tabletki za ponad 200 zł? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 20:52   #181
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Ja jestem juz po kuracji...6 miesiecy barnai izoteku i nie zaluje...tylko trzeba pamietac ze skora po izoteku jest jusz zupelnai inna..Ioztek raz na zawsze zmienia strukture skory ....wiec trzeba po kuracji inaczej o nią dbac
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:06   #182
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

czyli jaka jest ta skora, bo nie bardzo rozumiem . wiem, ze leczenie tego typu lekami polega na zahamowaniu pracy gruczolow lojowych, wiec cera bedzie mniej tlusta.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 12:37   #183
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

No zupelnie inna..staje sie np.bardziej wrazliwa(ta jak u mnie)....
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 08:15   #184
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
No zupelnie inna..staje sie np.bardziej wrazliwa(ta jak u mnie)....
a mozesz rozwinac swoja wypowiedz, gdyz nadal nic ona nie mowi . to, ze cera jest bardziej wrazliwa... - to po kwasach i retinoidach tez tak jest.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 00:40   #185
hateme4
Raczkowanie
 
Avatar hateme4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Po prostu trzeba o nia zupenie inaczej dbac niz w czasie i po kuracji...W moim wypadku jest skrajnie sucha,wrazliwa,alergiczna (nigdy nie mialem alergii)
hateme4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:47   #186
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Goniu1 ale chodzilo mi co bierzesz z tych "wspomagaczy", zeby nie dopuscic do skutkow ubocznych izoteku? i jak Kochana u Ciebie?

prosze bardzo :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196331

Dziękuję i przepraszam, że tak późno piszę, ale ostatnio mam ograniczony dostęp do netu.

Aniu, kurację izo skończyłam miesiąc temu. Kilka dni temu zauważyłam, że skóra zaczyna się znowu tłuścić, ale nie tak bardzo jak przed rozpoczeciem kuracji. Powiedziałabym, że jest to chyba teraz cera normalna, bo wartsewka łoju pojawia się po kilku godzinach od umycia skóry, ale kiedy przyłożę bibułkę matującą, to mam spokój na następne kilka godzin, a nie na godzinę, jak to było przed braniem izo. Niestety włosy też już zaczęły się mocniej przetłuszczać, chyba będę musiała je myć częściej niż co 4 dni...
Pryszczy brak. Ewentualnie przed lub po okresie wyjdzie jedna sztuka.

Co do leków osłonowych, nie brałam nic. Robiłam regularne badania i wyniki były dobre.




Cytat:
Napisane przez hateme4 Pokaż wiadomość
Po prostu trzeba o nia zupenie inaczej dbac niz w czasie i po kuracji...W moim wypadku jest skrajnie sucha,wrazliwa,alergiczna (nigdy nie mialem alergii)
Fajnie masz, że masz suchą cerę!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 23:30   #187
Katie1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 129
GG do Katie1983
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Witam. Ja mam jeszcze 2 miesiace do konca mojej kuracji aknenorminem i powiem szczerze, nie żałuje ze sie jej podjelam. Bede brala ten lek troszke wiecej czasu niz rok ale miesiac czy 2 jeszcze wytrzymam. Jesli moja cera po skonczonej kuracji bedzie nadal tak wygladala to bede w siodmym niebie. Zdecydowalam sie na nia bo juz nie miala sily walczyc z moim tradzikiem. Niby nie byl wielki ale ile mozna. Na poczatku bylo źle, nie chcialam i nie wychodzilam z domu przez 2 tyg. ale pozniej juz bylo coraz lepiej. Mialam szczescie bo trafilam na dobrego dermatologa, ktory caly czas kontrolowal leczenie wysyłając mnie na badania. Fakt, moze wydalam na to troche pieniedzy ale na kosmetyki i specyfiki, ktore kupowalam na tradzik wynosily mnie niewiele mniej. Zadnych wielkich skutkow ubocznych nie mialam i nie mam, to co mi najbardziej doskieralo i doskwiera to suche usta. Takze jesli na prawde dlugo probujecie sie uwolic od tradziku zapytajcie dermatologa o taka kuracje. On na pewno Wam wszystko wytłumaczy i zdecyduje czy mozecie sie jej podjac czy nie.
Pozdrawiam.
Katie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 09:23   #188
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Pierwszy raz trafilam na ten watek i mam odnosnie Izoteku trzy pytania, ktore mnie nurtuja.
1. czy suchosc narzadow rodnych zawsze wystepuje jak skutek uboczny ?
2. nie mozna zajsc w ciaze itp, i trzeba odczekac 1 miesiac po kuracji - czy 1 miesiac to jest wystarczajacy czas aby wszystko w organizmie wrocilo do normy?
3. czy skutkiem ubocznym Izoteku moze byc tycie?
Bardzo dziekuje za odp
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:12   #189
mazda__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 33
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Pierwszy raz trafilam na ten watek i mam odnosnie Izoteku trzy pytania, ktore mnie nurtuja.
1. czy suchosc narzadow rodnych zawsze wystepuje jak skutek uboczny ?
2. nie mozna zajsc w ciaze itp, i trzeba odczekac 1 miesiac po kuracji - czy 1 miesiac to jest wystarczajacy czas aby wszystko w organizmie wrocilo do normy?
3. czy skutkiem ubocznym Izoteku moze byc tycie?
Bardzo dziekuje za odp
Witam,
ja skończyłam branie Izoteku na koniec sierpnia. Pisałam już wcześniej o swoich dolegliwościach, których jednak nie było aż tak wiele . Jeżeli chodzi o Twoje zapytania to:

1. suchość narządów rodnych rzeczywiście zauważyłam, jednak dopiero pod sam koniec kuracji, szczerze powiem, że było to dość uciążliwe ale dodam też, że szybko zniknęło z zakończeniem kuracji

2. jeżeli chodzi o ciążę, to napisane jest wyraźnie że nie można zajść podczas brania leku i miesiąc po, ja zamierzam starać sie o dziecko dopiero po Nowym Roku, czyli 4 miesiące po końcu kuracji a to dlatego, że podczas brania Izo zazywałam tez tabletki antykoncepcyjne i miesiąc po Izoteku odstawiłam je i teraz, po 3 pełnych (czytaj: normalnych) cyklach będziemy sie starać o dzidziusia .

3. jeżeli chodzi o tycie, to moim zdaniem jest wręcz odwrotnie, ja podczas kuracji schudłam 15 kg, oczywiście odchudzałam sie i ćwiczyłam, bo jak widomo samo nie przychodzi nic ale nigdy mi to tak łatwo nie przyszło, jak podczas brania Izo, szczerze, to na mnie działały tak, że apetyt miałam mniejszy - to fakt.
__________________
Być żoną, CZARODZIEKĄ pędzącą do Ciebie z prędkością światła
mazda__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:30   #190
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: tabletki za ponad 200 zł?

Mazda_ - bardzo dziekuje za odp
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.