potrzebuje pomocy, opinii :( :( :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-16, 18:27   #1
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Unhappy

potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(


Potrzebuje kogos kto by mi odpowiedzial ktos kto na to patrzy trzezwym okiem bo ja niestety nie potrafie sie skupic A mianowicie jestem z chlopakiem ( mamy po 21lat) nasz zwiazek jest krotki bo niecale 2 miesiace ja studiuje w miescie do ktrego on ma blisko wiec mozemy w weekendy sie spotykac poznalismy sie pod koniec roku akadmickiego potem ja wrocilam do domu i zaczelismy do siebie pisac i pisac ale przed wyjazdem na wakacje moj obecny chlopak zapytal sie czy bym chciala byc z nim w zwiazku zgodzilam sie dlatego ze super z nim mi sie spedzalo czas i rozmawialo. Wszystko bylo oki piszemu zawsze smski dopoki komus sie nie skonczy karta, on dodatkowo pracuje. Ciagle pisze mile slowa, nawet dostalam od niego list ale oprocz tych ladnych chwil sa takie ze np. (ze wzgledu ze teraz jestesmy daleko od siebie dopiero za 2 tyg bedziemy znow obok siebie ) pisze ze bedzie na gg o tej i o tej albo wroci o tej i o tej a go nie dotrzymuje slowa tak bylo 2 razy najpierw i przepraszal za to potem bylo juz oki dluzszy czas a wczoraj powtorka z rozrywki mial byc i go nie bylo wyslalam esa ze jak bedzie na necie i mial mozliwosc to niech wysle mi smska i byl na pare sekund ale nie wyslal mi zadnego eska teraz wiem ze ma dzis byc na gg bo odpuscil mi sygnalka odpowiadajace na tak ( pewnie porozmawiam z nim na ten temat dlaczego go nie bylo a jak kiedys pewnie napisze ze zawsze musi cos "z***ac" i ze przerpasza). Ciekawi mnie opinia na to czy poprostu to normalne u facetow czy mam sobie odpuscic bo on wcale sie mna nie interesuje juz.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:52   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Nie rozumiem wątku
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:54   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Yyy... Chodzi o to, że on zapowiada kiedy będzie na gg, a zdarza mu się nie pojawić o określonej porze...?


I, litości! Proszę o jakąś interpunkcję w postach, bo w ten sposób wychodzi jeden wielki bełkot. Nie ma co się dziwić, że inni nie wiedzą o co chodzi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:54   #4
Anonim99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 55
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Ja tu nic nie rozumiem za bardzo:|
Anonim99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:57   #5
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Nie potrafię myśleć aż tak abstrakcyjnie


osochosi?
__________________

piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:58   #6
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

eee.. ne rosume
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 18:58   #7
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;5294628]Nie rozumiem wątku [/quote]

tez nie. czy chodzi o to, ze facet wystawia autorke watku na gg?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 18:58   #8
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Boże jesteś w rozpaczy bo chłopak dwa razy nie przyszedł na gg?

Wybacz ale

To co piszesz jest niepoważne
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:01   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Uff. Już myślałam, ze tylko ja taka niekumata jestem
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:35   #10
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Po pierwsze:


Po drugie: piszesz ze macie po 21 lat , ale ja dałabym Ci z 15 to się nazywa szukanie problemów na siłe.


Poza tym to Ty przesadzasz. On może mieć jakieś wazniejsze sprawy niz gadanie o pierdołach z zazdrosną dziewczyną. A ty potym jeszcze wymagasz żebi Cie przepraszal za to. No litości
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:44   #11
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

A wiecie, że podobno czytanie tekstów (długich) bez przecinków stymuluje pracę mózgu? Ale teraz bez jaj. Serio. Gdzieś to wyczytałam.

