Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 11:54   #1441
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziś w nocy prześledziłam swatche wszystkich szminek mac dostępnych na stronie zrobiłam sobie listę, które najbardziej mi się podobają. wyszło mi 13 sztuk chyba zaczęła mi się szminko-mania
Oto moja lista:
Watch me
Immpashionet
Please me
Chaterbox
Pink novueau
Girl about town
Lovelorn
Milan Mode
Lickable
Speak louder
Pink pearly pop
Steady going
Happy go luck

Jest tu jakiś odcień, które lepiej omijać, który np się Wam nie sprawdził ??
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 12:32   #1442
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki - czy któraś z Was, która ma quad z Kelly Osbourne Bloody Brilliant, mogłaby mi doradzić, czy warto dla niego tracić głowę .
Oczywiście poniewczasie sposobała mi się ta czwórka, a to przez Marti i jej foty (Marti, te Twoje oczyska ). No i teraz nie wiem, czy jest sens polować , zwłaszcza, że jeszcze przymierzam się do kupna quadu A Passionate Quest z nadchodzącej kolekcji Novel Romance.
Oczyska jak u smoczyska
Moim zdaniem warto dla kolorów, ale jeśli znajdziesz podobne, a pewnie znajdziesz, luzem (że tak powiem), to nie warto

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Kurcze, piękny ten makijaż paletką Kelly Aż mi się jej też zachciało Szkoda, że już wyprzedana
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dzięki
muszę przyznać, że też zainspirowały mnie te zdjęcia,widziałam je wczoraj i aż nie mogłam uwierzyć że to ten quad Kelly
Kelly we własnej osobie na mojej osobie
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:48   #1443
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dla mnie opakowania tej świątecznej kolekcji to taka tandeta, że nie wierzę własnym oczom. Bizancjum w wersji bazarowej, pretensjonalne jak na mój gust.
ale to chyba nie jest ta taka typowo świąteczna tylko jakaś mała we współpracy z jakimś projektantem. co roku takie wychodzą, mini kolekcje strasznie drogie... Z Gareth Pugh (dobrze piszę? ) chyba w zeszłym roku coś było? Ceny dużo droższe bo opakowania inne. Ale świąteczna świąteczna jeszcze przed nami. Ciekawa jestem co w tym roku wymyślą
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 18:52   #1444
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale to chyba nie jest ta taka typowo świąteczna tylko jakaś mała we współpracy z jakimś projektantem. co roku takie wychodzą, mini kolekcje strasznie drogie... Z Gareth Pugh (dobrze piszę? ) chyba w zeszłym roku coś było? Ceny dużo droższe bo opakowania inne. Ale świąteczna świąteczna jeszcze przed nami. Ciekawa jestem co w tym roku wymyślą
Tak, to chyba taka, jak garetha
Co dziwne, o swiatecznej ani słowa póki co, albo ja już ślepa W sensie, ze wiadomix, iz zestawy, ale poza tym nci nei wiadomo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-08-24 o 18:53
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 19:36   #1445
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, to chyba taka, jak garetha
Co dziwne, o swiatecznej ani słowa póki co, albo ja już ślepa W sensie, ze wiadomix, iz zestawy, ale poza tym nci nei wiadomo
no właśnie przetrzepałam specktrę ale cisza jak makiem zasiał. info żadnego także na naszym poletku. Czekamy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:04   #1446
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziś w nocy prześledziłam swatche wszystkich szminek mac dostępnych na stronie zrobiłam sobie listę, które najbardziej mi się podobają. wyszło mi 13 sztuk chyba zaczęła mi się szminko-mania
Oto moja lista:
Watch me
Immpashionet
Please me
Chaterbox
Pink novueau
Girl about town
Lovelorn
Milan Mode
Lickable
Speak louder
Pink pearly pop
Steady going
Happy go luck

Jest tu jakiś odcień, które lepiej omijać, który np się Wam nie sprawdził ??
Kilka z wymienionych przez Ciebie mam (Impassioned, Chatterbox, Girl About Town, Lovelorn i Pink Pearl Pop) i wszystkie mogę polecić, poza Chatterbox, z tym że ona po prostu nie podoba mi się na moich ustach, bo u mnie daje taki kiczowaty kolor .

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oczyska jak u smoczyska
Moim zdaniem warto dla kolorów, ale jeśli znajdziesz podobne, a pewnie znajdziesz, luzem (że tak powiem), to nie warto
No jeśli u znać, że oczy smoka są elektryzujące, to jestem w stanie przyznać Ci rację .

