Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 21:26   #1771
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Widze dziewczyny, że macie całą masę patentów na mocznik... a u mnie stoi caly słoiczek i jakoś sie nie polubiliśmy. Sprawdza sie jedynie w toniku z PHA, ale w kazdej innej formie mam wrazenie że coś dziwnego robi mi ze skórą. Robi się taka napeczniała i chropowata.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 21:53   #1772
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A ja jego obecności nie zauważam, a w tej chwili mam w kremie prawie 10%
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 23:42   #1773
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

moze masz jakas alergie hm..albo za duzo dajesz? nie wiecej niz 10%, sprobuj sam na sam z ulubionym kremem?, moze to reakcja z czyms innym z biochemii..
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 06:37   #1774
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam dziewczyny! Podczytuję sobie regularnie ten zakątek wizażowego forum, bo jako mało doświadczona biochemiczka nie mam śmiałości do wypowiadania się tu Mam do Was pytanie. Kiedyś miałam cerę mieszaną, w strefie T tłustawą reszta normalna/sucha, jednakże z racji niewielkich problemów z trądzikiem młodzieńczym i przeprowadzanym w związku z tym leczeniem moja cera się przesuszyła. Teraz już stosuję tylko mniej więcej raz w tyg na noc Duac i doraźnie na jakieś niespodzianki(rzadkie bardzo) brevoxyl, jednakże moja cera dalej nie potrafi się podnieść.
Do pielęgnacji stosuję olejek myjący BU, hydrolaty(rumiankowy,migd ałowy na dzień, różany i geraniowy na wieczór), raz na tydz maseczka morska BU. Do nawilżania Humektan. No i właśnie obawiam się, że jest to nie wystarczające, szczególnie teraz, zimą Znalazłam ostatnio próbkę oleju monoi i się nim paćkam przez ostatnie parę dni, widzę lekką poprawę, ale obawiam się, że troszkę mnie chyba zapycha. Kiedyś do Humektanu dodawałam kapkę hialuronu, ale czy to możliwe żeby on mnie zapychał?Bo takie odnosiłam wrażenie Przeglądałam ofertę ZSK i chciałam się Was zapytać czy te kremy na dzień i na noc z gotowych zestawów mogą mnie zapchać?I czy będą dla mojej przesuszonej cery dostatecznym nawilżeniem?No i które oleje byście mi poleciły do paćkania się doraźnie?(Ja wytypowałam olej z truskawek, lnu-na zaskórniki, baobabu i żurawiny na początek).Co wy na to?Może macie dla mnie jakieś inne propozycje? Będę wdzięczna za wszystkie rady!Z góry również dziękuję
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 07:58   #1775
Aisog76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam wszystkich. Jestem nowym nabytkiem tego forum, póki co zielonym i bez doświadczenia jeśli chodzi przygotowanie własnych kosmetyków. Liczę na Waszą pomoc i cenne rady. Na początek chciałabym zrobić krem pod oczy. Mam 34 lata i myślę, że dość głębokie zmarszczki mimiczne oczu od . Czy macie sprawdzone przepisy na tego typu kosmetyki? Będę wdzięczna za rady .....
Aisog76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 08:38   #1776
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88
moze masz jakas alergie hm..albo za duzo dajesz? nie wiecej niz 10%, sprobuj sam na sam z ulubionym kremem?, moze to reakcja z czyms innym z biochemii.
No właśnie chyba na niego źle reaguje. Bo standartowo wklepuje humektan z HA i hydrolatem i jest ok, a jak dodaje mocznik to już zupełnie inaczej. Na buźce niestety nie fajnie to odczuwam Pododnie jak dodałam do balsamu do ciała, skóra taka nieprzyjemna w dotyku sie zrobiła. Mysle że ja tak po prostu reaguje na niego. No trudno, nie będe go już używać.


edycja: Czy ja dobrze widzę, czy ZSK obniżyło ceny produktów ??

