Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 20:04   #1
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Angry

Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)


Moje Drogie,
W związku z faktem, ze juz ponad 3 tygodnie idzie do mnie paczka z Boohoo oraz w związku z obserwacjami na forum- postanowiłam załozyć watek o zaginionych paczkach- glównie z zagranicy.

Boohoo- pisze do nich maile od 10 dni, zero odpowiedzi. Dzisiaj juz postraszyłam prawnikiem bo naprawde nie wiem co mam z nimi robic. Przesłałam im skan operacji z karty kredytowej , na którym to wlaśnie widnieje przelew do nich- 8 lutego sciagneli pieniadze , a 1 lutego zlozylam zamowienie. Napisalam im, ze po stronie nadawcy lezy egzekwowanie roszczeń od firmy kurierskiej (oni poczta wysyłaja) itd- maja czas do jutra na odpowiedź. Boje sie jak cholera, zamowienie dla mnie i moich przyjaciółek na kwotę 600 zl....

Załozyłam ten watek z mysla, ze ktos kto miał podobna sytuacje odpisze w tym miejscu i pocieszy Nas (wiem, ze jest nas wiecej). Mam nadzieje, ze komus sie udalo odzyskac pieniadze badz paczke. Ja jestem załamana

Jesli komus sie udalo- prosze napiszcie o tym co i jak zrobiliscie, prosze
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:13   #2
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Kochana przede wszystkim bez paniki
Do boohoo moga nie dochodzić Twoje maile.
Z jakie skrzynki piszesz?
Z jakiegoś polskiego portalu - końcówka .pl?
Jesli tak to załóż sobie konto na gmail i napisz znowu - i poczekaj przynajmniej 2 dni cierpliwie.

Ja miałam z nimi tak, ze jak pisałam z końcówką .pl to nie odpisali ani razu a jak napisałam z gmaila to się w końcu odezwali

Próbuj dalej
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:16   #3
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Moja Kochana, a oczywiscie ze z koncowka pl pisze. Ide im napisac z gmaila (ale pala ze mnie).

Dziękuje Ci Dobra Duszyczko:cmo k:
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:41   #4
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Nie ma za co
mam nadzieję, ze to coś da trzymam kciuki i daj znać jak sie sprawa zakończyła
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:46   #5
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Na pewno się odezwę
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:52   #6
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ja w listopadzie nie otrzymałam przesyłki z Nexta. Napisałam im maila, następnego dnia otrzymałam odpowiedź, że zrobili mi zwrot na kartę . Na szczeście z innych sklepów jeszcze nic mi nie zagineło.
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:00   #7
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ja jak czytam, to aż strach o moje zamówienia indywidualne ...
narazie czekam na asosa, boohoo i new looka.

ostatnio paczka z Boohoo szła do mnie 4dni, i mam nadzieję że teraz też tak będzie. Codziennie sprawdzam tracki...

Pytanie odnośnie ASOSA - jeśli zamówiłam przesyłkę kurierem i nie dojdzie, czy numer tracka jest taki sam w naszym polskim dpd, żeby zadzwonić i się dowiedziec??
i dlaczego sprawdzając tracka wyskakuje mi :
"Due to high demand we are unable to satisfy your request for re-delivery at this moment in time, please try again later."?

p.s. fajnie że stworzyłaś taki wątek, można zawsze sie wymienic informacjami lub rozwiać wątpliwości nie panikując Co do Twojej paczki z Boohoo to aż dziwne że tak długo idzie, najgorzej że wysyłają chyba tylko zwykłą pocztą i zawsze moze gdzieś zaginąć
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011

Edytowane przez carolans
Czas edycji: 2010-02-23 o 21:03
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 21:11   #8
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
ostatnio paczka z Boohoo szła do mnie 4dni, i mam nadzieję że teraz też tak będzie. Codziennie sprawdzam tracki...

Pytanie odnośnie ASOSA - jeśli zamówiłam przesyłkę kurierem i nie dojdzie, czy numer tracka jest taki sam w naszym polskim dpd, żeby zadzwonić i się dowiedziec??
i dlaczego sprawdzając tracka wyskakuje mi :
"Due to high demand we are unable to satisfy your request for re-delivery at this moment in time, please try again later."?
z boohoo do mnie najdłużej paczka szła ponad 2 tygodnie.
najkrócej 2 albo 3 dni

Mozesz zadzwonić do dpd i poprosić o sprawdzenie co się dzieje z paczką - numer jest staly.

