Lakiery hybrydowe - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 20:20   #1651
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
10 min pazurki w folii i śladu na jednej ręce nie było w ogóle po bazie gelish a na drugiej na dwóch pazurkach troszkę zostało ale może nie odpowiednio docisnęłam

tak w ogóle warto pamiętać o tym by owijać pazurek matową stroną foli i np. jak dziś miałam podwójną warstwę to czułam wzmocnione działanie...

jedno mi tylko wyjaśnijcie, dlaczego lakiery CZ nadal mi się podkurczają i dlaczego choć nie wiem jak się staram po przemyciu na koniec cleanerem zakładka znika? już nie wiem co mam robić żeby została...
kurcze to już sama nie wiem co z tą bazą, obawiam się że kupię Gelisha i będę musiała skrobać jak w przypadku Bluesky :/ takie moje zezowate szczęście :P

może dlatego tak zakładka Ci się zmywa bo nie jest dobrze utwardzona? może promienie UV nie dochodzą do tych miejsc? utwardzając pazurki trzymasz na tej aluminiowej wkładce, która jest w środku? czy na plastikowym spodzie? jaką masz lampę?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 20:26   #1652
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
10 min pazurki w folii i śladu na jednej ręce nie było w ogóle po bazie gelish a na drugiej na dwóch pazurkach troszkę zostało ale może nie odpowiednio docisnęłam

tak w ogóle warto pamiętać o tym by owijać pazurek matową stroną foli i np. jak dziś miałam podwójną warstwę to czułam wzmocnione działanie...

jedno mi tylko wyjaśnijcie, dlaczego lakiery CZ nadal mi się podkurczają i dlaczego choć nie wiem jak się staram po przemyciu na koniec cleanerem zakładka znika? już nie wiem co mam robić żeby została...
Odwrotnie-blyszczaca strona ma być przy waciku wokół paznokcia a matowa na wierzchu-wtedy reakcje chemiczne zachodzą szybciej i wydziela się ciepło. Tak samo robią fryzjerzy nakładając pasemka z rozjasniaczem
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:23   #1653
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Odwrotnie-blyszczaca strona ma być przy waciku wokół paznokcia a matowa na wierzchu-wtedy reakcje chemiczne zachodzą szybciej i wydziela się ciepło. Tak samo robią fryzjerzy nakładając pasemka z rozjasniaczem
juz chyba znam powod dlaczego raz fajnie schodzily a innym razem nie,rzeczywiście czasami czulam uczucie ciepla a niekiedy nie,nie pomyslalam ze to zależy od tego ktora strona przyłożyłam folie
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 21:43   #1654
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Człowiek uczy się cale życie
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:03   #1655
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja ostatnio ściągałam hybrydę zmywaczem isana (na bazie acetonu) i szczerze wam powiem - nigdy więcej ! na necie były wpisy, że ten zmywacz daje radę hybrydom i jest mniej wysuszający niż aceton, bo posiada niby jakieś olejki...
nigdy tak paznokcie i palce mnie nie piekły jak po tym dziadostwie, zwykły czysty aceton kosmetyczny jest lepszy niż to:/ robiłam swoje pazurki wczoraj wieczorem i do teraz czuje dyskomfort na paznokciach:/ po ściągnięciu okładów z foli zauważyłam, że pazurki - miałam dość długie- zawinęły się do środka tzn. brzegi po bokach, takiego makabrycznego tunelu nigdy nie miałam:/ dobrze, że po umyciu w ciepłej wodzie wróciły do normy... także zmywacza isana do ściągania hybryd nie polecam !!

przy okazji wklejam fotki ostatnich hybryd jakie wykonywałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (173,8 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 013 brokat.jpg (97,3 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 518.jpg (89,6 KB, 82 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:35   #1656
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja ostatnio ściągałam hybrydę zmywaczem isana (na bazie acetonu) i szczerze wam powiem - nigdy więcej ! na necie były wpisy, że ten zmywacz daje radę hybrydom i jest mniej wysuszający niż aceton, bo posiada niby jakieś olejki...
nigdy tak paznokcie i palce mnie nie piekły jak po tym dziadostwie, zwykły czysty aceton kosmetyczny jest lepszy niż to:/ robiłam swoje pazurki wczoraj wieczorem i do teraz czuje dyskomfort na paznokciach:/ po ściągnięciu okładów z foli zauważyłam, że pazurki - miałam dość długie- zawinęły się do środka tzn. brzegi po bokach, takiego makabrycznego tunelu nigdy nie miałam:/ dobrze, że po umyciu w ciepłej wodzie wróciły do normy... także zmywacza isana do ściągania hybryd nie polecam !!

