Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 10:48   #361
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
O, przepraszam- używałam- szamponu Timotei do jasnych włosów- o, ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ursztynem.html. Nie na wszystkich włosach się "przyjmuje", ale moje rozjaśnił.. Ostatnio zauważyłam że kolezanka na głowie zamiast brązu ma błyszczący ciemny blond, okazuje się, ze też tego używa
No ja myję włosy szamponem Sunsilk do blondu i też zauważyłam po nim leciutkie rozjaśnienie i refleksy
Sama już nie wiem, czy używać jakiegoś sprayu rozjaśniającego, bo w sumie nie chcę ich bardzo rozjaśnić, tylko do jakiegoś ciemnego blondu. Coś jak właśnie Twój kolor albo kolor Joanny Krupy (zdjęcia poniżej). Jak Ty rozjaśniałaś swoje wlosy, to zrobił Ci się bardziej rudy, czy jednak miałaś takie stadium fajnego ciemnego blondu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4213691X.jpg (52,3 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4213692X.jpg (32,6 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4216423X.jpg (71,2 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4216549X.jpg (29,8 KB, 245 załadowań)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 16:02   #362
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
No ja myję włosy szamponem Sunsilk do blondu i też zauważyłam po nim leciutkie rozjaśnienie i refleksy
Sama już nie wiem, czy używać jakiegoś sprayu rozjaśniającego, bo w sumie nie chcę ich bardzo rozjaśnić, tylko do jakiegoś ciemnego blondu. Coś jak właśnie Twój kolor albo kolor Joanny Krupy (zdjęcia poniżej). Jak Ty rozjaśniałaś swoje wlosy, to zrobił Ci się bardziej rudy, czy jednak miałaś takie stadium fajnego ciemnego blondu?
a tego Timotei próbowałaś? jestem ciekawa jak wypada w porównaniu z sunsilkiem i który lepszy do blond.
Mówisz o rozjaśnianiu sprayem? Nie, nie było żadnego stadium "rudawości", moze dlatego ze moje włosy z rudym nie maja nic wspólnego, to raczej kolor słomkowy . A ze spayem mozesz spróbowac, po jednym użyciu efekt jest taki jak przy regularnym stosowaniu tegoż szamponu własnie- jak to określiąłś "leciutkie rozjaśnienie i refleksy". Spryskasz, wysuszysz, określisz czy mało czy może być i wtedy spryskasz jeszcze raz... I tak do skutku .
(bo ja używam naraz cała buteleczkę- czyli jakieś 8 razy psikania i suszenia, aż mi się rozjaśnią dosyć mocno)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 09:57   #363
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
a tego Timotei próbowałaś? jestem ciekawa jak wypada w porównaniu z sunsilkiem i który lepszy do blond.
Nie używałam tego szamponu Timotei, wypróbuję go jak mi się skończy Sunsilk A z Sunsilka póki co jestem zadowolona - chociaż używam tylko szamponu z tej serii, odżywkę mam innej firmy. Pewnie duet: szampon + odżywka działa jeszcze lepiej
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:36   #364
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Nie używałam tego szamponu Timotei, wypróbuję go jak mi się skończy Sunsilk A z Sunsilka póki co jestem zadowolona - chociaż używam tylko szamponu z tej serii, odżywkę mam innej firmy. Pewnie duet: szampon + odżywka działa jeszcze lepiej
Szczerze? Wątpię żeby działało lepiej... To tak jakby lepiej działało podwójne umycie włosów 9to znaczy mam na myśli rozjaśnienie
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 15:47   #365
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja stosowalam swego czasu szampony i odzywki do wlosow brazowych, ale one nic nie przeciemnialy, wiec sadze ze te do blond tez nic nie daja. moga ewentualnie spotegowac polysk wlosow ( u mnie nawet tego nie robilu:/).

Co do zelu z Avonu, nie znalazlam go nigdzie (ani na bazarkach, ani na allegro), ale informacje ktore przyczytalam o nim na kilku forach ( w wiekszosci o tym, ze nic o nie dawal), nie zachecaly do kupna.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 16:57   #366
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Chcialabym wyprobowac ten spray Joanny, tylko mam wlosy rozjasniane, ale chcialabym zeby wyszly takie jasniejsze.. troszke platynowe, czy uda mi sie to osiagnac tym spreyem?? bo zafarbowac nie moge bo mi wlosy odpadna.. farbuje tylko odrosty, zalaczam fotke moich wlosow.

A tak wogole to wie ktos gdzie moge dostac ten sprey w Rzeszowie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (13,6 KB, 314 załadowań)
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:03   #367
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Chcialabym wyprobowac ten spray Joanny, tylko mam wlosy rozjasniane, ale chcialabym zeby wyszly takie jasniejsze.. troszke platynowe, czy uda mi sie to osiagnac tym spreyem?? bo zafarbowac nie moge bo mi wlosy odpadna.. farbuje tylko odrosty, zalaczam fotke moich wlosow.

