Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 11:35   #4831
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
Aż nie wiem co pisać, bo nie chcę napisać nic oklepanego, a zdobienie zasługuje zdecydowanie na coś więcej
Wyszło fantastycznie! Brawo Misiu, Miszczu!
A teraz mów szybciutko co to za baza - ląduje na chciejlistę
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:39   #4832
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Ej, dziewczyny, Wy naprawdę nie widzicie jak te kołnierzyki są szkaradnie nasmarowane? No weźcie!

Viv - to mój przenajukochańszy lakier precision pinky swear, który notabene dostałam w prezencie od Śniegowej. Ma chyba 15 czy 16ml, a zużyłam już połowę, co może świadczyć o tym jak beznadziejnie go uwielbiam
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:42   #4833
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
[CENTER][B][SIZE=3]Pilarku,
moje mani dla Ciebie utrzymane dalej w klimacie komiksowym.
Aż się uśmiałam czytając opis, świetny pomysł, rewelacyjne wykonanie, bardzo dziękuję Malinko

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Oooo tak, Pilar jest zdecydowanie Pilarem wątku .


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dobrze, że nie jedynym, bo by się wątek chybotał
oj tak

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Pilarku kochany... Wszystkiego najlakierowszego! Dużo uśmiechu, samych przyjemności, wielu lakierowych perełek i samych powodów do uśmiechu od ucha do ucha! Mani dla Ciebie miało kojarzyć się z szykiem, elegancją i kobiecością. Dlatego postawiłam na klasyczną porcelankę z kołnierzykiem:P Wyjątkowo prawą dłoń pokazałam, o co:P Nie zwracajcie uwagi na wskazówkę, z jednej strony rośnie po skosie:/ Od pisania.

Pilar, rośnij duza i okrąglutka
Preziu kochany, wspaniała porcelanka plus Francja elegancja, jak mogłoby mi się nie podobać? Bardzo dziękuję PS Ja już jestem duża i okrągła


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Co prawda nie mam dla Ciebie mani, ale mam drzewko szczęścia :
Ooo, chcę takie!

Cytat:
Napisane przez pyzyzmiesem Pokaż wiadomość
Pilarku, bardzo, bardzo chciałam zrobić dla Ciebie mani. Niestety cholerna amerykańska delegacja pokrzyżowała mi plany i musiałam się z nią użerać cały dzień i jedyne mani jakie mogłam mieć to krótkie pazury pociągnięte bezbarwnym, wyrwali mnie jak chwasta z domu i tyle tytułem moich planów
Rozumiem, termin jest umowny, może być przesunięty w związku z obowiązkami życia realnego

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pyza - Pilar ma jakieś Layle, pewnie wie.
Miałam 3 Layle, została mi jedna, ale ja je mam kupione za pośrednictwem uprzejmej znajomej z forum,która mieszka w UK i kupiła je na tamtejszym ebayu
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 11:56   #4834
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Noooo nie dwa mi się podobają

które?


Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Po spilowaniu paznokci na kwadratowo nacieszylam sie nimi kilka dni i wszystkie sie po bokach polamaly:'(
Teraz mam takie bobki muszę je dopracować zeby byly rowne.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ale masz płytkę długą



a tak oto dostaję baty :


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chcę wszystkie, prócz złotego Miał...
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wszystkie prócz złotego...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Oprócz pierwszego. Chcę. Je. Wszystkie.

O! przypomniałam sobie, że niedługo świętuję Najwyżej nie pojadę do przyjaciółki do stolicy, tylko zamówię CC. Jestem pewna, że zrozumie, a poza tym widziałyśmy się przedwczoraj

też Was kocham
zaraziłam 3 osoby na prawie cały zestaw, jedną sklejką zdjęć..

