Być konsultantką... Avon, Oriflame... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-23, 10:03   #181
Kasia****
Raczkowanie
 
Avatar Kasia****
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 284
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Jesli ktoś z rzeszowa mialby jakieś pytanka dotyczace AVONu albo chciałby zostać konsultantką chetnie pomogę
__________________
ODCHUDZANIE

20.03.2010 : 58, 57, 56, 55, 54, 53, 52, 51, 50, 49, 48
Kasia**** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 22:11   #182
kasia_pk
Przyczajenie
 
Avatar kasia_pk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie:)
Wiadomości: 26
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam
Jestem konsultantką Oriflame myśle ze jest to opłacalne zajęcia gdyż mogę robic to co lubie i przy okzaji mam dodatek do kieszonkowego
kasia_pk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:28   #183
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Ja z okolic Pruszkowa też chętnie pomogę

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-01-03 o 12:58
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 15:09   #184
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

witam!

jestem z wrocławia jeśli któraś z was chciałaby spróbować swoich sił jako konsultantka AVON to zapraszam do kontaktu na private - chętnie odpowiem na każde pytanie i niejasność a także pomogę w stawianiu pierwszych kroków w tej firmie pozdrawiam
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:29   #185
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam ;]
Słyszałam, że aby być konsultantką trzeba mieć 18 lat (wiem też że można mieć np. 16 - tylko podpisać musi osoba dorosła lub coś w tym rodzaju), ale znajoma mojej koleżanki jest konsultantką Oriflame i ma... 14 lat i wiem, że nie robi tego od dziś, bo już od ponad roku u niej zamawiam, czyli jak nią została musiała mieć 13 lat Jak to możliwe?
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 10:34   #186
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Witam ;]
Słyszałam, że aby być konsultantką trzeba mieć 18 lat (wiem też że można mieć np. 16 - tylko podpisać musi osoba dorosła lub coś w tym rodzaju), ale znajoma mojej koleżanki jest konsultantką Oriflame i ma... 14 lat i wiem, że nie robi tego od dziś, bo już od ponad roku u niej zamawiam, czyli jak nią została musiała mieć 13 lat Jak to możliwe?

a w Oriflame nie ma możliwości zapisania się na kogoś pełnoletniego z rodziny?? skoro samemu jeszcze nie ukończyło się 18lat
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:43   #187
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Witam ;]
Słyszałam, że aby być konsultantką trzeba mieć 18 lat (wiem też że można mieć np. 16 - tylko podpisać musi osoba dorosła lub coś w tym rodzaju), ale znajoma mojej koleżanki jest konsultantką Oriflame i ma... 14 lat i wiem, że nie robi tego od dziś, bo już od ponad roku u niej zamawiam, czyli jak nią została musiała mieć 13 lat Jak to możliwe?
To straszne!

Zapisała się na: mamę lub tatę lub brata lub siostrę lub ciocię lub wujka lub babcię lub dziadka etc lub pomaga wyżej wymienionym lub pomaga koleżance
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 23:03   #188
marta8lo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

BYDGOSZCZ wszystkie kandydatki na konsultantki z BYDGOSZCZY zapraszam marta.wsg@interia.pl poradze i odpowiem na wszytskie pytania, a takze doradze i wprowadze w AVON
marta8lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:12   #189
V!k!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cięcina
Wiadomości: 10
GG do V!k!
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam wszystkich

Jestem konsultantką Oriflame a moja siostra avon-u ale i tak zamówienia zbieramy z obu firm i dzielimy się zarobkiem. Jeżeli chodzi o porównania to skłoniłam się do napisania małego zestawienia tych firm. A więc:

1. Próbki:
Avon-sprzedają po 5 sztuk -bezsensu a oriflame normalnie po jednej
2. Produkty
a)
Oriflame napewno ma lepsze produkty jeżeli chodzi o jakość i żadna osoba mi nie udowodni że jest inaczej!!! A osoby które się temu sprzeciwiają to tylko dlatego że trafiły na produkt który nie zaspokoił ich upodobaniom (np moja siostra lubi jak że się mocno pieni a akurat zamówiła taki który nie pienił się dostatecznie dla niej ale ma za to inne walory- i dlatego dla innych jest rewelacją!!!) to nie znaczy że ten produkt jest zły!!!!!!!!!!!!(każdy by chciał miec produkt mający 100 funkcji na raz)
b) po kosmetykach avonu szczypią oczy- np kredki, albo tusz;/a po oriflame nie
3. Zarobki
Jeżeli chodzi o zarobki to lepsze są w oriflame ponieważ tu na wstępie na każdy produkt mamy upust 23% a nie tak jak w avonie że za te które są w promocji mamy nizszy upust(np mając 30% upustu za produkty w promocji mam 20 albo 10% tylko)
zarobki w avonie:
0-149,99 15%

