Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 21:46   #1261
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez Justys_92 Pokaż wiadomość
Ja stosuje ta metode odkad zaczelam wspolzycie no ale nie wszyscy maja tyle szczescia
No ja nie wiem czy takie szczescie. Gorzej jak te szczęście okaże sie bezplodnoscią
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 22:30   #1262
Palpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Sukienkawkwiaty posłuchaj:
Po pierwsze: stosunek przerywany NIE JEST metodą antykoncepcyjną i nie ważne kto Ci powie, że jest, w szkole WDR-u uczą ludzie zupełnie nie przygotowani i do tego bardzo często katecheci o zgrozo.

Po drugie: prezerwatywy to skuteczna metoda antykoncepcyjna pod warunkiem, że jest prawidłowo stosowana. Gumek nie nosi się w kieszeni/portfelu, nie nagrzewa na słońcu, a przechowuje się je w ich oryginalnym kartonikowym opakowaniu w chłodnym miejscu. Poza tym kupuje się je najlepiej w aptece.

Po trzecie: idź do ginekologa zapytaj o inne formy antykoncepcji takie jak plastry/tabletki/krążek. Ogólnie idź do ginekologa, zrobi Ci ewentualnie badania typu cytologia i dowiesz się więcej na temat swojego ciała.
Palpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 23:02   #1263
linka_18
Raczkowanie
 
Avatar linka_18
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 454
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

juz tak jej nie krytykujcie, zapytac kazdy moze:P:P:P
linka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 23:57   #1264
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez Justys_92 Pokaż wiadomość
Ja stosuje ta metode odkad zaczelam wspolzycie no ale nie wszyscy maja tyle szczescia

Nie masz sie czym chwalic. zalosne
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 11:02   #1265
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Nie masz sie czym chwalic. zalosne
Lepiej brac tabletki, ale i tak nie pozwalac partnerowi dojsc w srodku, nie?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:26   #1266
coffee_candy
Raczkowanie
 
Avatar coffee_candy
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 458
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Kobiety, dziewczyna naczytała się czegoś z mało wiarygodnych źródeł, a Wy tak "tępicie głupotę", że, nikogo nie oceniam ani nie bronię, niemiło się to czyta. Chyba lepiej, że zapytała niż żeby poleciała na spontanie i bez dostatecznej wiedzy?
Autorko, poczekaj jeszcze z sexem, dowiedz się więcej o antykoncepcji (i jej WIELU sposobach), korzystaj z WIARYGODNYCH źródeł informacji (idź do ginekologa). Najpierw teoria, potem praktyka!
__________________
"So hit me with music!"

coffee_candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 17:35   #1267
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez coffee_candy Pokaż wiadomość
Chyba lepiej, że zapytała niż żeby poleciała na spontanie i bez dostatecznej wiedzy?
Ależ to jej sprawa - nie musi to wcale być lepsze. Prościej śmiecić forum, które ma takich wątków od groma, bo się poszukać nie chce.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-28, 23:17   #1268
misssporty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 47
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

To może ja odpowiem autorce, na pytanie, które faktycznie zadała, a nie na to, które, jak inne wizażanki, sobie uroiłam.

TAK, jeżeli będziecie stosować prezerwatywę+przerywać stosunek przed wytryskiem, to praktycznie nie ma szans na ciążę. Musielibyście mieć ogromnego pecha, gumka musiałabym pęknąć, w płynie pojawiającym się przed wytryskiem (i to tuż przed samym wytryskiem, a nie na 15 min przed) jest dużo mniej plemników niż w spermie.

Sama na początku współżycia tak właśnie robiłam i jeśli ma Cię to uspokoić psychicznie, to dlaczego nie. Z czasem przestaniesz się tak bać.
misssporty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:37   #1269
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez sukienkawkwiaty Pokaż wiadomość
no to proszę doradźcie mi jako super doświadczone wszystko na ten temat ? to po co w net piszą że sa te "dziurki" i myślę ze to nie są głupie strony z tym info.
W internecie piszą wszystko. Mikropory to mit z serwisów podszywających się pod rzetelne.

