Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 20:58   #31
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
aa WY nie wiecie!! Mam nadzieję że ELCIA mi wybaczy

Urodziła w niedzielę
Rodzilam 27h, rozwarcie bardzo wolno postepowalo. W koncu przy pelnym rozwarciu i po 2h boli partych, ktore nie spowodowaly zstapienia glowki zadecydowano o cc. Darek urodzil sie o 19.40 i ma 4300g i 59cm!
Gratulujemy i witamy Darusia na świecie!





Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
1 zdjęcie - duży pokój
2 zdjęcie - duży pokój druga połowa
3 zdjęcie - mały pokój

Dodam, że mały pokój jest wielkości dużego pokoju w starym mieszkaniu.

Mi sie podoba
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:58   #32
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
swietne - nowoczesne i sliczne!!!! a i ciotka sie zachowala odpalajac $. nie ma tego zlego!
ciotka dała jakąś kasę? kurcze chyba ta wiadomość mnie ominęła
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:59   #33
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

A ja nadrabiam stary wątek i odpisuję więc zaraz elaborat będzie.

A tu impreza by mnie ominęła.

Basia pijemy, super zakręcony fotel



Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
aa WY nie wiecie!! Mam nadzieję że ELCIA mi wybaczy

Urodziła w niedzielę
Rodzilam 27h, rozwarcie bardzo wolno postepowalo. W koncu przy pelnym rozwarciu i po 2h boli partych, ktore nie spowodowaly zstapienia glowki zadecydowano o cc. Darek urodzil sie o 19.40 i ma 4300g i 59cm!
no nie wiemy

Witamy Darka, bidula się nieźle namęczyła
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:00   #34
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
aa WY nie wiecie!! Mam nadzieję że ELCIA mi wybaczy

Urodziła w niedzielę
Rodzilam 27h, rozwarcie bardzo wolno postepowalo. W koncu przy pelnym rozwarciu i po 2h boli partych, ktore nie spowodowaly zstapienia glowki zadecydowano o cc. Darek urodzil sie o 19.40 i ma 4300g i 59cm!
raju, więcej waży niż Kasia po 2 miesiącach...
GRATULACJE dla MAMY

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Zeberka - nie strasze, ale dużo jest o tym w necie. To były chyba szczepienia w 2 roku zycia..
dlatego nie szukałam, nie czytałam tylko zasugerowałam się opinia ciotki, która pracuje w punkcie szczepień

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
1 zdjęcie - duży pokój
2 zdjęcie - duży pokój druga połowa
3 zdjęcie - mały pokój

Dodam, że mały pokój jest wielkości dużego pokoju w starym mieszkaniu.
pięknie
ciekawe kiedy ja Was zaproszę na parapetówkę...

pani- a teraz sobie myślę, że może srebrny kupić...
będę miała czas i sposobność to podpatrzę coś u jubilera
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:00   #35
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Basiu, super. bardzo przytulnie i ciepło
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:02   #36
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Basia duże mieszkanie, bardziej przestrzenne, ładne

zeberka pierścionek jeśli się Kasi po latach nie będzie podobał może np. wymienić kryształ, przetopić, sprzedać w czarną godzinę. Złoto jest w cenie.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:05   #37
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

kurcze muszę iść kuchnię ogarnąć, poprasować pranie i jabłka i marchew na sok obrać a poimprezowałabym z Wami
Kasia zasnęła więc pierwsze kuknę jeszcze do Rodziców
Tz-et dzisiaj zostaje u Teściowej bo Teściowa się znowu coś źle czuje...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
zeberka pierścionek jeśli się Kasi po latach nie będzie podobał może np. wymienić kryształ, przetopić, sprzedać w czarną godzinę. Złoto jest w cenie.
prawda, najlepsza byłaby sztabka złota
chyba zostanę przy pierścionku
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:06   #38
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
raju, więcej waży niż Kasia po 2 miesiącach...
GRATULACJE dla MAMY


dlatego nie szukałam, nie czytałam tylko zasugerowałam się opinia ciotki, która pracuje w punkcie szczepień


pięknie
ciekawe kiedy ja Was zaproszę na parapetówkę...

pani- a teraz sobie myślę, że może srebrny kupić...
będę miała czas i sposobność to podpatrzę coś u jubilera


