Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 14:21   #481
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze poprostu wiecej wlosow sie nie przyklei do tasmy, dlatego sa takie cienkie, dlatego pisalam o cienkiej warstwie na blacie i dopiero potem kleic. Musze tego sprobowac, moze sie beda trzymac
no widzisz.ja oglądając swoje taśmy,ktore oddałam widziałam z bliska i byłam pewna,że da się przykleić więcej .
jednak jest to metoda na "kanapkę",więc wlosy są z góry i z dołu,być może dlatego jest ich mniej.jednak dla mnie za cenę prawie 400zl metr taśmy (a okazało się 90 cm) to zdecydowanie za mało.nie było tego nawet 70 gr,bo taśma swoje ważyła,a nie sam włos.
jeśli byłby 70 gr samego włosa to ok.
jak zrobisz i ci wyjdzie to daj znać.być może na lato zrobiłabym sobie sama taką taśmę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:13   #482
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Sprzedaz na tym forum jest zabroniona.Prosze zapoznac sie z Regulaminem forum.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-02-09 o 17:56 Powód: edytowane przez moderatora
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:24   #483
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny, skłaniam się ku przedłużeniu włosów metodą na clipy, głównie dlatego, że jest mało inwazyjna i mogę je zakładać kiedy chcę. Chciałabym żeby były to włosy naturalne, koniecznie kręcone lub falowane. Ciemne. Czy może któraś z Was może mi jakieś polecić ? (allegro)
Aaa, sama mam włosy już dość długie, do łopatek, są trochę nijakie, ani proste ani kręcone, miejscami falują, więc myślę, że lepsze byłyby włosy kręcone, będą wyglądały naturalniej od prostych.

http://www.allegro.pl/item912822784_...ale_52_cm.html
http://www.allegro.pl/item915240204_...ale_40_cm.html
http://www.allegro.pl/item912761886_...fale_50cm.html
http://www.allegro.pl/item917334753_...60cm_fala.html
http://www.allegro.pl/item905054388_..._falowane.html

Które proponujecie ? Jeden zestaw wystarczy ?

Edytowane przez Zeila
Czas edycji: 2010-02-09 o 16:36 Powód: dodaje linki do aukcji
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:37   #484
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
no widzisz.ja oglądając swoje taśmy,ktore oddałam widziałam z bliska i byłam pewna,że da się przykleić więcej .
jednak jest to metoda na "kanapkę",więc wlosy są z góry i z dołu,być może dlatego jest ich mniej.jednak dla mnie za cenę prawie 400zl metr taśmy (a okazało się 90 cm) to zdecydowanie za mało.nie było tego nawet 70 gr,bo taśma swoje ważyła,a nie sam włos.
jeśli byłby 70 gr samego włosa to ok.
jak zrobisz i ci wyjdzie to daj znać.być może na lato zrobiłabym sobie sama taką taśmę
jak tylko bede miala kase to najpierw kupie gotowe takie tasmy zeby sprawdzic czy sie trzymaja i sprawdzaja, no i klej oczywiscie dodatkowo w razie czego pozniej po miesiacu jak sie beda trzymac to kupie tasme i sprobuje sama zrobic tasmy ;p zobaczymy czy cos z tego bedzie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:05   #485
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, skłaniam się ku przedłużeniu włosów metodą na clipy, głównie dlatego, że jest mało inwazyjna i mogę je zakładać kiedy chcę. Chciałabym żeby były to włosy naturalne, koniecznie kręcone lub falowane. Ciemne. Czy może któraś z Was może mi jakieś polecić ? (allegro)
Aaa, sama mam włosy już dość długie, do łopatek, są trochę nijakie, ani proste ani kręcone, miejscami falują, więc myślę, że lepsze byłyby włosy kręcone, będą wyglądały naturalniej od prostych.

http://www.allegro.pl/item912822784_...ale_52_cm.html


Które proponujecie ? Jeden zestaw wystarczy ?
ja tez akurat zastanawiam się nad kupnem tych pierwszych, włosy mam naturalnie kręcone. napisałam do dziewczyny, która je kupiła, ale jeszcze do niej nie dotarły - ma się odezwać i napisać, jak je dostanie, czy są warte swojej ceny.odezwę się wtedy na forum.
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 19:20   #486
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
ja tez akurat zastanawiam się nad kupnem tych pierwszych, włosy mam naturalnie kręcone. napisałam do dziewczyny, która je kupiła, ale jeszcze do niej nie dotarły - ma się odezwać i napisać, jak je dostanie, czy są warte swojej ceny.odezwę się wtedy na forum.

