Jak usunąć tatuaż? - cz.2 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-12, 21:12   #301
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Szukałaś? naprawdę? http://www.deviceconsulting.com.au/p....qKKAQNqW.dpbs
6-8mm spot size - czyli porządnie, powinno penetrować głęboko..
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-13, 18:22   #302
mam podobnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Pospieszylam się z wcześniejszą wiadomością bo jenak znalazłam ale juz tego na forum nie napisałam, sorki. Mimo to dzięki wielkie.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cześć, Widze że twój komentarz jest z 2012 ale pisze bo mam podobny problem z usunięciem tatuażu, póki co się rozjaśnił ( po 3 zabiegach ND-Yag, i 1 Q-switch) Mam pytanie czy od tamtego czsu jakoś sobie poradziłeś?
mam podobnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:51   #303
Wioleta878787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Hej Ja usuwam tatuaż na ramieniu w Elite w Warszawie. Wczoraj miałam 4 zabieg i dowiedziałam się, że będę potrzebowała przynajmniej 1o , żeby go bardzo rozjaśnić.... załamałam się . Tym bardziej, że to nie jest gwarantowane. Tatuaż mam bardzo ciemny z dodatkami kolorów.Był 2 razy przerabiany już. Nie wiem co mam zrobić, do tej pory miałam nadzieje, że będzie dobrze, ale po wczorajszej wizycie straciłam ja i znowu zaczynam popadać w depresję. Wiosna się zbliża wielkimi krokami, a ja znowu będę musiała ubierać się tak żeby go ukryć.A miało być tak pięknie.
Zycze wam wytrwałości i powodzenia!!!
Wioleta878787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 14:40   #304
mam podobnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Niestety czasem tak jest, ja mam taki sam problem i tez dowiedziałam się o tym po 4 zabiegu co bedzie, czas pokaże. Twój tatuaż Wioleta878787 był robiony w salonie ?
mam podobnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 19:35   #305
Wioleta878787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Hej mam podobnie mój tatuaż był robiony przez amatora, a później przerabiany 2 razy w salonie coverem 2 więc jest tego tuszu sporo. Nie wiem co mam zrobić. Mam strasznego doła odkąd się dowiedziałam. Niewiem czy mam w to brnąć i wierzyć, dążyć do celu, czy sobie odpuścić. Boje się,że zrujnuje się finansowo a on i tak będzie widoczny...i wtedy dopiero będę żałowała. A ty gdzie robiłaś tatuaż ?jakiej wielkości?i gdzie usuwasz?
Wioleta878787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 21:14   #306
Nowanawizazu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Dziewczyny pomyślcie o metodzie Skinial. Od niedawna dostępnej w Polsce. Metoda polega na wstrzykiwaniu pod skórę kwasu mlekowego, po dwóch tygodniach robi się strup, który odpada, a potem skóra dochodzi do siebie jeszcze przez około 2 mce.
Metoda skuteczna, ale nie dla wszystkich. Jeśłi ktoś ma tendencję do blizn to raczej odpada, ale warto spróbować, zrobić sobie jedną☠małą kropkę☠i odczekać jak skóra będzie reagowała. Ja czekam właśnie zanim podejmę decyzję☠o ostatecznym leczeniu. Przy dużym tatuażu czas usuwania to 4-5 mcy + czas na dojście skóry do siebie, więc i tak nieźle.
Nowanawizazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 17:20   #307
mam podobnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Ja mam tatuaż na nadgarstku i też robiony amatorsko. Niby tego typu tatuaże lepiej się usuwają, jednak mój i jak widać Twój takżeWioleta878787, do nich nie należą pigment jest głęboko i nierówno dlatego efekty są znikome. Na 3 zabiegach byłam u Pani Boroń w Łodzi, tatuaż się tylko delikatnie rozjaśnił.(ok35%) Dowiedziałam się, że laser jaki maja jest średni i 4 zabieg miałam w Aestetic też w Łodzi i po tym efektu nie było żadnego. Też się boje, że już żaden laser nie sięgnie głebiej i tak mi juz zostanie :\ Dowiadywałam się sporo o tej metodzie, wiele źródeł informowało mnie, że po tym zabiegu są duże wypukłe blizny a pigment zostaje w sporym procencie i to wygląda strasznie. Widziałam raz też na żywo efekt usuwania ta metodą i był straszny. Możliwe, że nie u każdego tak jest, ale wydaje mi się, że jeśli jest pigment głębiej to tą metodą nie usuniesz całego tatuażu.
Ja na Twoim miejscu Wioleta878787 uzbroiłabym sie w cierpliwość i próbowała się go pozbyć, jeśli był amatorski i poprawiany 2 razy może wymagać więcej zabiegów. Mam nadzieje, że każdy (łącznie ze mną) kto ma ten problem pozbędzie się swojego tatuażu !!
mam podobnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:43   #308
Wioleta878787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