150-499,99 25%

500-999,99 30%

1000-2999,99 35%

3000 i wiecej 40 %

i to by było tyle...
w oriflame jest zawsze 23%(znaczy 30% ale jeszcze minus vat)
ale jeżeli zapiszecie jeszcze jakieś osoby pod siebie to dostajecie dodatkowo kase:
jeżeli suma punktów twoich i twojej grupy będzie wynosić minimum 200PP to jesteś na 3% czyli dostajesz dodatkowo 3% z swojej grupy i tak
od 600PP - 6% ( ponad 60zł dodatkowo)
od 1200PP-9% ( koło 180 zł)
itd...
czyli wasz rachunek jest pomniejszony o ten procen jaki wyrobi twoja grupa.
i tak ja teraz jestem na 6% i mam pomniejszoną fakture o 75zł i to jest mój zarobek (+ 23% na każdym produkcie)brakuje mi 200PP do 9% jak znajde chętne 2 osoby które będą robić po 100PP to wejde na 9% i będe mieć koło 180zł a to nie jest mało!!!

4.
Kiedyś zajmowałyśmy się z siostrą tylko avonem i powiem szczeże odsówałam się od oriflame, szczeże sam katalog nie zachęca czego nie można powiedzieć o katalogu z avonu -jest fajny i chętnie się go ogląda nawet kilkanaście razy więc nawet jak dawali mi katalog to nawet go nie oglądałm. ale kiedyś sobie myśle a zapisze się i zobaczymy co będzie i powiem wam że jestem zadowolona, tylko zła jestem że oriflame nie wprowadza zmian w "wyglądzie" katalogów, żeby bardziej zachęcały bo to dużo daje!!!!

5.pezenty
w oriflame jeżeli przez 3 katalogi bęziecie składac zamówienia za 100PP to w 4katalogu dostaniecie prezent (teraz były do wyboru dwie wody toaletowe do których były dołączone branzoletki i kremy do ciała) bardzo fajnie w avonie raz na jakiś czas dają promocje ale napewno nie dają perfum;/ tylko jakieś maseczki(choć tesz fajne-ale szkoda że tylko one;/)

aha kiedyś avon zawsze posyłał prezeny ... z siostrą dostawałysmy różne produkty ale teraz to tylko czasami a jak są to napewno nie tak kosztowne jak w oriflame;/a zamówienia składamy zawsze ponad 500zł

co do sprzedawalności to cięzko mi było na początku z oriflame bo wszyscy kupowali avon, ale jak zaczeli zamawiać po jednym produkcie to się przekonali i jak kiedyś miałam zamówienia avon 300zł oriflame 50zł tak teraz avon 150zł a oriflame 300zł.

pamiętam avon lubiałam bardzo, ale w ciągu 2 lat troszeczke zaniedbał konsultantki kiedys nie powiem - bardzo się starali !!!!! a teraz dużo konsultantek avonu się wypisało;/

a polecam być konsultantką bo na swoje kosmetyki zawsze zarobicie!!!!!!!!!

hmm... jak coś mi przyjdzie do głowy to dam znać
V!k! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:18   #190
V!k!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cięcina
Wiadomości: 10
GG do V!k!
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

zapomniałam dodać gdyby avon sie tak nie sturlał w ciągu tych 2 lat to bym nie sięgła po oriflame i ciesze się że się stało jak się stało bo wole jakość. i powiem tak gdyby katalog oriflame wyglądał tak jak avonu(chodzi o szate graficzną ) to wszyscy rzuciliby się na oriflame

konsultantki avonu przetestujcie same oriflame a zobaczycie!!!! ja tez kiedyś nie wierzyłam ;/ teraz już wierze!!!! i Polecam.
V!k! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:27   #191
V!k!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cięcina
Wiadomości: 10
GG do V!k!
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Polecam w zczególności tusz wonder!!!, Serie Gordani dla dojrzałych kobet, serie ROYAL VELVET, serie men!!, genialny REWELACYJNY-scrub do ciała swedish spa!!!!!!!!! rewelacja wszyscy co zamawiali u mnie są mega zadowoleni!!!a ja była pod wrażeniem!!!!!!! wymieniłam tylko kilka produktów bo za dużo pisania -już mnie paluszki bolą wypróbujcie a sięprzekonacie, i tak jak zamówicie u konsultantki produkt to do 10 dni możecie zwrócić bez tłumaczenia jeżeli wam nie spasuje więc niczym nie ryzykujecie pozdro
V!k! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-16, 21:41   #192
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

