
Dokładnie. Jest obszerny wątek o dekoloryzacji, wcale nie trzeba długo szukać, od razu rzuca się w oczy.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 08:01   #1030
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no to nastepne wrazenia po wczorajszej dekoloryzacji - włosy sciemniały, jednolicie, ciemny braz z poświatą kasztanową, są jakieś takie tępe, bez blasku, jakby na nich coś było, np. za duzo odżywki, a tak akurat nie jest ...

zastanawiam sie nadal co robic ... na razie sie pozastanawiam, moze ktos wpadnie tu z jakims pomysłem akurat dla mnie może kolejne mycia będą troche "to" wypłukiwać z wlosów
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 10:30   #1031
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Podczytuje wasz wątek ale kurcze już sama nie wiem co będzie najlepsze dla moich włosów
Miałam blond włosy i zachciało mi się ciemnych, no i generalnie super. O wiele lepiej mi w ciemnych włosach. Ale nie ZA ciemnych... no i tak w końcu mam włosy w kolorze ciemnego brązu Ma miejscami złotawe refleksy + odrost ok 4 cm.
I teraz nie wiem... Kolor mam mniej więcej na poziomie 3... a chciałabym zejść do 5-6 czyli ciemny blond/jasny brąz.
No i teraz tak... dekoloryzacji chyba nie warto robić skoro nie mam ani czarnych włosów ani nie chce schodzić do jasnych włosów??
Szansy na to że mi jakaś farba złapie to raczej nie ma prawda?:/
Myślałam żeby zrobić kąpiel rozjaśniająca, kupić rozjaśniacz z joanny i zrobić tą mieszanke a na to nałożyć jakąś farbe.
Te nowe farby Syossa mnie zainteresowały, ale odcien Ciemny Blond jest strasznie jasny na opakowaniu mimo że to poziom 6
http://www.syoss.pl/index.php?id=130
http://www.syoss.pl/index.php?id=129
Złocisty ciemny blond już wydaje się ciemniejszy.

Naturalnie mam ciemny blond ale jeśli farba wyjdzie jak na opakowaniu to będą zdecydowanie za jasne.... bo to juz bedzie typowy blond
Więc myślałam żeby jednak nałożyć poziom 5 - http://www.syoss.pl/index.php?id=148 albo jakiś inny z tych odcieni. Na rozjaśnianych włosach wrazie jak wyjdzie ciemniej i tak sie spierze więc chyba byłoby bezpieczniej

Sama już nie wiem, doradźcie mi coś bo mi już rece opadają. 100 pomysłów na minute mam Chodzi mi również o to żeby jak najmniej włosy zniszczyć bo i tak są lekko podniszczone...

Myślałam też żeby nałożyć na te moje włosy jakiś mahoń np i może wtedy by złapało? Tylko że odrosty wtedy miałabym pewnie czerwone...

Wybaczcie że sie tak rozpisałam ale juz sie gubie w tym wszystkim
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 10:38   #1032
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mpk73 Pokaż wiadomość
no to nastepne wrazenia po wczorajszej dekoloryzacji - włosy sciemniały, jednolicie, ciemny braz z poświatą kasztanową, są jakieś takie tępe, bez blasku, jakby na nich coś było, np. za duzo odżywki, a tak akurat nie jest ...

zastanawiam sie nadal co robic ... na razie sie pozastanawiam, moze ktos wpadnie tu z jakims pomysłem akurat dla mnie może kolejne mycia będą troche "to" wypłukiwać z wlosów
Hm ,mam podobne odczucia - po dwóch dekolorach i farbowaniu włosy sprawiają wrażenie tępych, są matowe, tak jak po kiepskiej i niedokładnie splukanej odżywce. Niby nic, a jakoś tak nieświeżo wyglądają
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 12:18   #1033
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hmmm a co jesli mam ciemna farbke nalozona 4 razy a pod spodem mam rozjasniacz?? czy deko z rene blanche mi to zniweluje? mylse o jakims srednim blondzie ale no niewiem... HELP
ciare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 14:45   #1034
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zobaczcie dziewczynki co ciekawego znalazłam
http://www.slawekstawarczyk.pl/Artyku%C5%82y.php
napewno wam się przyda
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 17:56   #1035
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
zobaczcie dziewczynki co ciekawego znalazłam
http://www.slawekstawarczyk.pl/Artyku%C5%82y.php
napewno wam się przyda
doczytałam do "woda z kranu na ph 0,8%" i dalej już nie mogę
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-12, 19:48   #1036
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
doczytałam do "woda z kranu na ph 0,8%" i dalej już nie mogę
ja sie nie znam wiec nawet nie zwrocilam uwagi
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 07:18   #1037
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jestem po 2 dekoloryzacji (reszta włosów- robiłam na dwie partie) i są rudawo blond (z ciemno brązowych) czyli jest ok nie zniszczyły się. teraz muszę walnąć ciemny blondzik na to i ju tylko żeby za ciemny nie wyszedł...
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 10:46   #1038
ciare
Raczkowanie
 
