Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-24, 21:32   #1351
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Witajcie
Mimo, iż wątek obumarł postanowiłam i ja się wypowiedzieć.
Praktykuję stosunek przerywany od 1,5 roku. Wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne, ale razem z Tżem postanowiliśmy, że z nich zrezygnuję. Jak na razie w ciążę nie zaszłam. Uważam, że ta metoda nie jest dobrą metodą gdy ktoś kategorycznie nie chce dziecka. Nie zabezpiecza przed zajściem w ciążę i tego trzeba być świadomym. Ale jeżeli komuś takie coś pasuje to nie można tego krytykować. U mnie akurat jest sytuacja taka że jeżeli zajdę w ciążę to będę się cieszyć i nie będzie wielkiego lamentu.
Dodam, że kiedyś kiedy jeszcze nie byłam gotowa na dziecko stosunek przerywany był najgłupszym pomysłem jaki mogłabym wymyślić. Jednak to wszystko zależy od nastawienia. Nie chcę dzieci= stosuje PRAWDZIWE zabezpieczenie typu tab. anty albo prezerwatywa. Chcę dzieci lub jest mi to obojętne= hulaj dusza ile w lezie i jak wlezie

Powiem jeszcze, że mój Tż sam namówił mnie do takiej metody i jemu to w żaden sposób nie przeszkadza, że musi kończyć poza mną. Ja się nie denerwuje i ufam mu. Nie myślę przez cały miesiąc czy coś będzie z tego czy nie.

O właśnie! My już chyba z 3 lata bez zabezpieczeń, tylko stosunek przerywany i on sam zaproponował. Jeszcze się upewniałam czy nie lepiej pomyśleć o powrocie do tabletek, albo o prezerwatywach ale on powiedział że tak jest ok
Jak przeczytałam kilka wpisów w tym wątku to aż zaczęłam się zastanawiać czy któreś z nas nie jest bezpłodne skoro 3 lata i żadnej ciąży nie ma... Myślicie że należy zacząć się nad tym zastanawiać, czy po prostu mój chłopak wie kiedy "uciec"?
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 13:35   #1352
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez Nymeria007 Pokaż wiadomość
O właśnie! My już chyba z 3 lata bez zabezpieczeń, tylko stosunek przerywany i on sam zaproponował. Jeszcze się upewniałam czy nie lepiej pomyśleć o powrocie do tabletek, albo o prezerwatywach ale on powiedział że tak jest ok
Jak przeczytałam kilka wpisów w tym wątku to aż zaczęłam się zastanawiać czy któreś z nas nie jest bezpłodne skoro 3 lata i żadnej ciąży nie ma... Myślicie że należy zacząć się nad tym zastanawiać, czy po prostu mój chłopak wie kiedy "uciec"?
Dla mnie stosunek przerywany to wyjęcie penisa z pochwy tuż przed wytryskiem, wtedy jest ryzyko.
Nie jest stosunkiem przerywanym seks bez wytrysku (mimo braku antykoncepcji)/wyjęcie penisa dużo wcześniej i doprowadzenie do wytrysku np. ustami/ręką.

Należy rozróżniać te dwa pojęcia, bo potem dziewczyny piszą: wszedł płytko, na 3 sekundy, czy mogę być w ciąży

Amen.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:33   #1353
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dla mnie stosunek przerywany to wyjęcie penisa z pochwy tuż przed wytryskiem, wtedy jest ryzyko.
Nie jest stosunkiem przerywanym seks bez wytrysku (mimo braku antykoncepcji)/wyjęcie penisa dużo wcześniej i doprowadzenie do wytrysku np. ustami/ręką.

Należy rozróżniać te dwa pojęcia, bo potem dziewczyny piszą: wszedł płytko, na 3 sekundy, czy mogę być w ciąży

Amen.
Mam wrażenie że masz mnie za głupią lub niedoinformowaną. A skoro nie zrozumiałaś o czym piszę trzeba było napisać żebym sprecyzowała, a nie zakładać swoją wersje i traktować mnie jak niedoinformowaną małolatę.
Wiem co to stosunek przerywany i że właśnie to robimy, bo on wychodzi ze mnie TUŻ PRZED wytryskiem, a ciąży przez te 3 lata nie ma. I teraz pytanie czy on ma taki świetny refleks czy któreś z nas problemy z płodnością? Albo zwyczajny fart i któregoś razu zdarzy się niespodzianka
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 23:02   #1354
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dla mnie stosunek przerywany to wyjęcie penisa z pochwy tuż przed wytryskiem, wtedy jest ryzyko.
Nie jest stosunkiem przerywanym seks bez wytrysku (mimo braku antykoncepcji)/wyjęcie penisa dużo wcześniej i doprowadzenie do wytrysku np. ustami/ręką.