Co takiego Ci Ciocia poradzila?
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:08   #39
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Zeberko, jeszcze jeden pomysł przyszedł mi do głowy. sztućce dziecięce. np. takie, z gerlacha http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html

Moja siostra takie dostała na I Komunię Św. Po 20 latach wciąż z sentymentem lubi po nie sięgać Podarowałam takie mojemu chrześniakowi
http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:08   #40
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
Dodam, że mały pokój jest wielkości dużego pokoju w starym mieszkaniu.
Bardzo ładne mieszkano, takie duże i przestronne wygląda

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Zeberko, ja nie nosze zlota. ale na specjalne okazje wkladam pierscionek. jutro go fotne klasyczny, skromny i tak jak mowisz - nade wszystko sentymentalny!
Ja mam od dziadka pierścionek, nie noszę go, ale mam do niego ogromy sentyment, nawet wczoraj na niego patrzyłam. A mój ukochany dziadek już niestety nie żyje
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:09   #41
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Co takiego Ci Ciocia poradzila?
żebym szczepiła infanrixem 6w1

jutro mamy pierwszą kontrolę bioderek....masakra z terminami - Kasia ma 8 tygodni i gdybym chciała na kase chorych to byłoby jeszcze z miesiąc później a umawiałam ją jak miała 2 tygodnie
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:09   #42
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

prawda, najlepsza byłaby sztabka złota
chyba zostanę przy pierścionku
KUP złoty pierścionek! później nie wiadomo jak będzie....złoto idzie w górę....a tak jak MAXI pisze zawsze coś ze złota się zrobi!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:10   #43
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

ok, nadrobione z poprzedniego wątku

My znowu powsinogi dzisiaj.

My nie zbieramy (ale przymierzam się do tego od jakiegoś czasu). Moi rodzice zbierali do świnek same 5zł przez rok uzbierało się 1,5 tys. na wakacje

Amilcia czyli jednak intuicja. Kurde, Julek też nie siada, ale jak się go posadzi to siedzi (trochę zgięty). Oby te zalecenia pomogły
Pani rzeczywiście świnka brzydula
Zdjęcie chcesz? Toż my przy lumpeksie wpadłyśmy na siebie

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Widzę, że sporo nas jest oszczędzających "inaczej"


Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
witam tż przywiózł mnie od rodziców. cieszę się z jednej strony, że już wyszłam ze szpitala, ale z drugiej ciągle boje się o małego. wczoraj dowiedziałam się po badaniu, że mam skróconą szyjkę i poszłam o to zapytać mojego gina, a ten mi mówi, że mam się nie martwić bo już tak mam jakiś czas, to dlaczego ja o tym się dowiaduję teraz rozważam zmianę gina po porodzie
dobrze, że ze Stasiem wszystko ok. A ta szyjka mocno skrócona?
A może ta skrócona szyjka to normalne jak na 30tz???


Basia
o kurna, Tobiasz wstaje i raczkuje Julek chyba leniwy. Mam nadzieję, że wszystko w porządku, we wrześniu mamy wizytę i rehabilitantki.
Fajnie, że już się przyzwyczaiłaś do mieszkania i szkoda, że tż nie będzie na swoich urodzinach

Maga dzięki za podpowiedź, we wrześniu idziemy na wesele i chyba poszukam fajnej skarbonki i rozmienimy kasiorę

Monika nospę spokojnie możesz brać, mi lekarz przepisywał Forte na receptę bo kłucia miałam mocne
Ja też od razu przeszukałam. Mi się ta podoba http://allegro.pl/cilio-ceramiczna-s...560046868.html

Zebra nie wiem czy chcesz coś 'przydatnego' ale pamiątkowego.. Znajomej córka na chrzest od chrzestnej dostała taki kocyk, przydatny i jednocześnie pamiątkowy. Może tez być srebrna łyżeczka z grawerem, srebrny smoczek... http://allegro.pl/kocyk-z-imieniem-d...538993172.html - gatunkowo bardzo fajny
http://allegro.pl/listing.php/search...ription=1&sg=0

Julek nie dostał żadnego pamiątkowego prezentu. NIC.