Viv, koleżanka musi to zrozumieć, to sprawa wagi lakierowej. każdy musi to zrozumieć żadnych wyjątków


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
wiesz, to, że mnie nie ma nie znaczy, że nie czytam
dziękuję

te brzoskwiniowe to lakier wibo ner trend nr 480 położony na pomarańczowy bell (niestety nie mam numerka bo z biedronki) i tak uwydatnił się ten shimmerek, że szkoda mi było zmywać

no przecież ja to wiem Alu

ah te Twoje kanapki wcale się nie dziwię, że szkoda było zmywać, bo chyba najdłużej się zatrzymałam przy tym mani


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.

i to jest krzywo?
podoba mi się
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:03   #4835
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
pieknie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:10   #4836
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ej, dziewczyny, Wy naprawdę nie widzicie jak te kołnierzyki są szkaradnie nasmarowane? No weźcie!

Viv - to mój przenajukochańszy lakier precision pinky swear, który notabene dostałam w prezencie od Śniegowej. Ma chyba 15 czy 16ml, a zużyłam już połowę, co może świadczyć o tym jak beznadziejnie go uwielbiam
Nie!

Dziękuję, takoż myślałam
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też Was kocham
zaraziłam 3 osoby na prawie cały zestaw, jedną sklejką zdjęć..

Viv, koleżanka musi to zrozumieć, to sprawa wagi lakierowej. każdy musi to zrozumieć żadnych wyjątków
Pięknie okazujemy sobie miłość

Chyba chcę jednak 4 nie 5, ale i tak dochodzi jeszcze Glitter Envy, Winter Affair no i Precision Kto mnie zasponsoruje?
A przypominam, że to tylko lakiery z EF, dochodzą jeszcze Blue Cross do skórek i ten magiczny płyn do pięt... Aaaaa i jeszcze trzy Chinki i jeden OPIk
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:13   #4837
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
wiem o co Ci chodzi, ale zupełnie mi to nei przeszkadza, bo efekt jest świetny
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Viv - to mój przenajukochańszy lakier precision pinky swear, który notabene dostałam w prezencie od Śniegowej. Ma chyba 15 czy 16ml, a zużyłam już połowę, co może świadczyć o tym jak beznadziejnie go uwielbiam
jest wspaniały
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Aż się uśmiałam czytając opis, świetny pomysł, rewelacyjne wykonanie, bardzo dziękuję Malinko
no czekałam na Twoją opinię jak na szpilkach
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 12:22   #4838
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pięknie okazujemy sobie miłość

Chyba chcę jednak 4 nie 5, ale i tak dochodzi jeszcze Glitter Envy, Winter Affair no i Precision Kto mnie zasponsoruje?
A przypominam, że to tylko lakiery z EF, dochodzą jeszcze Blue Cross do skórek i ten magiczny płyn do pięt... Aaaaa i jeszcze trzy Chinki i jeden OPIk

oczywiście, zawsze tak było i nigdy nie wątpiłam w to, że jest inaczej

Viv, czy Ty się dobrze czujesz?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:30   #4839
tynkaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 80
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dzięki ja w sumie rzadko robię zdobienia takie "full wypas": albo naklejki albo stempelki, dwie kreseczki i już trochę nie mam, niestety, cierpliwości.
prosz i tak masz więcej cierpliwości, bo ja to tylko jeden kolor nałożę, może czasem flejki dodam i dziękuję, więcej mi się nie chce a pamiętam jak raz mnie najszło na water marble, no nie wychodzi mi to za chiny i chyba od tamtego czasu przestałam jakikolwiek przebłysk weny próbować wcielić w życie...
Ale chyba muszę sobie sprawić te naklejki, może chociaż to mi jakoś wyjdzie...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hihihi Ojjj tak!
Ale nie każdy tak mysli. Po co szukać, jak mogę zapytać. Nie ważne,. że odpowiedź padła pięć postów wyżej Tak- ostatnio była taka akcja, nie wiem czy kojarzysz.

