Wszystkie badania już zrobione a gdzie nasze dzidzie upragnione?!staraczki cz.II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 10:40   #5011
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystkie badania już zrobione a gdzie nasze dzidzie upragnione?!staraczki cz.I

Dziewczyny przechodzimy na nowy wątek utworzony przez Linkę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=750258
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:42   #5012
Kiara_kier
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiara_kier
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2 229
Dot.: Wszystkie badania już zrobione a gdzie nasze dzidzie upragnione?!staraczki cz.I

gawronka nie wiem czy zauważyłaś, ale ja właśnie o tym wcześniej pisałam - że kończę tę dyskusję, bo dla każdej z nas jest dobre co innego i druga nie powinna tego krytykować.

Paula no właśnie poczułam się zaatakowana, bo mówię jedno, a tu mnie ktoś ciągle ciągnie za język cały czas "ale po co? po co?". Raju, taki mam plan i tyle! Ja się w czyjeś sposoby nie wtryniam, więc wypadałaby żeby - tym bardziej - te starsze osoby nie robiły tego ze mną czy z czarownicą, a takie gadanie o wieku jest na w tym wątku już wkurzające (pomijam już to, że taki argument wysuwają najczęściej te młodosze osoby, a nie np. Natuś czy malina) sorry, ale jest to argument z dupy, powtarzany w kółko już do znudzenia. Czarownica chce tego i owego, ja tego i tamtego. I to jest OK. Ja wiem, że Ty mnie nie atakowałaś Nie miałam i nie mam tu na myśli Ciebie (i dziękuję Ci, ża Twoje podejście to właśnie świadczy o dojrzałości), właśnie pokazuję Ci, że są są różni ludzie i jeden to tak jak Ty zaakceptuje a drugi będzie przyciskać nie wiadomo po co... Ty to zaakceptowałaś i tyle - to jest fajne, pokazujesz, że jesteś tolerancyjna w tej kwestii. Ja wiem, że zrobię wszystko żeby zajść i taki jest mój sposób na to, dla innej osoby "wszystko" będzie oznaczało przebadanie się od góry do dołu, kolejna wybierze in vitro, a dla jeszcze innej "wszystko" będzie oznaczało prowadzenia kalendarzyka małżeńskiego i obserwacja własnego ciała. Niech każda walczy na swój sposób. Mamy się wspierać jak @ przychodzą, jak ciąży nie ma, albo wyniki sa do dupy, a nie krytykować za to że jedna ma 5 lekarzy a druga nie ma wcale, bo z ostatniego rezygnuje i nie chce zrobić jakeigoś tam badania. Tyle w tym temacie ode mnie

Nama: ja pierdziele, nie wiem co Ci kobietko już powiedziec... tak często masz @ i plamienia, że to jest naprawdę załamujące... mam nadzieję, że kurcze we wt ta ginka powie Ci coś mądrego i jakoś pozbieracie Twój organizm do kupy...

Paula: a co do mięsa - a nie masz w mikrofali takiej opcji odmrażanie? U mnie jest

Lucy: super, brawo
Kiara_kier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-20, 10:46   #5013
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Wszystkie badania już zrobione a gdzie nasze dzidzie upragnione?!staraczki cz.I

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
Tak, sama konsultacja to akurat nawet jest bezpłatna, tylko oni zlecają dzień przed wizytą badania dla mnie i tżta o łącznej kwocie do ok. 1000 zł, bo oni uznają tylko swoje badania. Mają swoje labo i tam robią. Sugerują zabrać poprzednie badania, ale i tak robią swoje.
http://www.invicta.pl/1169/badania_w_dniu_wizyty.html
tam wyczytałam ze ejst napisane ze wszystkie badania można wykonać u nich , można tzn ze można a nie ze trzeba , tak mi się wydaje ja przyniosłam swoje badania na wizyte w klinice i lekarz chętnie je obejrzał, zlecil tylko powtorke nasienia i dodał 2 swoje badania których nie miałam możesz tez wykonać tel i dokładnie się zapytać powiedzieć ze masz swoje badania , jeśli je masz tzn hormony?? ale na razie jak mówisz ufasz swojemu lekarzowi jeszcze masz troszkę czasu moze akurat
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 11:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.