Należy rozróżniać te dwa pojęcia, bo potem dziewczyny piszą: wszedł płytko, na 3 sekundy, czy mogę być w ciąży

Amen.
Ogólnie takie coś (jak dla mnie) rozbraja system Ale piszą to dziewczyny w większości niedoświadczone i takie które najpierw powinny posiąść wiedzę a potem brać się za seks.

Co do tematu. My kochamy się zawsze "prawie" do samego końca. Czyli przed samym dojściem partnera do orgazmu on wyciąga członek.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 09:42   #1355
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez Nymeria007 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że masz mnie za głupią lub niedoinformowaną. A skoro nie zrozumiałaś o czym piszę trzeba było napisać żebym sprecyzowała, a nie zakładać swoją wersje i traktować mnie jak niedoinformowaną małolatę.
Wiem co to stosunek przerywany i że właśnie to robimy, bo on wychodzi ze mnie TUŻ PRZED wytryskiem, a ciąży przez te 3 lata nie ma. I teraz pytanie czy on ma taki świetny refleks czy któreś z nas problemy z płodnością? Albo zwyczajny fart i któregoś razu zdarzy się niespodzianka
Źle mnie zrozumiałaś. Nie uważam cię za niedoinformowaną, nigdzie tego nie napisałam, po prostu skomentowałam, jak ja to widzę (ogólnie), a nie chciałam cię pouczać
Moja wypowiedź była OGÓLNA, nie odnosiła się do ciebie, nigdzie nie napisałam: ty, ciebie, tylko zacytowałam twój post.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:57   #1356
Nymeria007
Przyczajenie
 
Avatar Nymeria007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś. Nie uważam cię za niedoinformowaną, nigdzie tego nie napisałam, po prostu skomentowałam, jak ja to widzę (ogólnie), a nie chciałam cię pouczać
Moja wypowiedź była OGÓLNA, nie odnosiła się do ciebie, nigdzie nie napisałam: ty, ciebie, tylko zacytowałam twój post.
zacytowałaś mnie czyli odniosłaś się do mojej wypowiedzi, takie zasady zazwyczaj obowiązują na forach, no chyba że tu są jakieś zupełnie inne i cytuje się zawsze ot tak poprzedni post ale z czymś takim jeszcze się nie spotkałam...
no ale nie ważne najwyraźniej źle cię zrozumiałam i tyle
Nymeria007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 21:01   #1357
RybkaJoanna
Raczkowanie
 
Avatar RybkaJoanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 101
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

A ja też bardzo długo kochałam się (jak to kiedyś moja koleżanka powiedziała) przed Warszawą wysiadając Oczywiście że CAŁA odpowiedzialność spoczywała na TŻ i musiałam mu wtedy zaufać i powierzyć swoją przyszłość. Zawsze zdążał i nigdy nie zaszłam, choć zdarzyło mi się zrobić test. Jeden raz na 1,5 roku. A i tak wiedziałam, że nie zaszłam tylko stres mi okres przesunął ale zrobiłam dla świętego spokoju. Kolejną sprawą stosunku przerywanego są jego ograniczenia. Nie ma tej swobody która jest przy tabletkach. Trzeba się dobrze zgrać i nie zawsze kończy się w tym samym czasie a co za tym idzie nie zawsze kończą obydwoje a w tym przypadku wiadomo, że chodzi o kobietę. Może wprost. Bywało tak, że partner kończył szybciej/lub ja potrzebowałam dłużej i on dochodził a ja zostawałam ze smakiem. No i co wtedy zostaje?? Jeżeli siły zostaną. Oczywiście takie sytuacje bywały żadko a TŻ za całokształt dostaje 5+

