Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 19:41   #2641
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość

fajnie ja niestety planów póki co zero ale ważne że Tż będzie i nawet jak nigdzie nie wyjdziemy to myślę że uda się jakoś fajnie spędzić tą okazje w domu chociaż nie ukrywam fajnie by było gdzieś wyjść rozerwać się bo w Halloween już w domu siedziałam i trochę mi smutno było że wszyscy gdzieś a ja przed kompem
ja w halloween tez w domciu siedziałam

Bunny super blog teraz wygląda i ta akcja z rozdaniem też fajna
w sumie mam też troche rzeczy na zbyciu i nie wiem co z nimi zrobic ...
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-11-22 o 19:43
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:02   #2642
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej

padam po 2 dniach spędzonych w pracy jeszcze jutro od 8 do 16 na uczelni

byłam w Rossmanie ok.18 i u mnie szafy pełne ale kupiłam tylko lakier wibo, podjadę w sobote do innego rossa,bo w tym nie ma szafy Manhattanu

Bunny wiem,że marudzę,ale przeglądałam wątek o dekoloryzacji iii laska wstawiła foty po chantalu, włosy rude, nałożyła garniera 111 i wyszły jej czarne . powiem szczerze,że się trochę boję. Gdyby to były Twoje włosy to co byś zrobiła? Może lepiej zamówić jakiś rozjaśniacz profesjonalny, zrobić kąpiel? Kurde nie wiem, boję się
powiedz jeszcze co to jest ten rozjaśniacz joanny w sprayu? Na jakiej zasadzie to działa
a i zmiany na blogu na plus
wiesz ja mam swoje zdanie idoswiadczenia- inny fryzjer moze miec inne.
ale moje jest taki- ktos ma ciemne wlosy farbowane nie? i chce miec kolor powiedzmy 2 tony jasniej to mu sciagam chantalem i farbuje jakims blondem i jest ok.
ale czasem jest tak ze chantal nic prawie nei daje ;/
mniej niszczy wlosy- prawda ale nieraz zawodzi.
wiec ja bym ci sugerowala zrobic dekoloryzacje jedna a porzadna- trzymac jak zobaczysz ze wlosy robia sie rude to zmyc i juz.
bo tak po kawalku to tylko wlosy mocniej poniszczymy...

no i po chantalu nie kladzie sie popielu- bo wyjdzie czarny przez mix szary tylko naturalne jasne blondy.

po dekolorze od razu mozna dac popiel

rozjasniacz joanny w sprayu to srodek co pojasnia o ton po psikaniu, daje takie subtelne rozjasnienie cos jak refleksy ale i niszczy wlosy na dluzsza mete.

o blogu napisze jutro jak to sie stalo ze mam nowa szate


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja w halloween tez w domciu siedziałam

Bunny super blog teraz wygląda i ta akcja z rozdaniem też fajna
w sumie mam też troche rzeczy na zbyciu i nie wiem co z nimi zrobic ...
dzieki
asia nie wiem to pomysl...jakbys chciala oddac... tylko trzeba pomyslec jak z kosztami przesylek...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:09   #2643
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz ja mam swoje zdanie idoswiadczenia- inny fryzjer moze miec inne.
ale moje jest taki- ktos ma ciemne wlosy farbowane nie? i chce miec kolor powiedzmy 2 tony jasniej to mu sciagam chantalem i farbuje jakims blondem i jest ok.
ale czasem jest tak ze chantal nic prawie nei daje ;/
mniej niszczy wlosy- prawda ale nieraz zawodzi.
wiec ja bym ci sugerowala zrobic dekoloryzacje jedna a porzadna- trzymac jak zobaczysz ze wlosy robia sie rude to zmyc i juz.
bo tak po kawalku to tylko wlosy mocniej poniszczymy...

no i po chantalu nie kladzie sie popielu- bo wyjdzie czarny przez mix szary tylko naturalne jasne blondy.

po dekolorze od razu mozna dac popiel


rozjasniacz joanny w sprayu to srodek co pojasnia o ton po psikaniu, daje takie subtelne rozjasnienie cos jak refleksy ale i niszczy wlosy na dluzsza mete.