Biorąc pod uwagę, że aktualnie za quad Kelly musiałabym sporo przepłacać, a kolory mniej lub bardziej podobne jestem w stanie znaleźć w swoich zbiorach, to odpuszczę. Może skorzystam, jak ktoś (np. z tego wątku ) chciałby się za jakiś czas pozbyć .
----------------

A przy okazji - wie ktoś, czy kolekcja Artificially Wild będzie dostępna online w MAC, a najlepiej też i w Douglasie?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 09:09   #1447
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No jeśli u znać, że oczy smoka są elektryzujące, to jestem w stanie przyznać Ci rację .
Nie wiem, ale się zrymowało
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 09:15   #1448
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale się zrymowało
Efekt niezamierzony
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:30   #1449
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Ja ostatnio na B2M wzięłam sobie Bombshell i jestem zakochana jak nie przepadam za frostami, szczególnie tymi bardziej 'perłowymi' tak ten odcień jest idealny do wszystkiego w zasadzie - i do ciemniejszego oka i do bardziej dziennego wydania. I jeszcze ta nazwa - od razu +10 do samooceny
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 10:32   #1450
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja ostatnio na B2M wzięłam sobie Bombshell i jestem zakochana jak nie przepadam za frostami, szczególnie tymi bardziej 'perłowymi' tak ten odcień jest idealny do wszystkiego w zasadzie - i do ciemniejszego oka i do bardziej dziennego wydania. I jeszcze ta nazwa - od razu +10 do samooceny
Mnie Bombshell nie pasowała i puścilam szybko w świat. Te zlote drobinki były za ciepłe na moja zółta cere.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 11:05   #1451
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie Bombshell nie pasowała i puścilam szybko w świat. Te zlote drobinki były za ciepłe na moja zółta cere.
No widzisz, a u mnie to złoto się nie wybija w zasadzie

A, i mam kilka przemyśleń odnośnie blot powder - lubię efekt jaki daje po nałożeniu pędzlem, przy nakładaniu jakąkolwiek gąbeczką robi ciasto. Mat utrzymuje mi ok. 5 godzin, co przy mojej mocno tłustej strefie T uważam za dobry wynik. Jedyny minus poza tym ciastowaniem to wydajność, bo używam go chyba miesiąc i to też nie codziennie, a już spore wgłębienie widać
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 11:12   #1452
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

A, i mam kilka przemyśleń odnośnie blot powder - lubię efekt jaki daje po nałożeniu pędzlem, przy nakładaniu jakąkolwiek gąbeczką robi ciasto. Mat utrzymuje mi ok. 5 godzin, co przy mojej mocno tłustej strefie T uważam za dobry wynik. Jedyny minus poza tym ciastowaniem to wydajność, bo używam go chyba miesiąc i to też nie codziennie, a już spore wgłębienie widać
U mnie blot nie zdaje egzaminu. A miałam go 2 opakowania. Taki sobie puderek. Sa tańśze lepsze. Za to namietnei uzywam w kolorze najciemniejszym jako brązer
Czekam na ten Studio Sculpt - bo Karen tak go chwali, ze się juz nie moge testów doczekać i moze zakupu. Ale nie wiem, bo chciałam sobie kupic pryzmy sypane, bardzo mi pasują, a mam w domu jeszcze 3 pudry, wiec co za duzo to przesada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 12:22   #1453
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Nowa viva glam Rihanny bedzie od poczatku wrzesnia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 13:41   #1454
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Nowa viva glam Rihanny bedzie od poczatku wrzesnia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

yes yes yes
na Inglotowym wizażanka nakręciła mnie trochę na Plumful. Także przy okazji się zobaczy
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 14:35   #1455
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale to chyba nie jest ta taka typowo świąteczna tylko jakaś mała we współpracy z jakimś projektantem. co roku takie wychodzą, mini kolekcje strasznie drogie... Z Gareth Pugh (dobrze piszę? ) chyba w zeszłym roku coś było? Ceny dużo droższe bo opakowania inne. Ale świąteczna świąteczna jeszcze przed nami. Ciekawa jestem co w tym roku wymyślą
A masz rację Całe szczęście, może ciekawsza będzie ta świąteczna.