A co do tej koleżanki (co wysiadała przed Warszawą) to siedzi teraz w "Warszawie" z dzieckiem bo partner (ponoć świadomie) zrobił jej dziecko. A ona mu zaufała.... Tak więc drogie Panie, to nie jest złoty środek dla wszystkich. Ostrożnie i z rozwagą....
__________________
Człowiek uczy się przez całe życie...
RybkaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 22:45   #1358
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez RybkaJoanna Pokaż wiadomość
A ja też bardzo długo kochałam się (jak to kiedyś moja koleżanka powiedziała) przed Warszawą wysiadając Oczywiście że CAŁA odpowiedzialność spoczywała na TŻ i musiałam mu wtedy zaufać i powierzyć swoją przyszłość. Zawsze zdążał i nigdy nie zaszłam, choć zdarzyło mi się zrobić test. Jeden raz na 1,5 roku. A i tak wiedziałam, że nie zaszłam tylko stres mi okres przesunął ale zrobiłam dla świętego spokoju. Kolejną sprawą stosunku przerywanego są jego ograniczenia. Nie ma tej swobody która jest przy tabletkach. Trzeba się dobrze zgrać i nie zawsze kończy się w tym samym czasie a co za tym idzie nie zawsze kończą obydwoje a w tym przypadku wiadomo, że chodzi o kobietę. Może wprost. Bywało tak, że partner kończył szybciej/lub ja potrzebowałam dłużej i on dochodził a ja zostawałam ze smakiem. No i co wtedy zostaje?? Jeżeli siły zostaną. Oczywiście takie sytuacje bywały żadko a TŻ za całokształt dostaje 5+

A co do tej koleżanki (co wysiadała przed Warszawą) to siedzi teraz w "Warszawie" z dzieckiem bo partner (ponoć świadomie) zrobił jej dziecko. A ona mu zaufała.... Tak więc drogie Panie, to nie jest złoty środek dla wszystkich. Ostrożnie i z rozwagą....
a moim zdaniem odpowiedzialność spoczywała na was obydwojgu, a nie całość na partnerze. w końcu to była również Twoja decyzja. Godząc się na stosunek przerywany brałaś na siebie odpowiedzialność i gotowość na zostanie matką.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 23:09   #1359
_Anecia
Raczkowanie
 
Avatar _Anecia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 182
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Ale RybkaJoanna napisała , że to jej koleżanka została matką
_Anecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 06:03   #1360
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez laura87 Pokaż wiadomość
jak w tytule.... powiedzcie czy stosujecie metode stosunku przerywanego?? zakonczylo sie to u kogos wpadka? czy kochajac sie bez gumki patrzycie czy sa plodne czy nieplodne dni?? znam duuuzo osob ktore kochaja sie przerywanym stosunkiem po kilka lat i nie wpadły... naprawde duuuzo osob...
No ja również często uprawiałam stosunek przerywany i nie wpadłam. To zależy od faceta. Niektóry już w śluzie przed ejakulacją ma zdolnośc zapłodnienia, więc lepiej uważać.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 10:19   #1361
RybkaJoanna
Raczkowanie
 
Avatar RybkaJoanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 101
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Może i odpowiedzialność spoczywała na nas obojgu bo się godziłam, ale chciałam powiedzieć, że to on sam decydował kiedy "uciekać". No bo jak mogę mu powiedzieć "wychodź" jak to on wie najlepiej kiedy. To jego decyzja + moje zaufanie do niej.

Chyba że widzę, że przegina z granicą...
__________________
Człowiek uczy się przez całe życie...

Edytowane przez RybkaJoanna
Czas edycji: 2013-04-01 o 19:54
RybkaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 20:40   #1362
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Facet nie jest zalezny od tego czy zdąży więc nie wie jak mozna w 100% ufac i wierzyc ze się nie wpadnie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 21:07   #1363
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Facet nie jest zalezny od tego czy zdąży więc nie wie jak mozna w 100% ufac i wierzyc ze się nie wpadnie.
W tej metodzie nigdy nie można mieć 100% pewności że się nie zajdzie w ciążę. To jest taki trochę "ryzyk fizyk".
100 razy zdąży wyciągnąc a raz nie.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 22:52   #1364
RybkaJoanna
Raczkowanie
 
Avatar RybkaJoanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 101
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Przed finałem trudno jest NIE zdążyć, no chyba, że się specjalnie nie chce. Ale pozostaje kwestia preejakulatu...
__________________
Człowiek uczy się przez całe życie...
RybkaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:30   #1365
rdzaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 90
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Mój partner kilka razy mnie namówił i przyznam szczerze, że obojgu się to bardziej podobało, ale mimo wszystko za duży strach przed ciąża.
rdzaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 18:49   #1366
Lolja
Wtajemniczenie
 
Avatar Lolja
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Biała
Wiadomości: 2 400
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

My z tż juz od jakiegos czasu stosujemy stosunek przerwany , jednak wpadki się nie boimy.Wiec nie ma comiesiecznego strachu i oczekiwania na okres
Gdybyśmy wpadli to nie byloby tragedii a cieszylibyśmy.