o blogu napisze jutro jak to sie stalo ze mam nowa szate



dzieki
asia nie wiem to pomysl...jakbys chciala oddac... tylko trzeba pomyslec jak z kosztami przesylek...
no właśnie Bunny i widzisz dlatego pytam Ciebie. Może i szkołę skończyłam,ale doświadczenia brak i w tej kwestii ufam tylko Tobie
to teraz kochana tak mówisz dekoloryzacja... ok,ale czy ten chantal jest dobry? Czytałam opinie,że lepszy jest renee blanche,a różnica w cenie jest 12 zł więc wole już wydać więcej, niż potem i tak wydawać na poprawki,ale nie mam pojęcia co jest lepsze bo nie robiłam nigdy deko?
a pogrubionego nie czaję
czekaj,czekaj czy jednak rozjaśniacz,bo już się całkiem pogubilam

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2012-11-22 o 20:13
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:24   #2644
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


dzieki
asia nie wiem to pomysl...jakbys chciala oddac... tylko trzeba pomyslec jak z kosztami przesylek...
jak będę mieć chwilke to zobacze co tam mam dokładnie i pomyśle co z tym zrobić czy ktoś wogóle by to chciał

robie test mleczka brązującego do ciała z roska ,ciekawe jak będę wyglądać jutro......
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2012-11-22 o 20:25
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 20:47   #2645
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was dziś pisała ,że obcina włosy??

Ja TO zrobilam a zarzekałam sie że nie obetne juz włosów ale za duzo mi ich wypadło i fryzura rzadka sie zrobiła , każdy włos innej długosci rano wygladałam jak upiór tak były po wywijane.
Jutro ide do fryzjerki zeby mi jeszcze tył mocniej ściela bo sama ciełam włosy jak umiałam :P
Mi sie bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Też mam ostatnio takie wrażenie, niby odrostów nie widać, a włosy sięgają mi już po łopatki i zaczynają się w końcu fajnie układać same z siebie (tak już mam, że im dłuższe włosy tym bardziej są puszyste, mniej mi się przetłuszczają i lepiej się układają ). Najbardziej przeraża mnie myśl że będę je dekoloryzować i farbować, bo już takie fajne długie są i nie chcę ich poniszczyć znów A farbować się będę chyba dopiero początkiem grudnia/przed świętami i to ciemnym brązem Od początku października nie farbuję, i jak narazie z czarnego mam ciemny brąz



Ciekawa jestem czy opakowanie tego do ciemnych włosów też zmienili Z tego co zauważyłam wax bardziej opłaca się kupować na allegro, bo u mnie w aptekach kosztuje koło 35zł, a na all można znaleźć za 20zł z przesyłką tego 480g Tak w ogóle to jedyny kosmetyk do którego wracam z sentymentem, i który zawsze ratuje mi włosy

Na pewno dekolor nie pomoze wlosom...ale liczmy na to ze ich nie zniszczy.

A waxa bardzo lubie, pomaga Ci?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o taki:

Załącznik 4990301Załącznik 4990302

podobno ma ruszac na wiosne ale juz go buduja prawie 2 lata i dostaje szajby bo ciagle robotnicy laza po nim i mnie widza, mam non stop ciemnie w pokoju przez to, bo zaslonki zaslaniam ze strachu ze znow beda miec ubaw
okien nie otwieram wcale coby ich nie slyszec i ich bluzgow, gwizdow ale jak wyjde z psem to juz zycia nie mam
A na jakiej ulicy ten basen?
no to masz wesolo:/

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a w ogole to wrocilam z rossa i hiper promocji -40 na kolorowke
zaluje ze poszlam
w szafach pustki choc bylam tylko z 4 laskami na otwarciu- pochowali najbardziej chodliwe towary i odcienie.
kupilam tylko 1 lakier miss sporty, 2 z wibo, farbe do wlosow- to poza promocja, i cien do powiek z astora.
bezsens.
chcialam tusz do rzes z miss sporty- oczywiscie nie bylo niby, a widzialam jak pracownica pokazywala przedstawicielowi pelna ich szuflade i pytal czemu nie doklada a ona ze przeciez sa wylozone- a tu po 1-2 szt i to pozasychane i tak wszystko.
najgorsza byla szafa loreala i astora- wszystko brudne, tysiac razy otwierane, blyszczyki zwazone mialam kupic glam shine loreala po tym jak dostalam od agatki jeden, chcialam inny kolor ale sobie darowalam.
wiem jedno wiecej na taka super-promocje nie pojde bo oni wyprzedaja syf jaki im zostal i chca zeby zeszlo bleee...