Hihihih

Dziękuję
Zapytać zawsze można, ale jeśli się uprzednio próbowało znaleźć odpowiedź samemu... a nie jak właśnie odpowiedź była chwilę temu.
co do ostatniej akcji, to chyba mój mózg nie kojarzy o jakiego typu akcję może chodzić, bo tych akcji to tutaj czasem trochę bywa...
Proszę
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
nadal nie mogę dodać zdjęcia, nawet do postu
a Twój załącznik nie jest po prostu za duży? bo ja jak próbowałam dodać moje wkupniaczki, to też się nie chciało dodać, aż w końcu mnie olśniło, że wizaż to wymagania ma, a nie tak hop siup:P
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O! przypomniałam sobie, że niedługo świętuję Najwyżej nie pojadę do przyjaciółki do stolicy, tylko zamówię CC. Jestem pewna, że zrozumie, a poza tym widziałyśmy się przedwczoraj
jesteś gigantem
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
o patrz, proszę, nie wyłapałam nowej osoby wybacz
witaj
dziękuję
aż nawet mam cichych wielbicieli migdałów nie wiem co powiedzieć
wybaczam
i witam
proszę
nic nie mów, tylko upajaj się tą chwilą
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
no masz, nie wiem czemu miałoby Ci być wstyd chyba dlatego, że jest Ci wstyd ładnego zdobienia tak, jeśli o to chodzi, to możesz wstydzić się dalej
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
tylko Twoje zdobienia mają w sobie dużo klasy, moje są bardziej śmiechowe niż udane
ja nie Śniegowa, ale powiem Ci, że Twoje zdobienia są i śmiechowe i udane!
tynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:42   #4840
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Czytałam że niby mają się pojawić we wrześniu
no wlaśnie, coś takiego kiedyś słyszałam..

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

I jakie fajne lusterko ma...
KLIK
piękne jest

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

chyba rosman odwiedzę
spokojnie, od września

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Dzięki, ale w krótkich paznokciach czuję się goło
Powiedzcie czy Wam tez pekaja paznokcie po bokach? U mnie dzieje sie tak bardzo czesto moge zapuscic jedynie 3-4 mm pozniej pękają macie na to jakies sposoby?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak, mi też boczki pękają. Miałam kwadraty, ale niestety, często boczki się łamały i musiałam zrezygnować na rzecz migdałów.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
pięknie

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
prosz i tak masz więcej cierpliwości, bo ja to tylko jeden kolor nałożę, może czasem flejki dodam i dziękuję, więcej mi się nie chce a pamiętam jak raz mnie najszło na water marble, no nie wychodzi mi to za chiny i chyba od tamtego czasu przestałam jakikolwiek przebłysk weny próbować wcielić w życie...
Ale chyba muszę sobie sprawić te naklejki, może chociaż to mi jakoś wyjdzie...
heh, też water marble próbowałam i niestety - próby zakończyły się katastrofą i moim zniechęceniem.
Naklejki polecam - super są - szybkie i łatwe w obsłudze Zarówno tradycyjne jak i wodne.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:46   #4841
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jasne ,że nie Jak będziesz miała chęć to będzie mi bardzo miło, ale się nie obrażę jak odpuścisz
pomaluje jak tylko odzyskam władzę w rękach
właśnie próbuję moje połamańce wypiłować

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A zarejestowane w sklepie jesteście?
tak, tak, ale podejrzewam, ze ma to coś wspólnego z tym, że nie mają TU zaznaczonej tej darmowej wysyłki na ten weekend możliwe?

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
No nie da rady! Jak wrócę do domu to sprawdzę jeszcze raz, bo teraz wychodzę



"weekend"
dalej nie idzie na to hasło..

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jestem tępą dzidą, bo dopiero niedawno odkryłam jak robić przybliżenia moim aparatem. Myślałam, że wystarczy samo ustawienie odpowiedniej sceny w ustawieniach. Nie, nie wystarczy

Preziu, piękne pazurki wstawiłaś, no woooow !

