Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 22:00   #1291
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Tyris, masz rację aplikacja jest źle wykonana, rzęsy rzadkie, posklejane, przekrzywione, paskudne grudy kleju. Dziewczyna pisze: " Dzięki współpracy z producentem kosmetyków teatralnych i filmowych, oraz sprowadzając produkty z Wielkiej Brytanii, pracuję na profesjonalnych, niedostępnych w Polsce preparatach do trwałego przedłużania rzęs."
To jest zwyczajne lanie wody, brak jakichkolwiek informacji o produktach o szkoleniu na stylistkę przedłużania rzęs a co dopiero na instruktora. Brak większej ilości prac. To martusia_1988 jest zaraz po szkoleniu a jej praca jest o niebo lepsza.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:19   #1292
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Agi a najgorsze jest to ze pewnie sporo osob sie na to da nabrac. Moja znajoma wlasnie skonczyla kurs (co prawda w dziedzinie wizazu, ale analogiczna sytuacja) ktorej instruktorka byla pani z 7letnim "duzym" stazem i ogromnym doswiadczeniem. Tak sie zlozylo ze owa instruktorka miala okazje wspolpracowac z moj zaprzyjazniona modelka. Efekty tej wspolpracy byly zalamujace, przynajmniej wedlug moich kategorii estetycznych. Kolezanka zapewne wylozyla spore pieniadze a dostala "znajomosc" makijazu jaka dysponuje moja 12letnia siostra plus kuferek i jakis kontrakt z kompletnie nieznana firma kosmetyczna heh Ale przeciez ona ma certyfikat teraz!Nie chce uzywac slowa "beztalencia" ale to odrazu widac czy ktos ma talen czy go nie ma. Wszystkiego mozna sie nauczyc ale mysle ze w dziedzinach opierajacych sie o poprawianie urody czy estetyke naprawde trzeba miec talent i wyczucie i czasem 7 lat pracy w zawodzie cudow nie zrobi jak ktos poprostu "malowac" na twarzy nie umie. Tak samo z rzesami, przeciez wystarczy kilak rzes zle dobrac, dokleic za dlugie i bez "finezji" czy jak kto woli "wyczucia" i mozna naprawde kogos oszpecic :/ Bo tu chyba sztuka nie polega na samym fakcie doklejenia zeby bylo ich wiecej..tylko zrobienia tego w konkretny sposob aby otrzymac porzadany efekt. Brrrryyy strasznie jestem anty wszystkiego co ma przedrostek "pseudo"
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:44   #1293
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Kiepski efekt, zawsze można zdjąć źle przyklejone rzęsy, lub te połamane odrosną.
Należy pamiętać, że pod zamkniętą powieką jest coś bardzo cennego - WZROK.
Nikt by nie chciał go stracić. Dokładnie sprawdzajcie w czyje ręce go oddajecie.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:44   #1294
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem po kursie JB Lashes
Co myślicie o mojej pracy?? Załączam fotki
Uwazaj, zeby Ci ktos zdjec nie zwinal tak jak pisaly wczesniej dziewczyny, wiec moze warto jakies logo na nich dac.
Rzeski wedlug mnie fajnie wyszly.
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:53   #1295
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem po kursie JB Lashes
Co myślicie o mojej pracy?? Załączam fotki

wow! bardzo ładna aplikacja od razu po kursie!
ja mam za tydzień w JB szkolenie i mam nadzieję, że i ja się tak dobrze nauczę robić rzęski

no tak, tak - uważaj na fotki, było tu dużo na forum o tym, że kradną ...

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-07-13 o 09:54
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:09   #1296
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość

do papadan1, naprawdę Ciebie nie rozumiem, mam wrażenie, że już sobie sama zaprzeczasz. Piszesz, że "nie wyniosłam szczegółowej wiedzy ze szkolenia", za chwile że " nie podważasz moich umiejętności instruktorskich". Sorry ale gubię się o co Ci tak dokładnie chodzi.
Chodziło mi o informacje o kanałach dystrybucji,producentach, kto co ma i od kogo.
Co do kłopotu ze sklejaniem,od kilku dni mamy w Polsce Karaiby i może to jest problem że pod wpływem temperatury klej zmienił właściwości lub się rozwarstwił.Druga przyczyna może być wysoki poziom keratyny u tej klientki i primer nie koniecznie go zmywał z powierzchni rzęsy.

