Sycylia - Katania - Camping Europeo - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 14:03   #31
maita
Przyczajenie
 
Avatar maita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Heyka
na miasto nie mozna samemu gdyż to jest za daleko ... Mozna sie ugadac z kierowca ze zbieracie grupke opsob i jedziecie w jakis dzien. grupy .. u mnie wyglondalo to tak ze bylo okolo40osob .. ogolnie tyle ile w aautokarze i to jest podzielone na 3 grupy .. ale i tak kazdy jest razem .. do tego dodaj sobie ze turnusy nakladaja sie na siebie Włosi hm.... zagadują sami raczej ... =) najczesciej na dyskotekach jezeli chodzi o wiek to niewiem .. w mojej grupie bylo 15-20
maita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 20:06   #32
Frenzydreamer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Cześć,
Ja też mam zamiar wybrać się w tym roku na obóz na Sycylie i zdaje się, że wyląduję na Campingu Europeo (6.07-19.07). Chociaż tego co przeczytałam w internecie przerażają mnie warunki sanitarne, ale chyba nie może być tak źle ? ; D Jak jest z wyżywieniem ? Ktoś był by miły wysłać mi zdjęcia domków od środka ? Mój e-mail frenzydreamer@interia.pl
Frenzydreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 18:35   #33
truska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

HEJ
Ja tez wybieram sie na ten oboz w tym roku jade od 27.06-10.07. nie bylam tam jeszcze z innego forum dowiedzialam sie ze jest tam bardzo fajnie ale chcialam sie dowiedziec czy dyskoteki na terenie kempingu europeo sa platne i jak one wogule wygladaja bawi sie na nich duzo osob? A i jedzie ktos moze w tym samym terminie co ja? jade z biura podrozy INDEX
truska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 21:11   #34
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

bylam na tym campingu 3 lata temu, ale z waszych opisow widze, ze niewiele sie zmienilo
ogolnie domki luksusowe nie sa, za to plaza jest super i minutke drogi od campingu
co do dyskotek to szału nie bylo, codziennie puszczali te same piosenki w tej samej kolejnosci
no i nie ma porownania z klubami np w Zlotych Piaskach, to taka niewielka dyskoteka dla campingu nad basenem

ogolnie jesli ktos liczy na nocne zycie to nie polecam chociaz ja milo wspomniam

zalaczam pare zdjec pogladowych sorry za balagan, ale wiecie jak to bywa na obozach
__________________

Edytowane przez starlit
Czas edycji: 2010-05-11 o 21:13
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 13:46   #35
plizie
Rozeznanie
 
Avatar plizie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 813
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

no więc tak .. ja byłam w tym campingu ww zeszłym roku :P
co do domków - zależy na którą część campingu trafisz . Ja akurat byłam w 4 chyba ,czyli zaraz przy wejściu i muszę powiedzieć że domek był tragiczny. miał może 3x3 metry i łazienkę 1,5x1 . byłam w 4-ce łóżka piętrowe . nawet nie było gdzie dać walizek :/
prysznic w pokoju jest ale pozostawia wiele do życzenia . wolałyśmy się kąpać w publicznym ;P . Ale wszystko zależy od domku, z tego co wiem niektóre pokoje miały świetne warunki ,a nawet lodówkę . Na miejscu jest basen ,ale niestety nie można było z niego korzystać ;/ koniecznie musice odwiedzić pizzerię i kupić pizzę z bakłażanami -rewelacyjna !! . okolica cudowna ,a wspomnienia niezapomniane .
Aha co do dyskotek .. są codziennie na terenie ośrodku . nie są płatne a co najleprze przychodzi na nie mnóstwo włochów i włoszek !
Polecam także udział w balli di gruppo ! -to takie tańce sycylijskie których uczą włoszki Na miejscu mnóstwo gier i zabaw ... klimat świetny ... mimo że warunki średnie sam wyjazd jest fantastyczny ! jeśli ktoś chciał by sie jeszcze czegoś dowiedzieć zapraszam na gadu 992444

