Trądzik - cz. 2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-08, 12:23   #3691
madziol
Zadomowienie
 
Avatar madziol
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 172
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Madziol tez niestety nie zapamietalam tej nazwy, a ciekawa jestem co to bo slyszalam w radio ;P ja biorę Face Okey, ma najprostszy skład i dlatego się na nie zdecydowałam. Czy działa, cieżko powiedzieć bo dopiero co skończyłam brać izotek

To chyba zbyt niewyraźnie wymawiają tę nazwę w reklamie haha teraz będę czatować z długopisem i kartką słuchając radia
i liczę na późniejsze relacje z poprawy stanu skóry po Face Okay zaraz poczytam sobie o tym, dzięki
madziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 12:46   #3692
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

no ja słucham radia jak jeżdżę samochodem więc zapisywania nie brałam pod uwagę, a jak widać nazwa nie zapada w pamięć za bardzo skoro tak szybko zapominam :P
a o face okey opinie są niezłe, czytałam także na zagranicznych forach (np w usa bodajże Lactoferrin to także kompleks białek serwatkowych )
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:22   #3693
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja kiedyś brałam Face Okey ale efekty mnie nie zadowalały. nie brałam go idealnie regularnie i może dlatego

a jaki puder matujący polecacie? macie doświadczenia z Manhattan Clearface bo czytam o nim bardzo dobre opinie ?
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:31   #3694
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Wysyp wciąż trwa:/ Ale za to przyszły minerałki To śmieszne, zawsze przychodzą do mnie minerałki kiedy mam megawysyp Tak jakby na pocieszenie udręczonej duszy Są piękne Pędzle mnie zachwycają, nie spodziewałam się aż takiej miękkości! Fajnie, że przyszły, teraz będę mogła jako tako ukryć wysyp. Jak znam życie to za 4 dni będę mieć supergładką buźkę. Zawsze tak jest. Więc to dla mnie takie pocieszenie. Na razie straszę wielkimi gulami, ech:/ Życie jest piękne.
Jutro przetestuję kaolinowy czy faktycznie tak matuje.
A ten Atrederm muszę koniecznie kupić, tylko najpierw receptę u pediatry załatwić
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 16:59   #3695
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Bardzo się cieszę, ze twoje minerałki przyszły. Nastraja mnie to optymistycznie - może z moimi też nie będzie problemu. Nie wspominałam chyba, ale w piątek złożyłam zamówienie. Ale fajnie!!! Teraz tylko 2 tygodnie muszę wytrwać.
Napisz jak tam puder kaolinowy, bo też zamówiłam. Chociaż mi nie zależy baaardzo na matowieniu. Mam dry-flo. Tak zamówiłam, żeby sprawdzić.
A mama zadowolona?

O. Kojarzę tę reklamę tabletek (wkurza mnie), ale niestety nie pamiętam nazwy. Natomiast Face Okay zjadłam 3 opakowania, ale nie zauważyłam żadnej różnicy. Nic dziwnego. W końcu się doczytałam (było napisane wprost na ulotce), że na trądzik hormonalny nie działa.

Mam nadzieję kasiam, że nowy dermatolog ci pomoże. A ginekolog nie gryzie.

Takie pytanko na marginesie - nie wydaje się wam, ze lepiej chodzić do ginekologa-faceta? Ja miałam/mam do czynienia z dwoma facetami i jedną babką, i ta babka była beznadziejna.

Heh. Już bym zapomniała! Gratuluję ci Magdo .
Wierzę, że ci się udało. I mnie też musi się udać.
Ja jestem na etapie kuracji hormonalnej. Może i sięgnęłabym po izotek, ale (jak powtarzam pewnie setny raz) przy pco podobno rzadko zapewnia wyleczenie trądziku. Spróbuję w ostateczności. Ale mam nadzieję, że do niej nie dojdzie.
Wpadaj i chwal się. I podnoś mnie na duchu.