cześćmój tatuaż początkowo amatorski, później w studiu przerabiamy więc jest co usuwać i wiem, ze będzie ciężko.Wierzyłam w duchu że pójdzie
łatwiej. Dzięki za słowa wsparciaEwentualnie coverem przykryje niech, się tylko trochę rozjaśni.
Wioleta878787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:03   #309
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Witam po przerwie, jestem po 3 zabiegu u Ambroziaka - tym razem laserem fraxel. Dzień po zabiegu wyglądało to tak:
1 dzień po fraksel.jpg

po 16 dniach tak:
16 dni po fraksel.jpg

i porównanie stanu wyjściowego, efektu po pierwszym zabiegu Q-switched i w 16 dniu po fraxel:
porównanie 2.jpg
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 07:38   #310
Kotencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

ja też nie mam dobrych wiadomości.. wybieram się na 8 lub 9 zabieg, przestałam liczyć.. usuwam w lasermed w w-wie. Tatuaż jest amatorski i miałam nadzieję, że pójdzie łatwiej. Już niby niewiele zostało, ale z każdym zabiegiem usuwa się coraz słabiej, no i niestety pojawiają się białe odbarwienia. Obawiam się, że średnio to będzie wyglądać po usunięciu. trzeba mnóstwo cierpliwości, u mnie trwa to już prawie 2 lata, bo przerwy miałam różnej długości.
Kotencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:30   #311
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylweryna Pokaż wiadomość
Witam po przerwie, jestem po 3 zabiegu u Ambroziaka - tym razem laserem fraxel. Dzień po zabiegu wyglądało to tak:
skąd taki bliznowiec?? jak to miałaś usuwane? jakim laserem?
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 18:58   #312
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez sylweryna Pokaż wiadomość
Witam po przerwie, jestem po 3 zabiegu u Ambroziaka - tym razem laserem fraxel. Dzień po zabiegu wyglądało to tak:
Załącznik 5904906