Martusia bardzo ładna stylizacja,jak u zaawansowanej stylistki.Wróżę duże sukcesy.

Edytowane przez papadan1
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:10
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:39   #1297
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Problem z klejem został wykluczony przez następną klientkę, wszystko było ok.
Jeżeli przyczyną jest wysoki poziom keratyny to pytanie jak rzęski się będą trzymały przy dłuższym użytkowaniu?
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 12:32   #1298
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs, ale obawiam się, ze trafię do jakiegoś pseudoprofesjonalnego salonu - jesteście może w stanie polecić jakis z Trójmiasta? :
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:46   #1299
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Agi wi czy ta firma 4youlashes ma jakąś polską stronkę?
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:54   #1300
martusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Dziękuje dziewczynki za pozytywne opinie
Jak coś to ja jestem z trójmiasta
martusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:30   #1301
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
dokładnie chodziło o tę cenę 150 zł....
Ciekawa jestem, jaka jakość oferowana jest za taką cenę.
Jeżeli ktoś był u tej Pani proszę o info.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------



a co do zdjęć to rzeczywiście wyglądają na średnio orginalne.
Racja szugarbejb
Witam moja cena także wynosi 150 zł mam masę klientek codziennie 2 lub 3 a cena to koszt usługi bez czynszu za dzierżawę lokalu bo lokal jest mój wolę jeść małą łyżeczką niż dużą się udławić Pozdrawiam
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 08:37   #1302
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczynki za pozytywne opinie
Jak coś to ja jestem z trójmiasta
z mozna zobaczyć gdzieś Twoje prace?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:33   #1303
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Witam moja cena także wynosi 150 zł mam masę klientek codziennie 2 lub 3 a cena to koszt usługi bez czynszu za dzierżawę lokalu bo lokal jest mój wolę jeść małą łyżeczką niż dużą się udławić Pozdrawiam

Ja jem dużą łychą i jeszcze się nie udławiłam.Cenię siebie,swój wzrok i kręgosłup oraz pracuję na orginalnych dobrych produktach i dlatego mam adekwatną do mojej pracy cenę!! I klientki też mam Ale charytatywnie tez się udzielam-pomagam dzieciom
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:25   #1304
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Ja jem dużą łychą i jeszcze się nie udławiłam.Cenię siebie,swój wzrok i kręgosłup oraz pracuję na orginalnych dobrych produktach i dlatego mam adekwatną do mojej pracy cenę!! I klientki też mam Ale charytatywnie tez się udzielam-pomagam dzieciom
))
podpisuje sie pod tym
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 18:40   #1305
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość
))
podpisuje sie pod tym
ja również
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 02:35   #1306
dzikakura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 63
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Witam Was dziewczyny

Przejrzałam cały wątek i nie znalazłam odpowiedzi na interesujące mnie pytanie. Czy któraś z bardziej doświadczonych koleżanek ma może zdjęcie swojej pracy gdzie użyła profilu rzęsek W, V, bądź Y?
Mam klientkę z rzadkimi rzęskami, ale te które są, są mocne i grube chciałabym skorzystać z dobroczynności w/w profilów rzęsek, ale z drugiej strony boję się tego jak ognia za mało wiem chyba i za mało umiem. Jeśli któraś z Was aplikowała takie rzęski to bardzo bym prosiła o fotkę. Z góry dziękuję.
dzikakura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 08:40   #1307
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez OliG Pokaż wiadomość
Ja jem dużą łychą i jeszcze się nie udławiłam.Cenię siebie,swój wzrok i kręgosłup oraz pracuję na orginalnych dobrych produktach i dlatego mam adekwatną do mojej pracy cenę!! I klientki też mam Ale charytatywnie tez się udzielam-pomagam dzieciom
Ja także pracuję na Noveau Lashes a ceny są adekwatne do miejscowości ciekawe czy jakbyś mieszkała na wsi dałabyś cenę 300 zł pracuje na kosmetykiach medycyny estetycznej nawet wykonuję mezoterapię igłową a klientek mam bardzo dużo i wszytskie zadowolone jednak wolę jeśc małą łyżeczką bo chciwość nie popłaca
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 11:30   #1308
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Ja także pracuję na Noveau Lashes a ceny są adekwatne do miejscowości ciekawe czy jakbyś mieszkała na wsi dałabyś cenę 300 zł pracuje na kosmetykiach medycyny estetycznej nawet wykonuję mezoterapię igłową a klientek mam bardzo dużo i wszytskie zadowolone jednak wolę jeśc małą łyżeczką bo chciwość nie popłaca
...tu chyba nie chodzi "chciwość" tylko o docenianie swojej pracy, swojego zdrowia (wzrok, kręgosłup), czasu...inwestycji w siebie
nie warto zaniżać wartości aplikacji rzęs, ale oczywiście też trzeba się dostosować do miejsca, w którym jest wykonywana

