L'oreal Casting czy Wella Color Soft ? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 17:52   #571
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez my chemical romance Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo prosze o rade ,jaki numer Casting musze kupic aby wyszedl mi braz BEZ rudych refleksow??..teraz farbowalam Casting 400 i sama nie popatrzylam ze pisalo KASZTAN..glupia ja.. Pomocyy!

ciemny brąz po nim nie mialam zadnych rudych refleksow jest taki fajny chloodny


no dobra to ja tez mam pytanie.
ponad tydzien temu pofarbowalam wlosy pralina, a wczesniej farbowalam ciemnym brazem, i wyszly mi za jasne;/ jakies takie sraczkowate.
chce polozyc ciemny braz znowu, tylko czy tydzien to nie za wczesnie? niby casting jest bez amoniaku, a mnie nie wypadaja wlosy, tylko sie strasznie lamia! kurde bo nie moge patrzec teraz na ta moja sraczke na glowie :/
sugah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 08:11   #572
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Farbowałam włosy różnymi farbami, od Joanny( seria festival)po Garniera i zawsze na ciemne brązy. Ale jak farba się zmywała to stawałam się rudzielcem i wyglądało to tragicznie
Przy Castingu ani razu nie "zrudziałam" i kolor wypłukuje się równomiernie, po wieeeelu myciach( włosy myję codziennie).
Aha, i używam 400- brąz Nie zamienię Castingu na nic innego
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:24   #573
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez sugah Pokaż wiadomość
ciemny brąz po nim nie mialam zadnych rudych refleksow jest taki fajny chloodny


no dobra to ja tez mam pytanie.
ponad tydzien temu pofarbowalam wlosy pralina, a wczesniej farbowalam ciemnym brazem, i wyszly mi za jasne;/ jakies takie sraczkowate.
chce polozyc ciemny braz znowu, tylko czy tydzien to nie za wczesnie? niby casting jest bez amoniaku, a mnie nie wypadaja wlosy, tylko sie strasznie lamia! kurde bo nie moge patrzec teraz na ta moja sraczke na glowie :/
ja kiedys ,choc to mega nie zdrowe dla wlosow , polozylam pop 3 dniach od poprzedniego farbowania,bo nie moglam zniesc koloru i nic sie nei stalo - wlosy nie wypadly i nie cierpialy
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:15   #574
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Czy któraś z Was kładła na brąz odcień- karmel? Ja mam ciemną czekoladę która sie rozjaśnila do brązu więc nie wiem czy ryzykować (mam niewidoczne odrosty wiec kolor może tez sie różnić przy skórze czego nie chce). Czekam na odpowiedzi bo dziś lece do rossmana
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:15   #575
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Mam pytanie, zdecydowałam się na casting tylko ciągle mam problem, który kolor wybrać, obecnie mam swoje niefarbowane włosy brąz i chce je po prostu ożywić i dodać blasku. Koleżanki odradzają mi kolor brąz po podobno wychodzi baaardzo ciemny. Wybrać brąz, jasny brąz czy może ciemny blond, żeby uzyskać ładny brąz?? Prosze o odp. )
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:49   #576
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez ediitt3 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, zdecydowałam się na casting tylko ciągle mam problem, który kolor wybrać, obecnie mam swoje niefarbowane włosy brąz i chce je po prostu ożywić i dodać blasku. Koleżanki odradzają mi kolor brąz po podobno wychodzi baaardzo ciemny. Wybrać brąz, jasny brąz czy może ciemny blond, żeby uzyskać ładny brąz?? Prosze o odp. )
to ja proponuje jasny braz lub,co ja bym radzila, jak chcesz troche zmiany moze mrozny kasztan wzglednie czekolade ,le z preferencja na mrozny kasztan

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-04-03 o 10:56
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:58   #577
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

uuuup
proszę o odpowiedź
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 20:59   #578
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

dzieki za odp. chyba wybiore jasny brąz tan kasztan tez mi sie podoba ale moze kiedy indziej
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:50   #579
alkaaa
Raczkowanie
 
Avatar alkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 30
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hej wszystkim mam pytanie co do castinga. czy można go stosować na rozjaśniane blond włosy??? chciałabym uzyskać coś pomiędzy karmelem a średnim brązem ale wszyscy mówią że z moich włosów się spierze. ktoś próbował na jasne włosy castinga???????? proszę o pomoc! pozdrawiam
alkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:24   #580
kubuku86
Raczkowanie
 
Avatar kubuku86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

mam pytanie: uzyłam koloru miodowy blond na ciemny blond- dokładnie taki jak na opakowaniu - mój kolor wyjściowy i dokładnie jaki miał wyjść taki wyszedł dodam że nie miałam wcześniej farbowanych
pięknie lśni i jest lekko rudawy...
ale wyrzuciłam opakowanie i nie mam opisu do odżywki i nie wiem czy się ją spłukuje czy nie... a chcę dziś umyć je..
może mi któraś pomóc