A tak wogole to wie ktos gdzie moge dostac ten sprey w Rzeszowie?
Ech, no ja bym właśnie chciała mieć takie, jak Ty masz teraz, może ciut ciemniejsze
Mam nadzieję, że uda mi się taki efekt uzyskać za pomocą tego sprayu
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 18:04   #368
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Chcialabym wyprobowac ten spray Joanny, tylko mam wlosy rozjasniane, ale chcialabym zeby wyszly takie jasniejsze.. troszke platynowe, czy uda mi sie to osiagnac tym spreyem?? bo zafarbowac nie moge bo mi wlosy odpadna.. farbuje tylko odrosty, zalaczam fotke moich wlosow.

A tak wogole to wie ktos gdzie moge dostac ten sprey w Rzeszowie?
Jak już pisałam, jedno użycie rozjaśni je minimalnie, o pół tonu, o ćwierć może nawet. Wiec spróbować zawsze można.
mogę tylko poradzić, żeby szukać go raczej w niewielkich sklepikach
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 22:07   #369
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dzieki najpierw chyba uzyje tego z Rossmana bo Joanny nigdzie nie moge znalezc
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 23:21   #370
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Strasznie chciałabym go wypróbować , ale nie moge znaleźć tego sprayu Widzieliscie go gdzies w Bydgoszczy?
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:48   #371
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

ja jestem z Bydgoszczy i naprawde ciezko dostac. W supermarketach chyba nie masz co szukac.. ja kupilam go w malej drogerii osiedlowej- na miedzyniu.

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 10:32   #372
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja naprawdę polecam spray Palette Blonding Spray- właśnie dziś dorwałam w naturze buteleczkę a już się bałam że nigdzie nie dostanę... to już chyba 3 czy 4 moja buteleczka b rozjaśniam od ładnych paru lat... teraz tylko odrosty... ale polecam tylko osobom o włosach ciemny blond... bo na innych mogą wyjść fatalne skutki, no i nie można codziennie rozjaśniać bo włosy się zniszczą, najlepiej ze 2 razy w tygodniu. Mam też ten żel z Avonu- fajnie rozjaśnia i tak rozświetla włosy. Załączam fotki- pierwsza jest jeszcze z gimnazjum z moim naturlanym kolorem a później są już po rozjaśnianiu, ostatnie dwie są najbardziej aktualne. Ale wiadomo na róźnych włosach różny bedzie efekt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg !CID__23-08-04to.jpg (7,8 KB, 264 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01504.JPG (22,5 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50400108.JPG (17,1 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 50400119crop.jpg (5,6 KB, 258 załadowań)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:10   #373
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Chli, masz podobny kolor co i ja (naturalny i rozjaśniany
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:38   #374
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja naprawdę polecam spray Palette Blonding Spray- właśnie dziś dorwałam w naturze buteleczkę a już się bałam że nigdzie nie dostanę... to już chyba 3 czy 4 moja buteleczka b rozjaśniam od ładnych paru lat... teraz tylko odrosty... ale polecam tylko osobom o włosach ciemny blond... bo na innych mogą wyjść fatalne skutki, no i nie można codziennie rozjaśniać bo włosy się zniszczą, najlepiej ze 2 razy w tygodniu. Mam też ten żel z Avonu- fajnie rozjaśnia i tak rozświetla włosy. Załączam fotki- pierwsza jest jeszcze z gimnazjum z moim naturlanym kolorem a później są już po rozjaśnianiu, ostatnie dwie są najbardziej aktualne. Ale wiadomo na róźnych włosach różny bedzie efekt.
Ile kosztuje ten spray?Myślisz że dzięki niemu będę mogła uzyskać dość jasny blond na moich ciemnoblond włosach?Mam też trochę jasnych farbowanych pasemek.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:20   #375
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Chii, mam pytanie. Gdzie mozna dostac ten spray w Poznaniu ? Szukam od jakiegos czasu w roznych drogeriach i jakos nie moge trafic.
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:14   #376
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Ja dzisiaj zamowilam w sklepie internetowym http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/b...acturers_id=27 po zalozeniu konta jest znizka i zaplacilam razem z kosztem przesylki 12,99 zl
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 01:15   #377
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zamowilam w sklepie internetowym http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/b...acturers_id=27 po zalozeniu konta jest znizka i zaplacilam razem z kosztem przesylki 12,99 zl
Hm..dziekuje,moze skorzystam.
Najpierw jednak czekam z niecierpliwoscia na Twoje opinie
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 05:47   #378
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Hm..dziekuje,moze skorzystam.
Najpierw jednak czekam z niecierpliwoscia na Twoje opinie
Opinie już masz: raczej pozytywne .
Możesz jeszcze poczytać tu: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...lex-blond.html
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 08:00   #379
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Hej ja zapłaciłam 16zł za spray, ale w Poznaniu w Rossmannie go nie widziałam jeszcze parę miesięcy temu był a teraz go nie ma... ale może poszukajcie w większych Rossmannach (np. na Dąbrowskiego) bo w tym małym na dworcu go nie było. A ja mieszkam niedaleko Poznania i w tym moim małym miasteczku spray był w drogerii aż się zdziwiłam Co do pasemek to wychodzą fajnie- wystarczy spryskać wybrane pasma- na początku tak miałam, później rozjaśniłam cae włosy.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 08:04   #380
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Alien, myślę, że jasny blond uzyskasz tylko wymaga to użycia sprayu więcej razy. Po jednym zastosowaniu włosy rozjaśniają się trawale o 1/4 odcienia, jak chcesz uzyskać jaśniejsze to musisz dalej psikać pisze, że nie zaleca się stosowania go na włosach farbowanych w stopniu większym niż 30procent, więc myślę, że Twoim farbowanym pasemkom nie zaszkodzi.
Nie pwinno się stosować na włosy ciemnobrązowe i czarne bo może wyjść kolor czerwony/ pomarańczowy. Natomiast od blondu bo jasny brąz można.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 17:11   #381
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Szczerze? Wątpię żeby działało lepiej... To tak jakby lepiej działało podwójne umycie włosów 9to znaczy mam na myśli rozjaśnienie
No może masz rację, ale zarówno szampon, jak i odżywka z Sunsilka zawierają złote drobinki, które rozświetlają włosy. Wydaje mi się, że jak używam innej odżywki (nie do blondu), to automatycznie mam mniej rozświetlone włosy, bo spłukująć szampon i tę drugą odżywkę, zostawiam na włosach mniej drobinek, niż miałoby to miejsce w przypadku używania zarówno szamponu, jak i odżywki do blondu
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:17   #382
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
jeszcze avon mial taki zel rozswietlajacy tez dosc dobrze rozjasnial
Właśnie kupiłam ten żel, dałam za niego 13 zł.
Tylko nie mam pojęcia, jak go używać. Na tubie jest jedynie napisane, że preparat zawiera wodę utlenioną i żeby używać załączonych rękawiczek.
Z tym, że do mojego żelu nic nie było dołączone... Oczywiście nie ma też żadnej instrukcji obsługi - nie wiem, czy stosuje się go na mokre, czy na suche włosy, ile czasu żel ma pozostać na włosach, czy się go potem spłukuje..

