Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-06, 07:08   #3961
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Cześć kochane

chcę już piątek, chcę już weekend i spokój.. pogoda mnie dobija

Korinka gratulacje dla Ciebie, że przeszłaś rozmowę z dystansem w ogóle te kobiety mają brak szacunku ale powiem Ci, że rozmowy na handlowców chyba w większości tak wyglądają, bo kiedyś byłam na rozmowie do intimissimi czy ryłko i olewka była podobna nie ma co się przejmować
Mam nauczkę nie wiem co mnie pokusiło, żeby tam wysłać CV - buty
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:08   #3962
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam takie i bardzo je lubię:
Też ładne i te by mi nawet względnie czasem pasowały może
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
oby

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------




mi też przeszkadza to niepasowanie, ale szkoda mi skórzanych butów na taką ulewę wali jak z wiadra

jeszcze będą przeceny
Ale chyba nie aż takie
Ja mam takie skórzane z zary za 90 zł bodajże z przeceny, to mi wybitnie jakoś nie szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:08   #3963
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Bodyland.pl - do jutra darmowa dostawa od 0 zł.
Dermika, Clarena, Ziaja pro i sporo włosowych.
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:11   #3964
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Bodyland.pl - do jutra darmowa dostawa od 0 zł.
Dermika, Clarena, Ziaja pro i sporo włosowych.
Kusicielko sklepy Ci powinny jakąś prowizję płacić

Nic nie klikam nic nie klikam nic nie klikam - może jak będę to tak powtarzać cały dzień to tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:18   #3965
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kusicielko sklepy Ci powinny jakąś prowizję płacić

Nic nie klikam nic nie klikam nic nie klikam - może jak będę to tak powtarzać cały dzień to tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:20   #3966
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Kusicielko sklepy Ci powinny jakąś prowizję płacić

Nic nie klikam nic nie klikam nic nie klikam - może jak będę to tak powtarzać cały dzień to tak będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chętnie

Zapisałam się do miliona niusletterów to dostaję maile, czasem nie wiem skąd. Tego sklepu nie znam, ale ceny np. the balm mają korzystne.
Też nie klikam, ale gdyby mieli nowy podkład Catrice to bym uległa
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:21   #3967
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez rotkohl Pokaż wiadomość
też ładne I te by mi nawet względnie czasem pasowały może

Ale chyba nie aż takie
Ja mam takie skórzane z zary za 90 zł bodajże z przeceny, to mi wybitnie jakoś nie szkoda

wysłane z aplikacji forum wizaz
:d:d
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 07:26   #3968
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Chętnie

Zapisałam się do miliona niusletterów to dostaję maile, czasem nie wiem skąd. Tego sklepu nie znam, ale ceny np. the balm mają korzystne.
Też nie klikam, ale gdyby mieli nowy podkład Catrice to bym uległa
Catrice i ja bym przygarnela

U mnie też tona spamu ale ja tego nie czytam nawet, jedynie z Mac i sephory otwieram chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:29   #3969
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Witam
ale deszczowa pogoda
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
to tam pewnie ostro się dziś działo
W sensie kiedyś czułam na facecie, może dlatego tak mi zapadły w pamięć wczoraj to u siostry tylko próbkę wąchałam

Martusia śliczne kaloszki
Korinka cebulami nie ma co się przejmować
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:29   #3970
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia;66073676[COLOR=Silver

[/COLOR]

teraz bez gumiaków się nie obejdzie, ma tak lać kilka dni
Nie mogę ich znaleźć to były klapeczki za 79zł i wielokolorowe szpileczki na platformie za 149 co za świnia mi je podprowadziła czekałam na kota z zakupem - czasami chitrość nie popłaca
a u mnie słońce swieci



kurde ale macie gumowy temat, no nie założyłabym noo



coś miałam napisać, ale co??
Korinko świetna rozmowa o pracę, dziwi mnie ze do sklepu rekrutacja ma tyle etapów, pełna profeska


czekam na spurchawiałą wyprzedażową pomadkę, ciekawe jaki kolor wzięłam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:32   #3971
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Humor spoko dzisiaj obiadek u mamusi, pozniej szoping i lejdis - "dziewczyna z pociągu" to będzie dobry dzień jakoś ta rozmowa dowartościowała mnie... hmmm
Dobrze, że dziś już lepiej. Poziom pań rekrutujących -zenujacy. Ale niestety coraz częściej to słyszę. Zero szacunku do pracowników lub potencjalnych pracowników.