ale plus taki ze kupilam nowa palette intensive- zmiana opakowan, teraz jest z plynna keratyna i podobno kolor ma nie blaknac i sie nie spierac jak glosi opakowanie
no i nie ma juz saszetek z utleniaczem tylko zgrabna buteleczka- skojarzyla mi sie z lorealem
oczywiscie z podzialka na 2 jakby ktos chcial robic na 2x np odrosty.
odzywki brak- ale w intensive nie ma po prostu.
chociaz ta nowa farbka mnie cieszy

Załącznik 4990318Załącznik 4990319
Ooo ciekawe jak ta nowa paletka?

ale z rosem to przewalaja blyszczyki loreala są super, ale trudno brac takie pootwierane...

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
No to moja krotka fryzura jeszcze poprawiona u fryzjerki bo z tyłem nie dałam sobie rady... Kobitka mi humor poprawiła bo mówiła ze dawno nie widziała tak zadbanych , laśniacych ,niezniszczonych włosów blond :P No tak strąki suche i chude wczoraj ścięłam i zostały tylko ładne włoski pod spodem z 3 miesieczmyn 4cm. moim odrostem .

Jestem bardzo zadowolona z szamponu i maski jakiej w tej chwili uzywam tzn Seboradin do wypadających włosów oraz olejku z łopainu i skrzypu polnego który 2 razy w tyg wcieram. Oczywiście plus loxon i te suplementy od dermatolog.Moze na wiosne w końcu cos z nich będzie.....
Mi sie podoba, ponownie to napisze

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja dostałam spóźnionej @ i zdycham miałam jechać na weekend do Tż ale przez to będę kiblować w domu. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 2h pociągiem w takim stanie no trudno.. za tydzień przyjedzie może gdzieś wyskoczymy na Andrzejki macie jakieś plany?
Ja bez planow...moze cos ze znajomymi w akademiku moze jakas imprezka?
pomysli sie
a moze nic:/
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:07   #2646
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princeska inaczej umówmy się ze trzymamy się ang nazewnictwa.
Rene czy Chantal to demakijaż,color peel.
Dekoloryzacja to rozjaśniacz.
Ja sugeruje rozjaśnić.reszte zrozumiałaś.

Asia to pomyśl, jak coś to przesyłkę jakoś obmyslimy np na koszt chętnego.

Agatko to będzie basen na pogodnej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:09   #2647
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska inaczej umówmy się ze trzymamy się ang nazewnictwa.
Rene czy Chantal to demakijaż,color peel.
Dekoloryzacja to rozjaśniacz.
Ja sugeruje rozjaśnić.reszte zrozumiałaś.

Asia to pomyśl, jak coś to przesyłkę jakoś obmyslimy np na koszt chętnego.

Agatko to będzie basen na pogodnej.
Dobra już zaczaiłam tak myślałam później,że o to Ci chodziło
a rozjaśniacz jaki najlepiej? żadnej Dżoany nie chce
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 21:23   #2648
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Napisze cos wklubie zaraz...:/
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:27   #2649
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princeska popatrz na all na goldwella, loreal platium, kallosa, Vincent lieder, ce ce, Leo.

Uciekam spać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:39   #2650
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Tylko prosze wpadnijcie jutro do klubu, potrzebuje porady na juz...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-22, 21:48   #2651
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Princeska popatrz na all na goldwella, loreal platium, kallosa, Vincent lieder, ce ce, Leo.

Uciekam spać.
http://allegro.pl/rozjasniacz-silver...792933263.html może być ten? Ile tych saszetek kupić? Goldwell, vincent to tylko duże,a pół kilo nie potzrebuję spokojnie i tak dopiero w przyszłym tygodniu zamówię
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-22, 22:36   #2652
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cascada mam do Ciebie prośbę- powiesz mi co sądzisz o składzie tego kremu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-ochronny.html ? Chciałam go używać dla synka na twarz (u mnie sprawdza się super!), i może na jakieś odparzenia jeśli się pojawią, tylko nie wiem czy on się do tego nadaje Pytam bo nie chcę zaszkodzić synkowi.