W szkole mówią pewnie, że stosunek przerywany to analogiczna metoda antykoncepcji do płukania pochwy wodą z octem albo podskakiwania.

Dobrze użyta prezerwatywa całkiem nieźle (acz nie w 100%, bo to daje tylko szklanka wody zamiast) zabezpiecza. Łączenie tego ze stosunkiem przerywanym to barbarzyństwo wobec chłopaka, a do tego większe zamieszanie, które w efekcie może zmniejszyć zabezpieczenie.

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez sukienkawkwiaty Pokaż wiadomość
wiem jak sie zachodzi w ciaze i dopytuje sie tak bo nie wiem czemu jesli para stosuje prezerwatywe i jej nie uszkodzi itp. to i tak jest ciaza....
Żeby to wiedzieć, trzeba by z taką parą zawsze być w łóżku i dokładnie oglądać, co robią.
W przeciwnym razie mogą potem mówić, co chcą. Tak jak te, które "zawsze regularnie brały tabletki" i zaszły.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:53   #1270
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Ja kiedys nie bralam tabsów i tez zawsze byl przerywany gdzies przez 2 lata i z 4 razy w tyg, jakos nie wpadłam..a co dopiero jakby jeszcze gumka była to praktycznie szanse są znikome..
skoro juz uzywacie tych gumek to uwazam że bez problemu facet moze w tobie dochodzic.
Ja bym Ci polecała jednak tabletki.. Bedziesz spokojna, a jakos na forum mnostwo dziewczyn sie wypowiada i żadna nie wpadła biorąc je odpowiednio.. Wpadki zdarzają sie jak sie zapomni tabletki, albo zwymiotuje..
W dzisiejszych czasach naprawde antykoncpecja jest o wiele lepsza niż kilkadziesiat lat temu...
Pytałam sie ginekologa czy to prawda że po odstawieniu tabletek nie mozna miec dzieci to powiedziala że to tylko takie starodawne gadanie wiec ja jej ufam...
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 09:00   #1271
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Tiaa... a dziewczyna podjada sobie codziennie grejpfruty i potem ufa takim wypowiedziom.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 11:27   #1272
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Jak dla mnie stosunek przerywany odpada. Jest on znacznie mniej przyjemny...Jeśli obawiasz się ciąży to może wyznaczaj sobie dni płodne np mikroskopem owulacyjnym - to nie jest drogie. W dni płodne unikajcie współżycia i tyle.
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:01   #1273
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Jak dla mnie stosunek przerywany odpada. Jest on znacznie mniej przyjemny...Jeśli obawiasz się ciąży to może wyznaczaj sobie dni płodne np mikroskopem owulacyjnym - to nie jest drogie. W dni płodne unikajcie współżycia i tyle.
A jak dla mnie stosunek jest mniej przyjemny niz przerywany :P Jest fajnie z prezerwatywa ale jak bym miala ocenic skale przyjemnosci i jesli przerywany bylby forma zabezpieczenia to wolalabym przerywany bo sam seks wole miec przyjemniejszy

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Wiecie pewnie wiekszosc dziewczy juz uprawialo seks przerywany ale ja osobiscie sie do tego nie przyznaje a na pewno nie polecam Ok nie zaszlam w ciaze ale zdazylo sie kilka razy ze moglam bo po prostu "uppsss nie zdazyl" to w tedy sa te chwile uniesienia, tyle dobrze ze w tedy jeszcze dzialaly moje tabletki we mnie, mimo, ze przestalam juz brac. Takze ja polecam dziewczynom ktore tak robia by sie nie chwalily, ze w ogole chca No i tez nienawidze jak ktos mowi "nienawidze uprawiac seks z gumka" Nie wiem jakie uzywaja te dziewczyny ale ja mialam takie ze bylo tak samo dobrze jedyna roznica bylo to ze cos tam ucieralo na samym konca

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sukienkawkwiaty Pokaż wiadomość
18 i pół.... I moze teraz napisze ze juz wiesz czemu tak dopytuje bo rzeczywiscie jeszcze dziecko jestem?