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alkaaa Pokaż wiadomość
hej wszystkim mam pytanie co do castinga. czy można go stosować na rozjaśniane blond włosy??? chciałabym uzyskać coś pomiędzy karmelem a średnim brązem ale wszyscy mówią że z moich włosów się spierze. ktoś próbował na jasne włosy castinga???????? proszę o pomoc! pozdrawiam

o ile pamiętam to na "instrukcji obsługi" w środku było napisane że ,ożna nakładać min po 3 miesięcznym odstępnie po innych farbach bo inaczej nie dają gwarancji efektu takiego jak na opakowaniu
kubuku86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:51   #581
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Potrzymaj około 2-3 min na włosach i spłucz dokładnie
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 19:07   #582
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

hej dziewczyny
jakiego koloru castinga uzyc jak mam naturalny kolor włosów ciemny brąz a żeby mi sie ten kolor nie za bardzo zmienił tylko żeby nabrał jakiś ładny odcień? myślałam o czekoladzie albo mroźnym kasztanie, ale nie wiem może sam brąz albo jasny brąz?
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 15:40   #583
ediitt3
Przyczajenie
 
Avatar ediitt3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Mroźnego kasztana i czekolady nie próbowałam, ale jeśli chodzi o brązy to radze wybrać jasny brąz, wychodzi właśnie jak ciemny brąz a nawet bardzo ciemny na samym początku
ediitt3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 16:02   #584
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

ja radze ,moja ulubiona czekolade lub mrozny kasztan
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:16   #585
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez ediitt3 Pokaż wiadomość
Mroźnego kasztana i czekolady nie próbowałam, ale jeśli chodzi o brązy to radze wybrać jasny brąz, wychodzi właśnie jak ciemny brąz a nawet bardzo ciemny na samym początku
Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
ja radze ,moja ulubiona czekolade lub mrozny kasztan
dzieki dziewczyny, wybór padł na mroźny kasztan
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:32   #586
AgaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Hej dziewczyny!!!

Mój naturalny kolorek włosów to brąz. Czy mogę sobie je porafbować L C "Złocisty Miód"?? CO myślicie? Albo na "Caffe Latte" CO doradzacie??
AgaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 23:07   #587
moniaania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: pilne...loreal Casting czy Wella Color Soft?

czy ma ktos może fotki Brazu interesuje mnie zwlaszcza jak kolor wygląda w trakcie zmywania
moniaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:04   #588
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was kładła na brąz odcień- karmel? Ja mam ciemną czekoladę która sie rozjaśnila do brązu więc nie wiem czy ryzykować (mam niewidoczne odrosty wiec kolor może tez sie różnić przy skórze czego nie chce). Czekam na odpowiedzi bo dziś lece do rossmana
Mam pytanie, po jakim czasie wymyje się ciemna czekolada?? Mój naturalny kolor to ciemny blond, a ostatnio po farbowaniu stwierdziłam, ze jednak chciałabym wrócić do naturalnego kolorku. Oczywiście polecam Casting- wcześniej miałam Ciemny blond, Pralinę, Ciemną czekoladę dwa razy. Myślicie, że wystarczą 2-3 miesiące, czy jednak będą odrosty i będę po prostu musiała czekać, aż te włosy odrosną a końcówki obetnę??
natalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:32   #589
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Skoro masz włosy naturalne ciemny blond, a farbowałaś taki ciemnymi odcieniami to nie licz na to że wypłucze ci sie do niego. Każda farba ingeruje w strukture włosa, nawet jesli jest to szampon i moze tam długo siedzieć. Mysle że odrosty sie pojawią. Ja mam to szczęście że jak farbuję castingiem z gamy brązów to gdy sie spiera to odrosty są niewidoczne, ale z natury mam brązowe włosy
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-17, 19:28   #590
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Rozumiem, właściwie odrosty nie są problemem, bo prawie ich nie widać, ale nie wiem czy kolor, który teraz mam za kilka miesięcy, będę mogła pokryć czymś jaśniejszym.
natalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 09:12   #591
domenka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 28
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Witam, czy możecie mi doradzić?. Ja mam włosy bardzo jasne (farba+rozjaśniacz) ,naturalne mam ciemny brąz, chciałabym wrócić do brązów. Jak myślicie, czy jasny brąz na moich rozjaśnianych nie wyjdzie rudy? Może lepiej użyć brązu albo ciemnego brązu? Pisałyście, że każdy kolor wychodzi ciemniej, to może ładnie pokryje? Obawiam się także, że moje ciemne odrosty będą po pofarbowaniu ciemniejsze od reszty. Jak myślicie?
domenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:18   #592
blue7420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Według tego co wyczytałam w tym wątku,to lepiej zrobić jaśniejszy kolor czyli na przykład jasny brąz 500,bo i tak w efekcie wyjdzie ciemniejszy.W zasadzie praktycznie zawsze tak jest z farbami czy szamponami niestety. Dopiero po kilku myciach kolor jest bardziej podobny do tego z opakowania.A znacznie lepiej będzie jak wyjdą za jasne niż za ciemne,bo zbyt jasne można jeszcze jakoś uratować,a z za ciemnymi nie da się niestety już za wiele zrobić.
No i mimo wszystko najbardziej udane kolory wychodzą na włosach naturalnych.Ponoć ten kolor (jasny brąz 500) nie ma ciepłego odcieniu podczas wypłukiwania.Mam nadzieję,że tak jest w rzeczywistości,bo zamierzam przetestować ten kolor i zależy mi na uzyskaniu naturalnego brązu,o zimnym,popielatym odcieniu bez rudego połysku.
Co prawda u mnie pewnie nie będzie tego za bardzo widać na całych włosach,bo mam bardzo ciemne (robione farbą-ciemna czekolada z Palette!),ale jednak chce spróbować,żeby odrosty wychodziły mi już jaśniejsze i żebym mogła powoli wracać do jaśniejszego koloru i pozbyć się tych prawie czarnych kosmyków.A inaczej u mnie się nie da jak tylko zmienić taką mocna farbę na coś lżejszego i cierpliwie czekać.Rozjaśnianie domowe było bezskuteczne,u fryzjera spowodowało odpadnięcie całych pasemek,więc nie mam innego wyboru.
Fajnie byłoby,gdyby któraś z koleżanek potwierdziła na swoim przykładzie czy ten konkretny kolor L'Oreal Casting Jasny brąz 500 rzeczywiście wyszedł jej zimny,a nie ciepły.Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi.
Pozrawiam.
blue7420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 13:23   #593
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