po 16 dniach tak:
Załącznik 5904907

i porównanie stanu wyjściowego, efektu po pierwszym zabiegu Q-switched i w 16 dniu po fraxel:
Załącznik 5904908
Po tuszu śladu już nie ma teraz tylko, blizne trzeba uspokoić. Za ile wycenili Ci zabieg bo ja też zmagam się z takimi resztkami i szukam alternatywy Wrocławia w stolicy, dojazdy już mnie wykańczają...zadowolona jesteś ogólnie z kliniki?
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 01:45   #313
letigre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cześć. Ja usuwam w Warszawie w klinice Murano laserem rubinowym Sinon. Byłam dopiero raz, ok. dwa tygodnie temu. Tatuaż mam konturowy, czarny, niezbyt głęboki. Po pierwszym zabiegu całość się rozjaśniła, a w dużej partii powstała linia przerywana - teraz po wygojeniu widać, że w wielu małych fragmentach nie ma w ogóle tuszu. Tam, gdzie go zanikło najwięcej pojawiły się delikatne odbarwienia. Ale nie wiem czy będą trwałe czy to po prostu świeża skóra, która się w tym miejscu zregenerowała jest jaśniejsza. W sumie jak się skaleczyłam w nogę po wygojeniu też mam to samo, więc mam nadzieję, że koloryt się wyrówna. Nawet jeśli nie, różnica jest minimalna... Ogólnie podobało mi się w klinice, lekarz jest w porządku, widać, że mają dobry sprzęt.
letigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 09:02   #314
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Po tuszu śladu już nie ma teraz tylko, blizne trzeba uspokoić. Za ile wycenili Ci zabieg bo ja też zmagam się z takimi resztkami i szukam alternatywy Wrocławia w stolicy, dojazdy już mnie wykańczają...zadowolona jesteś ogólnie z kliniki?
Zabieg wycenili mi na 500zł, nie ważne jakim rodzajem lasera. Wydaje mi się, że trochę drogo ale w porównaniu do kosztów jakie wygenerowałaby podróż do Wrocławia to jestem na plus.
Z kliniki jestem zadowolona, obsługa przemiła, nie mam zastrzeżeń.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
skąd taki bliznowiec?? jak to miałaś usuwane? jakim laserem?
Skąd taki bliznowiec? - zafundował mi go pewien warszawski chirurg dawno, dawno temu. Jestem weteranem tego forum, moja historia z usuwaniem zaczyna się na początkowych stronach części pierwszej wątku. Metoda usuwania była innowacyjna i nie miała nic wspólnego z laserem. A teraz muszę ten bałagan jakoś ogarnąć....
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 15:38   #315
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez letigre Pokaż wiadomość
Cześć. Ja usuwam w Warszawie w klinice Murano laserem rubinowym Sinon. Byłam dopiero raz, ok. dwa tygodnie temu. Tatuaż mam konturowy, czarny, niezbyt głęboki. Po pierwszym zabiegu całość się rozjaśniła, a w dużej partii powstała linia przerywana - teraz po wygojeniu widać, że w wielu małych fragmentach nie ma w ogóle tuszu. Tam, gdzie go zanikło najwięcej pojawiły się delikatne odbarwienia. Ale nie wiem czy będą trwałe czy to po prostu świeża skóra, która się w tym miejscu zregenerowała jest jaśniejsza. W sumie jak się skaleczyłam w nogę po wygojeniu też mam to samo, więc mam nadzieję, że koloryt się wyrówna. Nawet jeśli nie, różnica jest minimalna... Ogólnie podobało mi się w klinice, lekarz jest w porządku, widać, że mają dobry sprzęt.
Hej jak w klinice murano przedstawiają się koszta, ile płacisz za zabieg i jakiej wielkości masz tatuaż jak można wiedzieć, może przeniose się w takim razie z Wrocławia, jak laser ten sam, przynajmniej nie marnowałabym 6h podrózy do Wrocławia dla 5 min. zabiegu...trochę to męczące
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:32   #316
luluu21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Hej dziewczyny chciałam usunąć tatuaż, tylko mam problem bo koleś za mocno mi go zrobił, po miesiącu jest jeszcze wypukły i bardzo czarny, boje się że rozleje sie za pare miesięcy dlatego chcę usunąć jak najszybciej. I stąd moje pytanie czy będą blizny po usuwaniu i tak już zaoranej skóry?
luluu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 15:39   #317
Wioleta878787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Hej jak, pisałam wcześniej jestem już po 4 zabiegach i nic nie widać, zastanawiam się czy jest sens wydawać kasę.Usuwam laserem Medlite c6, a to podobno dobry laser.
Jeśli do tej pory tak mało się rozjaśnił, to chyba 10 sesji to będzie za mało nawet rozjaśnić go po cover.Płacę 300 zł za sesje za tatuaż wielkości 15 na 1ocm. Czy myślicie, mogę negocjować cenę?Wiem, że płacę nie dużo, ale skoro nie widać prawie efektów........Czy negocjuje się w ogóle cenę?
Wioleta878787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 02:12   #318
letigre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Hej jak w klinice murano przedstawiają się koszta, ile płacisz za zabieg i jakiej wielkości masz tatuaż jak można wiedzieć, może przeniose się w takim razie z Wrocławia, jak laser ten sam, przynajmniej nie marnowałabym 6h podrózy do Wrocławia dla 5 min. zabiegu...trochę to męczące
Płacę 400 zł za tatuaż ok 13 na 6 cm, ale sam kontur. Ogólnie tuszu jest niewiele, bo kontur jest dość delikatny, a tatuaż pusty w środku Jeżeli chodzi o przeniesienie - może warto spróbować? z tego co czytałam, we Wrocławiu stosują laser frakcyjny po zabiegu, tutaj też, więc chyba metody mają podobne i laser ten sam... 20 lutego mam drugą wizytę, napiszę wtedy jak dalsze postępy.
letigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 09:43   #319
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

więc rozumiem że laser frakcyjny po zabiegu jest też wliczony w cene zabiegu? Napisałam maila o wycenę ale odpisano mi że cene podają dopiero po zabiegu bo jest zależna od zużytych impulsów, też tak miałaś? Czy konsultacja jest płatna czy ew. można umówić się od razu na zabieg?
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 01:26   #320
letigre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
więc rozumiem że laser frakcyjny po zabiegu jest też wliczony w cene zabiegu? Napisałam maila o wycenę ale odpisano mi że cene podają dopiero po zabiegu bo jest zależna od zużytych impulsów, też tak miałaś? Czy konsultacja jest płatna czy ew. można umówić się od razu na zabieg?
Tak, też tak miałam. Przed zabiegiem lekarz podał mi orientacyjną kwotę (powiedział, że ok 450-500 zł za taki tatuaż), dopiero po zabiegu poznałam właściwą cenę, czyli 400 zł. Laser frakcyjny jest wliczony w cenę. Można umówić się od razu na zabieg i wtedy konsultacja nie jest dodatkowo płatna.
letigre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:27   #321
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez letigre Pokaż wiadomość
Tak, też tak miałam. Przed zabiegiem lekarz podał mi orientacyjną kwotę (powiedział, że ok 450-500 zł za taki tatuaż), dopiero po zabiegu poznałam właściwą cenę, czyli 400 zł. Laser frakcyjny jest wliczony w cenę. Można umówić się od razu na zabieg i wtedy konsultacja nie jest dodatkowo płatna.
To byl laser chirurgiczny co2 może?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Tez chce koniecznie usunąć tatuaz ale nie wiem na jaki laser się zdecydować wkoncu.. q-switch czy ten rubinowy, czy odrazu jechać co2?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:33   #322
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

typowy CO2 "wypali" dziurę w miejscu tatuażu - zostanie mega blizna
frakcyjny to specyficzny CO2, robi dużo maleńkich dziurek, pobudzając tkanki do regeneracji - to inna technologia
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 15:41   #323
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Usuwanie tatuażu - pomocy!!!

