Umawianie spotkań w branży BHP - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 15:44   #1
bbehindBLUEeyess
Raczkowanie
 
Avatar bbehindBLUEeyess
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 199

Umawianie spotkań w branży BHP


Witam serdecznie
Chciałabym podzielić się z Wami moim problemem dotyczącym pracy.
w Wakcje wyjechałam do Angli,ale wróciłam z powodu studiów, szukam pracy przez jakis tydzień pracowałam w CC ale zrezygnowałam bo zarobki nie były pewne, a dostałam propozycje konkretnej pracy za ustalone pieniądze. Niestety nie z mojej winy, ta praca została zakończona.
Szukam pracy cały czas i zostałam zaproszona do rozmwy w sprawie pracownika biurowego, na miejscu okazało się że to telefoniczne umawianie spotkań(swoją drogą, no nie fair że ogłaszają inne stanowisko a inne ejst w rzeczywistości) więc poszłam na to spotkanie i właśnie dostałam telefon ze dostałam tę pracę.
Praca polega,jak może wiecie, na tym że dzwonie do firm, i umawiam spotkania. Adresatami są firmy, bo mój pracodawca zajmuje sie zaopatrzeniem BHP. Stawka to 8złotych za zlecenie, nie ma podstawy- to umowa o dzieło.

CO sądzicie o tej pracy?
Generalnie pracowałam w call center i w sumie mi sie podobało,odeszłam bo jak pisałam wcześniej, zależało mi na konkretnych pienądzach ze względu na studia. Branża jest całkiem niegłupia.

Co o tym myślicie...? PS. Po okresie pół roku mam szansę zostać przedstawicielem handlowym w tej firmie, byłabym jedyną osobą ktora by umawiała spotkania.
ps.przepraszam,za wszelkie literowki itp.
bbehindBLUEeyess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.