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-01-21 o 08:59
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 09:42   #1777
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość


edycja: Czy ja dobrze widzę, czy ZSK obniżyło ceny produktów ??
Nieeee... których?

Nadal kurcze wiele rzeczy jest niedostępnych
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 09:55   #1778
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Nieeee... których?
ło jeju pokićkało mi się
wrzuciłam do koszyka nie ten olejek hydrofilowy co chciałam i sie za szybko ucieszyłam
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:31   #1779
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny ile zazwyczaj czekacie na paczke z ZSK?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:41   #1780
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile zazwyczaj czekacie na paczke z ZSK?
Pieniądze dotarły w czwartek, wysłali we wtorek, choć trochę ponaglałam ;-)
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:58   #1781
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ostatnio mają chyba jakieś opóźnienia, bo ponad tydzień czekałam na paczkę. Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe, bo zawsze tempo mieli błyskawiczne
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 14:22   #1782
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Podczytuję sobie regularnie ten zakątek wizażowego forum, bo jako mało doświadczona biochemiczka nie mam śmiałości do wypowiadania się tu Mam do Was pytanie. Kiedyś miałam cerę mieszaną, w strefie T tłustawą reszta normalna/sucha, jednakże z racji niewielkich problemów z trądzikiem młodzieńczym i przeprowadzanym w związku z tym leczeniem moja cera się przesuszyła. Teraz już stosuję tylko mniej więcej raz w tyg na noc Duac i doraźnie na jakieś niespodzianki(rzadkie bardzo) brevoxyl, jednakże moja cera dalej nie potrafi się podnieść.
Do pielęgnacji stosuję olejek myjący BU, hydrolaty(rumiankowy,migd ałowy na dzień, różany i geraniowy na wieczór), raz na tydz maseczka morska BU. Do nawilżania Humektan. No i właśnie obawiam się, że jest to nie wystarczające, szczególnie teraz, zimą Znalazłam ostatnio próbkę oleju monoi i się nim paćkam przez ostatnie parę dni, widzę lekką poprawę, ale obawiam się, że troszkę mnie chyba zapycha. Kiedyś do Humektanu dodawałam kapkę hialuronu, ale czy to możliwe żeby on mnie zapychał?Bo takie odnosiłam wrażenie Przeglądałam ofertę ZSK i chciałam się Was zapytać czy te kremy na dzień i na noc z gotowych zestawów mogą mnie zapchać?I czy będą dla mojej przesuszonej cery dostatecznym nawilżeniem?No i które oleje byście mi poleciły do paćkania się doraźnie?(Ja wytypowałam olej z truskawek, lnu-na zaskórniki, baobabu i żurawiny na początek).Co wy na to?Może macie dla mnie jakieś inne propozycje? Będę wdzięczna za wszystkie rady!Z góry również dziękuję
Bardzo prawdopodobne, że to monoi Cię zapchał, bo bazą jest olej kokosowy, który jest zdecydowanie ciężkim kalibrem i raczej do używnia na twarz się nie nadaje. Kwas hialuronowy nie ma właściwości zapychających, raczej odwrotnie, dodany do kremu, zmniejsza prawdopodobieństwo, że owy krem zapcha
Oleje - nie ma reguły, każdemu pasuje co innego. Musisz testować. Truskawka jest bardzo leciutka, nie powinna zapychać, ale i nie da dłużego natłuszczenia. Ja lubię żórawinę, to bardzo wartościowy olej, ale czy Tobie podpasuje?
Podobnie z kremami z zestawów, nikt Ci nie powie, czy Cię zapachają, czy nie, to bardzo indywidualna sprawa. Ale na pewno mają mniej potencjalnych zapychaczy, niż przeciętny krem ze sklepu.
Jeśli chodzi o przesuszenie, może spróbuj nakładać jakieś serum (chociażby najprostsze, typu HA i olej), a po jakimś czasie na to jeszcze krem. Często w zimie samo olejowanie nie wystarcza i dobrze jest się jeszcze wspomóc kremem.