Olkie, mogłabyś coś o tym napisać?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:31   #383
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Jak udało Ci się zdobyć ten żel, z tego co wiem nie ma go już w produkcji, w KWC też jest chyba w zapomnianych kosmetykach..ale może się mylę ja dostałam ten żel z wymianki i nic na nim po polsku nie pisze więc zrobiłam tak: nałożyłam żel na włosy (w moim przypadku odrosty) ale nie za dużo i zostawiłam, z włosów zrobiły si strączki ale nic im się nie stało mimo wody utlenionej (myślę, że to działa na podobnej zasadzie jak spray Palette, nie trzeba zmywać wodą), nie zmywałam tego aż do następnego dnia, keidy myłam włosy. Wszystko było ok.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 15:43   #384
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Kupiłam go na jednym z krakowskich bazarków u pani, która ma rozstawione stoisko z kosmetykami Avon i Oriflame
Z tym, że tak jak mówię - sprzedawana jest sama tuba, bez żadnych dodatków. Zapłaciłam dokładnie 12,90zł.
Dzięki za informacje
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 10:21   #385
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Dziewczyny gdzie mozna w Łodzi kupic ten preparat Joanny? Kiedys gdzies go widzialam ale nie moge skojatzyc niestety gdzie to było
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 20:52   #386
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Na poprzedniej stronie pisałam
Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość

ps: co do kupna Joanny, to może ta strona Ci coś podpowie - http://www.joanna.pl/siec/default.asp - wybierasz sklep sieciowy i swoje województwo
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 21:57   #387
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

szukajac w dystrybucji na stronie joanny pokazuja sie tylko super, hipermarkety do ktorych dostarczane sa w ogole produkty tej firmy i czesto sa one bardzo malo zroznicowane (szampony, lakiery do wlosow, farba naturia), a spray'u w zadnym nie widzialam.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 08:04   #388
inkaska37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 82
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

dokładnie w marketach sa podstawowe produkty....chodzilam tez po rossmanach ale ani sladu po ich rozjasniaczu, a kiedys jak jakies 3 lata temu go kupowalam bylo go na polce od groma...robilam wczoraj wlosy farba mialy wyjsc jasne a mam szatyn
inkaska37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 19:19   #389
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Zdobylam w koncy spray Joanny. Weszlam do takiej malenkiej,malenkiejd rogerii i patrze-jest! Pani powiedziala,ze bedzie zamawiac dalej
Psikam kilka razy na wybrane pasemka i juz widze efekt. Chcialabym jednak nadac wlosom bardziej platynowy,anizeli zloty kolor i tutaj mam pytanie. Czy lepiej stosowac regenal welli,czy moze robic sobie srebrna plukanke? Jezeli plukanke,to jak sie ja stosuje?
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:06   #390
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

@pearpearl - a na jaki kolor włosów stosujesz i czy to Twój kolor naturalny, czy może farbowany?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-22 12:51:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.