Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-30, 10:58   #3361
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Mój miodowy karmel wygląda tak jak poniżej. Kładziony na ciemny blond, może trochę wpadający w jasny brąz...
cudowny ten kolor
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:49   #3362
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

zachęcam do współtworzenia galerii kolorów poniżej link:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=3

wklejajcie swoje kolorki z opisem -> co to za farba i kolor, czy zniszczył włosy, czy jesteście zadowolone

zachęcam -galeria przyda się nam wszystkim
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:51   #3363
AniaKPS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kurczę, królestwo za loreal casting orzech laskowy, nr 643! ... czy spotkałyście może gdzieś u Was w drogeriach? bo z tego co widzę, już dwie osoby mają taki sam problem jak ja... próbowałam znaleźć gdzieś w necie, ale też nici..
AniaKPS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:45   #3364
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
cudowny ten kolor
Podoba mi się ten kolor włosków z Twojego awatarka. Jest taki w castingu?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 23:15   #3365
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny, jakoś mnie pocieszyłyście, bo bałam się, że ten mój kolor to do kitu jest....
W sumie u mnie wszystko z Castinga wychodzi podobnie, ale kolor zdecydowanie jest ciepły, złoty (chociaż na zdjeciu jest z lampą, więc wiadomo że ten błysk w rzeczywistości aż taki to nie jest), 100 razy bardziej mi pasuje niż ciemny blond który wychodził mi zielono :P i niż czerwona czekolada hehe.
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 00:59   #3366
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

A ja znowu musze zwrócić sie o porade bo juz naprawde głupieje z tymi odcieniami ... nie wiem jak mam uzyskać mój wymarzony średni brąz. Myśle nad ciemnym blondem z tego co widze wychodzi ciemniej ale widze że czasami daje brzydki odcień i też nie chce żeby po jednym umyciu zniknął ... Bardzo podoba mi sie jasny brąz ale na wiekszości fotkach jest wręcz czarny a czerni bym nie zniosła! Wklejam zdjecie mojej czuprynki, prosze doradźcie bo juz nie moge patrzec na moj brzydki kolor...
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 06:58   #3367
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja zaluje ze poszlam ostatnio d ofryzjera, wydalam ponad 200 zl,a i kolor mam do d.. i w ogole jest bez szalu.
Zreszta mialam takie ladne jasne wloski i mysle ze ktorys casting by mi ladnie je chwycil na jakis jasny brazik, a teraz mam na glowie ciemna czekolade :/.
Bede myc przeciwlupiezowym i tez niedlugo zrobie albo castingiem albo excellence
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-31, 11:03   #3368
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja nie ufam fryzjerom
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 15:08   #3369
gosiuniah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 23
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja andal szukam koloru NUGAT, jesli ktos, cos, gdzies to wdzieczna za wszelkie namiary ) (w-wa najlepiej i okolice!)
gosiuniah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 08:26   #3370
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja juz chyba tez nie. Tzn moze i ufam ale oni i tak mnie nie sluchaja nigdy, czy to taki fryzjer ktory wezmie 50 zl czy to taki ktory wezmie 220.
Fakt wczoraj tak spojrzalam na te wlosy i moze i maja ten czekoladowy klolor, ale to i tak nie jest to o co mi chodzi, zreszta te wlosy sa takie matowe i ble.
Ciekawa jestem castingu albo tej drugiej farby loreala, tylko sie boje skoro jasny braz wychodzi jak czarny oO. Moze walne sobie jasny blond to wyjdzie mi czekolada .
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 08:39   #3371
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja też farbowałam się z jasnych włosków na brąz u fryzjera, chciałam jasny wyszedł ciemniejszy ale co zrobic .. najgorsze jest to, że z tyłu mam i pod spodem mam włosy jaśniejsze niz z przodu :| Też chcę niedługo castingiem zrobic na jasny brąz i nie wiem ktory wybrac
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-01, 09:04   #3372
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja tez mam pod spodu jasniejsze :/
myslalam o ciemnym blondzie ale jak tutaj dziewcyzny zdjecia wstawialy to m isie nie podobal ten odcien..

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

ciekawe jak wychodzi karmel
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 10:07   #3373
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez mam pod spodu jasniejsze :/
myslalam o ciemnym blondzie ale jak tutaj dziewcyzny zdjecia wstawialy to m isie nie podobal ten odcien..