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Exclusivee
gratulacje


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co kupiłam w BIERDONCE !
do wycierania kurzu za 5 zeta! z mikrofibry rozśmieszyło mnie to, więc wzięłam i tak myślę... może ja sobie takie coś kupię do mycia twarzy, bo czytałam że mikrofibrą dobrze się japę myje
Uu, koniecznie spróbuj! I napisz o tym notkę na blogu, coby powiadomić resztę blogerek o tej innowacji

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
najadłam się pierogów ruskich i lodów, zimno mi w gębę teraz
Ja dzisiaj też jadłam pierogi, u tż

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a i zmiany na blogu na plus
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Bunny super blog teraz wygląda i ta akcja z rozdaniem też fajna
w sumie mam też troche rzeczy na zbyciu i nie wiem co z nimi zrobic ...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o blogu napisze jutro jak to sie stalo ze mam nowa szate
Bunny mi też się podoba nowy wygląd bloga Napisz koniecznie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja właśnie żłopię piwko
Czemu jestem chora? Mam już dość, a do szkoły jutro nie wiem jak pójdę, bo kaszlę dosłownie co minutę i to tak dość ostro..

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
a ja dostałam spóźnionej @ i zdycham miałam jechać na weekend do Tż ale przez to będę kiblować w domu. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 2h pociągiem w takim stanie no trudno.. za tydzień przyjedzie może gdzieś wyskoczymy na Andrzejki macie jakieś plany?
Oj współczuję Trzymaj się tam

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na pewno dekolor nie pomoze wlosom...ale liczmy na to ze ich nie zniszczy.

A waxa bardzo lubie, pomaga Ci?
No, mam nadzieję że nie zniszczy mi ta dekoloryzacja tak bardzo włosów

Waxa uwielbiam! Pamiętam, że gdy miałam do niego pierwsze podejście zrobił mi sztywne siano z włosów, i w sumie sama nie wiem czemu.. Jakiś czas później te pozytywne opinie tak kusiły że postanowiłam dać mu drugą szansę i ku mojemu zdziwieniu odratował mi przesuszone włosy, a do tego super urosły

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a rozjaśniacz jaki najlepiej? żadnej Dżoany nie chce
Ja za czasów dążenia do blondu użyłam vincenta lediera, miał fajny zapach (miałam silver i pachniał eukaliptusem ), fajnie rozjaśnił, a do tego włosy przy spłukiwaniu były takie fajne mięciutkie, nie sztywne jak druty Jeśli będę miała użyć drugi raz jakiegoś rozjaśniacza to tylko tego

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Blond Princesska na all jest vincent ledier intensive w saszetce, proszę bardzo: KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 05:43   #2653
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja za czasów dążenia do blondu użyłam vincenta lediera, miał fajny zapach (miałam silver i pachniał eukaliptusem ), fajnie rozjaśnił, a do tego włosy przy spłukiwaniu były takie fajne mięciutkie, nie sztywne jak druty Jeśli będę miała użyć drugi raz jakiegoś rozjaśniacza to tylko tego

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Blond Princesska na all jest vincent ledier intensive w saszetce, proszę bardzo: KLIK
oo dziękuję, nie wiedziałam,że tak to się pisze a masz jakieś fotki po nim?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 08:16   #2654
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tylko prosze wpadnijcie jutro do klubu, potrzebuje porady na juz...
ide

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/rozjasniacz-silver...792933263.html może być ten? Ile tych saszetek kupić? Goldwell, vincent to tylko duże,a pół kilo nie potzrebuję spokojnie i tak dopiero w przyszłym tygodniu zamówię
wez sobie 3 zebys miala ponad 100g jak nie zuzyjesz to zostanie to sie nie psuje jak nie otworzysz moze i 3 lata lezec.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cascada mam do Ciebie prośbę- powiesz mi co sądzisz o składzie tego kremu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-ochronny.html ? Chciałam go używać dla synka na twarz (u mnie sprawdza się super!), i może na jakieś odparzenia jeśli się pojawią, tylko nie wiem czy on się do tego nadaje Pytam bo nie chcę zaszkodzić synkowi.







