Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-20, 23:25   #631
coll
Raczkowanie
 
Avatar coll
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
GG do coll
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
czyli jestesmy w podobnym wieku gratuluje zdrowego podejscia do zycia. ja poprostu wiem, ze nie moge sobie na dziecko teraz pozwolic choc skrycie, w duchu (odpukuje, zeby nie kusic losu ) czasami o dziecku mysle. ale to w przyszlosci.. stąd stres. musze to sobie wszystko poukladac w głowie, bo przeciez masz rację
ja też nie (studiuję dziennie,mieszkam z rodzicami, nie pracuję) zawsze warto z kimś pogadać np z chłopakiem my stosujemy gumki od 3 lat i jeszcze (odpukać) żadna nam nie pękła, napewno będzie dobrze nie ma co się martwić na zapas
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą...
coll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 14:14   #632
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

hmmm.. j tez poczatkowo sie balam.. ale teraz wiem, ze jak jest dumka to nie ma czego.. zawzse po stosunku i tak jest sparwdzana..
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:49   #633
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

no tak, ja tez sprawdzam 500 razy, ale oczywiscie naczytalam sie głupot o jakichs mikro otworach w gumie i innych bzdetach... bądź tu mądra...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 16:55   #634
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
no tak, ja tez sprawdzam 500 razy, ale oczywiscie naczytalam sie głupot o jakichs mikro otworach w gumie i innych bzdetach... bądź tu mądra...
tez slyszalama, ale gdyby tak bylo to bylabym juz w ciazy
nigdy nie ma sie 100% pewnosci dlatego warto uwazac
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 19:01   #635
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Wiecie co, to co teraz napiszę, będzie bardzo "niefeministyczne", ale zawsze było mi żal facetów, którzy stosują tę "metodę" przerywaną".. Można nerwicy dostać. Jaką przyjemność miałabym z seksu, gdybym musiała cały czas czuwać - "czy to już??" i niemal w najlepszym momencie - "won stąd!".. Straszne...
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:17   #636
sanddyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 116
GG do sanddyy
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

hahaha ale cos za cos.. decyduja sie na seks bez zabezpieczenia dla przyejmnosci, a nie chca miec bobasa.. to musza tak robic. Wiem slyszlam o nerwicy.. dlatego lepiej miec gumke
__________________
bo żyć jest sztuką..
moja rola, to istnieć!

sanddyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:04   #637
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
no widzisz. moze nie dorosłam. choc w moim (nie tak zaraz młodym wieku) to brzmi niedorzecznie
a ja myślę, że właśnie tak jesteś bardzo młoda i nie jesteś gotowa do ewentualnego bycia mamą, zdecydowałaś się na seks ale strach przed jego konsekwencjami Cię przerasta i może zniszczyć Wasze życie seksualne
Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
tak jak mowie - guma, a i tak go wyganiam przed koncem..
nie ufasz wybranej przez siebie metodzie antykoncepcji, ja na Twoim miejscu pomyślałabym o skuteczniejszej metodzie, która dałaby mi większy komfort
Finał w seksie jest wspaniałą sprawą i w takim momencie sprowadzać faceta na ziemię, bo się boisz tego, co może przynieść taki finał...
Życzę Ci abyś mogła w pełni cieszyć się seksem

Sorki za mały OT
__________________
pozdrowionka
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:24   #638
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez johimbina Pokaż wiadomość
a ja myślę, że właśnie tak jesteś bardzo młoda i nie jesteś gotowa do ewentualnego bycia mamą, zdecydowałaś się na seks ale strach przed jego konsekwencjami Cię przerasta i może zniszczyć Wasze życie seksualne

nie ufasz wybranej przez siebie metodzie antykoncepcji, ja na Twoim miejscu pomyślałabym o skuteczniejszej metodzie, która dałaby mi większy komfort
Finał w seksie jest wspaniałą sprawą i w takim momencie sprowadzać faceta na ziemię, bo się boisz tego, co może przynieść taki finał...
Życzę Ci abyś mogła w pełni cieszyć się seksem

Sorki za mały OT
dzieki tylko przy moim poziomie stresu, to chyba zadna metoda nie bedzie uspokajającą. poza szklanką wody (zamiast) a przeciez nie o to chodzi.