Avatar ciare
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
jestem po 2 dekoloryzacji (reszta włosów- robiłam na dwie partie) i są rudawo blond (z ciemno brązowych) czyli jest ok nie zniszczyły się. teraz muszę walnąć ciemny blondzik na to i ju tylko żeby za ciemny nie wyszedł...

spróbuj 7.0 albo naturalny blond, nie dawala bym odrazu na to ciemnego- czasem wychodzi nawet jak czarny
ciare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 15:28   #1039
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

PODDAJĘ SIĘ
przeszukuję ten wątek, bo wiem, że gdzieś widziałam, ale nie moge teraz znaleźć
Czy może któraś z was opisac mi dokładne proporcje i czego użyć do kąpieli rozjaśniającej?
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 19:52   #1040
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

serio? ;o o nie! nie chce czarnego :O
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:06   #1041
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

c.d. po dekoloryzacji ...
nie wytrzymalam ...
poszlam do hurtowni fryzerskiej i zakupilam rozjasniacz prosalon, utleniacz, maske, toner (oczywiscie za rada specjalistki) i zabralam sie do dziela...
rozjasniacz trzymalam ponad godzine, ledwo chwycil, ale odrosty zrobily sie kurczakowe, połozyłam toner, 7.3 średni blond złocisty jak mi doradziła pani i wiem juz ze to był błąd, hmmm, miało nie byc odcieni "złocisty" wrrrr ... jaki czlowiek glupi, da sobie wmowic to i tamto
toner nie chcial zlapac odrostow kurczakowych, trzymalam chyba ponad godzine, wlosy sie w miare zrownały, ale jestem "ruda", ciemnoruda ...
ech te moje włosy...
za to moge polecic odżywkę biosilk - świetnie sie spisala wobec moich wlosów po tych zabiegach...
długa przede mna droga do koloru jasnego kasztana czy orzecha, zimnego koloru... i mimo przeciwienstw nie zaluje podjetych działan, nawet ten rudy daje pewne swiatelko w tunelu

sobota

dzis nalozylam l'oreal preference naturalny kasztan ze sklepu
fantastyczny
zabił "rudosc"
ale ze nie wystarczylo mi na cale wlosy wiec pewnie rude refleksy beda przebijac
co do tego, ze "złoty" w nazwie ma zawsze czerwony barwnik przekonlam sie nie raz ale znow dalam nabrac ta farba fryzjerska, mialam byc czujna, a nie bylam... no ale juz wiem, ze ten kasztan z l'oreala jest boski, wlasnie taki o jaki mi chodzilo, zimny, nawet w mieszance byl taki, a tamta "zlota" byla pomaranczowa, no ale czlowiek na bledach sie uczy i wcale nie znaczy, ze ich znow nie popelni, ja przestrzegam przed "złotym" w nazwie i polecam l'oreal kasztan i odzywke do niego, bo jak na rozjasnianie i 2 farbowania moje wlosy sa ok

Edytowane przez mpk73
Czas edycji: 2010-08-14 o 06:50
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 09:26   #1042
allis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krasnystaw
Wiadomości: 504
GG do allis
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam. Duzo czytalam o dekoloryzacji na tym forum i balam sie jak cholera tego 'zabiegu'. Bo wlasciwie byly przedstawione same nieszczescia, tej wypadly wlosy, tamta ma siano itp. W koncu sie jednak zdecydowalam.

Jesli chodzi o moje wlosy to jest ich bardzo duzo i sa mocne. Dekoloryzacja nie zmienila niczego Chociaz zmienila, mam teraz najpiekniejsze wlosy na swiecie;d Wychodzilam z czarnych do kasztanu [mniej wiecej moj naturalny]. Zazwyczaj sama malowalam sobie wlosy lub mama mi w tym pomagala, ok 6 lat malowalam na czarno, no moze 5. W kazdym razie dekoloryzator profesjonalny jakis, bo u fryzjera mialam to robione, sciagnal mi pieknie kolor. Przez pare minut bylam ruda;d Piekny rudy kolor. Nawet fryzjer sie pytal czy moze nie chce takiego, bo jest sliczny;p No, ale chcialam wrocic do naturalnego. Pozniej nalozyl mi zmieszane chyba 3 farby, nie wiem dokladnie. Nalozyl, poczekalismy i wszystko cudnie i pieknie wyszlo. Jeszcze mielismy oczywiscie male utrudnienie, poniewaz gestosc moich wlosow nie pozwalala za jednym razem nalozyc dekoloryzatora, musielismy po prostu nalozyc najpierw na pol glowy, pozniej na drugie pol:P W kazdym razie, kiedys gdy malowalam sama wlosy sklepowymi farbami, to przy plukaniu w wannie znajdowala sie masa wlosow. Balam sie ze po dekoloryzacji wszystkie mi wypadna, jednak, jesli robi to profesjonalista, to nic takiego nie moze sie zdazyc, heh. Zaden wlos mi nie wypadl, jestem po prostu zachwycona. Mam cieniowane wlosy i jedynie koncowki tych najdluzszych wlosow nie sa nawilzone, ale nie ygladaja jak siano. Takze kilka razy wmasuje maske i bedzie gitara Ogolnie to jesli chcecie robc dekoloryzacje, to idzcie do profesjonalisty. Samemu sobie mozna zrobic krzywde. Pozdrawiam
allis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 11:45   #1043
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez allis Pokaż wiadomość
Witam. Duzo czytalam o dekoloryzacji na tym forum i balam sie jak cholera tego 'zabiegu'. Bo wlasciwie byly przedstawione same nieszczescia, tej wypadly wlosy, tamta ma siano itp. W koncu sie jednak zdecydowalam.
wypadające włosy i siano to chyba po rozjaśniaczu, a nie po dekoloryzatorze. nie pamiętam żeby któraś tak o dekolo powiedziała
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 10:28   #1044
allis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: krasnystaw
Wiadomości: 504
GG do allis
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a no byc moze, czytalam wszystko co tu bylo wlasciwie i moze to chodzilo o rozjasniacz. ale widzialam,ze pojawialy sie negatywne opinie o dekoloryzatorach:P
allis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 13:21   #1045
MarysN
Zakorzenienie
 