Też dziś Idę na lejdis. Ale chyba ostatni raz, jeśli będzie tak jak w ubiegłym miesiącu. Daje sobie spokój. Ponad 2 godziny czekania, niespójne, długie i nudne prezentacje, potem jeszcze przerwa, jeszcze obsuwa -po przecież trzeba poczekać na panie, które się spóźniają. Jeśli cos się zaczyna o 19:30, to tak ma się zacząć, a nie po 20. Zaczyna się losowanie, a z sali jakieś oburzone Krzyki, ze one jeszcze nie oddały ankiet. Nosz kurde. Pomijam ostatni film. Pół sali wyszło w połowie, a jak wchodziłam to musialam się przeciskać obok śpiących kobitek...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 07:35   #3972
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

W DOZie fajne mini zestawy Vichy (trzeba usunąć spację po doz )
https://www.doz .pl/apteka/p126126-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Idealia_krem_do_t warzy_15_ml__plyn_micelar ny_30_ml__woda_termalna_5 0_ml
https://www.doz .pl/apteka/p126127-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Liftactiv_Supreme _krem_ujedrniajacy15_ml__ plyn_micelarny30_ml__woda _termalna50_ml
https://www.doz .pl/apteka/p126128-Zestaw_Promocyjny_Podrozn y_Vichy_Liftactive_Suprem e_krem_15_ml__plyn_micela rny_30_ml__woda_termalna_ 50_ml

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Witam
ale deszczowa pogoda

W sensie kiedyś czułam na facecie, może dlatego tak mi zapadły w pamięć wczoraj to u siostry tylko próbkę wąchałam

Martusia śliczne kaloszki
Korinka cebulami nie ma co się przejmować


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a u mnie słońce swieci



kurde ale macie gumowy temat, no nie założyłabym noo



coś miałam napisać, ale co??
Korinko świetna rozmowa o pracę, dziwi mnie ze do sklepu rekrutacja ma tyle etapów, pełna profeska


czekam na spurchawiałą wyprzedażową pomadkę, ciekawe jaki kolor wzięłam
Zazdro!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:37   #3973
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:41   #3974
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ta torba jest taka a'la płócienna ze złotym połyskiem, pusta w środku, żadnych kieszonek, blaszka jest ze "skóry" niczego nie urywa, taki wór na ziemniory
łeee to badziew jakiś myślałam że taką wartą 3 tyś dorzucają
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:43   #3975
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
łeee to badziew jakiś myślałam że taką wartą 3 tyś dorzucają
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:44   #3976
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


W mordę jeża, ale leje musiałam wyciągnąć zapomniane kaloszki

korinka żenada z tą rozmową poziom tych pań godny cebuli
U mnie w końcu słońce!!
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:44   #3977
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dobrze, że dziś już lepiej. Poziom pań rekrutujących -zenujacy. Ale niestety coraz częściej to słyszę. Zero szacunku do pracowników lub potencjalnych pracowników.

Też dziś Idę na lejdis. Ale chyba ostatni raz, jeśli będzie tak jak w ubiegłym miesiącu. Daje sobie spokój. Ponad 2 godziny czekania, niespójne, długie i nudne prezentacje, potem jeszcze przerwa, jeszcze obsuwa -po przecież trzeba poczekać na panie, które się spóźniają. Jeśli cos się zaczyna o 19:30, to tak ma się zacząć, a nie po 20. Zaczyna się losowanie, a z sali jakieś oburzone Krzyki, ze one jeszcze nie oddały ankiet. Nosz kurde. Pomijam ostatni film. Pół sali wyszło w połowie, a jak wchodziłam to musialam się przeciskać obok śpiących kobitek...
Ojej a gdzie byłaś na Lejdis? W Silesi? Bo tam o dziwo, szybko poszło, ale fakt film do :upy: Dzisiaj ma być dziewczyna z pociągu - więc liczę że bedzie fajny.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:45   #3978
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
powiem Wam, że w pewnym momencie zastanawiałam się na jakie stanowisko jest ta aplikacja... może na prezesa wziełam to żartem -bo inaczej się nie da. Zero rozmowy o wynagrodzeniu, rabatach
Tż skomentował, a nie mówiłem... dostał opr
A bo wiesz, takie tematy to dopiero na kolejnym stopniu rekrutacji