ja tez przepraszam za offtopa
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:21   #639
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Stosując metodę przerywania po pół roku zaszłam w ciążę dodam, że byłam 2 dni przed okresem. Więc jak nie chcecie zostać mamusiami to zainwestujcie w tabletki. Dodam jeszcze, że moja koleżanka zaszła w ciążę po 1,5 roku
mehja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 17:30   #640
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Stosując metodę przerywania po pół roku zaszłam w ciążę dodam, że byłam 2 dni przed okresem. Więc jak nie chcecie zostać mamusiami to zainwestujcie w tabletki. Dodam jeszcze, że moja koleżanka zaszła w ciążę po 1,5 roku
No ja juz stosuje ponad pol roku i jeszcze nie zaszlam (a stosuje przez caly cykl, nie tylko przed okresem) ale pewnie jeszcze wszystko przede mna.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 18:56   #641
coll
Raczkowanie
 
Avatar coll
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
GG do coll
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Stosując metodę przerywania po pół roku zaszłam w ciążę dodam, że byłam 2 dni przed okresem. Więc jak nie chcecie zostać mamusiami to zainwestujcie w tabletki. Dodam jeszcze, że moja koleżanka zaszła w ciążę po 1,5 roku
dziwne, z tego co się słyszy żadko się zachodzi w ciążę jeśli partner "umie i chce" zapanować nad wytryskiem, ja stosuję tą metodę już z rok , moja koleżanka ponad 3 lata i jakoś narazie nie ma dzidzi więc może Twój facet za późno wychodził ?? mimo wszystko gratuluję bobaska
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą...
coll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:52   #642
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez coll Pokaż wiadomość
dziwne, z tego co się słyszy żadko się zachodzi w ciążę jeśli partner "umie i chce" zapanować nad wytryskiem, ja stosuję tą metodę już z rok , moja koleżanka ponad 3 lata i jakoś narazie nie ma dzidzi więc może Twój facet za późno wychodził ?? mimo wszystko gratuluję bobaska

No właśnie. A później, o jejku przecież umiałeś i chciałeś, to dlaczego jestem w ciąży?

Stosunek przerywany to nie jest zadna metoda antykoncepcji.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:03   #643
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

podejście do antykoncepcji w tym wątku mnie rozwala, autentycznie opadają mi ręce.
Poglądowo - zmieniła bym tytuł na "stosunek przerywany nie jest medotą antykoncepcji" bo obecny najwidoczniej jest mało czytelny
i te wszystkie "ja tam zawsze, ja juz 2 lata..." a nie pomyslała któraś, że może z nią/jej partnerem jest coś nie tak? i nie ma co wstawiać , , itp?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:03   #644
colection
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Ja z moim TZ tez od 1,5roku stosujemy metode przerywaną i też nie wpadliśmy ale czasem sie nad tym zastanawiam czy z moja plodnoscia i TZta jest wszystko w porzadku..
colection jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 15:11   #645
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

nie wiem i chyba nigdy nie zrozumiem jak mozna sie tak w seksie ograniczac. nie ma nic przyjemniejszego chyba (?) dla faceta jak skonczyc w kobiecie. a tu takie ograniczenia to myslenie czy juz wyciaganac czy jeszcze kilka pchniec. poza tym...jak ktos lubi sie kochac kilka razy pod rzad to jak wy to robicie po pierwszym razie? facet idzie sie umyc zeby nie wkladac z plemnikami?
biore tabletki. dla jednych to trucie sie chemią, jednak nie ma nic przyjemniejszego niz...spokojny...bezpiecz ny seks. nigdy nie mialam zadnego stresu czy bedzie okres czy nie moge swobodnie to robic kiedy chce i jak chce...przy okazji sama decydujac kiedy bede miec okres :P poza tym mam w rodzinie 2 przypadki ciazy ze stosowania tych praktyk. jakiez bylo zdziwienie mojej kuzynki... pamietam jej slowa "no 2 lata tak robilismya tu nagle wpadka'
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2009-02-09 o 15:15
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 16:54   #646
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Wy wszyscy macie dobrze. Ja mam 23 lata i nawet nie wiem co znaczy seks bez gumki. Cóż, małe miasto to i głupie dziewczyny...
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:37   #647
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Wy wszyscy macie dobrze. Ja mam 23 lata i nawet nie wiem co znaczy seks bez gumki. Cóż, małe miasto to i głupie dziewczyny...
ja bym powiedziala ze raczej madre. seks bez prezerwatywy tylko w stalych zwiazkach z zaufanym partnerem