przy okazji wklejam fotki ostatnich hybryd jakie wykonywałam
te pierwsze to cz oo4?ile warstw ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 22:51   #1657
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

3 warstwy, przy dwóch też kryje ale są smugi, dlatego daje 3 :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 23:15   #1658
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Moje sylwestrowe jeszcze CZ, o ile sie nie myle to 079 i 085
(dłonie zmasakrowane przez AZS )
Bardzo fajne pazurki. Jak popatrzyłam na te niebieskie to od razu pomyślałam o moim topie z CZ, że po paru dniach byłyby już brzydko porysowane a ten srebrny też mam

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Odwrotnie-blyszczaca strona ma być przy waciku wokół paznokcia a matowa na wierzchu-wtedy reakcje chemiczne zachodzą szybciej i wydziela się ciepło. Tak samo robią fryzjerzy nakładając pasemka z rozjasniaczem
Dzięki za radę, też nie wiedziałam od czego to zależy, że raz mi zeszło super, a drugi raz musiałam trzymać i trzymać
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 23:52   #1659
KiziaGryzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 36
Dot.: Lakiery hybrydowe

[QUOTE=Roszpunka34;4465936 0]sylwestrowe , a gdzie odrost, i do tej pory tak ładnie się trzymają , oj chciała ja bym tak chciała
ja zmagam się z alergią kontaktową już od dziecka , chociaż paznokciami sobie podciągamy wizerunek




Te już sciągnęłam dawno ;D tak szczerze mówiąc to robiłam je przed swietami a sciagalam cos kolo 5 stycznia teraz mam franche ale juz tez go trzeba ogarnac bo jeden sie rozwarstwil i cyrkonie 2 odpadly A ta alergia to mnie do szału doprowadza. Dobrze ze jeszcze sniegu nie ma bo jak spadnie to koneic z hybrydami no chyba ze chce w szpitalu wyladowac
KiziaGryzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 08:00   #1660
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
ja ostatnio ściągałam hybrydę zmywaczem isana (na bazie acetonu) i szczerze wam powiem - nigdy więcej ! na necie były wpisy, że ten zmywacz daje radę hybrydom i jest mniej wysuszający niż aceton, bo posiada niby jakieś olejki...
nigdy tak paznokcie i palce mnie nie piekły jak po tym dziadostwie, zwykły czysty aceton kosmetyczny jest lepszy niż to:/ robiłam swoje pazurki wczoraj wieczorem i do teraz czuje dyskomfort na paznokciach:/ po ściągnięciu okładów z foli zauważyłam, że pazurki - miałam dość długie- zawinęły się do środka tzn. brzegi po bokach, takiego makabrycznego tunelu nigdy nie miałam:/ dobrze, że po umyciu w ciepłej wodzie wróciły do normy... także zmywacza isana do ściągania hybryd nie polecam !!
Jak ściągałam swoje to w ramach testu dwa paznokcie zawinęłam z isaną i dziwne działała u mnie jak aceton ale może dlatego, że normalnie do zmywania paznokci też używałam isany

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
3 warstwy, przy dwóch też kryje ale są smugi, dlatego daje 3 :P
Też musiałam dać trzy warstwy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 09:47   #1661
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
3 warstwy, przy dwóch też kryje ale są smugi, dlatego daje 3 :P
tak właśnie myślałam, bo aktualnie mam go na pazurkach i dałam tylko 2 warstwy i rzeczywiście smugi na niektórych były i pociągnęłam firewoksem aby nie były widoczne ,ale 3 ładnie wyglądają
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 10:36   #1662
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Silcare new color it no 360 - wrażenia hmmm..... w porównaniu do CZ ciężko się rozprowadzał, a na dodatek w lampie rozlewał się na boki. Nie było łatwo nałożyć, ale jakoś poszło zobaczę jak będzie z usuwaniem Może ktoś ma doświadczenia z hybrydami silcare - new color it ?!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hybryda fiolet.jpg (60,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hybryda fiolet 1.jpg (61,8 KB, 42 załadowań)
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 11:24   #1663
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
juz chyba znam powod dlaczego raz fajnie schodzily a innym razem nie,rzeczywiście czasami czulam uczucie ciepla a niekiedy nie,nie pomyslalam ze to zależy od tego ktora strona przyłożyłam folie
ja miałam tak samo , raz było to ciepło a raz nie , jak to dobrze że siebie mamy