W wieku 18 lat nie uprawiajac jeszcze seksu sama wiedzialam ze musze uzyc prezerwatywy i najlepiej cos jeszcze w ogole nie myslalam o takim czyms jak przerywany
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:05   #1274
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Wpadki zdarzają sie jak sie zapomni tabletki, albo zwymiotuje..
Nie. Wpadki w takich przypadkach zdarzają się, jak ktoś nie przeczyta ulotki. Bo jest tak wyraźnie napisane, co zrobić, aby uniknąć ciąży w razie wymiotów czy pominięcia tabletki.
Z reguły jak komuś zdarzy się ciążą przy tabletkach, to tylko i wyłącznie z własnej głupoty i nieodpowiedzialności.

Mi samej zdarzyło się zapomnieć tabletki, i dzięki znajomości ulotki nawet nie musiałam się martwić i stresować, że może jestem w ciąży. Pełen luz.

No ale jak mówię- do tego jest potrzebna jest umiejętność czytania ze zrozumieniem, wielu jak widać tego brak.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:13   #1275
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Leniwica Napisałam ,,Bedziesz spokojna, a jakos na forum mnostwo dziewczyn sie wypowiada i żadna nie wpadła biorąc je odpowiednio." wiec jesli bedzie je brała odpowiednio to nie wpadnie... Miałam tu tez na mysli właśnie ulotke, bo tam wszytsko jest opisane, co jak kiedy itp;p
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:30   #1276
Palpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 101
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Wiecie pewnie wiekszosc dziewczy juz uprawialo seks przerywany ale ja osobiscie sie do tego nie przyznaje a na pewno nie polecam Ok nie zaszlam w ciaze ale zdazylo sie kilka razy ze moglam bo po prostu "uppsss nie zdazyl" to w tedy sa te chwile uniesienia, tyle dobrze ze w tedy jeszcze dzialaly moje tabletki we mnie, mimo, ze przestalam juz brac. Takze ja polecam dziewczynom ktore tak robia by sie nie chwalily, ze w ogole chca No i tez nienawidze jak ktos mowi "nienawidze uprawiac seks z gumka" Nie wiem jakie uzywaja te dziewczyny ale ja mialam takie ze bylo tak samo dobrze jedyna roznica bylo to ze cos tam ucieralo na samym konca[COLOR="Silver"]
A jakim cudem działały w tobie tabletki których nie brałaś już? Nie pisz takich durnot bo dziewczyny, które się nie znają na antykoncepcji czytają takie rzeczy i robisz im wodę z mózgu. Zapamiętaj sobie, że 7 dniowa przerwa między tabletkami jest zabezpieczona pod warunkiem, że zaczniesz kolejne opakowanie!
Palpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 14:51   #1277
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Serenely Pokaż wiadomość
Dziecko, Ty się weź doucz zanim za seks się zabierzesz, bo płakać się chce - jakie mikroskopijne dziurki?!
Ej nie śmiejcie się z dziewczyny, bo jak ja miałam w liceum wdż to też miałyśmy taką panią od PO która mówiła,że są mikropory w prezerwatywie i to jest niebezpieczne, bo mikropory są 4 razy większe niż główka plemnika:brzydal : to taki of topTak w szkole uczą i straszą A potem się dziwić...
Autorko-spokojnie sama prezerwatywa dobrze założona wystarczy
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 16:31   #1278
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Palpi Pokaż wiadomość
A jakim cudem działały w tobie tabletki których nie brałaś już? Nie pisz takich durnot bo dziewczyny, które się nie znają na antykoncepcji czytają takie rzeczy i robisz im wodę z mózgu. Zapamiętaj sobie, że 7 dniowa przerwa między tabletkami jest zabezpieczona pod warunkiem, że zaczniesz kolejne opakowanie!
Tak wiem. Ginekolog sam mowil ze jakies 2 tygodnie po skonczeniu tabletki jeszcze na mnie dzialaja ale i tak sie obawialam
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 18:40   #1279
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Leniwica Napisałam ,,Bedziesz spokojna, a jakos na forum mnostwo dziewczyn sie wypowiada i żadna nie wpadła biorąc je odpowiednio." wiec jesli bedzie je brała odpowiednio to nie wpadnie... Miałam tu tez na mysli właśnie ulotke, bo tam wszytsko jest opisane, co jak kiedy itp;p
O grejpfrutach i cytrusowych soczkach akurat nie jest napisane, ot.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-29, 19:06   #1280
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 515
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Autorko.
Najlepszym rozwiązaniem będzie DOINFORMOWANIE SIĘ w kwestii antykoncepcji. U ginekologa się dużo dowiesz. Na tym forum również. Ja nigdy nie słuchałam koleżanek w kwestii zabezpieczeń, bo jedna stosuje stosunek przerywany półtora roku rozgłaszając, że to najlepsza metoda antykoncepcyjna bo nigdy nie wpadła z żadnym partnerem.. po cichu liczę na jej wpadkę.
__________________
I znowu..
Trzymać kciuki, chudnę!

