Wymarzony pierścionek część XIX:) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 16:44   #3781
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Incpecję polecam

Kotek dziękuję
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 07:22   #3782
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cześć sobotnio!

Terminy mam tak napięte, że cały weekend pracuję.
W naszym mieszkaniu lakierowanie podłóg, więc już dwie noce u przyjaciół spędziliśmy i jest super, nawet przez chwilę pomyślałam, że fajnie by się mieszkało ze współlokatorami
Z J. zresztą mieszkałyśmy kiedyś przez 4 lata w jednym pokoju, więc znamy się jak łyse konie

Aaa, i mam okulary, są świetne. Dziwnie mi jest jeszcze w nich i trochę obraz mi się zawija na bokach, ale to normalne. Ostatnio nosiłam okulary 8 lat temu.

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Cześć


Dzisiaj mam dużo planów na dzień wolny od pracy , ale nie wiem czy mi się uda wszystkie zrealizować.Na razie siedzę w piżamie i wlepiam się w laptopa na łóżku, bo nie chce mi się iść do łazienki, ubierać, malować...
Fajne są takie dni wolne, bez presji (mi się rzadko zdarzają).

Dobrego weekendu!
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:08   #3783
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Dzień dobry
Ale dziś piękna pogoda
Muszę wykombinować jakieś wyjście na popołudnie bo szkoda w domu siedzieć.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:11   #3784
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

cześć

fajny weekend się zapowiada

Emilko no to fajnie wam teraz A długo tak teraz będziecie mieszkali??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:15   #3785
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ale dziś piękna pogoda
Muszę wykombinować jakieś wyjście na popołudnie bo szkoda w domu siedzieć.
Pewnie, uczciliście zmiany pracowe, czy właśnie dziś wieczorem?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
cześć

fajny weekend się zapowiada

Emilko no to fajnie wam teraz A długo tak teraz będziecie mieszkali??
Ja niestety spędzę cały weekend przed kompem i jedyna rozrywka, to niekiedy zajrzenie w net, co niniejszym czynię

Nocujemy jeszcze dziś, jutro wracamy do naszego domku.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:17   #3786
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

ja za to cały weekend pewnie spędzę bez komputera, chyba że na chwilę aby przygotować się do pracy. za godzinę jadę do mieszkania naszego i dziś mamy bardzo ambitne plany przewóz wszystkich mebli + dalsze malowanie.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 09:39   #3787
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Pewnie, uczciliście zmiany pracowe, czy właśnie dziś wieczorem?

Ja niestety spędzę cały weekend przed kompem i jedyna rozrywka, to niekiedy zajrzenie w net, co niniejszym czynię

Nocujemy jeszcze dziś, jutro wracamy do naszego domku.
Trochę uczciliśmy Jak to my. Niby mieliśmy wyjść na chwilę, a większe balowanie przełożyć na dziś..ale wszyło tak że o 1:30 wróciliśmy do domu . Do tego postanowiliśmy zaszaleć i pożarliśmy o tej godzinie 20 pierogów z mięsem mojej teściowej

Co oczywiście nie oznacza że dziś nie będziemy balować

Współczuję weekendu przed kompem..no ale obowiązki trzeba wykonać w terminie Życzę w takim razie szybkiego uporania się z pracą
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 10:11   #3788
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

cześć

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć sobotnio!

Terminy mam tak napięte, że cały weekend pracuję.
W naszym mieszkaniu lakierowanie podłóg, więc już dwie noce u przyjaciół spędziliśmy i jest super, nawet przez chwilę pomyślałam, że fajnie by się mieszkało ze współlokatorami
Z J. zresztą mieszkałyśmy kiedyś przez 4 lata w jednym pokoju, więc znamy się jak łyse konie

Aaa, i mam okulary, są świetne. Dziwnie mi jest jeszcze w nich i trochę obraz mi się zawija na bokach, ale to normalne. Ostatnio nosiłam okulary 8 lat temu.

Fajne są takie dni wolne, bez presji (mi się rzadko zdarzają).