Uu, koniecznie spróbuj! I napisz o tym notkę na blogu, coby powiadomić resztę blogerek o tej innowacji



Ja dzisiaj też jadłam pierogi, u tż







Bunny mi też się podoba nowy wygląd bloga Napisz koniecznie



Czemu jestem chora? Mam już dość, a do szkoły jutro nie wiem jak pójdę, bo kaszlę dosłownie co minutę i to tak dość ostro..



Oj współczuję Trzymaj się tam



No, mam nadzieję że nie zniszczy mi ta dekoloryzacja tak bardzo włosów

Waxa uwielbiam! Pamiętam, że gdy miałam do niego pierwsze podejście zrobił mi sztywne siano z włosów, i w sumie sama nie wiem czemu.. Jakiś czas później te pozytywne opinie tak kusiły że postanowiłam dać mu drugą szansę i ku mojemu zdziwieniu odratował mi przesuszone włosy, a do tego super urosły



Ja za czasów dążenia do blondu użyłam vincenta lediera, miał fajny zapach (miałam silver i pachniał eukaliptusem ), fajnie rozjaśnił, a do tego włosy przy spłukiwaniu były takie fajne mięciutkie, nie sztywne jak druty Jeśli będę miała użyć drugi raz jakiegoś rozjaśniacza to tylko tego

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Blond Princesska na all jest vincent ledier intensive w saszetce, proszę bardzo: KLIK
mi na kaszel accodin pomaga bez recepty.
napisze pozniej o tym, bo musze isc na poczte nadac paczki dziewczynom.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 09:50   #2655
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej dziewczyny

Bunny świetna nowa szata graficzna twojego bloga a ta akcja z rozdawaniem suuper
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:45   #2656
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
oo dziękuję, nie wiedziałam,że tak to się pisze a masz jakieś fotki po nim?
Mam, ale nie będą one miarodajne bo:
-najpierw rozjaśniałam same końcówki dżoaną żeby uzyskać delikatny efekt ombre;
-potem rozjaśniałam całość rozjaśniaczem drogeryjnym londy;
..a dopiero potem był vincent.
Zdjęcia i opisy czego używałam są u mnie na blogu TU, jak masz czas to zerknij, tam gdzie zaczną się rudawe włosy będzie o vincencie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 10:52   #2657
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej blondaski!

jak cos to juz jestem

napisalam notke na bloga o mojej szacie graficznej- kto zainteresowany jak to bylo, to zapraszam na bloga do czytania

agatko odezwij sie bo sie niepokoje i daj znac co zrobisz dalej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 11:10   #2658
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mi na kaszel accodin pomaga bez recepty.
napisze pozniej o tym, bo musze isc na poczte nadac paczki dziewczynom.
Brałam thiocodin (coś podobnego ) i zatykało mnie po nim więc odstawiłam. Jak nic nie pomoże będę musiała iść do lekarki po jakiś antybiotyk..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 11:19   #2659
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

aniaaga proszona o kontakt do mnie na maila
pokasowalam maile i nie mam twojego a bym ci adres chetnej na nutrisska przekazala