W Ori niczym nie ryzykujesz a możesz jedynie wiele zyskać z tym,ze nie wszystkie osoby maja dostęp do biur czy filii a wiem ze nie wszystkim z latwością przychodzi uzbieranie 100PP co wiaze sie z zamowieniem paczki na dom+15zl za paczke:/
Ale ciągle sa różnego rodzaju gratisy czy prezenty za zapisanie kolejnej osobykusza aparaty cyfrowe czy kosmetyki za rownowartosc 160zl np. Takze w tej firmie mozna rozwinąć spokojnie skrzydla
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 07:52   #193
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

ja nienawidze ofirlame,mialam zaplacona fakture , w strefie bylo napisane ze nie mam zaleglosci, dzwonilam, tracilam tylko kase by to wyjasnic, czas i nerwy ostatnio a mi przysylali wciaz ze mam nieaplacona i stale problemy braki a kurcze w avonie jestem 2 lata i jakos nigdy cos takiego mi sie nie zdarzylo.

i jeszcze mi 20zl doliczyli ze niby zaplacic mam a to ze za pozno oplacilam fakture ktora zaplacilam miesiac temu! zart jakis chyba.

wiec reygnowalam i jestem teraz tylko w Avonie i polecam.
Oriflame nie oplaca sie te jak masz zamowienia male nie ra bo placic za paczke 15zl to zdzierstwo!
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:21   #194
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Bo Oriflame jest dla ambitnych i ludzi którzy chcą coś robić a nie licza ze jedna ciocia zamowi za 100pp i z głowy maja opłate paczki. Tutaj trzeba cos podziałać,porozmawiać poopowiadać o produktach a nie rzucić katalog na stół czy lade sklepu i sobie pojsc a wszystko samo sie załatwi. ;]
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:56   #195
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Ja się nie zgadzam z opinią o katalogach. Oriflame jest przejrzysty, natomiast w Avonie jest wszystko napaćkane, kłuje w oczy, mi się aż niewygodnie patrzy

W Oriflame NIGDY nie jest tak, że każą Ci płacić coś, co już zapłaciłaś... być może Kachaaa pomyliłaś numer konta albo zapłaciłaś trochę mniej (czepią się nawet 1 grosza!). Jeśli ktoś spłaca faktury na czas, prawidłową kwotę, na prawidłowe konto i poprawnie wypełnia przelew - to Oriflame nie może się do niczego przyczepić! Zapewne nie chodziło o kwoty rzędu kilku tysięcy, a firmie nie opłacałoby się oszukać na 200 czy 300 nawet...
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 17:21   #196
V!k!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cięcina
Wiadomości: 10
GG do V!k!
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

W porównaniu do Avonu jest lepszy Oriflame!!! Mogo coś na ten temat powiedzieć bo znam kosmetyki obu firm! ale każdy ma inne gusty...

Edytowane przez V!k!
Czas edycji: 2009-03-01 o 12:28 Powód: spamowanie forum
V!k! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:18   #197
Magadan
Raczkowanie
 
Avatar Magadan
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 497
GG do Magadan
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

[QUOTE=revontulet_;1102608 5]Ja się nie zgadzam z opinią o katalogach. Oriflame jest przejrzysty, natomiast w Avonie jest wszystko napaćkane, kłuje w oczy, mi się aż niewygodnie patrzy

Popieram. Katalog Oriflame jest bardziej przejrzysty
__________________


Magadan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:04   #198
marta8lo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

witam kobitki zBYDGOSZCZY
mam propozycje zajecia jako konsultantka AVON, nie ma ryzyka przy rezygnacji i oplat za wstep, wiec warto sprobowac,preznety, 15-40% a ksometyki, szkolenia,promocje,torba skorzana BATYCKI-ego dla owych konsultantek, wiecej informacji na gg xxxx
pozdrawiam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 10:43
marta8lo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 13:35   #199
kriis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
GG do kriis
Smile Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Ja od dwóch lat jestem w Oriflame - jestem bardzo zadowolony!

Ciekawe warunki... wiele można by pisać.


Kilka dni temu postanowiłem wejść też do drugiej firmy, właśnie Avon - nie wiem,
zobaczymy, jak to będzie. Mam nadzieję, że jakoś pójdzie.