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jakie słodkie ale faktycznie u mnie by stały tylko w takim kolorze, bo by mi przeszkadzało, że nie pasuje ale ja mam jakiegoś fiola z kolorami - od kilku dni przeszkadza mi, że płaszcz mam camelowy i granatowa torebke

żałuję trochę, bo czarne melki były za 99 w tamtym roku w FH na wyprzedaży i jakoś nie mogłam się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Granat i camelowy to raczej pasujące połączenie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:48   #3979
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a u mnie słońce swieci



kurde ale macie gumowy temat, no nie założyłabym noo



coś miałam napisać, ale co??
Korinko świetna rozmowa o pracę, dziwi mnie ze do sklepu rekrutacja ma tyle etapów, pełna profeska


czekam na spurchawiałą wyprzedażową pomadkę, ciekawe jaki kolor wzięłam
daj spokój... szkoda czasu
nie wiesz jaki kolor wzielas

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
A bo wiesz, takie tematy to dopiero na kolejnym stopniu rekrutacji

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------


Granat i camelowy to raczej pasujące połączenie
no tak, minimum krajowe pewnie...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Boshe jaka ja gupia... opłaciłam rachunki, mało co zostało, lecą 2 paczki do zapłaty z EL, a ja dumam nad kolejnym zamówieniem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 07:48   #3980
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ojej a gdzie byłaś na Lejdis? W Silesi? Bo tam o dziwo, szybko poszło, ale fakt film do :upy: Dzisiaj ma być dziewczyna z pociągu - więc liczę że bedzie fajny.
też się wybieram na ten film, po przeczytaniu książki ciekawa jestem jak wyszło

chociaz ostatnio jak szłam na Brydżit bałam się, bo książka była strasznie głupia i nudna, strasznie byłam nią rozczarowana, bo 1 i 2 część uwielbiam ( filmu natomiast nie) tak na 3 cześci w kinie płakalam ze śmiechu
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:49   #3981
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim
Zazdro, u mnie pogoda jest taka, że rano psica jak zamierzałam wyprowadzić ją na spacer zabiła mnie śmiechem. Z klatki wyjść nie chciała.

Misia, nastrój chyba lepszy niż wczoraj?
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:52   #3982
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
daj spokój... szkoda czasu
nie wiesz jaki kolor wzielas

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------


no tak, minimum krajowe pewnie...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Boshe jaka ja gupia... opłaciłam rachunki, mało co zostało, lecą 2 paczki do zapłaty z EL, a ja dumam nad kolejnym zamówieniem
wiem, ale co z tego, że znam nazwę


