Studia w Warszawie, UW i PW - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 14:13   #1
nugatowa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6

Studia w Warszawie, UW i PW


Witam od września zaczynam klase maturalną i cały czas zastanawiam się jaką uczelnie ( państwową ) wybrać. Chciałabym dowiedzieć sie czegoś od studentów bądź absolwentów szkół do których mam zamiar składać wpisy. Otóż zastanawiam sie nad Uniwerkiem i Polibudą w Warszawie. Ciągle zastanawiam się czy się dostane i czy dam radę utrzymać sie na któryś z tych uczelni. Interesują mnie takie kierunki jak ZARZĄDZANIE, MIĘDZYNARODOWE STUDIA EKONOMICZNO-MENADŻERSKIE, FINANSE INWESTYCJE RACHUNKOWOŚĆ ( to jeśli chodzi o uniwerek) oraz BUDOWNICTWO, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI ( polibuda). Czy mieliście problemy z dostaniem się i utrzymaniem. Chciałam porównać swoje możliwości z waszymi dlatego prosiłabym o wyniki matur osób które się dostały i nie dostały.

Z góry BARDZO wam dziękuje!
nugatowa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:34   #2
jotzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 25
Dot.: Studia w Warszawie, UW i PW

Na zarządzanie na UW nie jest trudno się dostać, jeszcze łatwiej się utrzymać. Kierunek nie warty uwagi.
Jeśli chodzi o finanse, inwestycje i rachunkowość to żeby się dostać trzeba mieć ok. 100% z podst. angola, ok. 80% z podst. polskiego i >90% z rozszerzonej matmy. Kierunek jest podobno dość wymagający, nastawiony na matmę. I moim zdaniem najciekawszy z tych, które wypisałaś. Choć o pozostałych nie wiem zbyt wiele.
jotzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:46   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Studia w Warszawie, UW i PW

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 16:53   #4
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Studia w Warszawie, UW i PW

w tym roku progi na PW byly o 5-10 pkt wyższe niż w roku ubiegłym.
a co zdajesz na maturze? fizykę też?
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 18:52   #5
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Studia w Warszawie, UW i PW

Cytat:
Napisane przez nugatowa18 Pokaż wiadomość
Witam od września zaczynam klase maturalną i cały czas zastanawiam się jaką uczelnie ( państwową ) wybrać. Chciałabym dowiedzieć sie czegoś od studentów bądź absolwentów szkół do których mam zamiar składać wpisy. Otóż zastanawiam sie nad Uniwerkiem i Polibudą w Warszawie. Ciągle zastanawiam się czy się dostane i czy dam radę utrzymać sie na któryś z tych uczelni. Interesują mnie takie kierunki jak ZARZĄDZANIE, MIĘDZYNARODOWE STUDIA EKONOMICZNO-MENADŻERSKIE, FINANSE INWESTYCJE RACHUNKOWOŚĆ ( to jeśli chodzi o uniwerek) oraz BUDOWNICTWO, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI ( polibuda). Czy mieliście problemy z dostaniem się i utrzymaniem. Chciałam porównać swoje możliwości z waszymi dlatego prosiłabym o wyniki matur osób które się dostały i nie dostały.

Z góry BARDZO wam dziękuje!
Z tego wszystkiego sensowny jest tylko FiR.
Kiedyś powiedziałbym, że Budownictwo też, ale straszna posucha w branży teraz i hordy studentów, które rzuciły się na ten kierunek.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:39   #6
Karasu7
Raczkowanie
 
Avatar Karasu7
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 127
Send a message via Skype™ to Karasu7
Dot.: Studia w Warszawie, UW i PW

U nas zarządzanie i inżynieria produkcji słyneło jako 'zabawy i przyjemności'. Mam paru znajomych z mgr z ZiPu jeden jest kierowcą, drugi pracuje na warzywniaku w Auchanie a trzeci szuka pracy (od roku), tylko jeden pracuje w zawodzie.
Karasu7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.