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

ciekawe jak wychodzi karmel
ja mam kolor taki jak w załączniku (zaraz po powrocie od fryzjera) po 1 myciu zrobiły się ciut jaśniejsze, kolor pewnie będzie szybko schodził ze względu, że farba była kładziona na jasne włosy nie wiem kiedy mogę znowu farbowac? za miesiąc? a Ty kiedy robiłaś włoski? niedawno czy już wczesniej ? masz może palete loreala? albo chociaz stronę gdzie są pokazane wszystkie pudełka z casting gloss? bo szukałam tutaj i się nie doszukałam a bardzo chciałabym zobaczyc mi się marzy właśnie taki karmelkowy kolor, jasny brązik
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 11:55   #3374
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja bylam 2 tyg temu, na razie nie bede farbowac bo to troche za wczesnie, mam zamiar zaczac myc przeciwlupiezowym niech wyplucze to co sie da.

nie mam
ja to sie powaznie zastanawiam nad ta farba excellence, podobno lepsza niz casting, sama juz nie wiem..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 11:59   #3375
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
ja mam kolor taki jak w załączniku (zaraz po powrocie od fryzjera) po 1 myciu zrobiły się ciut jaśniejsze, kolor pewnie będzie szybko schodził ze względu, że farba była kładziona na jasne włosy nie wiem kiedy mogę znowu farbowac? za miesiąc? a Ty kiedy robiłaś włoski? niedawno czy już wczesniej ? masz może palete loreala? albo chociaz stronę gdzie są pokazane wszystkie pudełka z casting gloss? bo szukałam tutaj i się nie doszukałam a bardzo chciałabym zobaczyc mi się marzy właśnie taki karmelkowy kolor, jasny brązik
To może wypróbuj "miodowy karmel" to taki fajny jasny brąz z karmelową poświatą Sama bym spróbowała ale mam za ciemne włosy
Kolor w załączniku jest świetny, bardzo naturalnie wygląda.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:03   #3376
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

miodowy karmel brzmi smoakowicie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 12:17   #3377
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no no brzmi kusząco właśnie też podobaja mi się kolorki z excellence ale to farba mi fryzjerka mowiła, że lepiej farbowac szmaponami koloryzującymi czyli własnie loreal creme gloss
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 13:43   #3378
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
masz może palete loreala? albo chociaz stronę gdzie są pokazane wszystkie pudełka z casting gloss? bo szukałam tutaj i się nie doszukałam a bardzo chciałabym zobaczyc mi się marzy właśnie taki karmelkowy kolor, jasny brązik
Proszę bardzo

http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...-espresso.aspx

http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ght-shade.aspx
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 15:35   #3379
agusiek123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 972
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziękuję ile pięknych kolorów
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
agusiek123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 08:11   #3380
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ogladalam wczoraj ten miodowy karmel i kolorek sliczny, dosc jasny ale wiaodmo ze i tak wyjdzie duzo ciemniej, moze cos by dal na tych moich wlosach.
Pralina tez ladna i czekolada

uzylam wczoraj odzywki z castinga i to naprawde rewelacja. Szkoda ze nie mozna kupic jej osobno, najlepsza odzywka jakiej uzywalam w dodatku zapach piekny caly dzien go czulam
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:02   #3381
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

pomalowalam dzis slonecznym miodem...sluchajcie kolor jak dla mnie wyszedl piekny balam sie czy nie wyjdzie rudawy, ale wyszedl mi piekny jasny karmelek moje wlosy sa po przejsciach naturalny wlasnie mialam podobny do slonecznego miodu coraz machnelam jakies blond pasemka, a potem chcialam miec ciemne wlosy pomalowalam na poczatku ciemna czekolada szamponem palette potem kladlam na to wlasnie castingi ciemny braz, granatowa czern...(oczywiscie nie wszystko naraz:P ) a potem z powrotem dekoloryzacja i w koncu doszlam do blondu ale niestety w ogole nie chcial wyjsc mi jednolity rudawe koncowki zawsze psuly efekt i wlasnie zrezygnowalam bo musialabym jeszcze raz rozjasnic koncowki a nie chcialam juz meczyc tych biednych wlosow ktore i tak dziwie sie ze jakos w miare sie jeszcze trzymaja. wiec wyrownalam to bo postanowilam wrocic do naturalnego wlasnie za pomoca castinga, ktory cudownie ozywia kolor. postanowilam ze raz na jakis czas bede odswiezac swoj kolorek wlasnie przez ten zdrowy wyglad. polecam goraco ten szampon !!! jedyny minus to to ze przy niektorych odcieniach nie wiadomo jakiego spodziewac sie efektu, slyszalam ze nawet najjasniejszy swietlisty blond wychodzi ciemniej, wiec dla naprawde jasnych blondynek wiele sie tu by nie znalazlo (chyba ze po kilku myciach). Ale to tylko jeden minus - dziewczyny jesli szukacie preparatu do koloryzacji, ktory nawet jest w stanie poprawic kondycje wlosow i nadaje piekny polysk - to jest wlasnie Loreal Casting Pozdrawiam
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:14   #3382
Leyla__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agusiek123 Pokaż wiadomość
ja mam kolor taki jak w załączniku (zaraz po powrocie od fryzjera) po 1 myciu zrobiły się ciut jaśniejsze, kolor pewnie będzie szybko schodził ze względu, że farba była kładziona na jasne włosy nie wiem kiedy mogę znowu farbowac? za miesiąc? a Ty kiedy robiłaś włoski? niedawno czy już wczesniej ? masz może palete loreala? albo chociaz stronę gdzie są pokazane wszystkie pudełka z casting gloss? bo szukałam tutaj i się nie doszukałam a bardzo chciałabym zobaczyc mi się marzy właśnie taki karmelkowy kolor, jasny brązik