A teraz....
Wszyscy...
Czytamy jeszcze raz
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 19:52   #12
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

ogolnie chodzi o to ze nie dotrzymuje slowa, a gg bylo przykladem

jakbyscie nie raz przejechaly sie w zwiazkach na tym ze facet nie dotrzymuje slowa, po czym byscie dowiedziely sie ze ta 2 osoba was zdradza, byscie inaczej patrzyly na to wszystko przy kolejnych zwiazkach.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:56   #13
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez Darin Pokaż wiadomość
Poza tym to Ty przesadzasz. On może mieć jakieś wazniejsze sprawy niz gadanie o pierdołach z zazdrosną dziewczyną. A ty potym jeszcze wymagasz żebi Cie przepraszal za to. No litości
Też tak uważam, mimo że rozumiem że przez pierwsze kilka miesięcy związku chciałoby się być z drugą połówką 24/7.

Edit: więc, droga Pytajnik, napisz w jaki sposób facet nie dotrzymuje słowa. Wspomniałaś tylko o gg, więc nic dziwnego, że dziewczyny tak zareagowały.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:05   #14
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
A wiecie, że podobno czytanie tekstów (długich) bez przecinków stymuluje pracę mózgu? Ale teraz bez jaj. Serio. Gdzieś to wyczytałam.

A teraz....
Wszyscy...
Czytamy jeszcze raz
o nieeeeeeeee

__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:20   #15
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Też tak uważam, mimo że rozumiem że przez pierwsze kilka miesięcy związku chciałoby się być z drugą połówką 24/7.

Edit: więc, droga Pytajnik, napisz w jaki sposób facet nie dotrzymuje słowa. Wspomniałaś tylko o gg, więc nic dziwnego, że dziewczyny tak zareagowały.

GG podalam bo to bylo czestsze niz inne sytuacje a w przyblizeniu podalam ile razy nie dotrzymal slowa bo nie licze tego az tak, a tak to np. poprosilam by cos zrobil to powiedzial ze zrobi i oczywiscie nie zrobil, poprosilam by gdzies poszedl i zapytal sie o moje sprawy bo nie moglam ja a on akurat mial taka mozliwosc tez tego nie zrobil mimo ze mowil ze pojdzie.

I ktos tam pisal ze ja wymagam zeby mnie przeprosil ja tego nie wymagam wspomnialam ze byly sytuacje ze przepraszal a ja to jego regulke znam na pamiec.

Zdarzylo mi sie jeszcze ze pare razy wspomnial ze jego kolezanka ma do niego opisy bo sie zakochala w nim i mi je pokazal. Nawet raz powiedzial tekst: " ze on kazdej moze w glowce zawrocic"

Bym wiecej przyblizyla ale narazie tylko mi sie przypomina z takich sytuacji.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:34   #16
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez pytajnik Pokaż wiadomość
GG podalam bo to bylo czestsze niz inne sytuacje a w przyblizeniu podalam ile razy nie dotrzymal slowa bo nie licze tego az tak, a tak to np. poprosilam by cos zrobil to powiedzial ze zrobi i oczywiscie nie zrobil, poprosilam by gdzies poszedl i zapytal sie o moje sprawy bo nie moglam ja a on akurat mial taka mozliwosc tez tego nie zrobil mimo ze mowil ze pojdzie.

I ktos tam pisal ze ja wymagam zeby mnie przeprosil ja tego nie wymagam wspomnialam ze byly sytuacje ze przepraszal a ja to jego regulke znam na pamiec.

Zdarzylo mi sie jeszcze ze pare razy wspomnial ze jego kolezanka ma do niego opisy bo sie zakochala w nim i mi je pokazal. Nawet raz powiedzial tekst: " ze on kazdej moze w glowce zawrocic"

Bym wiecej przyblizyla ale narazie tylko mi sie przypomina z takich sytuacji.
Moja mama też czasem prosi tate, żeby cos zrobił a on tego nie robi
Dramatyzujesz kochana.
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:54   #17
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Przesuwam na Intymne