A jeśli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, chce dowiedzieć się coś o Oriflame,
śmiało piszcie - GG: xxxxx.

Pozdrawiam!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 10:44 Powód: spamowanie forum
kriis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 18:59   #200
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Wiem, że bylo już pisane o przesyłkach, ale pogubiłam się...
Jak to jest w Oriflame? Na pewno w Poznaniu jest jakieś ich biuro czy cóś, i gdybym miała małe zamówienia, to czy mogę wlaśnie tam odebrać paczke i czy w takim razie coś sie płaci jeszcze?
I czy trzeba zamawiać co jakiś określony czas?

Zastanawiam sie czy nie zostać konsultantką, tylko na pewno miałabym małe zamowienia, bo ludzie wolą Avon. A ja wolę Ori, bo sama bym sobie coś zamowiła, a Avonu nie mogłabym nikomu polecać, bo nie znoszę ich kosmetyków.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:03   #201
kriis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
GG do kriis
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 10:45
kriis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:29   #202
angelz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
GG do angelz
Smile Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Zgadza się, w Poznaniu znajduje się biuro Oriflame, gdzie można przyjść i złożyć zamówienie. Jeśli jest ono poniżej 100 PP, wtedy płacisz opłatę detaliczną w wysokości 5 zł. Na zrealizowanie zamówienia w takim biurze czekasz maximum 20 minut. O ewentualnych brakach, dowiadujesz się przy składaniu zamówienia. Taki brakujący produkt będzie widniał w systemie na koncie Konsultanta i przy następnym zamówieniu można zapytać czy jest on już dostępny lub obsługa powie o tym sama, gdy produkt będzie dostępny.
Na paczkę czekasz dwa dni i tak jak wspomniał rozmówca wyżej można zamiast opłaty za przesyłkę wybrać jakiś produkt, który jest aktualnie polecany przez Oriflame w zamian za opłatę.

Jestem Konsultantką Oriflame w Poznaniu. Szukam osób chcących zostać Konsultantami lub chcących zapoznać się z kosmetykami tej firmy.

SPAM!

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-01 o 10:49
angelz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:26   #203
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

a ja się tak drogie panie zastanawiam - dlaczego tak zachwalacie kosmetyki oriflame i zachęcacie tak gorąco do swego grona?Przeczytałam wątek i nic tylko jaki to oriflame jest cudowny .Skoro taki jest to po co Wy to wszystko piszecie ,to same kosmetyki nie mogą zareklamować swojej firmy?Ja jestem konsultantką avonu ale kupowałam też w oriflame .Teraz już nie kupuję bo nie cierpię jak mi się tak wmawia ,że coś jest lepsze bo droższe niż podobne a tańsze.
Zlitujcie się w tym ori bo ta reklama działa na mnie jak antyreklama , skutecznie mnie zniechęca .
Życzę sukcesów.
gabipati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 19:52   #204
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Dziękuję bardzo za odpowiedzi


Co do Ori, ja na razie konsultantką nie jestem i nie wiem czy będę, ale te ich kosmetyki, które miałam są lepsze od Avonu. A cen nie śledziłam, myślałam, że mają podobne. Ale na pewno nie będę w tym wątku nic nikomu wciskać, każdy ma prawo wybrać które woli
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:12   #205
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

no wlasnie strasznie ten oriflame zachwalacie, a ja jakos nie przepadam.. mam kilka produktow ktore lubie i podobaja mi sie niektore kosmetyki z oriflame, ale zauwazylam ze praktycznie w avonie jest baaardzo podobnie a taniej, nie wiem kto od kogo ściaga czy avon od oriflame czy odwrotnie, ale duuzo jest podbnych serii, podobnych opakowan.. itd w avonie pojawila sie biżuteria to i w oriflame tez..
osobiscie wole avon i nie uwazam zeby mial gorsze kosmetyki, mysle ze na pewno jest duzo podobnych prodotkow niektore nawet lepsze, co do katalogu tez bardziej mi sie avon podoba, jest ciekawszy
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:38   #206
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Wiadomo niektóre rzeczy w avon i w oriflame sa dobre, a inne nie, niektórzy są bardziej przekonani do jednej firmy, a inni do tej drugiej.
Ja, jesli chodzi o kremy do twarzy wolę naprawdę oriflame
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:27   #207
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

mnie te denerwuje to zachwalanie Ori na sile.... bylam konsultantka, raz na mame raz na siebie i same problemy mialam, albo stale braki, albo przysylali listy ze nie aplacone jak aplacilam i mialam na to potwierdzenie; a avonie jestem rok i nie mam problemow