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

[QUOTE=KiziaGryzia;4466789 4]
Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
sylwestrowe , a gdzie odrost, i do tej pory tak ładnie się trzymają , oj chciała ja bym tak chciała
ja zmagam się z alergią kontaktową już od dziecka , chociaż paznokciami sobie podciągamy wizerunek




Te już sciągnęłam dawno ;D tak szczerze mówiąc to robiłam je przed swietami a sciagalam cos kolo 5 stycznia teraz mam franche ale juz tez go trzeba ogarnac bo jeden sie rozwarstwil i cyrkonie 2 odpadly A ta alergia to mnie do szału doprowadza. Dobrze ze jeszcze sniegu nie ma bo jak spadnie to koneic z hybrydami no chyba ze chce w szpitalu wyladowac
a już myślałam ,że tak wolno Ci rosną , ale i tak długo się trzymają
A jakie znaczenie ma śnieg przy twojej alergii ?mi jedynie nadmierne słońce szkodzi , jeśli chodzi o warunki pogodowe . Zanim kupiłam zestaw do hybrydek , to najpierw zrobiłam u kosmetyczki , bałam się , że będą mnie uczulać , ale całe szczęście nie, lampa mi tylko trochę skórę przesusza

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Azalcia Pokaż wiadomość
Silcare new color it no 360 - wrażenia hmmm..... w porównaniu do CZ ciężko się rozprowadzał, a na dodatek w lampie rozlewał się na boki. Nie było łatwo nałożyć, ale jakoś poszło zobaczę jak będzie z usuwaniem Może ktoś ma doświadczenia z hybrydami silcare - new color it ?!
ja tak mam z lakierami estetq, dla mnie za rzadkie , rozlewają się , gdzieś wyczytałam że najlepiej wtedy po jednym palcu robić , jeszcze nie próbowałam , ale już więcej ich nie zamawiam , podobno CZ i estetiq to to samo , ale jak dla mnie CZ ma konsystencję lepszą
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:49   #1664
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja tak mam z lakierami estetq, dla mnie za rzadkie , rozlewają się , gdzieś wyczytałam że najlepiej wtedy po jednym palcu robić , jeszcze nie próbowałam , ale już więcej ich nie zamawiam , podobno CZ i estetiq to to samo , ale jak dla mnie CZ ma konsystencję lepszą[/QUOTE]

Przy lakierach z z CZ jeszcze nie miałam problemu z nakładaniem-nie spływają na boki. Te z silcare robiłam po 2 palce, bo zanim zdążyłam nałożyć na wszystkie już lakier się rozlewał na boki, a środek robił się pusty - myślałam,że nie dotrwam do końca na szczęście kolorek zrekompensował wszystkie utrudnienia
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 12:58   #1665
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Szukam odpowiednika hybrydowego dla lakieru safari nr 22 Macie jakieś pomysły? jaka firma, i numerek ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg safari 22.jpg (24,8 KB, 25 załadowań)
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:08   #1666
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Widziałyście może nnową kolekcję lakierów SPN? Baardzo ciekawi mnie nowy kolor Orlic- na zdjęciu wygląda zabójczo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b26447b09e281cedaef0affe844e6957.jpg (34,6 KB, 53 załadowań)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 13:13   #1667
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Azalcia Pokaż wiadomość
Szukam odpowiednika hybrydowego dla lakieru safari nr 22 Macie jakieś pomysły? jaka firma, i numerek ?
Ostatnio robiłam siostrze fioletem Estetiq nr 63 zdjęcie w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0202-tile.jpg (55,6 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2014-01-21 o 16:15
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 14:16   #1668
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam siostrze fioletem Cosmetics Zone nr 63 zdjęcie w załączniku
przepiękne!!!!!!!!!!!!!!! !!
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:33   #1669
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam siostrze fioletem Cosmetics Zone nr 63 zdjęcie w załączniku
Śliczne, chyba kolorek będzie całkiem dobrym odpowiednikiem dzięki
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 15:40   #1670
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez calineczka99 Pokaż wiadomość
RosesAreRed ja jednak ale to tylko moje zdanie kupiłabym zwykłą tunelówkę , nie inwestowałabym w taką ,ale oczywiście zrobisz jak uważasz
Jednak zdecydowałam się na lampę LED z a.t.a i jestem zadowolona. Jest bardzo kompaktowa, po 30sek automatycznie się wyłącza, dobrze utwardza. Jednak największym jej plusem jest to, że jest na prawdę niewielkich rozmiarów