Proszą o sprawdzenie później - coś im system nie wyrabia...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:17   #9
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
Ja w listopadzie nie otrzymałam przesyłki z Nexta. Napisałam im maila, następnego dnia otrzymałam odpowiedź, że zrobili mi zwrot na kartę . Na szczeście z innych sklepów jeszcze nic mi nie zagineło.
Ojej- w koncu to (bądz co badz ) pocieszenie
Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
Ja jak czytam, to aż strach o moje zamówienia indywidualne ...
narazie czekam na asosa, boohoo i new looka.

ostatnio paczka z Boohoo szła do mnie 4dni, i mam nadzieję że teraz też tak będzie. Codziennie sprawdzam tracki...

Pytanie odnośnie ASOSA - jeśli zamówiłam przesyłkę kurierem i nie dojdzie, czy numer tracka jest taki sam w naszym polskim dpd, żeby zadzwonić i się dowiedziec??
i dlaczego sprawdzając tracka wyskakuje mi :
"Due to high demand we are unable to satisfy your request for re-delivery at this moment in time, please try again later."?

p.s. fajnie że stworzyłaś taki wątek, można zawsze sie wymienic informacjami lub rozwiać wątpliwości nie panikując Co do Twojej paczki z Boohoo to aż dziwne że tak długo idzie, najgorzej że wysyłają chyba tylko zwykłą pocztą i zawsze moze gdzieś zaginąć
Asos- track taki sam u nich i u nas. Mi przychodzilo DPD i jak dzwonilam do placowki mojej w Kielcach to podawalam ten nr

A jesli chodzi o o info na stronie to moze po prostu po zalozeniu mojego watku kazdy rzucil sie na ewidencjonowanie swojej przesylki i serwer im sie zawiesil. Na powaznie- pewnie obciązenie spowodowane niewydolnoscia serwera.

Girlsy moje Drogie, czyli reasumujac:
jak wybieramy na przykladzie Asosa- drozsza przesylke to idzie kurierem.

Dlaczego wobec tego taka sama wartosc za przesylke placi sie na boohoo i paczki wysylaja poczta . Ja pitole, moze ich to czegos nauczy.... (ale najpierw niech mi kase zwróca)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:33   #10
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

ahaaaa dzieki za odpowiedź dziewczyny

no tak mają pracy dużo jak tu tyle zamówień, jakby zobaczyli nasze forum zamówieniowe to by zbledli

W Boohoo faktycznie za przesyłke trochę sobie dużo życzą, w new looku jakoś 5 funtów tylko a tutaj aż 8 :/ No i musiałam zmienić mój adres dostawy, tzn polskie litery usunąć (dobrze że mój adres nawet bez tego ma sens) ponieważ na potwierdzeniu zamówienia i później patrzę na adresie na paczce mój adres jest wpisany z jakimiś krzaczorami chińskimi, dobrze że doszła!!
nazwa ulicy wyglądała tak mniej więcej (przykład bo nie bede tu swojego adresu zamieszczac ) : miało być "Wątek" a było "W&o&tek"
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:43   #11
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Dziewczyny tak sobie siedze i mysle - jak mi odpisza z boohoo to napisze im, zeby wzieli pod uwage wysylki za posrednictem firmy kurierskiej- tam sa mniejsze szkody niz za posrednictem poczty . Pal licho- wole juz zapłacic te 20 zł wiecej (i tak sie rozlozy na osoby) niz sie stresowac jak teraz. masakracja...