No, cóż...
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:59   #18
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

hmmmm??? gdybys nie napisala ile masz lat pomysla bym ze z 15.. hmmm najpierw dziewczyno zastanow sie co to jest zwiazek,,,, i po czym mozna rozpoznac ze facet ma Cie gdzies.... gg smsmki hmmmm to chyba podstawowka??
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:30   #19
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Ja Ci radzię, żebyś zrobiła mu tak samo- wystaw go, to wtedy doceni i zobaczy, jak to jest. I nie osaczaj go tak bardzo, nie pisz od razu smsów. Niech on szanuje Twój czas- jeśli nie ma go o umówionej porze, to Ty się nie odzywaj-sam zacznie się dopytywać, dlaczego milczysz.
A te jego zachowania, niby takie małe, ale świadczą o braku szacunku.
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 21:37   #20
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

uwazam podobnie do dziewczyn ze szukasz problemow tam gdzie ich tak naprawde nie ma.. rozumiem ze bylas skrzywdzona wczesniej przez kogos kto nie dotrzymywal slowa i ze zdradzil.. mam racje??
nie wolno wszystkich wrzucac do jednego garnka..

ty bys nie chciala zeby TZ ci nie ufal bo jego byla go oklamala
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:56   #21
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Też tak uważam, mimo że rozumiem że przez pierwsze kilka miesięcy związku chciałoby się być z drugą połówką 24/7.
A tam, można i po dwóch latach

Ad gg: gdybym miała się przejmować gadu i tym, że np mój Tż się spóźnia i nie ma go na gadu o określonej porze to bym chyba ze zgryzoty umarła.
(Bo mój Tż nie siedzi zbyt dużo na gadu, generalnie jest mocno zabiegany, więc zdarzy mu się nie zapalić na żółto w odpowiednim momencie, ale mimo to nigdy nie wątpię, że jestem najważniejsza na świecie. To samo było z komórką, po prostu jej nie lubił. Ale na moją prośbę kupił sobie i teraz zawsze jesteśmy w kontakcie)
Litości.
To są detale. Mogło mu coś wypaść po prostu. Drugie dno tu niepotrzebne JEŚLI poza tym nieszczęsnym gadu facet jest w porządku, można zawsze na niego liczyć, szanuje Twoją osobę, pomaga, wspiera i spełnia potrzeby, krótko mówiąc DBA.
Nie wolno sugerować się gadu. To czy ktoś sie zjawi czy nie, czy będzie stawiać buźki czy nie, nie jest wyznacznikiem uczuć czy tego jak bardzo ktoś się stara lub nie!
Po prostu zapytaj. Dlaczego nie mógł się zjawić i powiedz, że jeśli ty się umawiasz to zawsze starasz się wywiązać, bo zależy ci na nim, że poświęcasz swój czas i CZEKASZ. A kiedy czekanie się przeciąga zbyt długo to po prostu jest Ci przykro.
Powiedz, że jeśli nie może się zjawić o umówionej porze to niech po prostu da znać, smsem, strzałką, czy jakie tam macie formy komunikacji. Trochę szacunku dla Twojej osoby.
Powinien zrozumieć.
A co do innych - rozmowa. Nie wiem czemu ludzie mają z tym tak straszny problem, ile zmartwień mniej by było gdyby zamiast tutaj pisać powiedzieli sobie wszystko twarzą w twarz.
Ad złych doświadczeń: nie wolno wkładać wszystkich do jednego worka, bo ty wpadniesz w paranoję a Tż poczuje się skrzywdzony,jeśli patrzysz na niego przez pryzmat wroga i osoby, która cię potencjalnie skrzywdzi, zamiast po prostu UFAĆ.
Bo paradoksalnie przenosisz schemat na swojego Tżta i w końcu doczekasz się tego, czego się obawiałaś.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:04   #22
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

hm, ja w ogle nie zawracałabym sobie głowy kimś kogo widuje raz na dwa tygodnie czy tylko w weekend -przede wszystkim dlatego że ja codzień potrzebuje mieć przy sobie faceta, więc w przypadku związku na odległosć na pewno miałabym tez kogoś na miejscu.
no i właśnie bez sensu jest myślenie przez cały czas czemu ktoś nie odpisuje na sma, zamartwianie się co ta osoba robi...

