macie wybór :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 17:37   #1
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991

macie wybór :)


wyobrazcie sobie, ze ukazuje wam sie w nocy anioł stróz i mowi ze przed wami ostatni tydzien zycia. daje wam dwie opcje do wyboru:
1. w ciagu jednej chwili wasi przyjaciele mowia ci, ze sie na tobie zawiodli; wasz TZ odchodzi twierdzac ze go zdradzałyscie a pracodawca zwalnia bo jestescie nieopłacalne. jesli ta opcje wybierzecie w momencie smierci dowiecie sie od jednej osoby ze zmieniliscie jej zycie na lepsze, pokazaliscie jak powinno wygladac zycie.
2.wszyscy zaczynaja cie kochac,podziwiac itd. TZ sie oswiadcza, przyjaciele nie szczedzą komplementow, szef daje awans. ale gdy przychodzi moment odejscia nikogo przy was nie ma. nikogo nie obchodzi to,ze umarłyscie.

ktora opcje byscie wybrały? ja 1. moze dlatego, ze najbardziej oddaje realia mojego zycia.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:48   #2
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: macie wybór :)

O kurcze.. trudne pytanie...
Ja chyba nie potrafilabym wybrac.
Z jednej, tej bardziej egoistycznej strony, wybrałabym 2.. ale ona nie oddaje całej mnie, i tym samym może skłaniałabym sie ku 1.. nie chciałabym żeby zbyt dużo ludzi przeze mnie cierpiało.. ale wiem, ze mojego TŻ nie pozbyłabym sie w przeciągu jednego dnia (za co bardzo go kocham )
Z resztą nie lubię spekulować na takie tematy, są zbyt ciężkie
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:50   #3
Kate_86
Rozeznanie
 
Avatar Kate_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 852
GG do Kate_86
Dot.: macie wybór :)

Ja również wybrałabym opicję 1
__________________
Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...




Proste, zwykłe dni
Uśmiech, albo łzy

studentka
Kate_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:52   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: macie wybór :)

Wybrałabym opcje nr 2, poniewaz nie wierzę w jakiekolwiek "zycie po smierci", a zatem nie zasmuciłby mnie fakt, ze nikogo nie obchodzi moja smierc. Jednak ta opcja jest tak nierealna... dokładnie tak nierealna jak pierwsza
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:52   #5
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: macie wybór :)

pewnie tez 1, ale czemu tak ponuro???
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 17:55   #6
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: macie wybór :)

Ja na obecna chwilę wybrałabym 2.Od jakiegoś (dłuższego) czasu dostaję porządnie w kość i szczęście omija mnie ogromnym łukiem.W momencie odejścia mogłabym być sama,mogę nawet powiedzieć,że wolałabym aby tak właśnie było.Znam siebie i swoją naturę zbyt dobrze,przyzwyczajona jestem do samotności.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:01   #7
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: macie wybór :)

wybrałabym 1 . co mi po tym, że dostanę awans itd jak za tydzień umrę, mogę się pomęczyć przez ten ostatni tydzień życia, pozatym lubię być doceniana
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 18:01   #8
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: macie wybór :)

ta opcja 2 dziwna- skoro wszyscy tak mnie kochają, szanują i myślą o mnie to czemu tydzień pozniej już mnie nie nawidzą? ehhehe
żartuje, chyba wybrałabym drugą opcję
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:03   #9
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez cattt
Ja na obecna chwilę wybrałabym 2.Od jakiegoś (dłuższego) czasu dostaję porządnie w kość i szczęście omija mnie ogromnym łukiem.W momencie odejścia mogłabym być sama,mogę nawet powiedzieć,że wolałabym aby tak właśnie było.Znam siebie i swoją naturę zbyt dobrze,przyzwyczajona jestem do samotności.
cattt to tak samo jak ja chociaz pewnie nasze problemy roznia sie od siebie mimo to wybrałabym 1
marushka--> bo taki mam nastroj
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:11   #10
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez ufcio
cattt to tak samo jak ja chociaz pewnie nasze problemy roznia sie od siebie mimo to wybrałabym 1
marushka--> bo taki mam nastroj
Ufcio
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 18:56   #11
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: macie wybór :)

marushka--> dziekuje od tygodnia siedze w domu i nie wychodze, zamykam sie w sobie no i o dziwo juz nie moge doczekac sie budy.. tam sie wszystko wyjasni
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 09:34   #12
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: macie wybór :)

Ja moze 2, umarlabym ze swiadomoscia ze jednak byl ktos kto mnie kochal czy lubil:P Bo jesli wybralabym 1 to umarlabym szybciej chyba ze smutku i tesknoty.
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 09:45   #13
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: macie wybór :)