P.S Wczoraj w nocy mi sie przysnilo ze zakladam ten watek i po przebudzeniu stwierdzilam, ze to dobry pomysl . Mamy 1 przykład oddania pieniazkow, a to juz cos, nadzieja nie umiera
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 19:01   #12
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Dzwoniłam - nikt nie odbiera (Boohoo)... maila napisalam z gmaila- no zobaczymy
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 22:11   #13
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Może nie będzie tak źle. Kiedyś zrobiłam zamówienie z NEW LOOK na ponad 300 funtów i paczka zginęła. Zaczęłam od zadzwonienia do obsługi klienta, dodatkowo wysłałam maila (z polską końcówką .pl) i kazali mi czekać ileś tam dni, bo mają swoją procedurę, poczekałam i jeszcze raz zadzwoniłam, byłam strasznie wkurzona, ale dzielnie udawałam, że jestem opanowana i po krótkiej rozmowie powiedziano mi, że dostanę zwrot pieniędzy. Byłam w szoku, że sprawnie poszło, szczęście w nieszczęściu.
A koleżanka zamawiała z jakiejś angielskiej strony, paczkę wysłano kurierem DPD, ktoś ją odebrał i podpisał się tylko jej imieniem, bez nazwiska. Łatwo nie było, bo odpisywali jej na każde wiadomości po 3 dniach od napisania maila, ale w końcu dostała zwrot pieniędzy (gdy poprosiła o skan podpisu, to przysłali jej pusty załącznik...). Sprawa jasna.
Teraz może brzmi to na łatwiznę, ale było dużo nerwów, ważne, żeby rozmawiać grzecznie i opanowanym głosem. Może to mi pomogło
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:50   #14
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle. Kiedyś zrobiłam zamówienie z NEW LOOK na ponad 300 funtów i paczka zginęła. Zaczęłam od zadzwonienia do obsługi klienta, dodatkowo wysłałam maila (z polską końcówką .pl) i kazali mi czekać ileś tam dni, bo mają swoją procedurę, poczekałam i jeszcze raz zadzwoniłam, byłam strasznie wkurzona, ale dzielnie udawałam, że jestem opanowana i po krótkiej rozmowie powiedziano mi, że dostanę zwrot pieniędzy. Byłam w szoku, że sprawnie poszło, szczęście w nieszczęściu.
A koleżanka zamawiała z jakiejś angielskiej strony, paczkę wysłano kurierem DPD, ktoś ją odebrał i podpisał się tylko jej imieniem, bez nazwiska. Łatwo nie było, bo odpisywali jej na każde wiadomości po 3 dniach od napisania maila, ale w końcu dostała zwrot pieniędzy (gdy poprosiła o skan podpisu, to przysłali jej pusty załącznik...). Sprawa jasna.
Teraz może brzmi to na łatwiznę, ale było dużo nerwów, ważne, żeby rozmawiać grzecznie i opanowanym głosem. Może to mi pomogło

Potwierdzam. W pierwszy dzień (ba! w noc!) świątecznej wyprzedaży zrobiłam zamówinie w NL, przepuściałam całą świąteczną kasę i cieszyłam się jak głupia, że upolowałam tyle świetnych rzeczy
Ale niestety po 3 tygodniach paczki nie było... tłumaczyłam to sobie wyprzedażą itd., no ale w końcu do nich napisałam, odpisali, żeby sprawdzić na poczcie, poczekać do 20 stycznia i napisać do nich jeszcze raz... napisałam i odpisali, że zwrócą kasę do 14 dni i faktycznie zwrócili
żal tylko moich ciuszków, które były już niedostępne na stronie...
tak swoją drogą się im dziwię, że nierejestrują tych paczek, ani nic...
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-27, 21:58   #15
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Ja jak np zamawialam z Boohoo- to wiem, ze szlo poczta (innej mozliwosci tam nie ma), a jak robie zamowienie na asosie to zawze biore drozsza -zeby miec pewnosc ze idzie kurierem-wtedy sobie na spokojnie sledze na stronie dpd co sie z nia dzieje. Dziewczyny- nic nie odpisuja;/;/;/;/. w piz****
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:12   #16
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

do mnie z Boohoo dochodza - tfu tfu - średnio 4 dni idą zawsze.
z Asosa tez wole kurierem bo mozna sledzic.
teraz czekam na new looka, juz tydzien... mam nadzieje ze w tym dojdzie szkoda ciuszkow .... powinni dawac tracka !!