Tak myślałam czy się pochwalić czy nie, ale co się będę krygować.
Zaliczyłam prawo karne na 5! Ha! Teraz za tydzień następny egzamin. Głupi. Nudny. Muszę zacząć ostro kuć... Trzymajcie kciuki.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2009-06-08 o 17:01
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:41   #3696
gabri92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Talking Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Dzięki za radę faktycznie kosmetyki z firmy Vichy Normateint są naprawde dobre, no i droge...też zastanawiam się nad kremem. Spróbuje skorzystać z twoich porad, choć czuje ze drogo bedzie mnie to kosztować ale skoro warto

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------



mogłabyś dokładnie opisać jak zrobić te okłady itd? a ta mseczke to gdzie dostane? w aptece?

Jeśli chodzi o kosmetyki firmy z Vichy to przyznam są drogie :\ Ale moim zdaniem skuteczne.

A jeśli chodzi o te okłady to tak: sok z aloesu kupujesz w aptece nasączasz nim wacik i przecierasz twarz. Oczywiście nie zmywasz tego "toniku" z twarzy. Możesz nim przecierać się z około 2 razy dziennie, ale UWAGA na początku może lekko piec. Proszęsię nie obawiać tak jest zawsze na początku.

Okłady z cebuli : to kroisz ją na plasterki i widelcem ją nieco rozmiażdż aby wydzieliły się z niej soki. Nałóż na twarz na około 15 minut. Możesz nieco plasterki wmasowywać w skórę. ^^

Natomiast nawiązując do maseczki z herbaty to potrzebne bedzie Ci z około 5 łyżek wrzącej wody,herbata granulowana i z około pół łyżeczki mąki ziemniaczanej. Musi powstać taka ciapka, przypominająca kupę ;D ale musi mieć taką konbsystencję by jak najlepeij trzymała się na twarzy. Nakładasz ją na około 15 minut. Możesz taką mseczkę cały czas wmasowywać w skórę, jakby Ci się nie trzymała.

Parówka z tymianku: gotujesz w średnim garnku 3/4 wody wsypujesz całe opakowanie tymianku. Mieszasz. Potem nachylasz się z ręczikiem ku naczyniu. No a dalej robisz tak jak należy robić z każdymi parówkami.
gabri92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 10:59   #3697
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Trądzik - cz. 2

dzieki \Olka

co do ginekologa too ja nie wiem, bo jeszcze nie byłam i sie zastanawiam kogo wybrac;p a w sumie w najbliższej okolicy i osrodku sami faceci naraze mnie to troche przeraza, wiec odciagam;p
kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 13:40   #3698
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Bardzo się cieszę, ze twoje minerałki przyszły. Nastraja mnie to optymistycznie - może z moimi też nie będzie problemu. Nie wspominałam chyba, ale w piątek złożyłam zamówienie. Ale fajnie!!! Teraz tylko 2 tygodnie muszę wytrwać.
Napisz jak tam puder kaolinowy, bo też zamówiłam. Chociaż mi nie zależy baaardzo na matowieniu. Mam dry-flo. Tak zamówiłam, żeby sprawdzić.
A mama zadowolona?

O. Kojarzę tę reklamę tabletek (wkurza mnie), ale niestety nie pamiętam nazwy. Natomiast Face Okay zjadłam 3 opakowania, ale nie zauważyłam żadnej różnicy. Nic dziwnego. W końcu się doczytałam (było napisane wprost na ulotce), że na trądzik hormonalny nie działa.

Mam nadzieję kasiam, że nowy dermatolog ci pomoże. A ginekolog nie gryzie.

Takie pytanko na marginesie - nie wydaje się wam, ze lepiej chodzić do ginekologa-faceta? Ja miałam/mam do czynienia z dwoma facetami i jedną babką, i ta babka była beznadziejna.

Heh. Już bym zapomniała! Gratuluję ci Magdo .
Wierzę, że ci się udało. I mnie też musi się udać.
Ja jestem na etapie kuracji hormonalnej. Może i sięgnęłabym po izotek, ale (jak powtarzam pewnie setny raz) przy pco podobno rzadko zapewnia wyleczenie trądziku. Spróbuję w ostateczności. Ale mam nadzieję, że do niej nie dojdzie.
Wpadaj i chwal się. I podnoś mnie na duchu.