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

aha .. jeden z minusów przyrodniczych to strasznie zaśmiecone morze :/
a plus .. w nocy pięknie widać oświetloną Catanię , ranem widok na Etnę , plaża super ...i nic tylko iść zbierać muszelki (przywiozłam całą siatkę )
plizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:46   #36
gosia23023
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 145
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Właśnie zastanawiam sie nad wyjazdem na sycylie lub do calelli. wasze opienie mnie zachecily do Katani jeszcze pomysle ;D
__________________
it's amazing
makes my heart sing
now it's up to you

gosia23023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:52   #37
truska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

No to widze ze bede miala niezapomniane wakacje Dzieki za te informacje ale mam jeszcze jedno pytanie... Czy do tego kampinku jest potrzebny śpiwór czy jest tam jakas posciel???
truska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 11:38   #38
plizie
Rozeznanie
 
Avatar plizie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 813
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

pościel jest na miejscu , śpiwora brać nie musisz ,ale warto zabrać jakiś koc i poduszkę (jeśli jedziesz autokarem) bo noce są chłodne miłego pobytu !
sama chętnie wróciła bym do Katanii w tym roku ,jak choćby dla niskich cen ciuchów na targu, i najleprzych bananów i brzoskwiń na świecie !
plizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 11:17   #39
pytag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Jedzie ktos do sycylii ? z biura index w terminie 15-28 lipiec ??
pytag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:04   #40
monaleasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
GG do monaleasa
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

byłam w zeszłym roku na Sycylii w kampingu europeo. wrażenia były co do kampingu tragiczne. mi się udało bo nie miałam karaluchów w łazience, ale inni nie mieli tego szczęscia. pokoje bardzo małe. z biura antavia mielismy obiecany domek na 4 osoby z łazienka, jednak nistety na miescu niespodzianka- 6 osobowy a raczej 2 łózka dostawione. w pokojach nie było okien a na sycylii gorąco cały czas. to i tak nie było najgorsze. najbardziej tragiczną rzeczą było jedzenie. po prostu masakra. sniadanie to były płatki któe smakowały jak plastik z mlekiem lub bułeczka z dżemem najtańszym ktory nie smakowal jak dżem albo z serem po którym latały muchy lub szynka która pamiętała chyba podróż z polski na sycylię. obiady również były małorewelacyjne. kolacje... tak jak śniadanie. ogólnie każdemu kto tam jedzie dobrze radzę zaopatrzyc sie w duzy zapas zupek chińskich oraz przynajmniej ze 3 opakowania nutelli. łózka były tragiczne i strach był spać w łózku "piętrowym" któe wyglądało jak dwa łózka jeden na drugim i wydaje mi się ze naprawde to były dwa łóżka. na sycylii jedzenie bardzo drogie niestety. z obozu pamiętam że była bardzo fajna miejscówka na kamping poniewaz do plaży bardzo blisko, jednak nie bardzo było nam dane skorzystac z niej. moglismy się opalac w godzinach kiedy nie było słońca, podczas sjesty musielismy siedziec w domkach, a kąpiel w morzu... pozostawiała wiele do życzenia, ponieważ pan ratownik (;//) robił kolejki do morza i wpuszczał po 10 osób na 5 minut. pani któa była opiekunką całęgo kampingu była polką, jednak cały czas oszczędzała na wszystkim. ja rozumiem że kryzys... ale bez przesady. nie mozna było dokładki, czepiała się na końcu o domek że nie ma mopa który był <a co to moja wina że ktoś pożyczył i nie łaska oddać?> . bardzo podobały mi się animacje i dyskoteki mimo iż byłó dużo ludzi. włosi są średnioprzyjemni. ogólnie mielismy oprzez nich strasznie duzo problemów z wychowawcami. ogólnie wspomnienia mam bardzo różnorodne... kamping był przerażający, mimo iż częsciowo wynagradzały to wieczory na plaży <oczywiście nielegalne>, Taormina piękna i każdemu polecam, podróż wykańczająca, 3 doby bez prysznica brrr... chociaż w drugą stronę mieliśmy nocleg we wspaniałym hotelu, niestety tylko jeden nocleg. Szczerze mówiąc znajomym nie poleciłabym tego obozu, ponieważ wiem ile nerwów mnie kosztował pobyt tam, który niestety wbrew oczekiwaniom nie był taki wspaniały...