agusia ja robię dynię + ziemniak w stosunku 3:2. I tak zamrażam w porcjach po 200g. Potem rozmrożoną mam na dwa dni i do tego dodaję: kabaczek, cukinię, kalafior, brokuł albo szpinak. (wszystko to mam pomrożone w kostki (w foremce na lód). I rano wykładam, to do obiadu mi się kostki ładnie rozmrażają. Dziś był zestaw dynia z ziemniakiem + kalafior + kabaczek + indyk (ze słoiczka). Oliwę dodaję zawsze po rozmrożeniu (można też doprawić natką pietruszki, koperkiem...)
Kupiłam dynię w sklepie ze zdrową żywnością (niby tam drogo, ale i tak opłaca się dużo bardziej niż słoiczki),
Mi niestety włosy cały czas wypadają. witaminy biorę
Kundzia na wynikach się nie znam, ja miałam od razu 75g glukozy ale wyniki w normie.
Ale miałam krew pobieraną i wyniki przed glukozą, po godzinie i po dwóch.
A Joanna ładnie imię Moja mama mi tak dała bo jej się Joasia bardzo podobało - a nikt nigdy na mnie tak nie mówił
Ja mam leżaczek-bujaczek z FP (od znajomej, pożyczony) używany praktycznie tylko do jedzenia na początku, bo Julek nie lubił za bardzo. Ale z reguły chyba dzieci lubią. Przydaje się jak jesteś sama i musisz zabrać dziecko do kuchni/łazienki. Mojej znajomej życie uratował.
Ja miałam śpiworek od początku i spełniał swoje zadanie super. Zresztą ręce i tak nie są nigdy przykryte. Muszę kupić Julkowi teraz na jesień, bo on zawsze budzi się z kocem wszędzie tylko nie na sobie.
Kocoorku a czy spóźnienie @ może coś oznaczać?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:10   #44
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

ładne te sztućce
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:11   #45
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Hej dziewczyny..ja się melduję i wbijam na imprezkę

Basia śliczne mieszkanko

Maga ale śliczna skarbonka i zawartość tez super

Paniczka to Ci się zebrało pieniązków

Koocur moim zdaniem szczepionki nie powodują autyzmu...moga tylko go wyciągną cna wierzch że tak powiem..szczepienie może być punktem zapalnym do ujawnienia się tej choroby ale na pewno nie są przyczyną autyzmu...
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:12   #46
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Ja mam od dziadka pierścionek, nie noszę go, ale mam do niego ogromy sentyment, nawet wczoraj na niego patrzyłam. A mój ukochany dziadek już niestety nie żyje
Ja tez mam...czasem w niedziele do Kościoła go zakładam...a jak na Niego patrzę to płaczę bo mój dziadziuś też nie żyje ale za to opiekują się wzajemnie z Moim Aniołkiem i patrza na Nas z góry

Jutro Wam fotke cyknę....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:12   #47
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

a z tymi szczepieniami to zdaje się problem tkwił z zawartosci związków rtęci jako konserwantów...
to w tej rtęci (thimerosal - dokładnie) upatrywano się przyczyny uszkodzeń neurologicznych, w tym autyzmu. Rtęć jak wiadomo ma zdolności odkładania się w układzie nerwowym człowieka. Aczkolwiek z tego co mi wiadomo związku między szczepieniami a autyzmem oficjalnie naukowo nie udowodniono (choć jak dla mnie te doniesienia i opinie wielu lekarzy były logiczne i dawały do myślenia)

Ale od bodajrze poczatku tego roku związek ten jest oficjalnie zakazany w Pl jak i w całej UE. Szczepionki dostępne obecnie na rynku nie mają tego związku.

Co nie zmienia faktu, że w mojej opinii szczepić powinno się idealnie zdrowe dzieci (nawet lekki katar czy stan podgorączkowy jest dla mnie nie dopuszczalny, a wiem że zdarzają się lekarze którzy to ignorują)
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:13   #48
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

czy mogę wbić się jeszcze na imprezę ???

zeberka najlepiej USG bioderek robić między 6-8 tyg więc jest ok nie martw się

basia
bardzo ładne mieszkanko, super kolorki

elcia gratulacje

W tym wątku może pojawią się nowe maluszki

idę czytać stary wątek ...

amilcia ja to już w ogóle powinnam wylecieć z tego forum.... mało mnie..... za co bardzo przepraszam
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:19   #49
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Zeberka mój miał robione usg bioderek w 9 tygodniu...lekarz nic nie mówił, wszystko jest ok..