ale ty chyba troche przesadzasz, to że ktoś niedokładnie określi godzinę przyjścia na gadu, czy nie spełni jakiejś twojej prosby nie świadczy od razu o tym że go nie interesujesz.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:17   #23
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

ja osobiscie bylam w zwiazku na odleglosc przez rok a teraz jestesmy razem i nic juz nas nie rozdzieli..

powiem ci ze TZ lub mnie tez zdarzalo sie nie byc na msnie czy nie odpisac na smsa.. nic sie nie zmienilo, swiat sie nie zawalil.. nie wynikalo to z obojetnosci tylko z innych przyczyn.
czasem fakt sie martwilam wiedzac ze u niego pada, jest noc, a on prowadzi.. wtedy z dusza na ramieniu czekalam az bedzie online..

nie powinnas sie jakos specjalnie zamartwiac bo samym tym mozesz zepsuc wasze relacje
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:23   #24
Kasik_M
Raczkowanie
 
Avatar Kasik_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Wogóle taki wirtualny związek + bycie "w dojazdach" jest wg mnie bez sensu... Wtedy zawsze się znajdzie jakiś problem albo pretekst. Może i nie bywa na gg kiedy Ty sobie tego życzysz (a on obiecał), ale co w sytuacji, kiedy nie będzie przy Tobie kiedy coś się stanie, będziesz go potrzebowała? Bo on nie będzie mógł ? to jest ważniejsze niż smski i sygnałki... No ale pytanie było o gg. No to odpowiadam: przesadzasz.
__________________
Nie uzywam juz tego konta.
Kasik_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 23:02   #25
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Co do odleglosci to nas dzieli ok.45km



pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 23:06   #26
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez pytajnik Pokaż wiadomość
ogolnie chodzi o to ze nie dotrzymuje slowa, a gg bylo przykladem

jakbyscie nie raz przejechaly sie w zwiazkach na tym ze facet nie dotrzymuje slowa, po czym byscie dowiedziely sie ze ta 2 osoba was zdradza, byscie inaczej patrzyly na to wszystko przy kolejnych zwiazkach.
masz 21 i uwazasz,ze on kiedys z toba zerwie bo nie udaje mu sie byc na gg o tej godzinie o ktorej obiecal??Ludzie maja swoje zycie,obowiazki ,ktos inny tez chce korzystac z kompa tak wiec ...
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 23:08   #27
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
A wiecie, że podobno czytanie tekstów (długich) bez przecinków stymuluje pracę mózgu? Ale teraz bez jaj. Serio. Gdzieś to wyczytałam.

A teraz....
Wszyscy...
Czytamy jeszcze raz

ale fajnie
to czytamy jeszcze raz

może łatwiej się na egzamin nauczę?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 23:10   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

ja zrozumialam za 1 podejsciem przecinki to mały pikuś,tam nie ma wielkich liter
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:38   #29
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
A wiecie, że podobno czytanie tekstów (długich) bez przecinków stymuluje pracę mózgu? Ale teraz bez jaj. Serio. Gdzieś to wyczytałam.

A teraz....
Wszyscy...
Czytamy jeszcze raz

hmmm...to sobie codziennie postymuluję mózg, czytając tamtego posta

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ja zrozumialam za 1 podejsciem przecinki to mały pikuś,tam nie ma wielkich liter

april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 10:02   #30
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: potrzebuje pomocy, opinii :( :( :(

45 km to jest związek na odelgłość ?! - toż to tylko godzina jazdy autobusem tylko albo autem. ( A może ja mam przekręcone poczucie odległości przez to,że codziennie dojeżdżałam do LO i na studia po 25km i potem do domu tą samą droga? ) Ja bym się zastanowiła dlaczego widzicie się raz na parę tygodni skoro macie do siebie w sumie blisko.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.