jedyne co mi przeszkadza w gumkach to mniejsza swoboda. tzn trzeba pilnowac zeby zawsze byly pod reka( Tz kiedys musial biec poznym wieczorem na stacje bo sie skonczyly). z tabletkami nie ma tego problemu mozna sie kochac kiedy sie chce. ale jesli chodzi o doznania to nie czuje prawie zadnej roznicy.
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 08:59   #648
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
ja bym powiedziala ze raczej madre. seks bez prezerwatywy tylko w stalych zwiazkach z zaufanym partnerem

jedyne co mi przeszkadza w gumkach to mniejsza swoboda. tzn trzeba pilnowac zeby zawsze byly pod reka( Tz kiedys musial biec poznym wieczorem na stacje bo sie skonczyly). z tabletkami nie ma tego problemu mozna sie kochac kiedy sie chce. ale jesli chodzi o doznania to nie czuje prawie zadnej roznicy.
jak to było w reklamie: "prawie robi wielką różnicę"
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:11   #649
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

no wlasnie mi nie robi i mowie to zupelnie szczerze jedyne co mi przeszkadza( i i to tylko troche) to wiecej klopotu zwiazanego z wkladaniem/zdejmowaniem ewentualnie stresem ze sie zsunie. jesli chodzi o doznania to jest rownie dobrze z gumka i bez
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 15:12   #650
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Wy wszyscy macie dobrze. Ja mam 23 lata i nawet nie wiem co znaczy seks bez gumki. Cóż, małe miasto to i głupie dziewczyny...
Nie głupie, tylko mądre. A o chorobach wenerycznych się słyszało? A o HIV się słyszalo?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:19   #651
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie głupie, tylko mądre. A o chorobach wenerycznych się słyszało? A o HIV się słyszalo?
No ale jak ma się stałego partnera?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:34   #652
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
No ale jak ma się stałego partnera?
Nie no, jak się ma stałego partnera, to ok (o ile mamy pewność, że jest zdrowy i nie sypia na boku z innymi ).
Tutaj dlatego tak napisałam, bo z wypowiedzi użytkownika jakoś odczytałam, że nie jest to jego stała partnerka (jedna), bo jak można odbierać słowa, że dziewczyny (l. mnoga) w jego miasteczku są głupie?
Przynajmniej ja to tak odebrałam
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:41   #653
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
nie jest to jego stała partnerka (jedna), bo jak można odbierać słowa, że dziewczyny (l. mnoga) w jego miasteczku są głupie?
Miałem trzy stałe partnerki - 16, 16 i 24 lata. Pierwsza miała fobię dotyczącą orgazmów - zabraniała ich mieć pod groźbą zerwania. Z drugą nie zdążyłem pójść do łóżka. Trzecia, najstarsza, miała żelazną zasadę "dziewica do ślubu". Z obecną, czwartą, seks mam co tydzień, ale panicznie boi się tabletek ze względów "jakichś następstw, zapomnień, skutków ubocznych i przymusowej wizyty u ginekologa" i stanowcze czerwone światło. Tak samo 70% moich koleżanek, jak pytałem. Tak więc coś w tym musi być.
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:49   #654
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Miałem trzy stałe partnerki - 16, 16 i 24 lata. Pierwsza miała fobię dotyczącą orgazmów - zabraniała ich mieć pod groźbą zerwania. Z drugą nie zdążyłem pójść do łóżka. Trzecia, najstarsza, miała żelazną zasadę "dziewica do ślubu". Z obecną, czwartą, seks mam co tydzień, ale panicznie boi się tabletek ze względów "jakichś następstw, zapomnień, skutków ubocznych i przymusowej wizyty u ginekologa" i stanowcze czerwone światło. Tak samo 70% moich koleżanek, jak pytałem. Tak więc coś w tym musi być.
Dziwisz się? Ja też bym się bała bez gumki z facetem który sobie lubi używać...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:49   #655
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez chrisbp Pokaż wiadomość
Miałem trzy stałe partnerki - 16, 16 i 24 lata. Pierwsza miała fobię dotyczącą orgazmów - zabraniała ich mieć pod groźbą zerwania. Z drugą nie zdążyłem pójść do łóżka. Trzecia, najstarsza, miała żelazną zasadę "dziewica do ślubu". Z obecną, czwartą, seks mam co tydzień, ale panicznie boi się tabletek ze względów "jakichś następstw, zapomnień, skutków ubocznych i przymusowej wizyty u ginekologa" i stanowcze czerwone światło. Tak samo 70% moich koleżanek, jak pytałem. Tak więc coś w tym musi być.
To mnie najbardziej zdzwiliło
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:50   #656
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Dziwisz się? Ja też bym się bała bez gumki z facetem który sobie lubi używać...
Racja, nie wiadomo czy nie ma jakiegos syfa.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:52   #657
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Wybacz, ale dziewczyna, która boi się iść do ginekologa jest dla mnie a) śmieszna b) nieodpowiedzialna.
A to, że kobiety nie chcą bez gumek - z facetem, który ma różne partnerki, to też bym się bała.