Tak myślałam czy się pochwalić czy nie, ale co się będę krygować.
Zaliczyłam prawo karne na 5! Ha! Teraz za tydzień następny egzamin. Głupi. Nudny. Muszę zacząć ostro kuć... Trzymajcie kciuki.
Gratulacje

Co do minerałków... Dziś je nałożyłam. No i oczywiście z moim wysypem nie prezentowałam się jakoś specjalnie, ale nie było najgorzej. Puder kaolinowy... Wypróbowałam go i oto co zauważyłam:
-po paru godzinach mniej niż zwykle się świeciłam, nie był to taki wkurzający błysk latarni, tylko taki dyskretny
--makijaż wygląda na trwalszy
-zaraz po nałożeniu twarz była taka.. rozświetlona, taka promienna

Ogólnie to taka wstępna ocena. Na razie czekam aż wysyp ustanie i wtedy dostrzegę cały urok minerałów
Co do pędzla... Może to śmieszne, ale dla mnie to on jest za milusi Przyzwyczajona do szorstkiej szczeciny wcześniejszego , nie mogę się do niego przekonać To taki absurd, ale naprawdę tak mam Poza tym że jest za milusi- to dał mi piękne równomierne krycie i dzięki niemu zużyłam naprawdę malutko minerałów. Jutro spróbuję na mokro nakładać.
Mama zadowolona, zwłaszcza z pędzelka
A tak poza tym to wzięłam 1 kolor podkładu w ciemno i okazał się strzałem w 10, z czego się cieszę. Multi tasking też świetny I ogólnie to gitarra

No a mój wysyp-jest jakby ciut mniejszy, ograniczyłam kosmetyki do minimum, cały czas nawilżam. Czoło jest ładne, tylko te zagulone policzki Dobrze że zaraz wolne to nie muszę się nikomu pokazywać
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:27   #3699
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Fajnie jak fajnie.
Już nie mogę doczekać się moich minerałków!!!
Ucieszyłaś mnie niezwykle opinią o pudrze kaolinowym.

Aha. Przed chwilą słyszałam tę reklamę tabletek antytrądzikowych. Chyba chodzi o Visaxinum.
Skład: wyciąg z fiołka trójbarwnego, laktoferyna, wyciąg z korzenia mniszka trójbarwnego, witamina PP, cynk, wyciąg z zielonej herbaty, witamina B6.
Nie widzę tutaj nic odkrywczego. Jak ktoś nie łyka witamin, to może połykać, ale reklamować to jako sposób na trądzik?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A... zapomniałam dodać. Dzisiaj złupili mnie w rossmannie. Nie wiem jak mogłam tyle kasy wydać. Ale zakupiłam parę kosmetyków, o których słyszałam wiele pozytywnych opinii. Dam znać, jeśli coś okaże się naprawdę godne uwagi.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:57   #3700
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

O, to mi się coś przypomniało. Jak miałam okres ślicznej cery, to pamiętam, że używałam wtedy kapsułek dermogal a+e. Jakoś jak skończyło mi się opakowanie to przestałam ich używać i wtedy nadeszła era wahań-czyli 1 dzień-supercera, 2 dzień-masakra. Muszę je znowu kupić bo fajnie nawilżały i na pewno redukowały niemiłe niespodzianki. A w co się zaopatrzyłaś, Olu? Bo ja też planuję coś kupić, ale to jak mi minie to pogorszenie- o ile minie. To mi wygląda na jakieś uczulenie- jak tak popatrzę wstecz to chyba ten wysyp jest wynikiem:
-opalania(tak, tak, trochę słonka łyknęłam ostatnio)
-oczyszczania się skóry po kwasie migdałowym(stosowalam punktowo, no ale stosowałam)
-zapchania przez puder(oczywiście nie EDM )
-zjedzenia tony czekolady
-braku nawilżenia
-brudnego pędzla(?)