Edytowane przez monaleasa
Czas edycji: 2010-06-30 o 17:07
monaleasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:09   #41
realmiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

czy w domkach znajdują sie lodówki ????
realmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-05, 00:16   #42
maita
Przyczajenie
 
Avatar maita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

yyy lodówki .. z tego co pamietam to może jedna na caly obóz gdzieś u kogos :P
maita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 08:14   #43
monaleasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
GG do monaleasa
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

podobno miałam dobry domek więc lodówka była, ale czy u wszystkich to niewiem... ale wydaje mi się że u znacznej większości tak.
monaleasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:26   #44
plizie
Rozeznanie
 
Avatar plizie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 813
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

na 20 domków lodówka była w jednym z nich ( w 6-stce) ...
więc na cuda nie ma co liczyć ;/
plizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:22   #45
Hoops
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Wyjeżdża może ktoś jutro?
Hoops jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 20:43   #46
vivek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Jade tam z kumplem , bodajże 02 sierpnia.
I moje pytanie xddd ale głownie kolegi, czy jadą może w tym okresie jakieś b.ładne i zabawne dziewczyny xd

I jak ktos ma wiecej zdjec to poprosze o kontakt na gg : 23613487
vivek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:11   #47
plizie
Rozeznanie
 
Avatar plizie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 813
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Vivek ..pociesze cie .
Jeśli nie będziesz miał ładnych koleżanek ,to na pewno możesz liczyć na tłum włoszek mieszkających na tym campingu ;D
Chociaż obóz jest tak duży że towarzystwa polskiego na pewno wam też nie zabraknie
plizie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 22:05   #48
vivek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

A te włoszki to mniejwiecej w jakim wieku ?
vivek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 07:00   #49
monaleasa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 24
GG do monaleasa
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

każdym ;D od dzieci 2 miesięcznych po starsze panie;D do wyboru do koloru
monaleasa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 12:57   #50
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

jedzie ktoś może w terminie 19.07-01.08?
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 16:21   #51
Hibisskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Tak, ja jadę wraz z koleżanką

Z tego co tu czytam, to jedyne, co warte na tym obozie będzie, to nowe znajomości i plaża (ale czy nie na wszystkich wyjazdach tak jest? ). Powiem szczerze, że się lekko obawiam tego wyjazdu. Jak Ty, Slodkapolly?
Hibisskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:45   #52
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

a ile masz lat? no ale chociaż będzie można się opalić, czasem poimprezować na plaży i podrywać przystojnych włochów;D
ja jadę z koleżanką i kolegą) a z jakiego biura jedziesz?

Edytowane przez slodkapolly
Czas edycji: 2010-07-13 o 18:10
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:22   #53
truska16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

ja nie dawno wrocilam z tego obozu... byly to najlepsze wakacje jakie spedzilam pomimo tego ze domek w ktorym spalam nie byl normalny bylo tam strasznie malo miejsca a lazienka tragiczna ale dalo sie przezyc jedzienie nie najgorsze ale po paru dniach napewno wam sie znudzi;PP najlepsze tam byly animacje no i oczywiscie dyskoteki po ktorych oczywiscie po kryjomu mozna bylo wybrac sie na plaze z ktorej byly piekne widoki na katanie bardzo polecam tam jechac jest tam super...
truska16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:34   #54
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

a opiekunowie bardzo pilnują?
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:24   #55
Hibisskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Cytat:
Napisane przez slodkapolly Pokaż wiadomość
a ile masz lat? no ale chociaż będzie można się opalić, czasem poimprezować na plaży i podrywać przystojnych włochów;D
ja jadę z koleżanką i kolegą) a z jakiego biura jedziesz?
Mamy po 17, a Ty? Jedziemy z Antavii Podrywanie włochów swoją drogą Oby towarzystwo było udane!