Dobrego weekendu!
Ja nie lubię remontów współczuję.
Piękne są wolne dni bez presji

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ale dziś piękna pogoda
Muszę wykombinować jakieś wyjście na popołudnie bo szkoda w domu siedzieć.
koleżanka chce mnie wyciągnąć na rolki, ale mam trochę roboty w domu i nie wiem czy się wyrobię, bo niedawno wstałam A na 18 idziemy na urodziny
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:36   #3789
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość


koleżanka chce mnie wyciągnąć na rolki, ale mam trochę roboty w domu i nie wiem czy się wyrobię, bo niedawno wstałam A na 18 idziemy na urodziny
olej robotę w domu- idź na rolki!! szkoda marnowac takiej pogody na sprzątanie

Ja już mam wszystko zaplanowane...z pracy wychodzę o 14 , jadę do domu , robię szybki obiad w postaci ryby i frytek, o 15:30 kawa z mężem i przyjaciółmi, o 18:0o następna kawa z przyjaciółką (niewidzianą z pół roku) , o 20 dom ...wylaszczenie się i o 21 impreza
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:51   #3790
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
olej robotę w domu- idź na rolki!! szkoda marnowac takiej pogody na sprzątanie

Ja już mam wszystko zaplanowane...z pracy wychodzę o 14 , jadę do domu , robię szybki obiad w postaci ryby i frytek, o 15:30 kawa z mężem i przyjaciółmi, o 18:0o następna kawa z przyjaciółką (niewidzianą z pół roku) , o 20 dom ...wylaszczenie się i o 21 impreza
nastawię zaraz pranie i się zobaczy co dalej
Haniu napięty terminarz cały dzień zaplanowany

mam ostatnio słabą silną wolę zjadłam właśnie 3 kostki czekolady J.D Gross o smaku passiflory i jabłka.
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 10:56   #3791
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
nastawię zaraz pranie i się zobaczy co dalej
Haniu napięty terminarz cały dzień zaplanowany

mam ostatnio słabą silną wolę zjadłam właśnie 3 kostki czekolady J.D Gross o smaku passiflory i jabłka.
Lubie mieć napięty terminarz. Wtedy wiem że żyję!

No to tym bardziej trzeba iść na rolki - spalić te czekoladki
Nie przejmuj sie....czekoladę też czasem trzeba zjeść Kwesta tego by nie jeść od razu 150 g
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 11:02   #3792
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Lubie mieć napięty terminarz. Wtedy wiem że żyję!

No to tym bardziej trzeba iść na rolki - spalić te czekoladki
Nie przejmuj sie....czekoladę też czasem trzeba zjeść Kwesta tego by nie jeść od razu 150 g
Chyba bym musiała cały dzień jeździć na rolkach, bo wieczorem impreza, a Tżta siostra zawsze wynajduje pyszne potrawy i cały stół obstawia.Jak na przyjęciu weselnym Aż się boję

Ja rzadko jem czekolady, ale ta była pyszna.Dobrze, że Tz więcej nie zostawił (wczoraj ją otwierał), bo kto wie ile bym zjadła
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:01   #3793
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Hej

normalnie padam na twarz wlasnie wstawilam dwie pralki - jedna z pieluchami i ciuszkami malej a druga nasza, zrobilam porzadek w komodzie i upieklam ciasto ze sliwkami jeszcze mam zaplanowane porzadki w szafie i prasowanie tak to jest jak siedzi baba sama w domu hihihi a na obiad nie mam pomyslu wiec pewnie zrobie sobie frytki i jajko sadzone
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:07   #3794
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Chyba bym musiała cały dzień jeździć na rolkach, bo wieczorem impreza, a Tżta siostra zawsze wynajduje pyszne potrawy i cały stół obstawia.Jak na przyjęciu weselnym Aż się boję

Ja rzadko jem czekolady, ale ta była pyszna.Dobrze, że Tz więcej nie zostawił (wczoraj ją otwierał), bo kto wie ile bym zjadła
Domyślam sie że niezjedzenie tych wszystkich smakołyków w grę nie wchodzi!
Tak jest u mojego brata na imprezach....jak robi urodziny to z 3 daniami gorącymi, masa serów, oliwek, wędlin i sałatek

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hej

normalnie padam na twarz wlasnie wstawilam dwie pralki - jedna z pieluchami i ciuszkami malej a druga nasza, zrobilam porzadek w komodzie i upieklam ciasto ze sliwkami jeszcze mam zaplanowane porzadki w szafie i prasowanie tak to jest jak siedzi baba sama w domu hihihi a na obiad nie mam pomyslu wiec pewnie zrobie sobie frytki i jajko sadzone
ciasto ze śliwakami- kocham, a nie chce mi sie piec.
Dobrze że czasem teściowa mi podrzuci

Ale jesteś "ruchliwa" Widzę że siedzenie na pupie z herbatą i książką w ręce w grę nie wchodzi
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:29   #3795
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość

koleżanka chce mnie wyciągnąć na rolki, ale mam trochę roboty w domu i nie wiem czy się wyrobię, bo niedawno wstałam A na 18 idziemy na urodziny
Przypomniałaś mi, że moje rolki już dwa sezony leżą nieużywane Ostatni dzwonek, by to zmienić

Ad. remontu - to już ostatnia praca

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
olej robotę w domu- idź na rolki!! szkoda marnowac takiej pogody na sprzątanie

Ja już mam wszystko zaplanowane...z pracy wychodzę o 14 , jadę do domu , robię szybki obiad w postaci ryby i frytek, o 15:30 kawa z mężem i przyjaciółmi, o 18:0o następna kawa z przyjaciółką (niewidzianą z pół roku) , o 20 dom ...wylaszczenie się i o 21 impreza
Świetny plan

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Lubie mieć napięty terminarz. Wtedy wiem że żyję!