Zsumować to wszystko i wysyp jak się patrzy Dlatego teraz postanawiam:
-ograniczyć do minimum kosmetyki
-KUPIĆ FILTR!
-używać tylko minerałków
-nie jeść słodyczy
-nawilżać

Tylko jaki ten filtr, jestem zielona w tych sprawach. Nie chcę, żeby mnie zapchał ani żeby był jakiś mega świecący. Muszę poczytać KWC
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 22:49   #3701
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja planuję kupić filtr Biodermy AKN spf 40 bodajże .. z serii do cery trądzikowej, opinie ma super i cena nie aż tak wielka jak np avenki. ale to dopiero za 2-3 tygodnie
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 00:23   #3702
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

MAGICA! Nie wchodź na wątek edm, bo dostaniesz zawału.... Mój zestawik...

Co do filtrów - mam emulsję avenki. Jest w porządku.

Jeśli chodzi o ten filtr biodermy, to miałam kiedyś próbki. Jakiś wydawał mi się straaasznie tłusty i bielił. Pochodź za próbkami.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 08:33   #3703
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
MAGICA! Nie wchodź na wątek edm, bo dostaniesz zawału.... Mój zestawik...

Co do filtrów - mam emulsję avenki. Jest w porządku.

Jeśli chodzi o ten filtr biodermy, to miałam kiedyś próbki. Jakiś wydawał mi się straaasznie tłusty i bielił. Pochodź za próbkami.
Nie mogę w to uwierzyć... Ale miałam szczęście.Tylko żeby Twoja paczka doszła!!!!!
Mam nadzieję, że może to się wyjaśni... Boże, jestem w szoku! A coś czułam, że to zbyt piękne by było prawdziwe... Tanie , świetne kosmetyki... Ech, ale nie spodziewałam się czegoś takiego!!!!!!!!!!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2009-06-10 o 08:35
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:07   #3704
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

ktoś tu wspominał o serii rossman BabyDream. czy chodziło o ten żel uniwersalny do mycia ciała i włosów?
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.







tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:43   #3705
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Tak. O taki z żółtym dozownikiem. Do mycia ciała i włosów niemowlęcia.
Jest baaardzo fajny. Ma dobry skład. Taniutki jak barszcz. Ogólnie rzecz biorąc kwc, chyba że ktoś nie lubi zapachu rumianku.

Moja paczka musi dojść... Jak zaginie czy coś, to nie będę miała możliwości powtórnego zamówienia. Chociaż mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i za parę dni normalnie będzie można zamawiać.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 17:50   #3706
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

pokażę moją buźkę poizotekową Wam. Żałuję że nie mam fotek z tego co było kiedyś, przez izo i (o zgrozo) przed hormonami - wtedy to dopiero się działo. Mam nadzieję, że nikogo tymi fotkami nie wkurzę a wręcz przeciwnie -chcę pokazać że tę walkę da się wygrać
Taka skóra jak obecnie była dawniej szczytem moich marzeń, teraz chcę się pozbyć blizn (które na zdjęciach wyglądają niestety na płytsze niż w rzeczywistości), przebarwień i dużych porów, bo wiem że się da - nie mam po kim takich mieć, wszyscy mają maciupeńkie chociaż, kto wie, trądziku też rodzice nie mieli :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg japa.jpg (28,4 KB, 132 załadowań)
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:34   #3707
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
pokażę moją buźkę poizotekową Wam. Żałuję że nie mam fotek z tego co było kiedyś, przez izo i (o zgrozo) przed hormonami - wtedy to dopiero się działo. Mam nadzieję, że nikogo tymi fotkami nie wkurzę a wręcz przeciwnie -chcę pokazać że tę walkę da się wygrać
Taka skóra jak obecnie była dawniej szczytem moich marzeń, teraz chcę się pozbyć blizn (które na zdjęciach wyglądają niestety na płytsze niż w rzeczywistości), przebarwień i dużych porów, bo wiem że się da - nie mam po kim takich mieć, wszyscy mają maciupeńkie chociaż, kto wie, trądziku też rodzice nie mieli :P
Dżiz ys Krajst!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Piękna cera! ZazdroszczęI życzę powodzenia

Everyday minerals podobno wyjaśniło już sprawę, kamień spadł mi z serca! Olu, Twoja paczka na pewno dojdzie A ja zaraz robię zamówienia na próbki bo a nuż znów jakaś akcja