moze zadzwon do Boohoo , bo 600zł piechota nie chodzi
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:30   #17
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez carolans Pokaż wiadomość
do mnie z Boohoo dochodza - tfu tfu - średnio 4 dni idą zawsze.
z Asosa tez wole kurierem bo mozna sledzic.
teraz czekam na new looka, juz tydzien... mam nadzieje ze w tym dojdzie szkoda ciuszkow .... powinni dawac tracka !!

moze zadzwon do Boohoo , bo 600zł piechota nie chodzi
Kochana dzwonila juz i nikt nie odbiera, wlacza sie sekretarka i mowi, ze jak jest jakis problem to zeby wysłac maila na adres customer(...)- na taki wlasnie wyslalam (zrobilam odpowiedz- na maia , który mi przyszedł z zamówieniem).
Masakracja. na moja poczte tez dzwonilam- nie ma nic , wczesniej dzwonila do centrali i powiedzieli ze paczka z takim nr nie przekroczyła naszej granicy.

dzieki Kochane za pocieszenie
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 16:47   #18
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

dziewczyny mam info!!!!!!!!!!!!!!

dzwonilam i juz wszytsko wiem- na maile nie odpowiadaja. ALE! Paczka faktycznie zaginela- 25 lutego wyslali mi ponownie-ale te rzeczy, ktorych juz na stanie nie bylo, zastapili innymi -jak mi nie beda pasowac to moge odeslac- oni kase zwroca. No ciekawa jestem co przyjdzie.

Smiesznie było gadac-ale dalismy rade DDDD (ja i moj TZ )
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 18:41   #19
carolans
Zadomowienie
 
Avatar carolans
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 670
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

To dobrze ze w końcu się dowdzwonilas
Ja czekam na New Looka ..... ten czas się dłuży :/

Trochę dziwne że sobie zastępują zamówione rzeczy innymi, których może w ogóle nie chcesz... bez sensu, ale mam nadzieję że tobie będą pasować, bo nieciekawie by było odsyłać do nich znowu i czekać aż oddadzą kase albo znowu sie upominać o swoje!!
__________________



Laura 20.12.2009
Oliwia 8.07.2011
carolans jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 18:57   #20
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

No wlasnie- zobaczymy. Madchen mi pisala, ze tez nadal swojej paczki nie ma , a zamowila kolejna z new look bodajze 19-ego i 25-ego juz ja miala!

Carolans mysle, ze jednak moglabys do nich napisac co i jak. czy juz sie kontaktowalas? Tak wiesz- na wszelki wypadek, lepiej szybciej zareagowac
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:20   #21
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam info!!!!!!!!!!!!!!

dzwonilam i juz wszytsko wiem- na maile nie odpowiadaja. ALE! Paczka faktycznie zaginela- 25 lutego wyslali mi ponownie-ale te rzeczy, ktorych juz na stanie nie bylo, zastapili innymi -jak mi nie beda pasowac to moge odeslac- oni kase zwroca. No ciekawa jestem co przyjdzie.

Smiesznie było gadac-ale dalismy rade DDDD (ja i moj TZ )
Widzę, że co sklep to inna polityka.
Dziwne też dla mnie jest to, że wysłali inne rzeczy. Mogli spytać czy chcesz coś na miejsce tych niedostępnych, a nie losowo wysyłać
Chociaż może wynagrodzą Ci to jakimiś naprawdę super ciuszkami

Czekamy na relacje
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-01, 19:29   #22
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Widzę, że co sklep to inna polityka.
Dziwne też dla mnie jest to, że wysłali inne rzeczy. Mogli spytać czy chcesz coś na miejsce tych niedostępnych, a nie losowo wysyłać
Chociaż może wynagrodzą Ci to jakimiś naprawdę super ciuszkami