Cytat:
Napisane przez Aisog76 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem nowym nabytkiem tego forum, póki co zielonym i bez doświadczenia jeśli chodzi przygotowanie własnych kosmetyków. Liczę na Waszą pomoc i cenne rady. Na początek chciałabym zrobić krem pod oczy. Mam 34 lata i myślę, że dość głębokie zmarszczki mimiczne oczu od . Czy macie sprawdzone przepisy na tego typu kosmetyki? Będę wdzięczna za rady .....
Pod oczy świetne są wszelkie masła i oleje. Możesz sobie zrobić mieszankę z kilku wartościowych maseł i olejów i wzbogacić to np. koenzymem Q10. Super by była do tego frakcja sojowa (dostępna u konkurencji , która też rozpuszcza się w tłuszczach.
Możesz również stosować pod oczy jakiś krem lub serum z gotowych zestawów, np:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?293,lip...ojrzalej-30-ml
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 15:35   #1783
oczko1205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bezludna wyspa
Wiadomości: 243
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja mocznik dodaje do kremów/balsamów do ciała i stóp, do masek do włosów, ostatnio do toniku tzn woda destylowana + mocznik, narazie tylko tyle, chciałabym jeszcze cos dodac do tego toniku ale nie wiem co
wszelkie propozycje beda mile widziane
__________________
oczko1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:05   #1784
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Smerfny_Paczus Pokaż wiadomość
Ostatnio mają chyba jakieś opóźnienia, bo ponad tydzień czekałam na paczkę. Mam nadzieję, ze to tylko chwilowe, bo zawsze tempo mieli błyskawiczne
Składałam zamówienie dziś rano i już po 13 dostałam informację o wysyłce, więc wygląda na to, że wszystko wraca do normy.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:40   #1785
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Składałam zamówienie dziś rano i już po 13 dostałam informację o wysyłce, więc wygląda na to, że wszystko wraca do normy.
To może zależy co się zamawia.Ja składałam zamówienie w poniedziałek i wtedy też wpłaciłam kasę(ale na poczcie).Od wczoraj mam status w realizacji,więc jeszcze trochę poczekam zwłaszcza że weekend po drodze.
Albo może kwestia tego,że u mnie to pierwsze zamówienie w tym sklepie,a u Ciebie przygotowali paczkę nie czekając na dojście kasy.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:45   #1786
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
To może zależy co się zamawia.Ja składałam zamówienie w poniedziałek i wtedy też wpłaciłam kasę(ale na poczcie).Od wczoraj mam status w realizacji,więc jeszcze trochę poczekam zwłaszcza że weekend po drodze.
Albo może kwestia tego,że u mnie to pierwsze zamówienie w tym sklepie,a u Ciebie przygotowali paczkę nie czekając na dojście kasy.
No, ale jak Lorri ma konto np. w mBanku to odrazu mają zaksięgowaną wpłatę, a jak Ty wpłacasz na poczcie to przecież pieniądze im dochodzą po 2-4dniach roboczych.
Co do zamówienia to jasne, ze dłużej będą "składać" takie z dużą ilościa rzeczy niż takie z np. mocznikiem, alantoiną i jakimś olejem.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:54   #1787
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie trzeba mieć konta w mBanku. Ja płacę Przelewem24 BZWBK. W ZSK dostępne są płatności on-line dziewięciu banków + możliwość płatności kartą kredytową. Jest w czym wybierać.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 17:55   #1788
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
No, ale jak Lorri ma konto np. w mBanku to odrazu mają zaksięgowaną wpłatę, a jak Ty wpłacasz na poczcie to przecież pieniądze im dochodzą po 2-4dniach roboczych.
Co do zamówienia to jasne, ze dłużej będą "składać" takie z dużą ilościa rzeczy niż takie z np. mocznikiem, alantoiną i jakimś olejem.
No jasne,że z tego samego banku szybciej idzie przelew.Ale tak czy inaczej moje zamówienie jest składane już drugi dzień od kiedy dostali kasę,mimo, że nie jest duże.
Nie mam pretensji do sklepu,nawet jak dojdzie po niedzieli to płakać nie będę(oby doszło bez problemów). Po prostu Lorri napisała,że szybciutko realizują, a widocznie nie zawsze tak jest i lepiej żeby się nastawiać,że wyślą w ciągu dnia czy dwóch od złożenia zamówienia.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 18:02   #1789
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie martw się, pewnie dzisiaj Ci się zmieni status na zrealizowane i zaraz po weekendzie przyjdzie
Szkoda tylko, ze bedzie musialo przelezec na poczcie.