Co do filtra-też się czaję na ten AKN. Zdaje się że kiedyś go miałam, już nie pamiętam. Ważne , że nie zapycha(wg opini innych), a to że bieli- jakoś przetrwam
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:03   #3708
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mdz śliczną buzię masz!! (puk, puk odpukać w niemalowane!).
Trzymam kciuki
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:30   #3709
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Everyday minerals podobno wyjaśniło już sprawę, kamień spadł mi z serca! Olu, Twoja paczka na pewno dojdzie A ja zaraz robię zamówienia na próbki bo a nuż znów jakaś akcja
Trochę mi ulżyło. Mam nadzieję, że paczka nie zginie ani UC się do niej nie dobierze.

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
pokażę moją buźkę poizotekową Wam. Żałuję że nie mam fotek z tego co było kiedyś, przez izo i (o zgrozo) przed hormonami - wtedy to dopiero się działo. Mam nadzieję, że nikogo tymi fotkami nie wkurzę a wręcz przeciwnie -chcę pokazać że tę walkę da się wygrać
Taka skóra jak obecnie była dawniej szczytem moich marzeń, teraz chcę się pozbyć blizn (które na zdjęciach wyglądają niestety na płytsze niż w rzeczywistości), przebarwień i dużych porów, bo wiem że się da - nie mam po kim takich mieć, wszyscy mają maciupeńkie chociaż, kto wie, trądziku też rodzice nie mieli :P
Łał.
Szkoda, że nie masz fotek przed. Ale się nie dziwię. Ja też nie mam... Jedyne jakie zostały zrobione są skasowane lub wyretuszowane.
Masz ładną cerę. Jak się umalujesz to w ogóle na pewno idealną.
Eh. Mnie nawet jakby się udało zlikwidowac trądzik, to i tak mam okropne blizny. Wręcz powyrywane kawałki skóry. Dziury i czerwone place.
Ale modlę się o taki stan. Zniosę blizny, tylko niech trądzik mnie opuści.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 20:32   #3710
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

Tylko dziewczyny nie przestraszcie się tych minerałów bo widzę, że zaczynacie z nimi

Ja miałam przez pierwsze dwa tygonie prawdziwy hard core! Tradziku nie mam dzięki Bogu juz 8 miesiecy, ale po minerałach tak mnie wysypało, że wolnego miejsca na twarzy nie mialam, znow się świecilam jak latarnia, ogolnie załamka, myślałam, że trądzik wrocił

ale to mineło i jest bardz dobrze ! Cera sucha cały dzien, pryszczy juz nie ma, te podskorne grodki zostały po tym wysypie od minerałów, wiadomo, że tak łatwo nie schodza, ale mam maseczke na nie wiec mysle ze zwalcze

nie mowie, że Was tez spotka taki wysyp, moze bedziecie mialy wiecej szczescia ode mnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:40   #3711
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dzieki dziewczyny kciuki sie przydadza, bo cholerstwo nawet po izo lubi wracac ale jak na razie mam dobre przeczucia

Olu, ja ponad rok temu miałam tak pooraną twarz że nie wierzyłam że to poschodzi. Ubytki w skórze zostaną, co prawda nie są wielkie bo ogólnie nie mam tendencji do powstawania blizn (tj. po ogromnych prycholcach powstają stosunkowo niewielkie ślady). Ale byłam cała w takich jakby bąblach, czerwonych wypukłościach, które byłam pewna że nie zejdą (takie wypukłe blizny zostaną). Potrzeba czasu, powoli jest lepiej, te czerwone małe plamki które mam widoczne na zdjęciu na całym poliku właściwie, dawniej były 10 razy (ba, albo gorzej) większe i bardziej widoczne a w dodatku wypukłe. Ale ja zawsze miałam skórę która szybko się regeneruje. Nie wiem, może pójdę na jakieś kwasy jesienią, chociaż trochę mi kasy szkoda mimo wszystko. Rodziców już nie chcę w to angażować, i tak na IZO wydali kupę kasy (nie mówiąc o poprzednich latach, wizytach u dermatologów, mazidłach, smarowidłach, proszkach etc...). A sama to jeszcze na aparat (nazębny) odłożyć muszę zebrało mi się po 20stce hehe.