No to tym bardziej trzeba iść na rolki - spalić te czekoladki
Nie przejmuj sie....czekoladę też czasem trzeba zjeść Kwesta tego by nie jeść od razu 150 g
Ja też lubię mieć napięty terminarz, ale tylko wtedy, gdy czuję, że się wyrabiam Wtedy też czuję smak życia... a jak nie, to panika i dół

A tak się da?
Ja profilaktycznie unikam.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hej

normalnie padam na twarz wlasnie wstawilam dwie pralki - jedna z pieluchami i ciuszkami malej a druga nasza, zrobilam porzadek w komodzie i upieklam ciasto ze sliwkami jeszcze mam zaplanowane porzadki w szafie i prasowanie tak to jest jak siedzi baba sama w domu hihihi a na obiad nie mam pomyslu wiec pewnie zrobie sobie frytki i jajko sadzone
Wow, wow, wow

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Ale jesteś "ruchliwa" Widzę że siedzenie na pupie z herbatą i książką w ręce w grę nie wchodzi
U mnie zawsze wchodzi w grę "siedzenie". Czasem czuję się jak truteń domowy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:42   #3796
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość

A tak się da?
Ja profilaktycznie unikam.



U mnie zawsze wchodzi w grę "siedzenie". Czasem czuję się jak truteń domowy
Da się. Nie wiem jak to zrobiłam ale już tak umiem
Długie lata pożerałam czekoladę całymi tabliczkami. Jak otworzyłam delicje to szło na raz cale opakowanie.
Teraz kupuję czekoladę do pracy i jem jedną cały tydzień

Na opanowanie łakomstwa polecam łykać chrom i magnez - działa

Ja byłam trutniem całe 2 tygodnie....syf był w domu ze hej i dziś miało być sprzątanie- ale mąż zrobił mi niespodzianke i cały dom wczoraj wysprzątał Wiec dalej jestem trutniem

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2010-09-18 o 12:43
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:42   #3797
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość

Ale jesteś "ruchliwa" Widzę że siedzenie na pupie z herbatą i książką w ręce w grę nie wchodzi
Ciasto jest pyszne jezu jeszcze cieple ale nie moglam sie oprzec

ano jestem "ruchliwa" i nie wyobrazam sobie jak po porodzie bede musiala zwolnic hahaha z przyczyn technicznych Tz sie tylko denerwuje jak tak duzo robie bo boi sie ze zaraz urodze (najbardziej boi sie nie porodu - bo na dzien dzisiejszy rodzi ze mna - a tego jak mnie dostarczy do szpitala hahaha ostatnio mi powiedzial ze poprostu jak mu powiem ze rodze to on nie bedzie wiedzial po kogo najpierw zadzwonic i pewnie zadzwoni do wszystkich zmotoryzowanych znajomych, karetke i taxi hahaha) na dobra sprawe jeszcze ze dwa tygodnie i moge rodzic
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:52   #3798
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Da się. Nie wiem jak to zrobiłam ale już tak umiem
Długie lata pożerałam czekoladę całymi tabliczkami. Jak otworzyłam delicje to szło na raz cale opakowanie.
Teraz kupuję czekoladę do pracy i jem jedną cały tydzień

Na opanowanie łakomstwa polecam łykać chrom i magnez - działa

Ja byłam trutniem całe 2 tygodnie....syf był w domu ze hej i dziś miało być sprzątanie- ale mąż zrobił mi niespodzianke i cały dom wczoraj wysprzątał Wiec dalej jestem trutniem
Ja też zawsze pożerałam czekoladę i ciacha oraz ptasie mleczko opakowaniami
Teraz już to ograniczyłam, obecnie nie jem słodyczy wcale, ale na pewno wrócę. Myślę, że tabletki nie będą potrzebne, to kwestia woli i zmiany nawyków No i myślenia, co się je.

Ja liczę, że mąż ogarnie mieszkanie po cyklinowaniu...