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Brałam thiocodin (coś podobnego ) i zatykało mnie po nim więc odstawiłam. Jak nic nie pomoże będę musiała iść do lekarki po jakiś antybiotyk..
ale na noc bralas? jak tak to nie wolno, mozna brac tylko do ok 17. a syropek zlozony sosnowy??? tez mi pomaga i amol na cukier 3x dziennie po 10 kropelek.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:01   #2660
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale na noc bralas? jak tak to nie wolno, mozna brac tylko do ok 17. a syropek zlozony sosnowy??? tez mi pomaga i amol na cukier 3x dziennie po 10 kropelek.
Aa, to nie wiedziałam, brałam jakoś koło 19-20 ten thiocodin. Mam syrop ziołowy jakiś z miodem, tam jest też szałwia, eukaliptus, aloes i inne takie ziółka A do tego tabletki do ssania też z różnymi ziołami.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 12:15   #2661
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Aa, to nie wiedziałam, brałam jakoś koło 19-20 ten thiocodin. Mam syrop ziołowy jakiś z miodem, tam jest też szałwia, eukaliptus, aloes i inne takie ziółka A do tego tabletki do ssania też z różnymi ziołami.
jak masz pare zl to polec po amol, na noc natrzyj sobie klate kilkoma kropelkami i spij w cieplej pizamie/swetrze nawet. mnie zawsze po dobie przechodzi, a zapalenie pluc mialam ledwie raz w zyciu jako dziecko- zapal oskrzeli nigdy..czyli dziala takei leczenie. no i na cukrze(wiesz z 10 kropelek na troszke cukru na lyzeczce bo nie przelkniesz inaczej, mocne jak cholera).- wzmocni odpornosc.
ziolka to mozesz pic w ciagu dnia zeby sie przeplukiwac, duzo picia- latwiej wydzielina sie oderwie. rowniez gorace herbaty z miodem.
te tabl to jak pisalam 2x dziennie- z samego rana i potem po poludniu ale przed 17- bo potem jest wlasnei klopot ze spaniem bo dusi cie i w oogle czytalam w ulotce deflegminu ze to grozne brac pozniej bo cos tam jest z oskrzelikami nie tak.
syrop mozesz pic niezaleznie od tych tabl, tez z 1-2x na dzien lyzke i nie popijac tego niczym jakis czas- lepiej dziala.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 13:45   #2662
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
napisalam notke na bloga o mojej szacie graficznej- kto zainteresowany jak to bylo, to zapraszam na bloga do czytania
Fajnie wygląda, podoba mi się nawet bardzo widzę, że miała dziewczyna cierpliwość


Rany, jak mi się ostatnio chce czekolady, ciastek czekoladowych, batonów i wszystkiego co z czekoladą związane, aż się sama nie poznaje hmm
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:00   #2663
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć tragiczna noc za mną.. Nie spodziewałam się że będzie aż tak źle. Przed snem wzięłam duży Ibum i się położyłam.. czułam się fatalnie nie wiedziałam jak się ułożyć czy w kulkę czy wyprostować nogi więc się po prostu rzucałam po łóżku czekałam aż zacznie działać ale leżałam chyba z godzinę jeśli to można nazwać leżeniem aż wreszcie padłam ze zmęczenia mimo że dalej mnie cholernie ćmiło
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:10   #2664
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wez sobie 3 zebys miala ponad 100g jak nie zuzyjesz to zostanie to sie nie psuje jak nie otworzysz moze i 3 lata lezec.
Bunny myślisz,że będę to powtarzać?
wiesz najgorsze jest to,że ja się dobrze czuję i w ciemnych i w jasnych i tak naprawde nie wiem w których lepiej a i jeszcze utleniacz .. 9?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mam, ale nie będą one miarodajne bo:
-najpierw rozjaśniałam same końcówki dżoaną żeby uzyskać delikatny efekt ombre;
-potem rozjaśniałam całość rozjaśniaczem drogeryjnym londy;
..a dopiero potem był vincent.
Zdjęcia i opisy czego używałam są u mnie na blogu TU, jak masz czas to zerknij, tam gdzie zaczną się rudawe włosy będzie o vincencie
dzięki ładnie rozjaśnia nie ma tej wstrętnej rozjaśniaczowej żółci zamówię 3 saszetki
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:17   #2665
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Fajnie wygląda, podoba mi się nawet bardzo widzę, że miała dziewczyna cierpliwość


Rany, jak mi się ostatnio chce czekolady, ciastek czekoladowych, batonów i wszystkiego co z czekoladą związane, aż się sama nie poznaje hmm
moze... ciaza?

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć tragiczna noc za mną.. Nie spodziewałam się że będzie aż tak źle. Przed snem wzięłam duży Ibum i się położyłam.. czułam się fatalnie nie wiedziałam jak się ułożyć czy w kulkę czy wyprostować nogi więc się po prostu rzucałam po łóżku czekałam aż zacznie działać ale leżałam chyba z godzinę jeśli to można nazwać leżeniem aż wreszcie padłam ze zmęczenia mimo że dalej mnie cholernie ćmiło
ojej ale teraz lepiej?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny myślisz,że będę to powtarzać?
wiesz najgorsze jest to,że ja się dobrze czuję i w ciemnych i w jasnych i tak naprawde nie wiem w których lepiej a i jeszcze utleniacz .. 9?

