Lakiery hybrydowe - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-24, 13:08   #1051
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno jak robicie frencha cosmetics zone to jaka koleność
baza, kolor, french, kolor, top
czy baza, kolor, kolor, french top czy jeszcze inaczej?
Ja robię tym pierwszym sposobem, bo jak najpierw da dwa razy kolor, a poźniej french, to wydaje mi się, że biel jest zbyt biała, za mało naturalna. Spróbuj tak i tak i sama oceń co bardziej Ci się podoba, jaki efekt wolisz.
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 13:14   #1052
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez fail Pokaż wiadomość
Ja robię tym pierwszym sposobem, bo jak najpierw da dwa razy kolor, a poźniej french, to wydaje mi się, że biel jest zbyt biała, za mało naturalna. Spróbuj tak i tak i sama oceń co bardziej Ci się podoba, jaki efekt wolisz.
Ja robię odwrotnie (baza, 2xkolor, bialy pasek i top) wiec musisz właśnie wypróbować jak Tobie będzie lepiej pasowało. Ja robię tą metodą bo mi się nie podoba jak na białym pasku jest jakoś kolor.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 18:36   #1053
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

yashe dzięki za podpowiedź na pewno spróbuję, to jest właśnie dla mnie ciekawe dlaczego tak się dzieje, że robi się taka górka rozumiem, podkurcza się hybryda, ale do samego końca na wolnym brzegu ta zakładka istnieje a potem po przemyciu wystaje kawałek pazurka przez co się ściera lakier na końcówkach i jest mniej trwała całość...

czuszka82 i fail dzięki
zgadza się, że to kwestia gustu spróbuję i sama ocenię efekt, choć mam nadzieję, że biały jest na tyle kryjący, że jedna warstwa wystarczy...
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 21:09   #1054
muckai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Lakiery hybrydowe

Robię manicure hybrydowy już jakiś czas, używam lakierów cosmetics zone i powiem tak, pracuję w gabinecie kosmetycznym myje często ręce dezynfekuje po za tym robię wszystko w domu porządki itd bez rękawiczek, pazurki trzymają sie nawet wiecej niz 2 tyg ale np są osoby którym nie trzyma się tak długo i po tygodniu coś odpryskuje, nie wiem dlaczego czy to zależy od płytki czy jak... nie mam pojęcia zaznaczam że są to osoby które pracują w biurze więc nie tyrają tych paznokci bardzo mocno, może to kwestia bazy... ale ogółem jestem w miarę zadowolona
muckai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 08:57   #1055
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
yashe dzięki za podpowiedź na pewno spróbuję, to jest właśnie dla mnie ciekawe dlaczego tak się dzieje, że robi się taka górka rozumiem, podkurcza się hybryda, ale do samego końca na wolnym brzegu ta zakładka istnieje a potem po przemyciu wystaje kawałek pazurka przez co się ściera lakier na końcówkach i jest mniej trwała całość...

czuszka82 i fail dzięki
zgadza się, że to kwestia gustu spróbuję i sama ocenię efekt, choć mam nadzieję, że biały jest na tyle kryjący, że jedna warstwa wystarczy...
biały na bank wystarczy 1 warstwa, prawdopodobnie kolor będziesz musiała nałożyć 2 razy chyba że masz jakiś kryjący
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 09:36   #1056
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ale się wczoraj umęczyłam z kolorem 93, żeby go ściągnąć ani zmywacz z acetonem, ani czysty aceton.. nic nie odmoczyło. Palce zaczęły mnie juz boleć od tego, zszedł tylko jeden paznokieć i do tego się rozdwoił (przez aceton z pewnością) i w końcu spiłowałam te pazury. Pierwszy raz mi się tak stało z lakierem z CZ..
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 14:14   #1057
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Ale się wczoraj umęczyłam z kolorem 93, żeby go ściągnąć ani zmywacz z acetonem, ani czysty aceton.. nic nie odmoczyło. Palce zaczęły mnie juz boleć od tego, zszedł tylko jeden paznokieć i do tego się rozdwoił (przez aceton z pewnością) i w końcu spiłowałam te pazury. Pierwszy raz mi się tak stało z lakierem z CZ..