Dziewczyny, macie może Cleanse off oil?
Ja go uwielbiam, pięknie nawilża, błyskawicznie zmywa, pachnie szarlotką, ale robi mi takie spustoszenie na twarzy, że nie mogę go używać
Niestety mam już pewność, że to jego sprawka. Na drugi dzień po użyciu nawet szyję i dekolt, które nim umyłam, całe miałam w syfkach i czerwonych wulkanach, coś strasznego. Twarz taka, że dwa dni przesiedziałam w domu. Niby ma dobry skład, ale z moją cerą nigdy nie wiadomo Z kolei na Makeupalley i KWC ma świetne opinie i u mało kogo powoduje taką reakcję. A już myślałam, że znalazłam produkt idealny.
Została mi połowa, jakby któraś chciała w zastępczym opakowaniu, to piszcie, mogę wymienić za jakiegoś innego MACa.

Mogę też wymienić połówkę PP Bare Study albo Perky za połówkę Painterly
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 16:08   #1456
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A masz rację Całe szczęście, może ciekawsza będzie ta świąteczna.


Dziewczyny, macie może Cleanse off oil?
Ja go uwielbiam, pięknie nawilża, błyskawicznie zmywa, pachnie szarlotką, ale robi mi takie spustoszenie na twarzy, że nie mogę go używać
Niestety mam już pewność, że to jego sprawka. Na drugi dzień po użyciu nawet szyję i dekolt, które nim umyłam, całe miałam w syfkach i czerwonych wulkanach, coś strasznego. Twarz taka, że dwa dni przesiedziałam w domu. Niby ma dobry skład, ale z moją cerą nigdy nie wiadomo Z kolei na Makeupalley i KWC ma świetne opinie i u mało kogo powoduje taką reakcję. A już myślałam, że znalazłam produkt idealny.
Została mi połowa, jakby któraś chciała w zastępczym opakowaniu, to piszcie, mogę wymienić za jakiegoś innego MACa.

Mogę też wymienić połówkę PP Bare Study albo Perky za połówkę Painterly
Taaaa, miałam i używałam ale do do czysczenia pędzeli z podkłądu - w tym był idealny Bo d mycia ryjka słaby. A niewdydajny, ze szok. W macu tez nie majaą o nim za dobrego zdania.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 16:37   #1457
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Nowa viva glam Rihanny bedzie od poczatku wrzesnia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super wiadomość.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 18:38   #1458
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Taaaa, miałam i używałam ale do do czysczenia pędzeli z podkłądu - w tym był idealny Bo d mycia ryjka słaby. A niewdydajny, ze szok. W macu tez nie majaą o nim za dobrego zdania.
Hmm a dla mnie był właśnie wydajny, dwie-trzy pompki wystarczały do zmycia całego makijażu, z mocniej pomalowanymi oczami włącznie. Wszystko byłoby ok, gdyby właśnie nie to zapychanie, a to nie do przyjęcia Podsunęłaś mi dobry pomysł, jeśli nie wymienię, to zużyję do pędzli Jako żel pod prysznic się boję, po tych przygodach z twarzą i dekoltem.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 19:46   #1459
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z krakowską MACówką na temat tej promocji z darmową szminką. Powiedziała, że będą wyznaczone 3 kolory. Nie umiała w sumie sama do końca określić jakie, ale wiedziała że na pewno Please Me, jakaś inna różowa i jakaś czerwień. I że bedzie można sobie z tych trzech kolorów wybrać..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 20:51   #1460
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z krakowską MACówką na temat tej promocji z darmową szminką. Powiedziała, że będą wyznaczone 3 kolory. Nie umiała w sumie sama do końca określić jakie, ale wiedziała że na pewno Please Me, jakaś inna różowa i jakaś czerwień. I że bedzie można sobie z tych trzech kolorów wybrać..
Tez się wysilili! No żesz!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 21:24   #1461
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Co do Cleanse off oil to właśnie miałam go kliknąć w MACu
co prawda mam raczej suchą skórę i nic mnie nie zapycha to sama już nie wiem, a taaakie dobre recenzje na kwc
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-25, 21:48   #1462
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może Cleanse off oil?
Ja go uwielbiam, pięknie nawilża, błyskawicznie zmywa, pachnie szarlotką, ale robi mi takie spustoszenie na twarzy, że nie mogę go używać
Niestety mam już pewność, że to jego sprawka. Na drugi dzień po użyciu nawet szyję i dekolt, które nim umyłam, całe miałam w syfkach i czerwonych wulkanach, coś strasznego. Twarz taka, że dwa dni przesiedziałam w domu. Niby ma dobry skład, ale z moją cerą nigdy nie wiadomo Z kolei na Makeupalley i KWC ma świetne opinie i u mało kogo powoduje taką reakcję. A już myślałam, że znalazłam produkt idealny.
Została mi połowa, jakby któraś chciała w zastępczym opakowaniu, to piszcie, mogę wymienić za jakiegoś innego MACa.
Ja mam i bardzo lubię. Używam codziennie i nie szkodzi mi, a mam skórę bardzo podatną na zapychanie
Tylko ja go używam jako jeden z etapów, najpierw olejek, potem micel, a na koniec żel do mycia.
Jakbyś coś znalazła za niego w moim wątku - zapraszam
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 00:31   #1463
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozmawiałam dzisiaj z krakowską MACówką na temat tej promocji z darmową szminką. Powiedziała, że będą wyznaczone 3 kolory. Nie umiała w sumie sama do końca określić jakie, ale wiedziała że na pewno Please Me, jakaś inna różowa i jakaś czerwień. I że bedzie można sobie z tych trzech kolorów wybrać..
Jak zwykle wielka łaska z ich strony i oszukana promocja





Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Co do Cleanse off oil to właśnie miałam go kliknąć w MACu
co prawda mam raczej suchą skórę i nic mnie nie zapycha to sama już nie wiem, a taaakie dobre recenzje na kwc

To może u Ciebie się sprawdzi. Ja mam akurat przedziwną skórę i kosmetyki o świetnym składzie potrafią mnie skrzywdzić. Niewiele rzeczy się sprawdza i powinnam przestać testować "lepsze od najlepszych", bo kończy się to tylko leczeniem.




Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja mam i bardzo lubię. Używam codziennie i nie szkodzi mi, a mam skórę bardzo podatną na zapychanie
Tylko ja go używam jako jeden z etapów, najpierw olejek, potem micel, a na koniec żel do mycia.
Jakbyś coś znalazła za niego w moim wątku - zapraszam
No właśnie też zwykle podobnie używałam. Olejek, żel do mycia z wodą, tonik. A w wątek zajrzałam, ale dziękuję, nie widzę niczego dla siebie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 10:24   #1464
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

No niezle sie wycwanili z tymi szminkami.. Ja sie nie skusze..

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-08-26 o 10:26
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 11:43   #1465
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dostępne będą Ladybug, Lustering i Please me.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:48   #1466
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A ja wczoraj capnęłam w końcu ten Paint Pot VintageSelection i szminkę Lovelorn Mam nadzieje, ze VS nie bedzie sie osypywal u mnie Kolor jest po prostu boski..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:24   #1467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Odkąd kupiłam Refresh Sharon używam go non stop i uwielbiam po prostu.
Ani razu nie zrobił mi pomarańczy na ryjku. Ja go daję torszke bardziej intensywnie, bo jak dałam delikatnie, to zauwazyłam, ze w połowie dnia zninkał z buzi. Ale normalnie nie mam zadnych zastrzeżeń. Szukam dupe'a do tego rozswietlacza i nie znalazłam Najpierw wydawało mi sie, ze Porcelain Pink jest blisko, ale nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:50   #1468
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A ja wczoraj capnęłam w końcu ten Paint Pot VintageSelection i szminkę Lovelorn Mam nadzieje, ze VS nie bedzie sie osypywal u mnie Kolor jest po prostu boski..
to testuj Poziomko i daj znać co z tymi drobinami
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:04   #1469
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to testuj Poziomko i daj znać co z tymi drobinami
Dzisiaj nałożę i napiszę wieczorem
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 16:35   #1470
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Dostępne będą Ladybug, Lustering i Please me.
Wiecie co? Ladybug bym zgarnęła nawet
kiedy to?

Do mnie dotarły nowości <3

Nowe fluidline'y w kredkach są piękne! Quad A Passionate Quest <3 Puder Sculpt zapowiada się ciekawie ale niestety dostałam odcień Medium Dark chociaż jak nałożyłam na pyska to jakoś na razie specjalnie się nie odcina niezłe są, bo takie bardzo satynowe.
Ogólnie jak byście na szybko chciały jakieś swatche to piszcie. Jutro postaram się zrobić...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04965.jpg (131,2 KB, 47 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.