Nef, boski lakier!
Śnieguś, precyzja, całokształt - boooooskie mani!
Malinia, jak Ty coś zmalujesz to kopara opada!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 12:46   #4842
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
idealne, nie wiem w którym miejscu one są krzywe

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
które?
Fiolet i ten z niebieskimi drobinkami
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:55   #4843
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Napisałam do nich,może coś odpiszą.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 12:55   #4844
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
a Twój załącznik nie jest po prostu za duży? bo ja jak próbowałam dodać moje wkupniaczki, to też się nie chciało dodać, aż w końcu mnie olśniło, że wizaż to wymagania ma, a nie tak hop siup:P
no właśnie sęk w tym, że moje zdjęcia są takiego samego rozmiaru co zawsze i nie wiem co jest grane kiedyś wchodziły, teraz niet

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
spokojnie, od września
uff bo i tak nie mam forsy teraz


o borze lasu wgrało się no więc Pilarku dla Ciebie ode mnie kolorowe paseczki takie kolorowe jak Twoje cudne makijaże pomyślałam, że to będzie lepsze mani

Smoo a będziesz zamawiać? najwyżej jak za przesyłkę nam zaśpiewają, to zapłacimy razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0372.jpg (104,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0376.jpg (55,3 KB, 28 załadowań)
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.

Edytowane przez Hanan26
Czas edycji: 2013-08-25 o 12:57
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:10   #4845
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
a pamiętam jak raz mnie najszło na water marble, no nie wychodzi mi to za chiny i chyba od tamtego czasu przestałam jakikolwiek przebłysk weny próbować wcielić w życie...

ja nie Śniegowa, ale powiem Ci, że Twoje zdobienia są i śmiechowe i udane!
marble próbowałam raz, wyszło tak sobie w sumie najładniej na wskazującym chyba, mogłam jakieś ciekawsze kolory wybrać



ja też się szybko zniechęcam
w ogóle nie wierze siebie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
heh, też water marble próbowałam i niestety - próby zakończyły się katastrofą i moim zniechęceniem.
dużo roboty ze zmywaniem/zabezpieczaniem
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Malinia, jak Ty coś zmalujesz to kopara opada!
aniołek

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o borze lasu wgrało się no więc Pilarku dla Ciebie ode mnie kolorowe paseczki takie kolorowe jak Twoje cudne makijaże pomyślałam, że to będzie lepsze mani
bardzo ładne i wesolutkie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:15   #4846
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez RozowaMulina Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny To znowu ja i znowu na pięć minut.
Podczytuję Was średnio, gdyż jestem daleko od domu i z internetem jest różnie... Cóż
Nie wiem, czy rozwiązałyście już zagadkę z darmową wysyłką z EF, czy nie, ale może Wam pomogę. Od samego rana też próbowałam zrobić zamówienie z free przesyłką, ale wyskakiwał mi taki sam komunikat jak Wam. Próbnowałam, próbowałam, aż w końcu mnie olśniło! Spójrzcie w kalendarz- obsługa EF mogła uznać za ostatni weekend miesiąca następny weekend. Sobota- 31 sierpnia, niedziela- 1 września.
Mam nadzieję, że się nie mylę, bo straaaaaaasznie się ślinię do tych Coloc Clubów.
wątpię

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Obstawiam błąd systemu. Pisałam do nich w tym tygodniu w sprawie jednego koloru i wynikało, że wiedzą doskonale o tym weekendzie.
możliwe że coś tam nawala

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
A ja się trochę boję :| No bo w końcu bez jaj, jak mi każą zapłącić przy odbiorze...
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Zamówiłam Ale kliknęłam płatność przelewem, poczekam aż się ze mną skontaktują i wtedy zapłacę.
kurczę, ja już nie wiem co robić.