Cytat:
Napisane przez truska16 Pokaż wiadomość
(...) najlepsze tam byly animacje no i oczywiscie dyskoteki po ktorych oczywiscie po kryjomu mozna bylo wybrac sie na plaze z ktorej byly piekne widoki na katanie bardzo polecam tam jechac jest tam super...
Na pewno skorzystam z nocnego wypadu na plażę!

Cytat:
Napisane przez slodkapolly Pokaż wiadomość
a opiekunowie bardzo pilnują?
Wydaje mi się, że każda grupa, w różnych terminach ma innych opiekunów. To już będziemy musieli się przekonać jacy oni będą
Hibisskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:55   #56
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

my tez mam nadzieję, że się spotkamy, razem będziemy wieczorami uciekać na plażę;D my jedziemy z gulivera
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:06   #57
Hibisskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Cytat:
Napisane przez slodkapolly Pokaż wiadomość
my tez mam nadzieję, że się spotkamy, razem będziemy wieczorami uciekać na plażę;D (...)
Też mam taką nadzieję! Wieczorami zabawa na plaży, rano i popołudnie spanie na plaży!
Hibisskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:16   #58
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

ej nie wolno spać na plaży;D a jak oglądam na tej kamerce tą plaże to tam wiecznie nikogo nie ma... obok są jakieś publiczne? bo ta przy campingu jest prywatna. Wasza kolonia też zaczyna się wycieczką do Rzymu i Wenecji i chyba od 4 dnia je pobyt w campingu?
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:28   #59
Hibisskus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

Właśnie oglądałam filmiki z camping'u Europeo lub z obozów na Sycylię:
http://www.youtube.com/watch?v=PzzMbF9mOuM
http://www.youtube.com/watch?v=CUkac...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=iWZJH...eature=related (czyżby to był ten taniec z włoszkami ? )

Nasz obóz zaczyna się wycieczką po Wenecji, a Rzym zwiedzamy jak będziemy jechali z powrotem do Polski. Na miejscu jesteśmy dopiero 3 dnia obozu (21.07).
Hibisskus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 14:45   #60
slodkapolly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sycylia - Katania - Camping Europeo

1 dzień: wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.
2 dzień: przyjazd do Wenecji w godzinach rannych. Rejs statkiem po lagunach Wenecji, miasta położonego na 118 wyspach. Spacer po placu św. Marka: pałac Dożów, Bazylika św. Marka, Most Westchnień, czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd z Wenecji w godzinach wieczornych.
3 dzień: przyjazd na camping na Sycylii w godzinach popołudniowych, obiad, zakwaterowanie w domkach, wieczorem kolacja i nocleg.
4-11 dzień: wypoczynek, plażowanie, kąpiele w morzu, animacje na plaży, rozgrywki sportowe, wycieczka do Katanii, udział w wycieczkach fakultatywnych. Katanii: Piazza Duomo z Katedrą św. Agaty oraz fontanną słonia, Castello Ursino- twierdza obronna z XII wieku, ruiny teatru greckiego i rzymskiego amfiteatru. Zakupy na Via Etnea.
12 dzień: wykwaterowanie, śniadanie, wyjazd z campingu. Przejazd na nocleg w okolice Salerno lub Rzymu. (możliwość wykupienia kolacji - ok. 5 EUR)
13 dzień: po śniadaniu wyjazd do Rzymu. Przyjazd około południa. Zwiedzanie z przewodnikiem: Plac i Bazylika św. Piotra w Watykanie, Zamek Anioła, Piazza Navona Fontanna 4 Rzek, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki i Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
14 dzień: przejazd przez Austrię i Czechy. W Czechach postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Polski wg rozkładu jazdy.


taki plan?
widzialam te filmiki, fajnie musi tam byc ciekawe czy nasz turnus też będzie mniej więcej w naszym wieku
slodkapolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.