Jednak odradzam dla osób które nie chca miec dzieci
__________________
tęsknie. nie ważne, czy jesteś jeden kilometr ode mnie,
czy tysiąc kilometrów ode mnie... i tak tęsknie

.

Krzyś:
http://www.suwaczki.com/tickers/dxgi3ew1dblq93ps.png


Nasze Maleństwo:
http://www.suwaczki.com/tickers/orefskjolqcz6tby.png
Lolja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 14:25   #1367
mala_mii667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 40
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Ja podobnie podchodzę do tematu jak Lojla.

Kiedyś brałam tabsy przez 2 lata, jednak razem z TŻem uznaliśmy, że maluszek nie będzie dla nas problemem , a radością jeśli się pojawi, więc od jakiegoś czasu stosujemy stosunek przerywany
mala_mii667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 16:52   #1368
MarzenaGG
Przyczajenie
 
Avatar MarzenaGG
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Teraz wszystkich zaskocze. Z mężem kochamy sie metoda przerywania od 11 lat . Mamy jedno dziecko lecz ono było w planach i od razu po stosunku wiedziałam, ze będę w ciąży ) tabletki uzywalam na początku naszego związku, ale krótko. Dlaczego zdecydowaliśmy na taka metodę nie inna? Mąż uczulony na lateks a ja jestem po ablacji serca i hormony nie sa mi wskazane bo biorę tabletki na arytmie. Mąż zna swoje ciało. Wierze mu moze to naiwne, ale jak dotąd nie wpadliśmy. Życzę sobie i wam szczęścia jakie by ono imię miało.

Edytowane przez MarzenaGG
Czas edycji: 2013-04-13 o 16:55 Powód: błędy ortograficzne
MarzenaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 17:26   #1369
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez MarzenaGG Pokaż wiadomość
Mąż uczulony na lateks a ja jestem po ablacji serca i hormony nie sa mi wskazane bo biorę tabletki na arytmie.
Są przecież inne metody antykoncepcyjne. Chociażby nielateksowe prezerwatywy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 20:16   #1370
MarzenaGG
Przyczajenie
 
Avatar MarzenaGG
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Są, ale jak każdy facet powie doznania w gumce a bez niej sa inne. A po drugie odzwyczailam sie od smirdzacego zapachu prezerwatywy. Jak narazie nie przeszkadza mi ta metoda. Lubię czuć w sobie penisa mężczyzny, którego kocham niż gumowe wdzianko.
MarzenaGG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 13:12   #1371
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez MarzenaGG Pokaż wiadomość
Są, ale jak każdy facet powie doznania w gumce a bez niej sa inne. A po drugie odzwyczailam sie od smirdzacego zapachu prezerwatywy. Jak narazie nie przeszkadza mi ta metoda. Lubię czuć w sobie penisa mężczyzny, którego kocham niż gumowe wdzianko.
Dokładnie... Mam to samo.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 16:11   #1372
cherry_lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

A ja mam takie pytanie...

Ostatnio kochałam się z moim TŻ własnie i jedynym ,,zabezpieczeniem`` był stosunek przerywany. Był to 4 dzień mojej miesiączki, przy czym moje cykle trwają 33- 35 dni. TŻ wyszedł ze mnie sporo przed wytryskiem, doprowadziłam go ręką. Po stosunku powiedział mi, że gdy był we mnie raz wstrzymał wytrysk. Moje pytanie brzmi: czy prejakulat u mężczyzn pojawia się tylko i wyłącznie przed pełnym, niewstrzymanym wytryskiem, czy też może pojawić się przed wytryskiem, który chłopak wstrzyma...? Powiem szczerze, że troszeczkę obawiam się ciąży, choć miesiączkę mam po dzień dzisiejszy (6 dzień), choć mamy już taki wiek, że dziecko nie stanowiłoby większego problemu... Liczę na Wasze odpowiedzi
cherry_lady26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 16:16   #1373
malinowadolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Stosunek przerywany nie jest żadną formą antykoncepcji, to jest raczej gra w rosyjską ruletkę. Ta metoda jest raczej dla par, które nie wykluczają ciąży.
malinowadolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 18:02   #1374
kalcia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: do tych ktorzy kochaja sie bez zabezpieczenia-metoda przerywana.

Ja osobiście nie jestem za stosunkiem przerywanym. Tak jak część z was już tutaj mówiła, taki stosunek nie przynosi żadnej przyjemności. Ja osobiście używam plastrów Evry i jestem zadowolona.
kalcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 21:40   #1375
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez cherry_lady26 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie...