Wpłacanie przez poczte i inne tego typu urzędy nie jest wygodne, ale jesli ktos nie ma konta bankowego to chociaż zawsze ma jakieś wyście.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 19:11   #1790
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nie martw się, pewnie dzisiaj Ci się zmieni status na zrealizowane i zaraz po weekendzie przyjdzie
Szkoda tylko, ze bedzie musialo przelezec na poczcie.

Wpłacanie przez poczte i inne tego typu urzędy nie jest wygodne, ale jesli ktos nie ma konta bankowego to chociaż zawsze ma jakieś wyście.
Oj,wiem że niewygodne.Ja w sumie mam konto internetowe i to tak jak lorri w bzwbk.Tyle,że moje konto jest niestety puste obecnie,więc musiałam płacić na poczcie,choć tego nie cierpię.
Dobra,starczy tego offtopa,bo zaraz bana zarobię.


Z tym leżeniem na poczcie to trochę nie bardzo,ale jak w lato dochodziły paczki i było ok to i w zimę chyba nic nie będzie.No,chyba że coś mi zamarznie: rolleyes:.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:17   #1791
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez jumaatt Pokaż wiadomość
Bardzo prawdopodobne, że to monoi Cię zapchał, bo bazą jest olej kokosowy, który jest zdecydowanie ciężkim kalibrem i raczej do używnia na twarz się nie nadaje. Kwas hialuronowy nie ma właściwości zapychających, raczej odwrotnie, dodany do kremu, zmniejsza prawdopodobieństwo, że owy krem zapcha
Oleje - nie ma reguły, każdemu pasuje co innego. Musisz testować. Truskawka jest bardzo leciutka, nie powinna zapychać, ale i nie da dłużego natłuszczenia. Ja lubię żórawinę, to bardzo wartościowy olej, ale czy Tobie podpasuje?
Podobnie z kremami z zestawów, nikt Ci nie powie, czy Cię zapachają, czy nie, to bardzo indywidualna sprawa. Ale na pewno mają mniej potencjalnych zapychaczy, niż przeciętny krem ze sklepu.
Jeśli chodzi o przesuszenie, może spróbuj nakładać jakieś serum (chociażby najprostsze, typu HA i olej), a po jakimś czasie na to jeszcze krem. Często w zimie samo olejowanie nie wystarcza i dobrze jest się jeszcze wspomóc kremem.