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Ciasto jest pyszne jezu jeszcze cieple ale nie moglam sie oprzec

ano jestem "ruchliwa" i nie wyobrazam sobie jak po porodzie bede musiala zwolnic hahaha z przyczyn technicznych Tz sie tylko denerwuje jak tak duzo robie bo boi sie ze zaraz urodze (najbardziej boi sie nie porodu - bo na dzien dzisiejszy rodzi ze mna - a tego jak mnie dostarczy do szpitala hahaha ostatnio mi powiedzial ze poprostu jak mu powiem ze rodze to on nie bedzie wiedzial po kogo najpierw zadzwonic i pewnie zadzwoni do wszystkich zmotoryzowanych znajomych, karetke i taxi hahaha) na dobra sprawe jeszcze ze dwa tygodnie i moge rodzic
To już ostatnia prosta
Fajnie, że rozważa kwestie organizacyjne. Jesteś w bezpiecznych rękach
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:13   #3799
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
To już ostatnia prosta
Fajnie, że rozważa kwestie organizacyjne. Jesteś w bezpiecznych rękach
No ostatnia prosta i troche zaczynam sie stresowac a Tz rozwaza wszelkie za i przeciw tylko obawiam sie ze skonczy sie na tym ze sama se zorganizuje transport a Tz dostanie "liscia" na opamietanie hahaha
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 13:40   #3800
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Jedzimy z malza wybierać podłogę. Nie było lekko. Niewiem dlaczego, ale momentami normalnie działa mi na nerwy. Koniec końców zdecydowaliśmy się na Mozaika przemysłowa z palisandru. Mam nadzieje ze reszta spraw pójdzie mniej nerwowo, bo minęła dopiero połowa dnia a ja już mam dosyć. Nie chce się z nim kłócić nad każdym kafelkiem. Wizje mamy taka sama, wiec nie wiem skąd te wszystkie nerwy. W przyszłym tygodniu dostajemy klucze. I wiecie co? Jest mi to totalnie obojętne, chyba jestem stukniets, ale jakoś daleko mi od skakania z radości pod sufit. Powiedzcie mi ze jestem szurnieta i mam się leczyć.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 14:10   #3801
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jedzimy z malza wybierać podłogę. Nie było lekko. Niewiem dlaczego, ale momentami normalnie działa mi na nerwy. Koniec końców zdecydowaliśmy się na Mozaika przemysłowa z palisandru. Mam nadzieje ze reszta spraw pójdzie mniej nerwowo, bo minęła dopiero połowa dnia a ja już mam dosyć. Nie chce się z nim kłócić nad każdym kafelkiem. Wizje mamy taka sama, wiec nie wiem skąd te wszystkie nerwy. W przyszłym tygodniu dostajemy klucze. I wiecie co? Jest mi to totalnie obojętne, chyba jestem stukniets, ale jakoś daleko mi od skakania z radości pod sufit. Powiedzcie mi ze jestem szurnieta i mam się leczyć.
Trochę Cię rozumiem, choć jestem na innym etapie.
Teraz np. kończymy remont, w poniedziałek w reszcie przyjedzie łóżko - i wcale nie skaczę z radości z tego powodu, choć to de facto finał naszego "wprowadzania się".
Moim zdaniem są takie chwile "techniczne" i trzeba poczekać na to uczucie zadowolenia, taki przebłysk radości, który pojawi się w jakimś spokojnym momencie.

A co do nerwów wykończeniowo-aranżacyjnych - podobno jak się to przeżyje bez wizji rozwodu, to wielki sukces Nam się udało jakoś
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:39   #3802
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
Hej

normalnie padam na twarz wlasnie wstawilam dwie pralki - jedna z pieluchami i ciuszkami malej a druga nasza, zrobilam porzadek w komodzie i upieklam ciasto ze sliwkami jeszcze mam zaplanowane porzadki w szafie i prasowanie tak to jest jak siedzi baba sama w domu hihihi a na obiad nie mam pomyslu wiec pewnie zrobie sobie frytki i jajko sadzone
To masz pracowity dzień.
Ostatnio moja przyszła teściowa zrobiła placek ze śliwkami.Był tak przepyszny, że zjadłabym całą blachę

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Domyślam sie że niezjedzenie tych wszystkich smakołyków w grę nie wchodzi!
Tak jest u mojego brata na imprezach....jak robi urodziny to z 3 daniami gorącymi, masa serów, oliwek, wędlin i sałatek
Raczej nie da rady za dużo