Dostać bana za brutalną prawdę, to jak dostać w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzkości
MalaWredna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:11   #1281
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Tak wiem. Ginekolog sam mowil ze jakies 2 tygodnie po skonczeniu tabletki jeszcze na mnie dzialaja ale i tak sie obawialam
tabletki działają 7 dni (tyle ile trwa przerwa) jeśli po przerwie rozpoczyna się opakowanie. jesli odstawia się tabletki to przerwa nie ejst zabezpieczona, a tym bardziej żadne 2 tygodnie - skąd to lekarz w ogóle wziął?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:26   #1282
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
tabletki działają 7 dni (tyle ile trwa przerwa) jeśli po przerwie rozpoczyna się opakowanie. jesli odstawia się tabletki to przerwa nie ejst zabezpieczona, a tym bardziej żadne 2 tygodnie - skąd to lekarz w ogóle wziął?

Powiedzial mi tak. I to nadal wiem, ze jesli tam do 2-3 godzin od wziela tabletki bedziesz wymiotowala to musisz wziac kolejna itd. Przerwa 7 dniowa jest zabezpieczona. Jesli wezme pozniej niz w pierwszy dzien okresu poierwsza tavletke to dopiero po tygidniu jestem zabezpieczona. I ze do 2 tygodni po skonczeniu brania tabletek jestem jeszcze zabezpieczona. Calkowitego skonczenia po kilku miesiacach. Hm nie wiemale taka dostalam informacje :P No i tez to ze nieregularne branie, typu ze zapomnialam lub pozniej. Ze jak zapomne to mam wziac jedna jak sobie przypomne i druga o normalnej porze a jak dwa razy to wziac dwie i wyrzucic opakowanie i zaczac od poczatku
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:34   #1283
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
I ze do 2 tygodni po skonczeniu brania tabletek jestem jeszcze zabezpieczona. Calkowitego skonczenia po kilku miesiacach.
jak przestajesz brać tabletki, tj. nie zamierzasz brac kolejnego opakowania to ani przerwa nie jest w pełni zabezpieczona ani tym bardziej więcej dni. co lekarz to czasem takie brednie opowiadają że naprawde