Pod oczy świetne są wszelkie masła i oleje. Możesz sobie zrobić mieszankę z kilku wartościowych maseł i olejów i wzbogacić to np. koenzymem Q10. Super by była do tego frakcja sojowa (dostępna u konkurencji , która też rozpuszcza się w tłuszczach.
Możesz również stosować pod oczy jakiś krem lub serum z gotowych zestawów, np:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?293,lip...ojrzalej-30-ml
Dziękuję bardzo za odpowiedź a powiedzcie mi tylko jak jest jeszcze z bazą kremową? bo wolałabym na niej robić kremy niż kombinować po swojemu, tylko boję się efektu...
Na początek chciałabym na niej zrobić sobie krem na dzień i na noc z przepisów z ZSK z dodatkiem oleju żurawinowego i lnianego lub słonecznikowego? Czy to będzie dobre połączenie?
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 21:21   #1792
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ja pamietam ze wplacalam kase w piatek a zaksiegowane bylo dopiero w wtorek;/ wlasnie wplacalam przez poczte wiec te poczty to sie obijaja innnym razem dostalam o wysylce maila w poniedziek a doszlo w poniedzialek nastepnego tygodnia...;/
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:37   #1793
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Przekaz pocztowy idzie około 2-3 dni. Czasami mogą być opoźnienia, rózne rzeczy już związane z poczta widziałam choć akurat moja jest dość sprawna. Jak się ma konto internetowe, to polecam tak placić. Ja mam konto w innym banku niz ZSK a przelwey okolo pół dnia idą i zazwyczaj na drugi dzień przesyłka jest wysłana. Zobaczę co to jest ten przelew 24, bo tez jestem w WBK (bo jak rozumiem to nie jest normalny przelew internetowy).
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:12   #1794
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

zamówiłam olej konopny organiczny.Dotąd miałam konopny z mazideł i pachniał normalnie zielskiem .Ten z ZSK ohydnie śmierdzi rosołem starym (ale nawet nie jak tamanu bo ten zapach lubię) Skąd taka różnica w zapachu ?.Miałyście porównanie zapachowe oleju z konopii organicznego z ekologicznym?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:47   #1795
capreolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć
Ja miałam konopny, ale z mazideł. Ten zapach był okropny - od początku. Jak dla mnie wcale nie pachniał zielskiem- tylko właśnie podobnie do tego co napisałaś- posutym rosołem. Super określenie, bo ja myślałam bardziej o wymiocinach brrr. Nie mogę go używać, a wcale nie jestem aż tak wrażliwa na zapachy. Np. tamanu lubię, czy hydrolat lawendowy albo z kocanki albo kwas mlekowy.
Więc może to naturalne, że tak śmierdzi- mój z mazideł też śmierdział, może zależy od partii przetwarzanych nasion -jakieś zróżnicowanie zależne od warunków wzrostu, przechowywania nasion itp.
Ad zamówień z ZSK- płaciłam koło południa 12.01 (we wtorek) online -opcją przelewy z platnosci.pl. mieszkam w Wawie- zamówienie przyszło po 8 dnach -priorytetem. Email, że zrealizowane dostałam 18.01. więc mimo, iż ma się konto elektroniczne, to zamówienie trwa. Moje zamówienie nie było duże. To moje kolejne zamówinie - na pierwsze też czekałam koło tygodnia. Pozdrawiam

Edytowane przez capreolus
Czas edycji: 2010-01-22 o 16:51
capreolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:04   #1796
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

dzięki za opinię bo myślałam,że może popsuł sie ten olej .Na szczęście poprosiłam o próbkę żurawinowego ten ma nawet ładny zapach-prawie jak truskawka .Oby tylko był lekki jak konopia.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:13   #1797
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

a truskawka pachnie truskawkowo? pytam, bo to takie oczywiscie nie jest
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:28   #1798
capreolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja mam tylko truskawkowy z mazideł - pachnie OK, tak olejowo, ale truskawki w nim nie wyczuwam .
capreolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 22:13   #1799
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
a truskawka pachnie truskawkowo? pytam, bo to takie oczywiscie nie jest
jasne,że nie jest dla mnie akurat truskawka pachnie truskawką (miałam z naturalisa i z ZSK).Ale czytałam opinie innych,że jest to zgniła truskawka albo kompocik.Dla mnie zapach jest jednym z najładniejszych z olei.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 23:10   #1800
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

no ale to zawsze owocowo, wiec pewnie fajnie lepiej niz maggie albo inne takie wędzonki
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.