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
z mozna zobaczyć gdzieś Twoje prace?
foty są tu na forum w postach - zerknij
wszyscy je chwalą, szykuje się super stylistka z koleżanki "martusia_1988"

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-07-15 o 11:31
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 13:15   #1309
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A propos kradzieży zdjęć i umieszczanie ich w swoich reklamach.Słyszałam o takiej sytuacji: idzie stylistka założyć sobie rzęsy do konkurencji,efekt super bo to najlepsza w okolicy stylistka rzęs ,po powrocie do siebie robi sobie zdjęcia i umieszcza je na stronie swojego salonu..... Jedyna wpadka to właśnie to że na zdjęciu widać właścicielkę rzęs a sama by sobie nie założyła. W sumie prawa nie łamie bo publikuje swój wizerunek do którego ma wyłączne prawa ,ale czy to uczciwe ..... ?
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 18:17   #1310
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
A propos kradzieży zdjęć i umieszczanie ich w swoich reklamach.Słyszałam o takiej sytuacji: idzie stylistka założyć sobie rzęsy do konkurencji,efekt super bo to najlepsza w okolicy stylistka rzęs ,po powrocie do siebie robi sobie zdjęcia i umieszcza je na stronie swojego salonu..... Jedyna wpadka to właśnie to że na zdjęciu widać właścicielkę rzęs a sama by sobie nie założyła. W sumie prawa nie łamie bo publikuje swój wizerunek do którego ma wyłączne prawa ,ale czy to uczciwe ..... ?
haha fakt, sama sobie nie założy, jeszcze jakby założyła u siebie w salonie, przez "swoją" stylistkę, ale u konkurencji??? do tego jeszcze pokazuje twarz, nie tylko oczy... ciekawe co na to ta stylistka z konkurencji, w końcu jej pracę ktoś reklamuję jako swoją.... czy tak ta "reklama" wygląda? bo nie ma szczegółów tej sytuacji...
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 20:19   #1311
martusia_1988
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Przesyłam do oceny zdjęcia mojej dzisiejszej pracy

Pozdrawiam

Edytowane przez martusia_1988
Czas edycji: 2010-07-16 o 17:16
martusia_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 06:05   #1312
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

a ja mam szybkie pytanie
na poczatku miesiac przedluzylam rzesy metoda 1 do 1
wszystko było swietnie ale wczoraj - z nieznanego mi powodu - wyleciala mi ponad polowa moich rzesy z tymi przedluzonymi, w drugim oku natomiast 1/3 wszytkich rzęs
obawiam się, że wylecą mi dosłownie wszystkie rzęsy (nie panikuję, widzę na własne oczy co się stało)
moje pytanie jest takie: jak szybko odrosną mi moje rzęsy, czy w ogole odrosna i co się stało? Klej był stary?
jestem załamana bede przez pare miesiecy chodziła bez rzęs JAKICHKOLWIEK
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:02   #1313
OliG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 59
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

LORIN 30 Nie rozumiem co mają inne zabiegi które wykonujesz do naszej rozmowy o cenach. Po drugie mieszkasz tam gdzie mieszkasz i dopasowujesz ceny do okolicy. Jak za zabieg bierzesz 150 zł a rzeczywiście kupujesz orginalne produkty to mało na tym zarabiasz i tyle. Ja nauczyłam się juz dbać o swoje zdrowie bo wcześniej przez długi czas miałam pracę stojącą i teraz mam przecudnej urody żylak (niestety kiepsko się to może dla mnie skończyć)A lekarz ostrzegał i kazał się oszczędzać.