http://www.voiceoffashion.com/wp-con...ra-bullock.jpg

http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...al_2926735.jpg

jakim castingiem osiągnę taki kolor?? dzięki
natalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 14:02   #594
blue7420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

To ma być ciepły odcień prawda?Bo na taki wyglada na zdjęciach.Może mroźny kasztan 415 da Ci taki efekt. Bo na opakowaniu wyglada podobnie.
A jeśli chodzi o ten ciemny brąz lub pralinę,którymi robiłaś,to wychodziły bardzo ciemne?Wypłukiwały Ci się systematycznie czy raczej ciężko?
blue7420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 22:44   #595
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

ciemny blond-szczerze polecam
pralina-na początku wygląda, jak na opakowaniu, jednak bardzo nie ładnie się wypłukuje, włosy wyglądają na rude, wypłowiałe
ciemna czekolada- bardzo ładna, aczkolwiek jest naprawdę bardzo ciemna, zmywa się jednolicie, ma dość zimny odcień, nie wpada w czerwienie i rudości

teraz chciałabym mieć trochę jaśniejsze włosy zbliżone do naturalnych i czekam, aż ciemna czekolada trochę się wymyje
natalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 07:58   #596
blue7420
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Ja zastanawiałam się nad jasnym brązem lub brązem,bo one są właśnie takie nie za ciemne i nie za jasne zarazem.Tylko właśnie liczę na to,że nie będą miały rudych refleksów...Czy którąś z tych robiłaś może???
blue7420 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:56   #597
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Cytat:
Napisane przez blue7420 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiałam się nad jasnym brązem lub brązem,bo one są właśnie takie nie za ciemne i nie za jasne zarazem.Tylko właśnie liczę na to,że nie będą miały rudych refleksów...Czy którąś z tych robiłaś może???
ciemny braz nie ma rudych refleksow tylko poczatkowo wychodzi czarny

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2009-06-21 o 18:52
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 10:55   #598
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

Witam ) Mam do was pytanie odnośnie castinga .
Mam pasemka jasny blond a swoje naturalne wlosy sredni blond i chce zafarbowac sobie castingiem w odcieniu bursztyn ale boje sie ze nie zmyje on sie do konca i nie wroce juz wogole to tego blondu( Jak myslicie zmyje calkowicie??
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:57   #599
tequila6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 17
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

moje włosy to ciemny blond. zafarbowałam kiedyś (na moje nieszczęście) mroźnym kasztanem. czekam, aż się zmyje, ale chyba sie nie doczekam... mam oczywiście dużo jaśniejszy odcień niż na początku, ale mimo wszystko pozostał mi rudawy połysk i mam odrosty ;/ czy jak zafarbuje na kolor np. ciemny blond to pokryje mi ten nieszczęsny kolor? bardzo proszę o odpowiedź, bo wygląda to fatalnie, a nie chce zrobić sobie nic gorszego na włosach
tequila6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:53   #600
natalika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: L'oreal Casting czy Wella Color Soft ?

tequila6 jestem w podobnej sytuacji więc się nie martw, sama nie jesteś.
Kochane pomóżcie, czy jeżeli moje włosy przypominają bardzo jasny brąz, mogę je pofarbować ciemnym blondem? Myślicie, że "złapie" mi ten ciemny blond. Moje naturalne włosy to ciemny blond, a używałam castingi: ciemny blond, pralina, 2xciemna czekolada. Ostatnio farbowałam 2 miesiące temu ciemną czekoladą, ale dość dobrze-na moje szczęście wymywa się, ale nie wiem czy jednak mogę zaryzykować ciemnym blondem?? Dajcie dobrą radę )
Mam jeszcze jedno pytanie- jaki użyć casting, aby włosy były trochę ciemniejsze, niż po Ciemnym blondzie, a nie miały rudawych połysków??
Proszę moje drogie specjalistki o radę
natalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.