Avatar MarysN
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10 513
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

laaaaaski help!
z natury mam wlosy takie ciemne, ale jakie to pojecia juz nie mam
farbuje juz dluuugo, a to na czarno, a tu naloze sobie jakas sliwke czy cuś, ostatnio braz, co na moich oczywiscie g.ówno widac i wyglada to jak 'jaśniejszy czarny'
chce cos zmienić. tak, zeby jak moj facet wroci zrobil: nie koniecznie z zachwytu, ale zeby chociaz raz w zyciu zauwazyl zmiane
i nie chce zmieniac fryzurki, tylko po prostu kolor.. na taki, hmm.. rudawo-jasno brazowy-ciemny blond
wszystko jasne, nie?:P
jak mam to zrobic? ile taka dekoloryzacja mniej wiecej kosztuje u fryzjera?
no i wogole..? ja chceeeee
__________________
"Jest taka miłość, która nie umiera choć zakochani od siebie odejdą" ..

będzie nas o jedno więcej..
MarysN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:03   #1046
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wiadomo, ze ceny dekoloryzacji roznia sie w salonach, ale mysle ze musisz nastawic sie na koszt typu 200zl - 250zl ( za dekoloryzacje + nalozenie nowego koloru)_
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:29   #1047
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

no dziewczynki za 5 minut zmywam rozjasniacz, troche kiepsko go nalozylam bo jeden bok mi sie slabo rozjasnia (rozjasniacz platiner + woda utl. 6% subrina). nakladalam tak jak szampon i trzymam. zaraz jak zmyje nakladam garnoier naturals 111 oby cos z tego wyszlo bo juz jestem zla na siebie ze tak niedokladnie to zrobilam ;/

aaaaaaa jestem ryża!!!!!! mam nadzieje ze ten garnier to zalatwi ;(

chce jeszcze dodac ze ten mega jasny rudy to z naturalnych (ciemny blond) nie farbowanych wlosow ;p

ktoś miał podobną sytuację?

wysuszylam i musze stwierdzic ze to nie rudy a taki jasny karmelek, nawet ładny ale nie dla mojej cery ;p zaraz wstawie foto (1,2,3 - po rozjaśniaczu Platiner firmy Globe + woda utl. 6% subrina)

mam wlasnie na glowie garnier 111 ciekawe co z tego wyjdzie :P

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-17 o 16:45
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:29   #1048
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wasienka na fotkach fajowy kolorek nawet z pasemkami a jak po farbie?

MarysN ja w podobnej sytuacji bylam, najpierw dekolor, potem rozjasniacz, potem toner i na koncu farba we wlasciwym kolorze, ale daleko moim wlosom do moich oczekiwan, wieloletnie farbowanie na czarno mocno "się wżera", zrobilam błąd, ze polozylam ten toner z odcieniem "złoty" blond i duzo mam rudosci w efekcie chciałam jasny kaszan, orzech ... odcień zimny w każdym razie ...

allis super, ze ci sie tak udało - pochwal sie jakims zdjątkiem

jak efekty u innych ???
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:58   #1049
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mpk73 Pokaż wiadomość
wasienka na fotkach fajowy kolorek nawet z pasemkami a jak po farbie?
po farbie niewiele sie zmienilo, jedynie rudosc zamienila sie w złoto absolutnie nie pasuje do mnie taki odcien, wzielam juz plukanka potraktowalam wlosy i zloto zostalo a pasemka wczesniej robione u fryzjera sa fioletowe co mam zrobic? w sobote mam imprezke urodzinowa i chcialabym wygladac dobrze...
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:32   #1050
mpk73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

wasienka oj to nie fajnie skoro sie zle czujesz z tym kolorem , ja ze swoim tez, za ciemny, za rudy ... no ale ja od kilkunastu lat na czarno, wiec pojecia nie mam co z tym teraz robic , czy to znowu samemu rozjasniac i farbowac czy tez isc do fryzjera, a to czas i koszt
mpk73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.