Jak się narobić i nie zarobić - przepraszam,nie mogłam się opanować.

Jeśli mieszkasz daleko od większego miasta to po częsci Cię rozumiem ale jak mieszkasz blisko to zostawię bez komentarza. Każdy ma prawo do swoich cen i nic mi do tego
OliG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:48   #1314
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

przedłużylam sobie rzesy 2 razy. i stwierdzam ze w zasadzie jestem w stanie sama sobie je przedluzac, obejrzalam nan youtubie filmiki i jest to naprawde w miare proste wiadomo ze sobie jest zrobic o wiele trudniej. czy ktoras z Was sama sobie przedluza? z gory dzieki za odp
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 18:59   #1315
atenkap7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

witam! bardzo prosze o odpowiedz. szukam dobrego szkolenia w krakowie na przedłuzanie i zageszczanie rzęs. jestem nowa w tym temacie ,doradzcie mi prosze dobre firmy i metody. jeslu któras z was przechodziła takie szkolenie w krakowie niech da mi namiary, będe wdzieczna pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

to jeszcze raz ja jmak któraś z Was znajdzie troszke czasu niech mi napisze szerzej o tych metodach itd , na co zwrocic uwage. prosze takze o wiadomosci dotyczace donrych szkoleń ,najlepiej w krakowie ale niekoniecznie.
atenkap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:59   #1316
amaniac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusia_1988 Pokaż wiadomość
Przesyłam do oceny zdjęcia mojej dzisiejszej pracy

Pozdrawiam

bardzo ładne rzęski

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez atenkap7 Pokaż wiadomość
witam! bardzo prosze o odpowiedz. szukam dobrego szkolenia w krakowie na przedłuzanie i zageszczanie rzęs. jestem nowa w tym temacie ,doradzcie mi prosze dobre firmy i metody. jeslu któras z was przechodziła takie szkolenie w krakowie niech da mi namiary, będe wdzieczna pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

to jeszcze raz ja jmak któraś z Was znajdzie troszke czasu niech mi napisze szerzej o tych metodach itd , na co zwrocic uwage. prosze takze o wiadomosci dotyczace donrych szkoleń ,najlepiej w krakowie ale niekoniecznie.
martusia_1988 zrobiła szkolenie w jblashes.pl i widać super efekty
skoro tak tam uczą, to ja skaczę z radości bo niedługo moja kolej
mam też nadzieję, że mam taki talent jak koleżanka z forum... haha!

przejrzyj sobie dosłownie 2 - 3 strony wstecz, jest sporo info o szkoleniach i produktach

Edytowane przez amaniac
Czas edycji: 2010-07-20 o 08:14
amaniac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 23:31   #1317
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

suzana:
połowa rzęs to rzeczywiście dużo w ciągu jednego dnia. Normalny cykl życia rzęs to ok 90dni, miesiąc wzrostu i dwa miesiące spoczynku, po tym czasie rzęsa wypada i na jej miejsce wyrasta nowa. W tym okresie dochodzi do wzmożonego wypadania rzęs, nawet 1/3, ale w dłuższym okresie niż jeden dzień, jest to okres około tygodnia. Stary klej traci swoje właściwości klejące co spowodowałoby odklejanie się sztucznej rzęsy od naturalnej. Nie powoduje wypadania naturalnych rzęs. Przyczyną tak dużego ubytku rzęs może być również duży stres, niedobór witamin i mikroelementów, nieodpowiednia dieta lub choroba. Rzęsy które wypadły odrosną w ciągu miesiąca.