Kolor 93 to pewnie złoty brokat, miałam podobna sytuację jak robiłam paznokcie u kosmetyczki-też lakier był z brokatem tylko srebrny, one bardzo ciężko schodzą właśnie przez brokat

Ostatnio zrobiłam paznokcie i nie mając matowego topu pomalowałam jako ostatnią warstwę - baze CZ i przemyłam Cleanerem efekt matowych paznokci murowany nie ma konieczności wydawania kasy na kolejne opakowanie w macie
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 15:15   #1058
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

świetny pomysł z tą bazą
ja jakiś czas temu kupiłam sobie na próbę lakier ze strony http://allegro.pl/sea-lakier-hybrydo...725614528.html kolor R115, jeszcze nie testowałam bo nie miałam okazji, ale jak tylko zmienię dotychczasowy mani (bluesky 515) to pomaluję tym właśnie kolorkiem i również zdam opinie jak się trzyma i czy ładnie schodzi w acetonie... przed zakupem napisałam do jednej z allegrowiczek, która wystawiła pozytywny komentarz na stronie sprzedającego.. zapytałam dziewczyny co sądzi o tych lakierach itp. była zadowolona, mówiła że lakier nie odpryskuje i trzyma się spokojnie 1,5 tyg. po tym czasie ściąga ze względu na odrost, więc ile wytrzymałby maksymalnie to nie wiem.. dodam, że niby ładnie schodzi w acetonie więc warto spróbować jeśli kogoś będzie interesować to zdam relację, za jakiś czas cena niezła bo 15 zł za 15 ml, zainteresowały mnie te lakiery ze względu na duży wybór kolorów brokatowych, ten który mam jest z dużymi drobinkami (coś pomiędzy drobinkami a pyłkem brokatowym)... zdjęcie pod spodem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rj 115.jpg (14,0 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez yashe
Czas edycji: 2013-11-25 o 16:04
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 15:28   #1059
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Kolor 93 to pewnie złoty brokat, miałam podobna sytuację jak robiłam paznokcie u kosmetyczki-też lakier był z brokatem tylko srebrny, one bardzo ciężko schodzą właśnie przez brokat

Ostatnio zrobiłam paznokcie i nie mając matowego topu pomalowałam jako ostatnią warstwę - baze CZ i przemyłam Cleanerem efekt matowych paznokci murowany nie ma konieczności wydawania kasy na kolejne opakowanie w macie

Oooooo, to przy następnym mani (za 2 tyg) wypróbuję to z bazą a masz może fotki jak to wygląda?

co do brokatu.. kurcze, ten fioletowy brokat zszedł dobrze (nie z moich paznokci, ale z mamy), a złoty trzymał sie jak głupi..
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 15:29   #1060
fail
Raczkowanie
 
Avatar fail
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 193
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam paznokcie i nie mając matowego topu pomalowałam jako ostatnią warstwę - baze CZ i przemyłam Cleanerem efekt matowych paznokci murowany nie ma konieczności wydawania kasy na kolejne opakowanie w macie
Rzeczywiście tak jest, sprawdziłam na wzorniku. Tylko pytanie czy matowy efekt będzie trwały i czy nie ma to wpływu na trwałość pazurków. Ile czasu temu tak zrobiłaś?
fail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 17:17   #1061
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Ale się wczoraj umęczyłam z kolorem 93, żeby go ściągnąć ani zmywacz z acetonem, ani czysty aceton.. nic nie odmoczyło. Palce zaczęły mnie juz boleć od tego, zszedł tylko jeden paznokieć i do tego się rozdwoił (przez aceton z pewnością) i w końcu spiłowałam te pazury. Pierwszy raz mi się tak stało z lakierem z CZ..
To ja sobie zamówiłam 085 (srebrny brokat), parę dni temu przyszła mi przesyłka, ale jeszcze nie używałam, bo na razie trzyma mi się mój poprzedni kolor. Ale po tym, co napisałaś, aż się boję go użyć może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z brokatowymi lakierami z CZ?

Będziesz go jeszcze używać?

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam paznokcie i nie mając matowego topu pomalowałam jako ostatnią warstwę - baze CZ i przemyłam Cleanerem efekt matowych paznokci murowany nie ma konieczności wydawania kasy na kolejne opakowanie w macie
Ja również czekam na opinię, jak się pazurki będą trzymać z bazą na końcu zamiast topem możliwe, że zrobiłaś jakieś wielkie odkrycie w dziedzinie malowania paznokci i wszystkie będziemy z tego korzystać
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 18:06   #1062
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny mozecie mi polecic dobry top i baze? czytam i czytam i dalej nie wiem co zamowic nie chcialabym nic drogiego,bo paznokcie chce robic sobie/rodzinie aczkolwiek aby to bylo w miare dobre

top i baza nie musza byc oczywiscie tej samej marki co lakier hybrydowy?
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 22:33   #1063
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gretelka Pokaż wiadomość
To ja sobie zamówiłam 085 (srebrny brokat), parę dni temu przyszła mi przesyłka, ale jeszcze nie używałam, bo na razie trzyma mi się mój poprzedni kolor. Ale po tym, co napisałaś, aż się boję go użyć może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z brokatowymi lakierami z CZ?