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Widziałyście może nnową kolekcję lakierów SPN? Baardzo ciekawi mnie nowy kolor Orlic- na zdjęciu wygląda zabójczo.
Cudo Też jestem ciekawa jak wygląda na żywo
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:49   #1671
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Azalcia Pokaż wiadomość
ja tak mam z lakierami estetq, dla mnie za rzadkie , rozlewają się , gdzieś wyczytałam że najlepiej wtedy po jednym palcu robić , jeszcze nie próbowałam , ale już więcej ich nie zamawiam , podobno CZ i estetiq to to samo , ale jak dla mnie CZ ma konsystencję lepszą
Przy lakierach z z CZ jeszcze nie miałam problemu z nakładaniem-nie spływają na boki. Te z silcare robiłam po 2 palce, bo zanim zdążyłam nałożyć na wszystkie już lakier się rozlewał na boki, a środek robił się pusty - myślałam,że nie dotrwam do końca na szczęście kolorek zrekompensował wszystkie utrudnienia [/QUOTE]

ja z CZ też nie mam problemu , w sumie próbowałam jak na razie lakierów tylko z CZ i z estetiq , zakupiłam dwa kolorki z indigo ,te z kolei są b.gęste , nie wiem jak będzie nakładaniem , jeszcze nie robiłam , czekam aż dotrze do mnie top eco . Czekam również na czwartą firmę lakierów z Charbonne, i na tym zakończyłam swoje zakupy .

nooo....może jeszcze tylko jeden zakup ....jakby mi ktoś polecił dobry płyn do ściągania różnych firm hybryd to bym była wdzięczna
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:59   #1672
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
przepiękne!!!!!!!!!!!!!!! !!
Cytat:
Napisane przez Azalcia Pokaż wiadomość
Śliczne, chyba kolorek będzie całkiem dobrym odpowiednikiem dzięki
Bardzo mi miło, że się podoba to było moje drugie podejście do hybrydowego manicure
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:03   #1673
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KiziaGryzia Pokaż wiadomość
Moje sylwestrowe jeszcze CZ, o ile sie nie myle to 079 i 085
(dłonie zmasakrowane przez AZS )
Mam 79 z a.t.a, wygląda identycznie, atramentowy z drobinkami. Niestety dla idealnego pokrycia potrzebuje 3 warstw.

Czy CZ też mają takie kiepskie pędzelki jak a.t.a? Mają dość nieregularny kształt i sporo się gimnastykuję, żeby ładnie nimi pomalować od skórek. Moim nr 1 jest Gelish, ale chcąc ocalić budżet ratuję się kolorówka a.t.a

A to wspomniana wcześniej lampa LED.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-01-18-20-26-47.jpg (59,2 KB, 83 załadowań)

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2014-01-18 o 19:31
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:11   #1674
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Roszpunka34 aceton z CZ

co do foli ciekawe ale jak owijam świecącą stroną to tak się nie nagrzewa i nie schodzi dobrze jak odwrotnie więc już sama nie wiem sama przetestowałam na sobie dlatego tak napisałam, ale może jeszcze raz spróbuję połyskiem owinąć może ja coś pokręciłam...

co do lampy mam ją już dość długo na dnie jest lustro... lampa UV

ciekawa jestem ile te pazury wytrzymają co robiłam ale generalnie wkurza mnie to podkurczanie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140118_006.jpg (32,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140118_015.jpg (22,1 KB, 55 załadowań)
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:59   #1675
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Mam 79 z a.t.a, wygląda identycznie, atramentowy z drobinkami. Niestety dla idealnego pokrycia potrzebuje 3 warstw.

Czy CZ też mają takie kiepskie pędzelki jak a.t.a? Mają dość nieregularny kształt i sporo się gimnastykuję, żeby ładnie nimi pomalować od skórek. Moim nr 1 jest Gelish, ale chcąc ocalić budżet ratuję się kolorówka a.t.a