Ostatnio kochałam się z moim TŻ własnie i jedynym ,,zabezpieczeniem`` był stosunek przerywany. Był to 4 dzień mojej miesiączki, przy czym moje cykle trwają 33- 35 dni. TŻ wyszedł ze mnie sporo przed wytryskiem, doprowadziłam go ręką. Po stosunku powiedział mi, że gdy był we mnie raz wstrzymał wytrysk. Moje pytanie brzmi: czy prejakulat u mężczyzn pojawia się tylko i wyłącznie przed pełnym, niewstrzymanym wytryskiem, czy też może pojawić się przed wytryskiem, który chłopak wstrzyma...? Powiem szczerze, że troszeczkę obawiam się ciąży, choć miesiączkę mam po dzień dzisiejszy (6 dzień), choć mamy już taki wiek, że dziecko nie stanowiłoby większego problemu... Liczę na Wasze odpowiedzi
Moim zdaniem, nie ma szans na ciążę. Chyba że zdarzy się cud a twój chłopak ma plemniki terminatory

Cytat:
Napisane przez kalcia666 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie jestem za stosunkiem przerywanym. Tak jak część z was już tutaj mówiła, taki stosunek nie przynosi żadnej przyjemności. Ja osobiście używam plastrów Evry i jestem zadowolona.
Mi przynosi. I nie narzekam
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 06:37   #1376
cherry_lady26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 47
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, nie ma szans na ciążę. Chyba że zdarzy się cud a twój chłopak ma plemniki terminatory


Mi przynosi. I nie narzekam
Co do ciąży to też tak myślę, ale zawsze ta obawa jest Zgadzam się. W porównaniu z seksem w prezerwatywie...w sumie to wg mnie nawet nie ma porównania i mam wrażenie, że od tego czasu jestem z moim TŻ jeszcze bliżej
cherry_lady26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 20:13   #1377
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: Stosunek przerywany -dla tych, którzy kochają się bez zabezpieczenia

nigdy nie uprawiałam stosunku przerywanego bo dla mnie to za duże ryzyko , ale jak komuś odpowiada to nie ma co dyskutować tyle opinii ile ludzi więc
rozumiem i ZA i PRZECIW
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 01:26   #1378
luka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Witam !
Zwracam sie do Was z moja historia. czekam na powazne odpowiedzi.
Bralam przez kilka lat tabletki antykoncepcyjne. Ostatnia wzielam 23 czerwca w polowie opakowania i je odstawilam ( dodam ze przedluzylam jedno opakowanie bo bylam na wakacjach i nie chcialm miec okresu) okres dostalam 25czerwca . a 24 czerwca uprawialam stosunek przerywany kilka razy pod rzad , partner wycieral penisa tylko papierem toaletowym nie myjac go i nie oddawajac moczu. Czy jest duze ryzyko zajscia w ciaze? Dodam ze zanim zaczelam brac tabletki nie mailam regularnego okresu. potem kochalam sie 30czerwca i 4lipca tez stosunek przerywany. nIe wiem co myslec. czekam na odpowiedzi...
luka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 16:39   #1379
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez luka28 Pokaż wiadomość
Witam !
Zwracam sie do Was z moja historia. czekam na powazne odpowiedzi.
Bralam przez kilka lat tabletki antykoncepcyjne. Ostatnia wzielam 23 czerwca w polowie opakowania i je odstawilam ( dodam ze przedluzylam jedno opakowanie bo bylam na wakacjach i nie chcialm miec okresu) okres dostalam 25czerwca . a 24 czerwca uprawialam stosunek przerywany kilka razy pod rzad , partner wycieral penisa tylko papierem toaletowym nie myjac go i nie oddawajac moczu. Czy jest duze ryzyko zajscia w ciaze? Dodam ze zanim zaczelam brac tabletki nie mailam regularnego okresu. potem kochalam sie 30czerwca i 4lipca tez stosunek przerywany. nIe wiem co myslec. czekam na odpowiedzi...
Przy każdym stosunku przerywanym jest możliwość zajścia w ciążę.

Wcześniejsze nieregularne miesiączki nie maja tu nic do rzeczy, twój organizm jest nieco rozstrojony, bo przestałaś brać tabletki.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 10:54   #1380
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: STOSUNEK PRZERYWANY? - opinie.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Przy każdym stosunku przerywanym jest możliwość zajścia w ciążę.
To ja byłam szczęściarą
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-25 10:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.