Już za 3 tygodnie Egipt mam nadzieję że moja buzia się nie zbuntuje i grzecznie ubrana w kremy z filtrem opali się trochę a nie spali, i nie odpłaci się pogorszeniem stanu
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:12   #3712
nancy92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 153
Dot.: Trądzik - cz. 2

mdz strasznie Ci zazdroszcze, ale gratuluje!
Oby to juz nigdy nie wrocilo, bo chyba najwiekszy szok, jest wtedy, kiedy wszystko w porządku a nagle zaczyna się od nowa...
nancy92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:41   #3713
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Tylko dziewczyny nie przestraszcie się tych minerałów bo widzę, że zaczynacie z nimi

Ja miałam przez pierwsze dwa tygonie prawdziwy hard core! Tradziku nie mam dzięki Bogu juz 8 miesiecy, ale po minerałach tak mnie wysypało, że wolnego miejsca na twarzy nie mialam, znow się świecilam jak latarnia, ogolnie załamka, myślałam, że trądzik wrocił

ale to mineło i jest bardz dobrze ! Cera sucha cały dzien, pryszczy juz nie ma, te podskorne grodki zostały po tym wysypie od minerałów, wiadomo, że tak łatwo nie schodza, ale mam maseczke na nie wiec mysle ze zwalcze

nie mowie, że Was tez spotka taki wysyp, moze bedziecie mialy wiecej szczescia ode mnie
Wiem, też tak miałam Może nie w takim stopniu, ale bylo pogorszenie Ale potem też się poprawiło, a efekt wart jest poświęcenia Widziałam Twoje fotki na wątku o EDM- mimo "wysypu" i tak śliczna cera

Mam pytanie:co teraz stosujesz żeby trądzik nie wrócił? Bo wyleczyć go to połowa sukcesu, ale żeby nawrotu nie było? Ja tak ostatnio miałam:ładna cera przez miesiąc, potem -nawrót I zastanawia mnie jaką stosujesz pielęgnację/leki? Z góry dzięki za odpowiedz
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle

Edytowane przez magica
Czas edycji: 2009-06-11 o 07:52 Powód: dopisek
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:11   #3714
tagogirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 298
Dot.: Trądzik - cz. 2

[QUOTE=--Olka--;12700424]Tak. O taki z żółtym dozownikiem. Do mycia ciała i włosów niemowlęcia.
Jest baaardzo fajny. Ma dobry skład. Taniutki jak barszcz. Ogólnie rzecz biorąc kwc, chyba że ktoś nie lubi zapachu rumianku.

takie cudo mówisz? nie ma możliwości żeby mi zaszkodził?

a mogłabyś mi podać link ze zdjęciem tego żelu bo nie mogę znaleźć takiego z żółtym dozownikiem
__________________
narysujesz mi coś?

Bogu serce, ludziom uśmiech, sobie Krzyż.

Coraz bliżej Ciebie być, tego pragnę. Chociaż czasem trzeba iść, pod prąd.








Edytowane przez tagogirl
Czas edycji: 2009-06-11 o 15:48
tagogirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:36   #3715
peee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 55
Dot.: Trądzik - cz. 2

Też mam problemy z trądzikiem. Niedługo skończę 16lat, a już się katuję fluidami itp. Najgorsze jest to, że nic nie pomaga. no dobra może przez jakiś miesiąc mam mniej trądziku niż zwykle ale później wyglądam tak samo okropnie jak przed stosowaniem maści itd. Wiele z nas miało problemy z tym świństwem i wie, że jak się ma pryszcz na pryszczu to nawet nie chce się wyjść z domu i ze znajomymi pogadać bo się wstydzimy samej siebie.

Mój pierwszy post. Zaczynając czytać ten wątek myślałam "Może znajdę coś nowego, co mi pomoże" ale teraz wiem, że to musi przejść z wiekiem.
A może "kuracja hormonami"? Co wy na to?