No i właśnie dlatego nie ufam fryzjerom
Też miałam kilka razy taką sytuację, że wyszło nie tak jak chciałam...
Nie martw się- na pewno Ci się ten kolor wypłucze. Poczekałabym trochę aż zejdzie i zrobiłabym sobie na Twoim miejscu włosy np. słonecznym miodem, albo złocistym miodem z castinga. Powinien Ci wtedy wyjść jasny karmelkowy brąz. Ciemniejszej farby bym nie kładła, bo znowu Ci wyjdą za ciemne.

Ja ostatnio położyłam na moje jasno blond włosy pasemka z Loreal EXELL -CIEMNY BLOND i rzeczywiście wyszedł mi piękny kolor pasemek w kolorze ciemny blond z odcieniem caffe latte!
Przyciemniłam delikatnei włosy i generalnie jestem bardzo zadowolona
Leyla__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:48   #3383
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olimpiamiko Pokaż wiadomość
hej, chciałabym uzyskać taki kolor włosów? jaki Casting mi w tym pomoże?

http://images.starpulse.com/pictures...DGG-017660.jpg

http://evilbeetgossip.film.com/wp-co...sa_hudgens.jpg

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

hej, chciałabym uzyskać taki kolor włosów? jaki Casting mi w tym pomoże?

http://images.starpulse.com/pictures...DGG-017660.jpg

http://evilbeetgossip.film.com/wp-co...sa_hudgens.jpg

Pomóżcie
Hej,ja mam identyczny kolorek i wyszedł mi po brązieZ opinni wiem,że ciemny brąz wychodzi jak czarny,a mój naturalny niewiele różni się od tego 2-3 tony

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
z tego co slyszalam to ciemna czekolada jest brzede wszystkim brazowa i jak sama nazwa wskazuje bardzo czekoladowa ,a braz zwykle wychodzi czarny i jest ciemniejszy
Popieram mi brąz wyszedł czarny niemalżeW sumie nie jest tak żle,ale ja mimo wszystko chcę brązik,coś ciepłego,bez czerwonej poświaty...
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 17:53   #3384
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dorotka wrzuć zdjecia po tym miodzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:00   #3385
kontrowersyjna19
Zadomowienie
 
Avatar kontrowersyjna19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: jest takie miejsce na mapie;)
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam serdecznie!
Od baaardzo dawna kusi mnie, żeby pofarbować włosy, ale właśnie farbą nie chcę - odrosty, niszczą się włosy itp. a szamponetka to w sumie też słaby efekt. No i ostatnio właśnie sporo osób wspomina o casting'u. Że nie niszczy włosów - a ja mam kręcone i bardzo się boję, żę mi się 'rozprostują', będą nijakie. No i że podobno się zmywa a przy tym nie ma odrostów, ale...
Chciałabym, żebyście mi doradziły. Czy naprawdę warto? I czy z mojego koloru uda mi się zrobić o taki: http://ikf.styl.fm/img31972.items.67966.jpg albo jakiś przybliżony - rudy moje kudły w załączniku.
Z góry dzięki

Załącznik 2761154 Załącznik 2761155 Załącznik 2761160
__________________
intensywnie, prawdziwie
warto