do mnie też El leci, mam nadzieję, ze w tym tyg dotrze, maila miałam 4.10
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:52   #3983
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ojej a gdzie byłaś na Lejdis? W Silesi? Bo tam o dziwo, szybko poszło, ale fakt film do :upy: Dzisiaj ma być dziewczyna z pociągu - więc liczę że bedzie fajny.
Nie. Ja w Częstochowie w Jurajskiej. Ide głównie ze względu na film. Jak będzie tak jak ostatnio, to rezygnuje. Wiem, że dużo zależy od kobiet i ich szacunku do innych. Ale mam dosyć czekania na księżniczki. Swoją drogą zaczęło by się punktualnie, raz by nie zdążyły, to może następnym razem by się ogarnęły -zwlaszcza, że one w tym czasie łażą po galerii.
Ostatnio wyszliśmy tak wkurzone, że gdyby dziś nie był konkretnie ten film, to pewnie bym odpuscila
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:55   #3984
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochane Wy moje już opisuję :
Spotkanie miałam w kawiarni po pierwsze - 2 babki prowadziły rozmowę, jak podeszłam to nawet się nie przywitały i nie przedstawily, nie mówiąc już o zaproponowaniu czegoś do picia.... jedna zadawała pytanie i patrzyła w drugą stronę- nie na mnie, a druga wpatrzona w laptopa w ogóle nie słuchała, poodpowiadałam na głupie pytania, na co ta co mnie pytała, pyta tej drugiej (siedzącej "w laptopie") czy ma jakieś pytania, a ta do niej "a o co pytalas?" więc nie wytrzymałam i się drwiąco zaśmiałam, ale nawet tego nie zauważyły... Więc ta z laptopa zadała mi pytanie i znowu patrzy w laptopa, w ogóle nie słucha, jak skończyłam- chwila ciszy zanim zajarzyła, ze ja już nie mówie- i uśmiech od ucha do ucha (krzywo pomalowane wielkie czerwone usta bleeeee). Rozmowa trwała 4minuty, jak przejdę dalej to do piątku mają się odezwać.... Ogólnie poczułam się jak głąb, ale tylko przez chwilę - póżniej stwierdziałam- że jednak to nie mój poziom...
No to faktycznie rozmowa na poziomie. Wiesz cały watek trzyma za Ciebie kciuki więc na pewno znajdziesz coś fajnego a takimi przygłupami to nie ma się co przejmować.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Te
Trochę nie pasują do stroju, ale to tylko na przejście z samochodu do pracy


Mam jedną parę kozaczków z CCC i bardzo je lubię

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Jakaś małpa wykupiła mi upatrzone buty z Venezii co za chamstwo w tym narodzie
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja mam takie i bardzo je lubię:
Gumiaczkiiii ekstra. Kurcze ja muszę się w końcu na zakup zdecydować. Wczoraj już miałam klikać to mi TŻ przerwał, ale dzisiaj nie ma zmiłuj muszę nabyć bo inaczej się wścieknę od tych mokrych stóp.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:57   #3985
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zazdro, u mnie pogoda jest taka, że rano psica jak zamierzałam wyprowadzić ją na spacer zabiła mnie śmiechem. Z klatki wyjść nie chciała.

Misia, nastrój chyba lepszy niż wczoraj?
koo północy zrobiłam zastrzyk, nad razem zjadł krewetki i zaczął mruczeć
chociaż tyle, że go nie boli, musze podjąć decyzję o płukaniu pęcherza, ale znieczuleń boję się diabelnie i takie tam
paste potrzebuje na cito, to nigdzie nie ma w piątek po południku najwcześiej
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:59   #3986
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
łeee to badziew jakiś myślałam że taką wartą 3 tyś dorzucają
taaaaaa

Miśka może i do mnie przyjdzie takie słoneczko

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w końcu słońce!!
Zazdro!

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Gumiaczkiiii ekstra. Kurcze ja muszę się w końcu na zakup zdecydować. Wczoraj już miałam klikać to mi TŻ przerwał, ale dzisiaj nie ma zmiłuj muszę nabyć bo inaczej się wścieknę od tych mokrych stóp.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 07:59   #3987
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
żeby nie być gołosłownym
proszz nie cytować z nim
No nieeee. I gdzie tu sprawiedliwość? U mnie leje tak, że świata nie widać.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 08:00   #3988
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Nie działa mi przycisk logowania w DOZie co za patałachy chciałam zamówić trochę witamin na zapas i nie mogę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 08:00   #3989
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zazdro, u mnie pogoda jest taka, że rano psica jak zamierzałam wyprowadzić ją na spacer zabiła mnie śmiechem. Z klatki wyjść nie chciała.
No proszę zupełnie jak moja.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-06, 08:01   #3990
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
koo północy zrobiłam zastrzyk, nad razem zjadł krewetki i zaczął mruczeć
chociaż tyle, że go nie boli, musze podjąć decyzję o płukaniu pęcherza, ale znieczuleń boję się diabelnie i takie tam
paste potrzebuje na cito, to nigdzie nie ma w piątek po południku najwcześiej
Nie znam się na kotach, ale trzymam kciuki, żeby szło ku lepszemu
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 12:36:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.