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
Ze jak zapomne to mam wziac jedna jak sobie przypomne i druga o normalnej porze a jak dwa razy to wziac dwie i wyrzucic opakowanie i zaczac od poczatku
to akurat zalezy od tego których tabletek się zapomniało, tzn. w którym tygodniu. trzeba nie tylko słuchać/czytac ale też interpretować to i czytać ulotkę, ale ze zrozumieniem!.ulotka jest podstawą, nie to co mówi lekarz (niestety, taka prawda ze lekarze często podają błedne informacje),

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-11-29 o 19:36
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:20   #1284
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
jak przestajesz brać tabletki, tj. nie zamierzasz brac kolejnego opakowania to ani przerwa nie jest w pełni zabezpieczona ani tym bardziej więcej dni. co lekarz to czasem takie brednie opowiadają że naprawde


to akurat zalezy od tego których tabletek się zapomniało, tzn. w którym tygodniu. trzeba nie tylko słuchać/czytac ale też interpretować to i czytać ulotkę, ale ze zrozumieniem!.ulotka jest podstawą, nie to co mówi lekarz (niestety, taka prawda ze lekarze często podają błedne informacje),

No ja bralam jednofazowe wiec to bez znaczenia
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:36   #1285
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Jak to bez znaczenia. Właśnie nie!
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:37   #1286
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
No ja bralam jednofazowe wiec to bez znaczenia
nie mam pytań...
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:47   #1287
Kwiatuszek133
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 217
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
nie mam pytań...

No jak nie! Co wy gadacie :/ Nic nie jest wspomniane na ulotce ze w zaleznosci w jakim dniu zapomnialas tabletki to masz inaczej postepowac :/ Kazda tabletke w jednofazowych jest taka sama, moge nawet brac srodowa a na opakowaniu pisze niedziela :/ w tych innych gdzie sa rozne kolory ma to znaczenie :/ ej sorry czytalam, lekarz mowil i siostra 26 letnia :/
__________________
W życiu nie ma powrotów, czas przecież nigdy nie zawraca...
Kwiatuszek133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:49   #1288
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

JP, dziewczyno, weź Ty się ogarnij, bo nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Zajrzyj do ulotki i spójrz na stronę "co zrobić, jeśli zapomnę". Masz WYRAŹNIE oznaczone postępowanie zależnie czy to tydzień 1, tydzień 2 czy tydzień 3!

No posiekać i utłuc to za mało.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:50   #1289
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
No jak nie! Co wy gadacie :/ Nic nie jest wspomniane na ulotce ze w zaleznosci w jakim dniu zapomnialas tabletki to masz inaczej postepowac :/ Kazda tabletke w jednofazowych jest taka sama, moge nawet brac srodowa a na opakowaniu pisze niedziela :/ w tych innych gdzie sa rozne kolory ma to znaczenie :/ ej sorry czytalam, lekarz mowil i siostra 26 letnia :/
przy jednofazowych mozna brac którąkolwiek tabletkę, nie patrząc na zgodność z podpisem, tu się zgadzam.

ale inaczej robisz jak zapomnisz w 1tyg, inaczej w 2 i inaczej jak w 3tyg zapomnisz tabletki/tabletek... z resztą dlatego jest wyszczególnienie w ulotce co robić przy którym tygodniu jak się zapomni. zerknij do swojej ulotki jeszcze raz a jak wciaż uważasz ze nie ma tam tego podziału to powiedz mi jakie to tabletki magiczne.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-11-29 o 20:52
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 20:58   #1290
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: przerywany z prezerwatywą dobra metoda jak na początek?

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek133 Pokaż wiadomość
No ja bralam jednofazowe wiec to bez znaczenia
Ty czytałaś w ogóle ulotkę??

No i jak można być zabezpiecznonym nie biorąc tabletek od 2 tygodni, skoro nawet pominięcie 1-2 tabletek obniża antykoncepcję na tyle, że można zajść w ciążę?

Myślisz ty w ogóle Czy łykasz wszystko, co byle idiota ci powie?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 10:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.