Pozdrawiam
peee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:49   #3716
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Wiem, też tak miałam Może nie w takim stopniu, ale bylo pogorszenie Ale potem też się poprawiło, a efekt wart jest poświęcenia Widziałam Twoje fotki na wątku o EDM- mimo "wysypu" i tak śliczna cera

Mam pytanie:co teraz stosujesz żeby trądzik nie wrócił? Bo wyleczyć go to połowa sukcesu, ale żeby nawrotu nie było? Ja tak ostatnio miałam:ładna cera przez miesiąc, potem -nawrót I zastanawia mnie jaką stosujesz pielęgnację/leki? Z góry dzięki za odpowiedz
Ja też widziałam! Śliczna jesteś! Chciałam cię "obkomplementować" jak tylko tu napiszesz, a tu ktoś mnie wyprzedził.
I dołączam się do pytania.

Cytat:
Napisane przez tagogirl Pokaż wiadomość
takie cudo mówisz? nie ma możliwości żeby mi zaszkodził?
Naprawdę nie jestem od PR w rossmannie.
Nie wydaje mi się, żeby zaszkodził. Według mnie jest świetny (do tego za 8zł!), możesz poczytać opinie na kwc i analizę na biochemii.
Jak nie spodoba ci się, to możesz zużyć do ciała albo mi odsprzedać.
Polecany jest też jakiś żel z ziaja calma, ale nie próbowałam, więc nie będę się wypowiadać dalej.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 15:53   #3717
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość

Już za 3 tygodnie Egipt mam nadzieję że moja buzia się nie zbuntuje i grzecznie ubrana w kremy z filtrem opali się trochę a nie spali, i nie odpłaci się pogorszeniem stanu
a jaka wysokosc filtra bedziesz stosowala? ja w tym samym czasie bede wakacjowac w tunezji i ten najbardziej boje sie o buzie.. po pierwsze woda, a po drugie slonce.. tymbardziej ze uwielbiam sie opalac..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:00   #3718
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik - cz. 2

o jakim zelu z rossmana mówicie?? bo próbowałam wyczytać w postach poprzednich ale nie zauwazylam...a tez szukam czegoś do mycia buzki ostatnio
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 16:44   #3719
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
a jaka wysokosc filtra bedziesz stosowala? ja w tym samym czasie bede wakacjowac w tunezji i ten najbardziej boje sie o buzie.. po pierwsze woda, a po drugie slonce.. tymbardziej ze uwielbiam sie opalac..
bylam rok temu w tunezji, stosowalam 20-30 na buzie, ale bylam na poczatku czerwca i nie bylo wcale cieplo sadze ze w lipcu jednak bedzie upalnie ja biore napewno bioderme akn 40, do tego jakis lirene family 50 - jak zacznie mnie za mocno spiekac, no i jakies nizsze na cialo...ja zawsze biore ze soba caly arsenal
tez uwieeeelbiam sie opalac choc w tym roku coz troche inaczej to bedzie wygladalo, nie moge sie za nic w swiecie spiec, trzeba sie pilnowac
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 17:16   #3720
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
bylam rok temu w tunezji, stosowalam 20-30 na buzie, ale bylam na poczatku czerwca i nie bylo wcale cieplo sadze ze w lipcu jednak bedzie upalnie ja biore napewno bioderme akn 40, do tego jakis lirene family 50 - jak zacznie mnie za mocno spiekac, no i jakies nizsze na cialo...ja zawsze biore ze soba caly arsenal
tez uwieeeelbiam sie opalac choc w tym roku coz troche inaczej to bedzie wygladalo, nie moge sie za nic w swiecie spiec, trzeba sie pilnowac
mhm.. no ja co dzien uzywam 20.. wiec tam tez chyba bede musiala sie w jakas 40-50 zaopatrzyc.. nie bede miala bialej buzi?
rok temu pamietam nad naszym polskim morzem na poczatku filtr, a potem urzekla mnie pogoda i krem bambino ;| byla czarnula, po powrocie nie zauwazylam pogorszenia cery..
ale teraz sie boje bo slonce inne, woda inna..w koncu africa..
ps. tunezja jak sie podobala? w jakiej miejscowosci bylas?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.