A szczepię tymi na NFZ szczepionkami i mam nadzieję że wszystko będzie w porządku...

Edytowane przez Flowerbombka
Czas edycji: 2012-08-23 o 21:20
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:19   #50
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Kończę imprezę, żegnam się z Wami Zaraz mąż wróci z pracy, wypadałoby się ogarnąć z leksza
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:19   #51
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
bo mój dziadziuś też nie żyje ale za to opiekują się wzajemnie z Moim Aniołkiem i patrza na Nas z góry
Ja właśnie zawsze jak idę na cmentarz i się modlę, to często z TŻ mówimy, że dziadkowie z Hanusią razem są w niebie i się nią opiekują. Tak mi lepiej, że ona jest z dziadkiem
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:20   #52
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
żebym szczepiła infanrixem 6w1

jutro mamy pierwszą kontrolę bioderek....masakra z terminami - Kasia ma 8 tygodni i gdybym chciała na kase chorych to byłoby jeszcze z miesiąc później a umawiałam ją jak miała 2 tygodnie
hmm a ja jeszcze nie umawiałam wypadło mi to z głowy muszę zadzwonić, kurde mam nadzieję że u nas terminy są lepsze w sumie poradni z wizytami prywatnymi mamy coś 4 na pewno

my bedziemy szczepić 5w1 chcę uniknąć szczepienia na krztusiec szczepionką pełnokomórkową, w tej 5w1 i 6w1 sa bezkomórkowe - bezpieczniejsze
__________________
"Tego dnia
Upadł duch
Wygięła się do wewnątrz
Bezpowrotnie elipsa ma"
Aniołek 7t4d [*] 25.05.2011 i nic już nie będzie takie samo
Wiktor 13.07.2012 kochany szczęściarz urodzony 13ego w piątek
Gloria- 07.06.2015 - nasza księżniczka

Edytowane przez Alfahelisa
Czas edycji: 2012-08-23 o 21:22
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:20   #53
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
aa WY nie wiecie!! Mam nadzieję że ELCIA mi wybaczy

Urodziła w niedzielę
Rodzilam 27h, rozwarcie bardzo wolno postepowalo. W koncu przy pelnym rozwarciu i po 2h boli partych, ktore nie spowodowaly zstapienia glowki zadecydowano o cc. Darek urodzil sie o 19.40 i ma 4300g i 59cm!
GRATULACJE!!! Witam Darka na świecie Duży chłopczyk


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
Basia ślicznie a jak kuchnia i łazienka? a co tu niby jest niedokończone?
W małym pokoju nie ma jeszcze karnisza, w dużym też ale wczoraj zdecydowałam, że duży pokój będzie bez firanek bo nie ma takiego karnisza co mi się podoba.
łazienka jest do remontu więc nie pokażę Wan jej teraz a kuchnia, jutro jadę kupić resztę rzeczy potrzebnych do wykończenia kuchni. Jak ją skończę to będzie zdjęcie kuchni.


Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
swietne - nowoczesne i sliczne!!!! a i ciotka sie zachowala odpalajac $. nie ma tego zlego!

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
ciotka dała jakąś kasę? kurcze chyba ta wiadomość mnie ominęła
Tak, ciotka dała nam 1/4 tego co chcieliśmy ale zawsze te trochę lepsze jest niż nic.


A, zapomniałam Wam napisać - jak ciotka przyjechała to widziała Kamila na placu zabaw przed naszym blokiem, zawołała go i powiedziała mu cześć, Kamil jej odpowiedział ale ona tego nie słyszała i woła go znowu parę razy po imieniu, a Kamil się już nie odzywał bo przecież powiedział jej cześć. Więc zaczęła wołać "chłopczyku ty jesteś Kamil?" a Kamil nic. Przez olewkę ze strony Kamila ta się poryczała, wtedy zrobiło mi się jej żal.
Później w domu mówię Kamilowi czemu nie podszedł do cioci a on mi odpowiedział "No bo ciocia sprzedała nasze mieszkanie i nie mamy już tej cioci" ja zostałam w szoku.
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:21   #54
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Ale pędzicie! Ja na tel więc jutro nadrobię. Dobrej nocki!
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:24   #55
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Aaa, Amilcia, Lucy miałam takie same myśli więc rozumiem i nie biję