JA bym wybrała opcję 1. Przynajmniej nie byłoby mi szkoda odchodzić z teo świata....
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 10:52   #14
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez ufcio
wyobrazcie sobie, ze ukazuje wam sie w nocy anioł stróz i mowi ze przed wami ostatni tydzien zycia. daje wam dwie opcje do wyboru:
1. w ciagu jednej chwili wasi przyjaciele mowia ci, ze sie na tobie zawiodli; wasz TZ odchodzi twierdzac ze go zdradzałyscie a pracodawca zwalnia bo jestescie nieopłacalne. jesli ta opcje wybierzecie w momencie smierci dowiecie sie od jednej osoby ze zmieniliscie jej zycie na lepsze, pokazaliscie jak powinno wygladac zycie.
2.wszyscy zaczynaja cie kochac,podziwiac itd. TZ sie oswiadcza, przyjaciele nie szczedzą komplementow, szef daje awans. ale gdy przychodzi moment odejscia nikogo przy was nie ma. nikogo nie obchodzi to,ze umarłyscie.

ktora opcje byscie wybrały? ja 1. moze dlatego, ze najbardziej oddaje realia mojego zycia.
czy nawet tutaj muszą pojawiać się takie trudne pytania? Ja tu wpadam, żeby się odstresować
ufcio
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 11:39   #15
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Post Dot.: macie wybór :)

ja wybrałabym opcje nr.3 ,czyli coś pomiędzy
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 11:43   #16
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: macie wybór :)

No pytanie trudne.....stawiam na egoizm - 2 - nie wierzę w życie po śmierci - i chciałabym wycisnąć wszystkie soczki z życia przez ten tydzień, a co do umierania w samotności - śmierć jest tak przerażająca że nawet czyjaś obecnośc tego nie złagodzi, umiera się w spokoju tylko wtedy chyba gdy się żyło w zgodzie z samym sobą i realizowała się samego siebie - ja na razi nie mogę się tak opisać - więc wybieram miły tydzień i smutny koniec
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:30   #17
Catkin19
Raczkowanie
 
Avatar Catkin19
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
GG do Catkin19
Dot.: macie wybór :)

Wybrałabym opcje 1. W ogole to opcja 2 wyzwala we mnie złośc. Bo czasem czuje że ludzie tacy własnie są. Może tu jest to troche przejaskrawione. Ale nie raz słysze, że jak bede mieć problem to moge się do tyyyyyylu osób zwrócić o pomoc, a tak naprawde potem zostaje ze wszystkim sama i jest mi cholernie ciezko. Więc jakby sobie mieli mnie tak kochać, a potem o mnie zapomnieć to mam to w nosie. Ps. chyba też mam nastrój na takie rzeczy, bo właśnie znowu mnie wszyscy zostawili, ech przynajmniej sie wyżaliłam.
Catkin19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 12:47   #18
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: macie wybór :)

Jesli przydarzyłoby mi sie to wszystko co opisałas w 1 opcji, najprawdopodobniej sama poszłabym po śmierc, nie czekałabym na nia jeszcze jeden dzien...
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:39   #19
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: macie wybór :)

ja wybrałabym opcję 1 choć wiem,ze to trudny temat i gdyby takie cos spotkalo mnie w rzeczywistosci -nie wiem jak bym postąpiła
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 15:02   #20
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez justyskaa
czy nawet tutaj muszą pojawiać się takie trudne pytania? Ja tu wpadam, żeby się odstresować
ufcio
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 15:03   #21
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez Catkin19
Wybrałabym opcje 1. W ogole to opcja 2 wyzwala we mnie złośc. Bo czasem czuje że ludzie tacy własnie są. Może tu jest to troche przejaskrawione. Ale nie raz słysze, że jak bede mieć problem to moge się do tyyyyyylu osób zwrócić o pomoc, a tak naprawde potem zostaje ze wszystkim sama i jest mi cholernie ciezko. Więc jakby sobie mieli mnie tak kochać, a potem o mnie zapomnieć to mam to w nosie. Ps. chyba też mam nastrój na takie rzeczy, bo właśnie znowu mnie wszyscy zostawili, ech przynajmniej sie wyżaliłam.
nie jestes sama mnie wszyscy przyjaciele zostawili ale juz sie pogodzilam z ta mysla
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 15:18   #22
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez ufcio
nie jestes sama mnie wszyscy przyjaciele zostawili ale juz sie pogodzilam z ta mysla
Chyba 1 wybrałabym, raczej na pewno!