P.S. To, że dziewczyna chciała być dziewicą do ślubu, to jej wybór,który kochający mężczyzna zrozumie i uszanuje.

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2009-02-11 o 15:53
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 15:53   #658
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: seks "bez prezerwatywy"-jak to jest????

Tez uważam że to nic złego że chciała być "czysta"

A prezerwatywy może każdy używać, kto tylko chce, bo to zabezpieczenie przed chorobami.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:03   #659
Laila 1989
Raczkowanie
 
Avatar Laila 1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 104
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Heeeeeee:/ jak ja czytam niektore wypowiedzi to sie za glowe łapie:/ Ja tez bylam mloda,glupia i naiwna.Mialam 17 lat,poznalam chlopaka bylam z nim pare miesiecy zanim zaczelismy uprawiac seks(byl moim pierwszym) i tylko przez 4 miesiace udawalo sie ze stosunkiem przerywanym i byla wpadka:/ A teraz?? uprawiam seks z gumka i patentexem i sie schizuje,zeby w ciaze nie zajsc.Szkoda,ze wtedy taka madra nie bylam.Ogarnijcie dziewczyny się troche!!!
Laila 1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 23:04   #660
coll
Raczkowanie
 
Avatar coll
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
GG do coll
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie wiem i chyba nigdy nie zrozumiem jak mozna sie tak w seksie ograniczac. nie ma nic przyjemniejszego chyba (?) dla faceta jak skonczyc w kobiecie. a tu takie ograniczenia to myslenie czy juz wyciaganac czy jeszcze kilka pchniec. poza tym...jak ktos lubi sie kochac kilka razy pod rzad to jak wy to robicie po pierwszym razie? facet idzie sie umyc zeby nie wkladac z plemnikami?
biore tabletki. dla jednych to trucie sie chemią, jednak nie ma nic przyjemniejszego niz...spokojny...bezpiecz ny seks. nigdy nie mialam zadnego stresu czy bedzie okres czy nie moge swobodnie to robic kiedy chce i jak chce...przy okazji sama decydujac kiedy bede miec okres :P poza tym mam w rodzinie 2 przypadki ciazy ze stosowania tych praktyk. jakiez bylo zdziwienie mojej kuzynki... pamietam jej slowa "no 2 lata tak robilismya tu nagle wpadka'
najlepszy sposób zabezpieczenia przed ciążą ?? nie kochać się! pigułki nie dają 100%, moja kumpela chwaliła się ,że bierze piguły, wszystko regularnie było i co ? jest mamusią 5 miesięcznego chłopca... wiele osób Ci powie, że piguły też są zawodne... używam gumek jakoś tak, przerywany owszem- ale bardzooo rzadko na piguły może się zdecyduje za jakiś czas, teraz mam okres nieregularny i dobrze mi z tym niż męczyć się co miesiąc :P
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą...
coll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 10:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.