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Po spilowaniu paznokci na kwadratowo nacieszylam sie nimi kilka dni i wszystkie sie po bokach polamaly:'(
Teraz mam takie bobki muszę je dopracować zeby byly rowne.
ale masz piękną płytkę

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Policzyli, ale były potem uwagi do zamówienia, także może odliczą? Dopóki się nie dowiem to nie zapłacę.
ciekawe kiedy się dowiesz
ale chyba zrobię jak Ty.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Obiecałam to wstawiam te krzywuły, ale shame on me. Następnym razem będzie równiej.
nie jest przecież tak źle, Lolli!
i tak się podoba
mi to nawet w 1/10 by tak nie wyszło

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o borze lasu wgrało się no więc Pilarku dla Ciebie ode mnie kolorowe paseczki takie kolorowe jak Twoje cudne makijaże pomyślałam, że to będzie lepsze mani

Smoo a będziesz zamawiać? najwyżej jak za przesyłkę nam zaśpiewają, to zapłacimy razem
fajne mani !
pomysłowe

no zamówię, spróbuję zrobić jak Trufelek, zastanawiam się teraz czy lepiej zapłacić przelewem czy przy odbiorze

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aniołek


marble mega mi nigdy nie wyszło!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:19   #4847
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Viv, czy Ty się dobrze czujesz?
Oh, czuję się chyba jak większość lakieromaniaczek
Cytat:
Napisane przez tynkaa89 Pokaż wiadomość
jesteś gigantem

Nie no, nie to żem bez serca, ale ona naprawdę zrozumie
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
tak, tak, ale podejrzewam, ze ma to coś wspólnego z tym, że nie mają TU zaznaczonej tej darmowej wysyłki na ten weekend możliwe?
Mi się jednak wydaje, że to zależy od EF. Strasznie to irytujące, że na EF nie ma żadnej informacji o darmowej wysyłce, tylko na Enas Cholera wie czy to jeszcze aktualne czy może sklep się wycofał
Trzeba czekać na ich odpowiedź, szkoda tylko, że weekend przepadnie.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o borze lasu wgrało się no więc Pilarku dla Ciebie ode mnie kolorowe paseczki takie kolorowe jak Twoje cudne makijaże pomyślałam, że to będzie lepsze mani

Smoo a będziesz zamawiać? najwyżej jak za przesyłkę nam zaśpiewają, to zapłacimy razem
Ależ mi się podoba Twój kształt i płytka I mani też

Kurierem przy przedpłacie wychodzi 10zł, więc na dwie osoby nie ma tragedii
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:23   #4848
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mi się jednak wydaje, że to zależy od EF. Strasznie to irytujące, że na EF nie ma żadnej informacji o darmowej wysyłce, tylko na Enas Cholera wie czy to jeszcze aktualne czy może sklep się wycofał
Trzeba czekać na ich odpowiedź, szkoda tylko, że weekend przepadnie.

Kurierem przy przedpłacie wychodzi 10zł, więc na dwie osoby nie ma tragedii
ciężko ocenić.
mi w koszyku wychodzi przesyłka 15,10 zł, ale to możliwe, że przy opcjach wysyłki się to zmienia.

no dziwne, że sklep nie ma takiej informacji, chociaz niby na samym dole mają klika z logo (?) enas.





boszzzzzz... ale mnie palce bolą, aż ledwo piszę.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:31   #4849
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;42443265]Napisałam do nich,może coś odpiszą.[/QUOTE]

Jak już to jutro, bo dziś niedziela.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ciekawe kiedy się dowiesz
ale chyba zrobię jak Ty.
Dawaj, zaznacz przelew to wysyłka będzie tańsza jeśli już trzeba koniecznie będzie za nią zapłacić :P A jak jutro nie dostanę od nich maila to sama napiszę.

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
tak, tak, ale podejrzewam, ze ma to coś wspólnego z tym, że nie mają TU zaznaczonej tej darmowej wysyłki na ten weekend możliwe?
Ale przecież jest po prawej ten weekend wypisany.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 13:34   #4850
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Dawaj, zaznacz przelew to wysyłka będzie tańsza jeśli już trzeba koniecznie będzie za nią zapłacić :P A jak jutro nie dostanę od nich maila to sama napiszę.