Do anetkapoznan
gratuluję odwagi albo głupoty, nie obraź się ale chodzi tu o Twoje oczy, czy jesteś pewna, że chcesz ryzykować wzrok aby zaoszczędzić parę złotych. Powiedz jeszcze, że zestaw do przedłużania rzęs kupisz na allegro za 150zł.
Ja pełne założenie wykonuję w 1,5-2 godziny, gdzie klientka leży spokojnie, nie mruga i nie łzawią jej oczy. Ty będziesz robiła na otwartym oku, mruganie i łzawienie murowane. Dlatego zabieg wykonywany jest na zamkniętym oku, żeby opary kleju nie podrażniały oka. Ciekawa jestem jak sobie z tym poradzisz.
Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej ponieważ tak najlepiej widać rzęsy, dzięki czemu można je przykleić dokładnie po całej długości. Nie wyobrażam sobie jak masz zamiar sama dokładnie przykleić rzęsę do rzęsy. No i jeszcze precyzja 1:1, pewnie uważasz, że jeżeli posklejasz kilka rzęs ze sobą to nic złego się nie stanie. Rzęsy które rosną będą ciągnęły rzęsy będące w stanie spoczynku i będą je wyrywać. Taka rzęsa normalnie powinna wypaść, ale w takim wypadku będzie doklejona do kilku innych będzie podrażniać skórę powieki. Na początku swędzenie, potem zaczerwienienie, opuchlizna, podrażnienie naskórka. Po pewnym czasie może dojść do uczulenia się na któryś ze składników kleju i o przedłużonych rzęsach możesz zapomnieć do końca życia. Kilka postów wcześniej załączyłam zdjęcie do czego może doprowadzić zła aplikacja, zobrazuje dokładnie to o czym Tobie teraz piszę.
Przedłużanie rzęs nie jest rzeczą skomplikowaną, bo co to za filozofia przykleić rzęsę do rzęsy, tylko żeby ten zabieg upiększał a nie szpecił potrzebna jest dobrze przeszkolona osoba z dużym doświadczeniem, obejrzenie filmiku, obawiam się, że nie wystarczy.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 08:06   #1318
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do Anetkapoznan- Z ciekawości przejrzałam twoje inne posty i widzę że doświadczenie nic cię nie nauczyło,nawet z kwasami Jak mawiał mój były"sama,sama,sama,się położy sama ........".Skóra może się zregenerować,ale oko nie bardzo.Praktycznie ci jeszcze powiem że rzęsy zakłada się od tyłu głowy,dobrany kąt trzymania pęsety,kształt rzęs itd,pomyśl dlaczego tych rzęs nie zakłada się siedzącej klientce.
Suzana-jak jest tak gorąco jak teraz w Polsce to rzęsy trzymają się dużo krócej,twarz się poci,stosujemy kremy z filtrem,same rzęsy też wytwarzają tłuszczyk więc kleje które wszystkie nie są odporne na tłuszcz tracą swoje właściwości klejące.Podejrzewam że sama ekspozycja na słońce i temperatury też dodatkowo zmieniają właściwości kleju.Ale jak wypadły ci z naturalnymi ,to albo jak Agi pisała czegoś brakuje w organizmie albo miałaś posklejane rzęsy sąsiadujące i coś cię podrażniło w nocy,odruchowo trąc nie wypadłą jedna dwie-tylko kępki.Ale tak czy siak ,rzęsy nie mydło i odrosną .
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:54   #1319
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Talking Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

anetkapoznan ma fantastyczną wizję założenia sobie rzęsek w domu.Powodzenia.Biorąc pod uwagę ze zabieg wykonywany na leżąco przy zamkniętych oczach.Byłam dziewczęta na wakacjach w tropikach.Słona woda w oczach,promienie słoneczne,wysoka wilgotność powietrza.Rzęsy nie ucierpiały nic wiecej niż przy normalnym użytkowaniu w Polsce.Myśle ze wystarczy sobie uzupełnić tuż przed urlopem ( tak jak zrobiłam to ja) i nie będzie problemu z przerzedzeniem
pozdrawiam maniaczki
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 14:52   #1320
CocoSza
Przyczajenie
 
Avatar CocoSza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez lorin30 Pokaż wiadomość
Witam moja cena także wynosi 150 zł mam masę klientek codziennie 2 lub 3 a cena to koszt usługi bez czynszu za dzierżawę lokalu bo lokal jest mój wolę jeść małą łyżeczką niż dużą się udławić Pozdrawiam

nie wiem jak inne dziewczyny, które zajmują się stylizacją rzęs, ale ja osobiście, jak widzę takie ceny za założenie rzęs załamuję ręce....
jeszcze chwila i dzięki takim osobom będą kosztowały 50zł (zaniżanie cen rynku świetnie można zauważyć na przykładzie przedłużania paznokci...)

w imieniu swoim i innych mających podobne zdanie do mojego- serdecznie dziękuję...
CocoSza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.