Pasiasta myślę, że jak pierścionek to bardziej złoto niż srebro

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Zeberko, jeszcze jeden pomysł przyszedł mi do głowy. sztućce dziecięce. np. takie, z gerlacha http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html

Moja siostra takie dostała na I Komunię Św. Po 20 latach wciąż z sentymentem lubi po nie sięgać Podarowałam takie mojemu chrześniakowi
http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html
bardzo ładne te sztućce

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny..ja się melduję i wbijam na imprezkę
heloł

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
czy mogę wbić się jeszcze na imprezę ???
nikt nie wylatuje
wpadaj, ale wpisowe to najnowsze zdjęcie Mikołaja

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez bacharybnik Pokaż wiadomość
A, zapomniałam Wam napisać - jak ciotka przyjechała to widziała Kamila na placu zabaw przed naszym blokiem, zawołała go i powiedziała mu cześć, Kamil jej odpowiedział ale ona tego nie słyszała i woła go znowu parę razy po imieniu, a Kamil się już nie odzywał bo przecież powiedział jej cześć. Więc zaczęła wołać "chłopczyku ty jesteś Kamil?" a Kamil nic. Przez olewkę ze strony Kamila ta się poryczała, wtedy zrobiło mi się jej żal.
Później w domu mówię Kamilowi czemu nie podszedł do cioci a on mi odpowiedział "No bo ciocia sprzedała nasze mieszkanie i nie mamy już tej cioci" ja zostałam w szoku.
dzieci są nieprzewidywalne
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:25   #56
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Zeberko, jeszcze jeden pomysł przyszedł mi do głowy. sztućce dziecięce. np. takie, z gerlacha http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html

Moja siostra takie dostała na I Komunię Św. Po 20 latach wciąż z sentymentem lubi po nie sięgać Podarowałam takie mojemu chrześniakowi
http://allegro.pl/gerlach-pychotki-s...559975422.html
Tobiasz dostał od chrzestnego na chrzest takie sztućce, polecam są cuuudowne
__________________
17.09.2006 KAMIL
14.01.2012 TOBIASZ



07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
10.10.2016[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:28   #57
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Natalia kiedyś pisałyście o aptekach czeskich, że są jakieś internetowe. Masz jakiś namiar? Bo poszukuję w jak najlepszej cenie kaszek czeskich dla Julka i pomyślałam, że w takim miejscu mogą być tańsze niż u nas...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:29   #58
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

tez sie zmywam. konkubent sie zorientowal, ze kompa za duzo :brzyda l:
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:33   #59
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

bacha- dzieci wszystko wiedzą, są mądrzejsze niż my wszyscy razem wzięci

inutil- pokłony za Twoje kulinarne poczynania
A jak tam z uczuleniami- opanowane?

muszę zakodować te pomysły prezentów na chrzest- jakbym kiedyś chrzestną została...

pogadam z Tz-etem i zdecydujemy czy sztućce czy pierścionek- jak znam życie powie "Kochanie, masz dobry gust- co kupisz to będzie piękne"
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:38   #60
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
tez sie zmywam. konkubent sie zorientowal, ze kompa za duzo :brzyda l:
cwaniak

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
inutil- pokłony za Twoje kulinarne poczynania
A jak tam z uczuleniami- opanowane?

muszę zakodować te pomysły prezentów na chrzest- jakbym kiedyś chrzestną została...

pogadam z Tz-etem i zdecydujemy czy sztućce czy pierścionek- jak znam życie powie "Kochanie, masz dobry gust- co kupisz to będzie piękne"
oj tam, daję radę i nawet to lubię. Dzisiaj Julek wcinał mój obiadek aż mu się uszy trzęsły (on się trzęsie na każde jedzenie).
Uczulenie... mam nadzieję, że po prostu powoli przechodzi ale ciiii, bo się boję. Chociaż Julek cały czas się drapie, ma sporo suchych placków na ciele i nie możemy dojść do ładu z poranionymi kostkami. Ale i tak jest o niebo lepiej niż było. Na buzi czasem mu coś wyskakuje i mimo prowadzenia zeszytu i skrupulatnego zapisywania wszystkiego nie jestem w stanie powiedzieć od czego to

skądś znam takie gadanie tż
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.