No ale jak da się male energie? Ja mam znaczy moja ciotka dermatolog ma ten co2B który dziurkuje ale przy większych energiach potrafi też tak rozpuścić skore ze zostawi dziure ale takie energie to się tylko uzywa przy jakis mega przerostowych bliznach. A mi chodzi o niewielka energię, moim zdaniem stopniowo skora powinna wyrzucić barwnik.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 15:23   #324
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

nie ustosunkuję się, bo niezbyt rozumiem, o czym piszesz

Edytowane przez dedede
Czas edycji: 2015-02-16 o 15:26
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:32   #325
MiniRozanka
Przyczajenie
 
Avatar MiniRozanka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Hej ja jestem po 2 zabiegach w Elite w Warszawie i powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć. Strupków brak. Po pierwszym zabiegu praktycznie efektów brak. Wczoraj byłam drugi raz ale jak poczytałam Was to mam wątpliwości i chyba zmienię klinikę. Mój tatuaż jest w przeważającej części czarny (2 kwiatki cieniowane delikatnymi kreseczkami, nie mam tak, że tatuaż to jedna czarna duża powierzchnia/plama jednak cieniowania tego jest sporo i tatuaż jest ciemny). Laser który ma Elite to MedLite C6 (ale chyba korzystają z takiego białego pudła, o którym wcześniej pisałyście, że to badziew)

Może ktoś mógłby mi doradzić, jaki laser byłby najlepszy - lub po prostu wymienił jakie są najlepsze? Jakie warto rozważać?

Czy macie może jakąś sprawdzoną klinikę w Warszawie, nie chciałabym się drugi raz zawieść. Taką, która dysponuje dobrymi laserami. Z tego co czytałam polecacie Epi Centrum i Murano (tu mnie przekonuje, że mają 2 lasery - neodymowo jagowy qswitch i rubinowy).

I czy słyszałyście może o laserze PicoSure (jedna klnika na Ursynowie to ma), zabieg jest droższy ale może skuteczny? Trochę się rozpisałam ale będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam!
MiniRozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:28   #326
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/am...-usuwa-tatuaze w nim nadzieja ja się przeżuciłam teraz na dermoroller żeby blizny ogarnąć, bo u mnie nie wygląda to najlepiej...
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 23:09   #327
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

czytalam jakis czas temu ten tekst w oryginale, zabieg ma kosztowac jakos 4 dolary jesli dobrze pamietam
a ja umowilam sie tymczasem na omowienie motywu na cover.. jesli tatuator w realu bedzie tak fajny, jak w wirtualu, to pochwale sie wkrotce rekawem
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 13:01   #328
Konwalia1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

tez szukam dobrej kliniki w Warszawie żeby usunąć tatuaż. Zastanawiam się nad kliniką Ambroziak z tym że obawiam się ze tam koszt może być większy niż w innych klinikach za ten sam efekt. Tatuaż mam przerobiony przez średniej klasy tatuażyste... szkoda gadać. Czy ktos (kto usunal tatuaz) może podsunąc adres dobrej kliniki w Warszawie?
__________________
Konwalia
Konwalia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 16:08   #329
essie1968
Raczkowanie
 
Avatar essie1968
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 192
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

a myslałam że miałam juz z 15 zabiegów a okazuje sie ze jestem dopiero po 12 od razu mi lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00008.jpg (107,1 KB, 246 załadowań)
essie1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 18:59   #330
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez essie1968 Pokaż wiadomość
a myslałam że miałam juz z 15 zabiegów a okazuje sie ze jestem dopiero po 12 od razu mi lepiej
Po tym zdjęciu widzę że jesteśmy na identycznym etapie wygląd i liczba zabiegów się zgadza, też masz pogrubioną skórę w miejscach gdzie kiedyś był tusz? Ciekawi mnie czy to się "wchłonie" np. po nocy skóra jest gładka i jednolita przy "ingerencji", drapaniu, nagrzaniu miejsce po tatuażu robi się wypukłe, robisz zabiegi u dr.Bałaźińskiej czy dr.Kołtowskiego, a może dr.Duda? Pozdrawiam.
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 19:13:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.