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

btw. Ori ma tez fajne produkty, nie powiem e nie. Ceny maja bardiej [przystepne tera jak kilka lat temu gdzie byly wyzsze o wiele od avonu a teraz sa porownywalne.

ale w kolorowce i perfumach wole avon bo Orifleyowskie perfumy [nie wszystkie, bo np te mandarynkowe sa slicne] ale wiekszosc jest jak dla mojej babci:/
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 16:08   #208
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

To ze Avon ma tańsze produkty od Oriflame to chyba samo przezsie tłumaczy ze jakoś nie zawsze idzie w parze z niska ceną, wiec kto sie poznał na wysokiej jakosci produktach Ori ten wie ze lepiej zainwestować
Avon ma moze wiekszą klientele wlasnie ze wzgledu na cene, a rodzaje produktów ich serie i pomysły na nie naprawde zazębiaja sie z Ori, jedna firma wprowadza podobne produkty do tej drugiej firmy. Jakby z siebie ściągali;]
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:53   #209
V!k!
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cięcina
Wiadomości: 10
GG do V!k!
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Ja powiem tak przez 7 lat jestem w avonie razem z siostrą- robiłyśmy zamówienia dochodzące do 1000zł jak wstąpiłam do oriflame to na początku myślałam żeby zrezygnować bo mało osób zamawiało;/ ale postanowiłam jeszcze próbować i w momencie kiedy osoba zamówiła jakiś produkt z oriflame to potem zamówiła następny i następny i coraz więcej co katalog! teraz więcej mam zamówienia z oriflame mimo że rozdaje OBA katalogi!!

Ja osobiście jednak wole oriflame- moja skóra bardziej lubi te kosmetyki- np szampon do włosów kręconych i odżywka -cały czas zamawiałam w avonie i były dla mnie najlepsze! ale spróbowałam z oriflame i powiem że włosy są naprawde lepsze!! ale za to avon ma super serum do włosów puszących się jak i na rozdwajanie się włosów!! są super!!!

co do tuszy i kredek woli oriflame! bo naprawde zawsze oczy mnie co jakiś czas piekły a w oriflame nigdy!!

co do avonu i oriflame boskie mają produkty SPA -obie firmy! avon maseczki i balsam do ciała z oliwki- JEST GENIALNY POLECAM KAŻDEMU wole wydać te 32zł(zawsze czekam na promocje kup 2 za 32zł i mam dwa kremy )
nie potrafiłabym teraz użyć jakiegokolwiek innego balsamu do ciała, teraz chce wypróbowac z oriflame balsam z SPA i powiem wam który lepszy
ale w oriflame boski jest peeling do tważy SPA - normalnie poezja!!!

chciałabym wszystkich zachęcić aby sięgali po kosmetyki z spa bo niektórzy kupują jakieś najtańsze(nie mówie że złe!!) ale , czasami lepiej wydać więcej i być bardziej zadowolonym !! A wogóle zawsze można zwrócić produkt !!!!!!!!!!
Zawsze staram się proponowac produkty SPA i zawsze mówie że jak się nie spodoba no to zwracamy produkt-uwierzcie nigdy, NIGDY nie zwracają!!!!! Wręcz przeciwnie! Zamawiają jak się kończy i dziękują

pozdro
V!k! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 13:48   #210
kriis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
GG do kriis
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Witam,

dziwi mnie troszkę podejście niektórych osób.

W tym sensie, że mają pretensje, że zachwalamy Oriflame.

Jestem konsultantem Oriflame, ale teraz też wszedłem do Avonu - i mimo to moja opinia będzie zawsze jedna i się nie zmieni: Oriflame jakościowo ma o wiele lepsze produkty niż Avon.

A co za tym też przemawia? Oriflame posiada znak, że ich kosmetyki są NATURALNE!

A niestety... Avon tego nie posiada.
Avon coraz bardziej idzie na ilość, a nie na jakość....
I jeszcze jedno, co przemawia za Oriflame - Oriflame nie produkuje swoich kosmetyków w Chinach! :/
Co zaczyna już się zdarzać w Avonie...

I nie chcę, żeby wyglądało to tak, że zachwalam Oriflame - nie prawda!
Wszedłem do Avonu i też lubię ich niektóre kosmetyki kosmetyki!

Zresztą o gustach się nie dyskutuje.
Jeden woli Oriflame inny Avon.

Edytowane przez kriis
Czas edycji: 2009-02-28 o 13:50
kriis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 17:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.