Ale przecież jest po prawej ten weekend wypisany.
no dobra, namówiłaś mnie

no niby wypisany jest, ale zaznaczony, pogrubiony jest ten lipcowy weekend
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:44   #4851
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
no dobra, namówiłaś mnie

no niby wypisany jest, ale zaznaczony, pogrubiony jest ten lipcowy weekend
Po prostu ktoś nie zaktualizował strony Leniuszki
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:48   #4852
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Po prostu ktoś nie zaktualizował strony Leniuszki
w uwagach do zamówienia napisałaś ,,weekend z ENAS", tak?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:50   #4853
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Mani, które noszę od przedwczoraj (chyba)
Kształt wciąż zupełnie nieokreślony, proporcje tak samo
Lakiery to Viera High Life 805 i Flormar U25, który na większości zdjęć wyszedł jak srebrna mgiełka W rzeczywistości pięknie opalizuje na turkusowo i różowo/fioletowo i nadaje super głębi

Chyba muszę bardziej zmniejszać zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080022.jpg (74,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080030.jpg (113,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080031.jpg (107,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080032.jpg (117,3 KB, 20 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:57   #4854
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
w uwagach do zamówienia napisałaś ,,weekend z ENAS", tak?
Yup

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mani, które noszę od przedwczoraj (chyba)
Kształt wciąż zupełnie nieokreślony, proporcje tak samo
Lakiery to Viera High Life 805 i Flormar U25, który na większości zdjęć wyszedł jak srebrna mgiełka W rzeczywistości pięknie opalizuje na turkusowo i różowo/fioletowo i nadaje super głębi

Chyba muszę bardziej zmniejszać zdjęcia
Mrau Fajna ta mgiełka, ładnie pomalowane
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:00   #4855
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mani, które noszę od przedwczoraj (chyba)
Kształt wciąż zupełnie nieokreślony, proporcje tak samo
Lakiery to Viera High Life 805 i Flormar U25, który na większości zdjęć wyszedł jak srebrna mgiełka W rzeczywistości pięknie opalizuje na turkusowo i różowo/fioletowo i nadaje super głębi

Chyba muszę bardziej zmniejszać zdjęcia
Tobie to dobrze w każdym kształcie
piękne połączenie chciałabym efekt za żywo zobaczyc

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Yup
no to ok, robie zamówienie w takim razie
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:01   #4856
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
marble mega mi nigdy nie wyszło!

a co nie wyszło?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:04   #4857
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Mrau Fajna ta mgiełka, ładnie pomalowane
Tyle właśnie, że to nie jest mgiełka To morski żelkowy glassflecked i duochrom przy okazji Kryje przy trzech warstwach, ale najlepiej położyć go na jakąś bazę

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Tobie to dobrze w każdym kształcie
piękne połączenie chciałabym efekt za żywo zobaczyc
Dziękuję, bardzo mi miło
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:06   #4858
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Chcę wszystkie oprócz złotego

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
są dostępne na EF.. nie ma za co


aż mam ochotę kliknąć to
ręka mnie swędzi, a serce mówi 'kup, kup'
Flejki i koralowy,flejki i koralowy,flejki i koralowy I granat. I fiolet. Miał, puf,puf!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


ja chcę tego OPIka Wiem, że stara kolekcja i w ogóle.. ale chcę I znalazłam go za 29zł
Czeka na Rudą u mnie w pudełku, jeśli się nie zdecyduje to może być Twój

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
te brzoskwiniowe to lakier wibo ner trend nr 480 położony na pomarańczowy bell (niestety nie mam numerka bo z biedronki)
dziękuję

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
gdzie jest Pilar
Jestem
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:08   #4859
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Lakiery to Viera High Life 805 i Flormar U25
ale one są śliczne *_*

skórki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 14:11   #4860
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a co nie wyszło?
w zasadzie to nic
nie no, nie chciał mi się wzorek ładnie na paznokciu odbić? próbowałam ze 2 razy i się zniechęciłam.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziękuję, bardzo mi miło
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.