dzięki ładnie rozjaśnia nie ma tej wstrętnej rozjaśniaczowej żółci zamówię 3 saszetki
mysle ze nie ale jak cos to oddasz mi na bloga
ja mysle ze teraz masz wloski za ciemne, tym bardziej ze nie masz ciemnej karnacji i niebieskie oczy nie latasz tez szalenczo na solare
tak 9%starczy im.


a w ogole czekalam na ciebie, jezusiu co ja dzis przeczytalam myslalam ze kipne z tych glupot, zaraz ci pw wysle
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:24   #2666
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojej ale teraz lepiej?
Tak dziś już na szczęście nie czuję się najgorzej tylko nie mam jak się ruszyć z domu nawet bo obawiam się awarii ehh my to mamy

__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:37   #2667
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysle ze nie ale jak cos to oddasz mi na bloga
ja mysle ze teraz masz wloski za ciemne, tym bardziej ze nie masz ciemnej karnacji i niebieskie oczy nie latasz tez szalenczo na solare
tak 9%starczy im.


a w ogole czekalam na ciebie, jezusiu co ja dzis przeczytalam myslalam ze kipne z tych glupot, zaraz ci pw wysle
oczka mam swe teraz napaliłam się na zielone soczewki podkreślające kolor,ale u mnie w sklepie trzeba zamówić 6 sztuk najmniej to niech spadają

Aaa i jeszcze mam 2 pytania
1. Który lepszy? http://allegro.pl/rozjasniacz-uniwer...787621122.html czy http://allegro.pl/rozjasniacz-intens...800293504.html
2. Na Twoim blogu jest ta fota jak wcześniej schodziłam z ciemnych i powiedz mi jak wyjdzie mi coś takiego jak na tej pierwszej fotce to Islande by mi to pokryło? czy wyjdzie za ciemno?
wiem,że marudzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:43   #2668
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

BUNNY
napisałam wlasnie w klubie, jeszcze nic nie postanowilam wlasnie...
przeczytaj sama.

EXCLUSIVE
mi tez wlasnie najpierw zrobil siano a teraz super. a na skalp też dajesz?
Ile razy w tyg?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:47   #2669
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
oczka mam swe teraz napaliłam się na zielone soczewki podkreślające kolor,ale u mnie w sklepie trzeba zamówić 6 sztuk najmniej to niech spadają

Aaa i jeszcze mam 2 pytania
1. Który lepszy? http://allegro.pl/rozjasniacz-uniwer...787621122.html czy http://allegro.pl/rozjasniacz-intens...800293504.html
2. Na Twoim blogu jest ta fota jak wcześniej schodziłam z ciemnych i powiedz mi jak wyjdzie mi coś takiego jak na tej pierwszej fotce to Islande by mi to pokryło? czy wyjdzie za ciemno?
wiem,że marudzę
ale ze na pierwszej fotce po tej joannie takie rudo-zolte? to mysle ze islande bez problemu da rade.
bierz tego silver- bedzie chlodniejszy efekt rozjasnienia a nie neon
dla mnie masz niebieskie oczy i kropka taka cie zapamietalam, w tych lokach stylu hollywood chyba po c12 nawet i juz taka chce cie widziec gdy mysle o tobie
do zielonych oczu tez bedzie ladny ten sredni blond- i tak wyjdzie jak ciemny blond
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 14:55   #2670
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale ze na pierwszej fotce po tej joannie takie rudo-zolte? to mysle ze islande bez problemu da rade.
bierz tego silver- bedzie chlodniejszy efekt rozjasnienia a nie neon
dla mnie masz niebieskie oczy i kropka taka cie zapamietalam, w tych lokach stylu hollywood chyba po c12 nawet i juz taka chce cie widziec gdy mysle o tobie
do zielonych oczu tez bedzie ladny ten sredni blond- i tak wyjdzie jak ciemny blond
dobra spoko no na tej pierwszej fotce to mogę go kupić odrazu,żeby potem nie latać w kapturze? no to właśnie taki chce jak naturale chociaż masz tam jeszcze jakiś mój balejaż czy coś i tam odrost mi się taki jasny wydaje plan działania chyba na przyszłą sobotę akurat 1 grudnia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.