Czekamy na relacje
Kurka wodna, powiem Ci, ze na to licze hue hue (zebym sie nie przeliczyla)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-02, 19:57   #23
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Dziewczyny nie wiem o co come on, ale dwa zwroty z boohoo na kwote 8,99 funta, jedno z 24 lutego, drugie z 25 lutego, a nic o tej kwocie nie kupowalam, wyglada na to, ze 2x zwrocili mi kase za przesylke
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-03, 11:10   #24
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem o co come on, ale dwa zwroty z boohoo na kwote 8,99 funta, jedno z 24 lutego, drugie z 25 lutego, a nic o tej kwocie nie kupowalam, wyglada na to, ze 2x zwrocili mi kase za przesylke
hehe, nie zbiednieją
napisz jak dojdzie do Ciebie paczka i co tam Ci wrzucili
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:17   #25
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Masakra!
Odebralam paczke- tylko 3 sukienki - a zamawialam 9 . Czyli jednak nic nie dołozyli, ale ! Dali mi jedna sukienke w rozmiarze M/L , a zamawialam S/M- bede w niej wisiala (ta akurat byla dla mnie fuck). Napisałam do nich, ze chce zwrot kasy, i ze to ostatnie zakupy moje u nich... przegieli. Mogli od razu przelac pieniadze, za brakujace ubrania
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:25   #26
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

czesc, postanowilam troche odkopac watek, bo mam problem z Asosem...
zamowilam co prawda tylko jedna rzecz i za ok. 200 zl, ale dla mnie to juz jest duza kasa no i.. wiecie jak to jest, jak sie na cos zbiera, nosi sie z zamiarem kupna od kilku tygodni, w koncu sie cieszy ze sie to zrobilo i klops

no wlasnie, klops, bo zamowilam 12 lutego a jeszcze tego u mnie nie ma. kontakt z Asosem jest bardzo dobry, musze przyznac - pisalam juz dwa razy i blyskawicznie dostawalam odpowiedz, zeby jeszcze troche poczekac, za drugim razem (dzis) zwrocono mi koszty wysylki. no i powiedziano zebym czekala do 10.
moje pytanie brzmi - co pozniej? czy jak paczka nie dojdzie to Asos oddaje pieniadze? czy moze tylko ingeruje na poczcie zeby jej szukali? a moze wysyla drugi raz? albo, co najgorsze, nic nie robi? ktos moze mial jakies doswiadczenia w tej kwestii?
pluje sobie w twarz ze wzielam normalna wysylke...
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:26   #27
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Cytat:
Napisane przez tarantata Pokaż wiadomość
czesc, postanowilam troche odkopac watek, bo mam problem z Asosem...
zamowilam co prawda tylko jedna rzecz i za ok. 200 zl, ale dla mnie to juz jest duza kasa no i.. wiecie jak to jest, jak sie na cos zbiera, nosi sie z zamiarem kupna od kilku tygodni, w koncu sie cieszy ze sie to zrobilo i klops

no wlasnie, klops, bo zamowilam 12 lutego a jeszcze tego u mnie nie ma. kontakt z Asosem jest bardzo dobry, musze przyznac - pisalam juz dwa razy i blyskawicznie dostawalam odpowiedz, zeby jeszcze troche poczekac, za drugim razem (dzis) zwrocono mi koszty wysylki. no i powiedziano zebym czekala do 10.
moje pytanie brzmi - co pozniej? czy jak paczka nie dojdzie to Asos oddaje pieniadze? czy moze tylko ingeruje na poczcie zeby jej szukali? a moze wysyla drugi raz? albo, co najgorsze, nic nie robi? ktos moze mial jakies doswiadczenia w tej kwestii?
pluje sobie w twarz ze wzielam normalna wysylke...
Mi też ostatnio zaginęła paczka. Widzę, że na poczcie bardzo cenią sobie asosa.
Co do polityki sklepu byłam bardzo mile zaskoczona.
Asos wyśle Ci jeszcze raz rzeczy z zaginionej paczki kurierem na ich koszt( jeżeli towar jest jeszcze w magazynie). Jeżeli nie ma zwraca pieniądze. W moim przypadku za jedną rzecz zwrócili pieniądze, reszte wysłali.
Ogólnie ujmując jestem wściekla na poczte, tak bardzo mi zależało!
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:32   #28
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Moja paczka z Boohoo zagineła na poczcie- ale chyba w UK , bo naszej granicy nawet nie przekroczyla.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:24   #29
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

ASOS i NEW LOOK chyba jak najbardziej są fair jeśli chodzi o te zaginione paczki. Oby nie ginęły za często w Polsce, bo odechce im się do nas wysyłać
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:27   #30
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginione PACZKI (Boohoo, Asos, New Look itd)

Kurierem nie giną (tfu, tfu)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.