No to super, będę Ci bardzo wdzięczna. Masz jeszcze jakieś inne upatrzone ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 12:56   #487
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
No to super, będę Ci bardzo wdzięczna. Masz jeszcze jakieś inne upatrzone ?
T dziewczyna mi odpisała, najlepiej zacytuję:
"zamawiałam złoty blond (fryzjerka miała mi zrobić na nich delikatny
balejaż, ale nawet nie bedzie takiej potrzeby)
ja mam naturalne dość mocno kręcone włosy (do ramion) i te dodatkowe włosy dopięte i wczesane praktycznie nie odróżniają się od moich osobiście jestem zadowolona - w sumie to tego oczekiwałam
są zdecydowanie lepsze od włosów syntetycznych, z którymi niestety nic nie da się zrobić, tzn. ufarbować czy wyprostować
mam nadzieje, ze pomogłam "

ja już sobie zamówiłam )moze dojdą w piątek? też mam kręcone blond włosy do ramion, mam nadzieję, ze będą pasować
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 16:41   #488
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wasienka nawet mnie nie załamuj dzisiaj zamówiłam z Long Hair wydawało mi sie że to najbardziej wiarygodna firma no ale zobaczymy... teraz aż sie boje co mi przyjdzie heh
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:45   #489
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Wasienka nawet mnie nie załamuj dzisiaj zamówiłam z Long Hair wydawało mi sie że to najbardziej wiarygodna firma no ale zobaczymy... teraz aż sie boje co mi przyjdzie heh
Clipy zamówilas>? bo jesli metoda na stale to wspolczuje!! teraz wlasnie myje moje klipy i naloze mase odzywki ;p moze to cos da, ale ogolnie nie są super ekstra, PLĄCZĄ SIĘ STRASZNIE, tzn nie tak jak syntetyki, ale sie plączą
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 16:51   #490
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Clipy zamówilas>? bo jesli metoda na stale to wspolczuje!! teraz wlasnie myje moje klipy i naloze mase odzywki ;p moze to cos da, ale ogolnie nie są super ekstra, PLĄCZĄ SIĘ STRASZNIE, tzn nie tak jak syntetyki, ale sie plączą


Wasienka zamówiłam clipy ehh i po jakim czasie zaczeły być takie beznadziejne? Da sie wytrzymać? i kiedy je zamawiałaś? oo a jeszcze pytanko jak z samymi spinkmi bardzo sie psują no i czym je pielegnujesz zebym na przyszlosc wiedziala przyjda mi pewnie w piatek to zobaczymy
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:25   #491
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Wasienka zamówiłam clipy ehh i po jakim czasie zaczeły być takie beznadziejne? Da sie wytrzymać? i kiedy je zamawiałaś? oo a jeszcze pytanko jak z samymi spinkmi bardzo sie psują no i czym je pielegnujesz zebym na przyszlosc wiedziala przyjda mi pewnie w piatek to zobaczymy
w sumie to po pierwszym myciu kiedyh zmyly sie silikony i zrobilo ich sie wiecej da sie wytrzymac, jak juz mowilam, to nie jest takie straszne jak przy syntetykach :P a zamawialam je nawet nie pamietam, ok. max. 2 miechy temu, jak narazie spinki sie trzymaja ;p Teraz je umylam, wysuszylam wyprostowalam i tak trzymając w ręce bardzo ładnie wyglądają, nie są takie suche jak poprzednio po myciu, a juz pisze czego uzywam do nich jak i do moich włosów bo dla moich włosków ten zestaw sprawdza sie bosko : szampon z joanny z apteczki babuni miód i mleko (mam go od wczoraj ale włoski są cudowne po nim ), następnie odzywka do splukiwania na kilka minut zostawiona pantene pro v intensywna regeneracja (mój nr 1 ) i po splukaniu odzywka bez splukiwania ziaja ceramidy (na moje wlosy odrobinke bo jak za duzo naloze to sa tluste, a na clipy duzo i nie sa tluste tzn przy prostowaniu moga sie wydawac ze za duzo jest tej odzywki ale to tylko tak wyglada). narazie jeszcze nie nosiłam ich (no bo kiedy?) ale zobaczymy jak sie beda nosic po takim zabiegu
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 17:35   #492
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wasienka ślicznie ci dziękuje za odpowiedź nie powiem troszke mnie nastraszyłaś ale myśle że nie bedzie tak źle no zobaczymy jak to bedzie wyglądało po twojej kuracji i mam nadzieje że podzielisz się wrażeniami jak je już założysz zobaczymy jak sie spisują. Pewnie dużo zalezy od pielęgnacji najgorsze jest to że te włosy wymagają dużo wiecej niż nasze własne ale cóż cierp jak chcesz być piękna hehe
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 17:37   #493
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
wasienka ślicznie ci dziękuje za odpowiedź nie powiem troszke mnie nastraszyłaś ale myśle że nie bedzie tak źle no zobaczymy jak to bedzie wyglądało po twojej kuracji i mam nadzieje że podzielisz się wrażeniami jak je już założysz zobaczymy jak sie spisują. Pewnie dużo zalezy od pielęgnacji najgorsze jest to że te włosy wymagają dużo wiecej niż nasze własne ale cóż cierp jak chcesz być piękna hehe
dla mnie ta pielęgnacja to chleb powszedni, nie potrafiła bym już umyc wlosow i wysuszyc je bez jakiejkolwiek odzywki, kiedys tak potrafiłam, do czasu kiedy mi się zachciało z czarnych na rudo schodzić
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:22   #494
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