A to wspomniana wcześniej lampa LED.
lampa Led super widać, że mała i z pewnością lekka zastanawiam się tylko czy utwardza dobrze wolny brzeg paznokcia czy tam zakładkę jak kto woli, w lampach zabudowanych są na dnie aluminiowe wstawki, które mają odbijać promienie tak aby doszły do każdego zakamarka (od dołu, z boku, z przodu)... tu tego nie ma więc pytanie czy mimo to utwardza dobrze wolny brzeg/zakładkę ? kciuki robisz osobno? na zdjęciu widać, że promienie mają duży zasięg, nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy tak jest w rzeczywistości
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:32   #1676
Roszpunka34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 116
Send a message via Skype™ to Roszpunka34
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
Roszpunka34 aceton z CZ

co do foli ciekawe ale jak owijam świecącą stroną to tak się nie nagrzewa i nie schodzi dobrze jak odwrotnie więc już sama nie wiem sama przetestowałam na sobie dlatego tak napisałam, ale może jeszcze raz spróbuję połyskiem owinąć może ja coś pokręciłam...

co do lampy mam ją już dość długo na dnie jest lustro... lampa UV

ciekawa jestem ile te pazury wytrzymają co robiłam ale generalnie wkurza mnie to podkurczanie...
no z CZ w sumie najlepszy z tych co miałam , myślałam , że jeszcze mi ktoś coś poleci , CZ dosyć śmierdzi , muszę sprawdzić czy mają zapachowe

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
Roszpunka34 aceton z CZ

co do foli ciekawe ale jak owijam świecącą stroną to tak się nie nagrzewa i nie schodzi dobrze jak odwrotnie więc już sama nie wiem sama przetestowałam na sobie dlatego tak napisałam, ale może jeszcze raz spróbuję połyskiem owinąć może ja coś pokręciłam...

co do lampy mam ją już dość długo na dnie jest lustro... lampa UV

ciekawa jestem ile te pazury wytrzymają co robiłam ale generalnie wkurza mnie to podkurczanie...
ładniutkie , jakie to kolorki i z jakiej firmy

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
Roszpunka34 aceton z CZ

co do foli ciekawe ale jak owijam świecącą stroną to tak się nie nagrzewa i nie schodzi dobrze jak odwrotnie więc już sama nie wiem sama przetestowałam na sobie dlatego tak napisałam, ale może jeszcze raz spróbuję połyskiem owinąć może ja coś pokręciłam...

co do lampy mam ją już dość długo na dnie jest lustro... lampa UV

ciekawa jestem ile te pazury wytrzymają co robiłam ale generalnie wkurza mnie to podkurczanie...
ładniutkie , jakie to kolorki i z jakiej firmy
Roszpunka34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:38   #1677
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
lampa Led super widać, że mała i z pewnością lekka zastanawiam się tylko czy utwardza dobrze wolny brzeg paznokcia czy tam zakładkę jak kto woli, w lampach zabudowanych są na dnie aluminiowe wstawki, które mają odbijać promienie tak aby doszły do każdego zakamarka (od dołu, z boku, z przodu)... tu tego nie ma więc pytanie czy mimo to utwardza dobrze wolny brzeg/zakładkę ? kciuki robisz osobno? na zdjęciu widać, że promienie mają duży zasięg, nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy tak jest w rzeczywistości
Leciutka Utwardza wolny brzeg bez problemu. Kciuki robię osobno. Promienie mają spory zasięg ale nie aż tak duży jak na zdjęciu Na fotce utwardzałam tylko jeden pazur - serdeczny, w ramach testu 30sek i po sprawie. Jestem zadowolona
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:08   #1678
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Roszpunka34 Pokaż wiadomość
no z CZ w sumie najlepszy z tych co miałam , myślałam , że jeszcze mi ktoś coś poleci , CZ dosyć śmierdzi , muszę sprawdzić czy mają zapachowe

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------



ładniutkie , jakie to kolorki i z jakiej firmy

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



ładniutkie , jakie to kolorki i z jakiej firmy
mam z CZ zapachowy cytrynowy zdaje się i nie śmierdzi

dzięki

kolory z CZ pastelowy szary pst 5 i CZ czerwień z odcieniem maliny 008
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:11   #1679
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny, czy posiada z któraś z was kolorek z CZ PST 15 lub PST4 aby pokazać jak to wygląda na paznokciach? Byłabym bardzo wdzięczna
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-18, 22:32   #1680
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy posiada z któraś z was kolorek z CZ PST 15 lub PST4 aby pokazać jak to wygląda na paznokciach? Byłabym bardzo wdzięczna
na fb Cosmetics Zone jest galeria, dziewczyny dają tam fotki pazurków pomalowanych tymi lakierami tu jest PST 15 (wcześniej miał nr 105) https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1111
https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=1476%2C1000

a tu PST 4 https://www.facebook.com/photo.php?f...ze=2048%2C1152
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.