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jedzimy z malza wybierać podłogę. Nie było lekko. Niewiem dlaczego, ale momentami normalnie działa mi na nerwy. Koniec końców zdecydowaliśmy się na Mozaika przemysłowa z palisandru. Mam nadzieje ze reszta spraw pójdzie mniej nerwowo, bo minęła dopiero połowa dnia a ja już mam dosyć. Nie chce się z nim kłócić nad każdym kafelkiem. Wizje mamy taka sama, wiec nie wiem skąd te wszystkie nerwy. W przyszłym tygodniu dostajemy klucze. I wiecie co? Jest mi to totalnie obojętne, chyba jestem stukniets, ale jakoś daleko mi od skakania z radości pod sufit. Powiedzcie mi ze jestem szurnieta i mam się leczyć.
Masz gorszy okres, przejdzie ci to
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 21:27   #3803
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

remont i kłótnie hehe to norma

Dziewczyny ja wymiękłam i wróciłam do domu spać a mąż został i dalej maluje.... uparciuch.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 07:35   #3804
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Hej, walczę nadal, choć słońce za oknem,

Nasza podłoga już piękna!
Ale kurzu bardzo dużo....
Dziś jeszcze zostajemy u przyjaciół, a jutro sprzątanie.

Dobrej niedzieli
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 19:11   #3805
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cześć,

Pół dnia spędziliśmy na grzybach bardzo dużo nazbieraliśmy i było super
Dużo ruchu na świeżym powietrzu tego mi było trzeba
No i będzie jutro sosik, trochę ususzymy i zamarynujemy z słoiczkach
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 21:08   #3806
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cześć!
Ktoś mnie tu jeszcze pamięta?)


powstał klub?
gdziee?
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 07:15   #3807
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

cześć Ale mieliśmy pracowity weekend. w sobotę i wczoraj do 3 nad ranem mąż malował mieszkanie. jestem mega nie wyspana, nie przygotowana do pracy, ale szczęśliwa Przeprowadzka coraz bliżej
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:10   #3808
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Cześć dziewczyny!

Mam gigantyczne zakwasy, ledwo się ruszam. ostro zajechałam mięsnie w sobote na siłowni. Trener tak się troche dziwił ze zrobiłam 30 przysiadów z 10-kilowymi hantelkami no i dzisiaj mam rezultaty.

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Cześć!
Ktoś mnie tu jeszcze pamięta?)


powstał klub?
gdziee?

Cześć madlen. Gdzies ty była?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 09:53   #3809
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Hejka.

LV nie znam osoby która nie znienawidziłaby TŻ podczas przeprowadzki Zawsze wszyscy marudzą, narzakają i mają dość. Jak to przetrwacie i siądziecie z winem na nowej kanapie ..uznacie że warto bylo i jest fajnie
Madlen cześć. Co siez Tobą działo?? Mamy klub, ale nie wiem jak Cię do niego zaprosić


Miałam znowu cudny weekend.
Który o mały włoś nie skończył by się słabo...otóż- byliśmy w sobotę na urodzinach u znajomego...w klubie. Wszyscy mieli iście szampańskie humory, bylo nas ze 25 osób- sami bliscy znajomi. Wszystkim równo i z ukeirunkowaniem na tance zaszumiało w głowach. Bawiliśmy sie do 4 rano. Wczoraj siedzieliśmy w domu..mąż tylko zakupy zrobił, ja obiodek pysznościowy - generalnie do torebki nie zaglądałam. Wieczorem potrzebowałam nr. karty kredytowej...i jakże wielkie bylo moje zdziwienie gdy się oakzałao że portfela w torebce nie mam.
Zbladłam..bo miałam w nim 800 zł, wszytski dokumenty, wszytskie kredytówki, no masakra. Mąż zbladł bardziej niż ja. Stwierdziłam że głupi zawsze ma szczęscie ..więc trzeba jechać do klubu bo może ktoś mój poftfel znalazł i oddał. Maż oczywiście uznał że chyba oszalałam...nikt by nie oddał portfela z 800 stówami w środku. No ale pojechalismy..i czujecie że był. Znalazł go kelner pod stołem i oddał...z całą kasą w środku. Są jeszcze uczciwi ludzie na świecie!!!

Aczkolwiek ja już nigdy do knajpy z portfelem nie pójdę

Swoją droga bardzo mnie to zastanawiam jak ten portfel wylądował pod stołem
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-20, 10:00   #3810
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony pierścionek część XIX:)

Zakopana w pracy;]
I bez internetu w mieszkaniu. A to razem = kompletny brak nieobecności tu.
Im dłużej mnie nie ma tym ciężej się wraca, tylee zaległości..

Nowe dzieci forumowe?
Śluby?

(butter: pięknie))
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.