mam nadzieje ze te moje wloski nie beda sie bardzo odznaczac na szczescie na dlugosc moje sa za pasek stanika i nie są grube niestety po zejsciu z blond na czarne moje śliczne grube wlosy staly sie jak mysi ogonek dlatego to jedyna moja szansa zeby miec dlugie wlosy :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 21:40   #495
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

kurcze wasienka z tobą też ta firma ak w bąbki poleciala? Bo zrobilam przelew internetowy dzisiaj o 12 ani sie nie odezwali ani nie odpisuja na e maile ani nic :/ bez sensu wogole...
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:28   #496
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
T dziewczyna mi odpisała, najlepiej zacytuję:
"zamawiałam złoty blond (fryzjerka miała mi zrobić na nich delikatny
balejaż, ale nawet nie bedzie takiej potrzeby)
ja mam naturalne dość mocno kręcone włosy (do ramion) i te dodatkowe włosy dopięte i wczesane praktycznie nie odróżniają się od moich osobiście jestem zadowolona - w sumie to tego oczekiwałam
są zdecydowanie lepsze od włosów syntetycznych, z którymi niestety nic nie da się zrobić, tzn. ufarbować czy wyprostować
mam nadzieje, ze pomogłam "

ja już sobie zamówiłam )moze dojdą w piątek? też mam kręcone blond włosy do ramion, mam nadzieję, ze będą pasować

Ja mogę zamówić dopiero po wypłacie Jak masz możliwość to zrób fotkę jak dojdą. Aa, zamawiałaś jeden zestaw ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:42   #497
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny
Tak sobie Was czytam i czytam i stwierdziłam że to świetna sprawa z tymi clipami. Chciałabym sobie kupić jakiś zestawik , ten kegelmnie kusi Czy mogłybyście mi jednak pomóc w doborze koloru. ????
http://www.kegel-aj.com/wlosyrosyjskie.html

Edytowane przez 8joja8
Czas edycji: 2010-02-10 o 22:44
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 06:16   #498
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Tak sobie Was czytam i czytam i stwierdziłam że to świetna sprawa z tymi clipami. Chciałabym sobie kupić jakiś zestawik , ten kegelmnie kusi Czy mogłybyście mi jednak pomóc w doborze koloru. ????
http://www.kegel-aj.com/wlosyrosyjskie.html
Proponuje zamówic na próbe tzn kilka pasemek kolor 22 no i ewentualnie 613 a pózniej zamowic clipy w tym kolorze
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 08:03   #499
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Ja mogę zamówić dopiero po wypłacie Jak masz możliwość to zrób fotkę jak dojdą. Aa, zamawiałaś jeden zestaw ?
Tak jeden..mam nadzieję, że wystarczy
zamieszcze fotkę jak dojdą, mam nadzieję, że przed weekendem
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 10:17   #500
8joja8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 198
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Proponuje zamówic na próbe tzn kilka pasemek kolor 22 no i ewentualnie 613 a pózniej zamowic clipy w tym kolorze
Dzięki Z tego co wyczytałam to raczej negatywnych opini o nich nie ma.
8joja8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 12:10   #501
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