KAROLina
kontrowersyjna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:08   #3386
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kontrowersyjna19 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Od baaardzo dawna kusi mnie, żeby pofarbować włosy, ale właśnie farbą nie chcę - odrosty, niszczą się włosy itp. a szamponetka to w sumie też słaby efekt. No i ostatnio właśnie sporo osób wspomina o casting'u. Że nie niszczy włosów - a ja mam kręcone i bardzo się boję, żę mi się 'rozprostują', będą nijakie. No i że podobno się zmywa a przy tym nie ma odrostów, ale...
Chciałabym, żebyście mi doradziły. Czy naprawdę warto? I czy z mojego koloru uda mi się zrobić o taki: http://ikf.styl.fm/img31972.items.67966.jpg albo jakiś przybliżony - rudy moje kudły w załączniku.
Z góry dzięki

Załącznik 2761154 Załącznik 2761155 Załącznik 2761160
zostaw te kłaki w świętym spokoju masz śliczny kolor ale rozumiem, że można mieć ochotę na zmiany. Aczkolwiek nie licz, że odrostów nie będzie widać. Raz użyłam Castinga, nie dość ze wysyszył mi włosy, kolor chwycił nierównomiernie to na dodatek nei spierał się ani troche a użyłam jednego z jaśniejszych blondów
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:28   #3387
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kontrowersyjna19 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Od baaardzo dawna kusi mnie, żeby pofarbować włosy, ale właśnie farbą nie chcę - odrosty, niszczą się włosy itp. a szamponetka to w sumie też słaby efekt. No i ostatnio właśnie sporo osób wspomina o casting'u. Że nie niszczy włosów - a ja mam kręcone i bardzo się boję, żę mi się 'rozprostują', będą nijakie. No i że podobno się zmywa a przy tym nie ma odrostów, ale...
Chciałabym, żebyście mi doradziły. Czy naprawdę warto? I czy z mojego koloru uda mi się zrobić o taki: http://ikf.styl.fm/img31972.items.67966.jpg albo jakiś przybliżony - rudy moje kudły w załączniku.
Z góry dzięki

Załącznik 2761154 Załącznik 2761155 Załącznik 2761160

Ani się waż. Masz piękny, naturalny kolor i zdrowe, śliczne włoski. Będziesz miała potem problem przez kupę czasu, bo czeka Cię koszmar kolejnych farbowań, po których włosy będą w coraz gorszej kondycji. Póki nie masz siwych doceń to co masz naturalne i nic na siłę nie ulepszaj. Potem jak wylazą Ci siwe zaczniesz się martwić, a teraz dziękuj Bogu za młodość, ciesz się nią i pielęgnuj ją jak najdłużej.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:40   #3388
kontrowersyjna19
Zadomowienie
 
Avatar kontrowersyjna19
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: jest takie miejsce na mapie;)
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zostaw te kłaki w świętym spokoju masz śliczny kolor ale rozumiem, że można mieć ochotę na zmiany. Aczkolwiek nie licz, że odrostów nie będzie widać. Raz użyłam Castinga, nie dość ze wysyszył mi włosy, kolor chwycił nierównomiernie to na dodatek nei spierał się ani troche a użyłam jednego z jaśniejszych blondów
Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Ani się waż. Masz piękny, naturalny kolor i zdrowe, śliczne włoski. Będziesz miała potem problem przez kupę czasu, bo czeka Cię koszmar kolejnych farbowań, po których włosy będą w coraz gorszej kondycji. Póki nie masz siwych doceń to co masz naturalne i nic na siłę nie ulepszaj. Potem jak wylazą Ci siwe zaczniesz się martwić, a teraz dziękuj Bogu za młodość, ciesz się nią i pielęgnuj ją jak najdłużej.
no to mi znowu namieszałyście juz bylam pewna, ze zarezykuje a tu... no ale fakt ze jezeli tej pewnosci nie ma to troche strach. gdybym miala taka pewnosc ze sie calkiem zmyje to bym sie nie zastanawiala a tak nie mam pojecia zrobic
__________________
intensywnie, prawdziwie
warto

KAROLina
kontrowersyjna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:52   #3389
dorotka9009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 54
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dorotka wrzuć zdjecia po tym miodzie
tylko ze z telefonu nie ma takiego efektu jak w realu, aparatu chwilowo nie mam a poza tym sztuczne swiatlo.
ale jesli chcesz to wrzuce nie ma sprawy
dorotka9009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:29   #3390
agulinda01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 201
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

mi z Czekolady wyszedł rudy
agulinda01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.