Odnosnie tych wypowiedzi,ze wszyscy przyjaciele Cie opuscili... Ja tez mialam taki okres w zyciu kiedy WSZYSTKO sie skonczylo, wieloletni znajomi, facet!Wystarczylo,ze sie rozstalismy i zostalam sama! Teraz jest 2 lata pa tej okropnie bolesnej sytuacji i jestem meżatką SZCZEŚLIWĄ a na tamta chwile w zyciu bym nie uwierzyla,ze moge byc jeszcze szczesliwa- JESTEM!!! i to jeszcze bardziej niz wtedy! Wiec dziewczyny nie smućcie sie bo los płata różne figle, ale ciagle nie moze byc pod górke! całuje Was gorąco
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:27   #23
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: macie wybór :)

a ja 2 a co tam ,zapisałabym wszytsko co mam na znajomych i byliby przy mnie w momencie śmierci
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:33   #24
Carrie
Zadomowienie
 
Avatar Carrie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: WM
Wiadomości: 1 003
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez ufcio
mnie wszyscy przyjaciele zostawili ale juz sie pogodzilam z ta mysla
Ufcio ! Zobacz ile jest Wizażanek !
A Wizazanka to najlepszy przyjaciel
__________________
Mówisz-masz, chcesz-dostajesz...*
*czasem tylko płacisz.
Carrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:34   #25
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: macie wybór :)

wybralabym opcję 1.

Bo co mi z tego podziwu i uwielbienia i kochania, skoro cały czas miałabym poczucie że za tydzień umrę i stracę to wszystko. A tak poza tym pod koniec dowiedziałabym się, że to i tak było fałszywe (skoro jednak nikogo nie obchodzę) i to by było jeszcze bardziej dołujące.

Opcja pierwsza jest lepsza Straciłabym co prawda przyjaciół i chlopaka, ale lepiej od razu ich nie mieć, niż być przez nich oszukiwaną (bo tak rozumiem wersję 2). No i ten "miły akcent" na koniec- osoba, która twierdzi, ze pokazalysmy jej jak żyć
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:38   #26
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez Carrie
Ufcio ! Zobacz ile jest Wizażanek !
A Wizazanka to najlepszy przyjaciel
Carrie dobrze gada!
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 16:41   #27
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: macie wybór :)

a w życie po śmierci wierzę Kiedys oglądałam taki film dokumentalny o ludziach którzy przeżyli śmierć kliniczną i naprawdę mnie to przekonało np. kobieta która całe życie była ślepa, a podczas operacji kiedy umarła na śmierć kliniczną widziała dokładnie salę, lekarzy, swoje ciało i potem opisywała to-kiedy spowrotem "ożyła" chociaż oczywiście pewności nigdy nie ma, można tylko powiedzieć, że się WIERZY w życie po życiu. Ja nie wyobrażam sobie, ze wszystko mogłoby się ot tak skończyć. Może odzywa się we mnie instynkt samozachowawczy albo coś takiego i dlatego jestem o tym tak głęboko przekonana...
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:52   #28
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez Julka...
Chyba 1 wybrałabym, raczej na pewno!

Odnosnie tych wypowiedzi,ze wszyscy przyjaciele Cie opuscili... Ja tez mialam taki okres w zyciu kiedy WSZYSTKO sie skonczylo, wieloletni znajomi, facet!Wystarczylo,ze sie rozstalismy i zostalam sama! Teraz jest 2 lata pa tej okropnie bolesnej sytuacji i jestem meżatką SZCZEŚLIWĄ a na tamta chwile w zyciu bym nie uwierzyla,ze moge byc jeszcze szczesliwa- JESTEM!!! i to jeszcze bardziej niz wtedy! Wiec dziewczyny nie smućcie sie bo los płata różne figle, ale ciagle nie moze byc pod górke! całuje Was gorąco
chcialabym w to wierzyc, eh gdzie moj optymizm? dzisiaj na dokładke nastepna, ostatnia przyjaciołka, powiedziała mi ze mi nie ufa. dzieki bardzo. swiat mi sie wali, marze o tym zeby przepisac sie do innej klasy, a najlepiej wyprowadzic...
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:15   #29
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez Carrie
Ufcio ! Zobacz ile jest Wizażanek !
A Wizazanka to najlepszy przyjaciel
dobrze gada! wódki jej dać
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:23   #30
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: macie wybór :)

Cytat:
Napisane przez ufcio
chcialabym w to wierzyc, eh gdzie moj optymizm? dzisiaj na dokładke nastepna, ostatnia przyjaciołka, powiedziała mi ze mi nie ufa. dzieki bardzo. swiat mi sie wali, marze o tym zeby przepisac sie do innej klasy, a najlepiej wyprowadzic...
wtedy myslalamtak samo i w sumie wyjechalam do innego miasta,zaczelam wszystko od nwa bo konczylo sie liceum i po akacjach tych ochydnych wyjechalam na studia i jestem Zycze powodzenia i nie trac wiary-to jest najgorsze!!!!Buziaki papa
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.