no a mi prawdopodobnie jutro przyjdą z Long Hair ciekawe mam nadzieje że będą ok :P
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:12   #502
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej, daawno mnie tu nie było... mam taki problem, moje juz półroczne clipy zrobiły sie sianowate na odcinku ok 5 cm od dołu;/ jest jakis sposób najlepiej domowy, zeby je uratowac, zregenerowac, odbudowac? bo nie wiem czy mam je scinac i nosic jako zageszczenie moich czy jest jakies inne wyjscie?? pomocy
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:31   #503
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Kegel rewelacja natomiast gorszych włosów niż z LongHair nigdy nie miałam!!!!! Na stałe raz miałam założone i na drugi dzien po pierwszym umyciu sciągałam, !!!! Natomiast clipy jakościowo tak samo, plączą się jest ich mało itd itp. Jak dla mnie to musiałabym miec ich z 3 zestawy by cokolwiek było widać!!! Aha i klipsy pękają
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:45   #504
wiktoria0o0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej dziewczyny
przedłuzam włosy od dobrych paru lat
ale syntetykami na na klipsy
nie ktore byly bardzo dobre bo sie nie plataly mimo pielegnacji
ale oczywiscie nie moglam ich falowac ani krecic minus duzy
oczywiscie nie wszystkie swiecily sie jak u lali barbi
chce wkoncu miec naturalne na tasmi
mysle o longhair,cosmoshop jak dobrze pisze i jeszcze jednym uzytkowniku na allegro
Jest moze jakas dziewczyna ktora zamawiala jakikolwik blond od ktorych z tych firm.
bo mimo ze sa to wlosy naturalne czasem maja zbyt wiekszy polysk jak by sie chciala,a moje wlosy sa dosc czesto matowe.No chyba,że bawie sie nablyszczaczami
pozdrawiam ;*

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

do sintagmy
czyli odradzasz jako posiadaczka LongHair...
a tylko Kegel ci odpowiada czy jeszcze od innych bralas i rowniez maja wloski pozytywne ?
wiktoria0o0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 15:45   #505
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
no a mi prawdopodobnie jutro przyjdą z Long Hair ciekawe mam nadzieje że będą ok :P
LongHair? Współczuje
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:20   #506
LadyK
Raczkowanie
 
Avatar LadyK
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków - okolice
Wiadomości: 44
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam Czy da się jakoś przedłużyć grzywkę? Bo ostatnio coś mnie podkusiło i zrobiłam sobie taką na prosto i wyglądam jak...

Jeśli tak to możecie coś polecić?

Z góry dziękuję
LadyK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 17:49   #507
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej, daawno mnie tu nie było... mam taki problem, moje juz półroczne clipy zrobiły sie sianowate na odcinku ok 5 cm od dołu;/ jest jakis sposób najlepiej domowy, zeby je uratowac, zregenerowac, odbudowac? bo nie wiem czy mam je scinac i nosic jako zageszczenie moich czy jest jakies inne wyjscie?? pomocy
pomóżcie please, musze w sobote zalozyc clipy, a nie chce isc z sianem, albo obcinam albo regeneruje tylko jak?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:07   #508
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
hej, daawno mnie tu nie było... mam taki problem, moje juz półroczne clipy zrobiły sie sianowate na odcinku ok 5 cm od dołu;/ jest jakis sposób najlepiej domowy, zeby je uratowac, zregenerowac, odbudowac? bo nie wiem czy mam je scinac i nosic jako zageszczenie moich czy jest jakies inne wyjscie?? pomocy
jeśli nie mozna tego wyprostować prostownica to jedyne wyjście obciąć.
nie można uratowac czegoś ,co się rozsypało
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 19:09   #509
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
pomóżcie please, musze w sobote zalozyc clipy, a nie chce isc z sianem, albo obcinam albo regeneruje tylko jak?
moze pomocz swoje klipy w lenorze? rozciencz troche lenoru z letnia woda i wloz tam wlosy najlepiej na noc. Rano najlepiej splukaj to naloz maske najlepsza wedlug mnie jest z Matrixa seria zielona do wlosow kreconych Jeśli to nie pomoze zostaje je podciac
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 22:42   #510
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Proponuje po prostu nalozyc maske na jakies 20 minutek: Matrix np seria fioletowa jest bardzo fajna, Kallos, Kadus, Le Cher, L'Oreal Ale mowie o maskach fryzjerskich, ktora sa napewno godne polecenia
Wloski napewno sie wygladza i dasz rade je okielznac
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.