Będziesz go jeszcze używać?
srebrnego nie testowałam jeszcze, ale fioletowy spoko schodził, więc to chyba nie reguła. Nie będę raczej używała solo, bo w złotym lakierze moje dłonie wyglądają staro ale może jako mix z innym lakierem czemu nie będę po prostu pamiętać, żeby się nie bawić w 2godzinne odmaczanie, tylko od razu spiłuję.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-25, 23:35   #1064
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
srebrnego nie testowałam jeszcze, ale fioletowy spoko schodził, więc to chyba nie reguła. Nie będę raczej używała solo, bo w złotym lakierze moje dłonie wyglądają staro ale może jako mix z innym lakierem czemu nie będę po prostu pamiętać, żeby się nie bawić w 2godzinne odmaczanie, tylko od razu spiłuję.
napisz do Cosmetics Zone, może wymienią
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 07:50   #1065
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Znalazłam na allegro lakiery 5 ml firmy Tifton i EM Nail po 12,90zł, używałyście może hybryd tych firm? W ogóle to opłaca się kupować w takich małych buteleczkach? Dodam, że paznokcie robię tylko sobie w domu. Przy zwykłych lakierach o małej pojemności pod koniec miałam problem ze zużyciem, ciężko już było 'wygrzebać' cały lakier, a jak już mi się udało to źle się nanosił, czy z hybrydowymi jest tak samo? W ogóle to po jakim czasie hybrydy gęstnieją tak, że ciężko się ich używa albo są wręcz niezdatne do użytku?
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:44   #1066
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Kolor 93 to pewnie złoty brokat, miałam podobna sytuację jak robiłam paznokcie u kosmetyczki-też lakier był z brokatem tylko srebrny, one bardzo ciężko schodzą właśnie przez brokat

Ostatnio zrobiłam paznokcie i nie mając matowego topu pomalowałam jako ostatnią warstwę - baze CZ i przemyłam Cleanerem efekt matowych paznokci murowany nie ma konieczności wydawania kasy na kolejne opakowanie w macie
super pomysł, ale po bazie chyba nie ma aż takiego matu jak po lakierze matowym? i czy warstwa jest górna? jak jak nakładam bazę to są czasami nierówności i dopiero kolor to niweluje.. wrzuć fotkę proszę

a i jeszcze jedno a brokat albo hologramy wtapiałyście w hybrydy?
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 09:55   #1067
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja raz przypadkiem nalozylam baze zamiast topu i nawet nie pomyslalam zeby robic tak w celu matowego efektu. Ale z tego co pamietam i tak nie podobal mi sie efekt po bazie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 11:25   #1068
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
super pomysł, ale po bazie chyba nie ma aż takiego matu jak po lakierze matowym? i czy warstwa jest górna? jak jak nakładam bazę to są czasami nierówności i dopiero kolor to niweluje.. wrzuć fotkę proszę

a i jeszcze jedno a brokat albo hologramy wtapiałyście w hybrydy?
ja wtapiam-różne brokaty, pieguski itp...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2511.jpg (73,4 KB, 124 załadowań)
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 13:32   #1069
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Super,że podoba się Wam pomysł z bazą dla porównania domalowałam paznokieć na wzorniku.
Ja pomalowałam swoje paznokcie cztery dni temu ( nie wstawiam zdjęcia swoich paznokci bo mam krótkie , na wzorniku wygląda to lepiej - na razie wszystko jest ok, jak coś się popsuję to dam znać. Płytka paznokcia jest gładka, nie zauważyłam nierówności ( jak pomaluję, to czekam chwilkę zanim utwardzę w lampie - lakier wtedy się wyrównuje )


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mat.jpg (14,5 KB, 368 załadowań)
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 13:53   #1070
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja wtapiam-różne brokaty, pieguski itp...
na kolorze i potem tylko top? właśnie chce zrobić podejście z brokatem i zastanawiam się jak to ugryźć, żeby było dobrze wcześniej robiłam pazurki akrylowe i żelki ale mi minęło a ozdób mam mnóstwo więc można kombinować

godblessyou na wzorniku wygląda bardzo fajnie ale zastanawia mnie ta równość wrzuć fotkę swoich to nic, że krótkie
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 15:06   #1071
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
na kolorze i potem tylko top? właśnie chce zrobić podejście z brokatem i zastanawiam się jak to ugryźć, żeby było dobrze wcześniej robiłam pazurki akrylowe i żelki ale mi minęło a ozdób mam mnóstwo więc można kombinować

godblessyou na wzorniku wygląda bardzo fajnie ale zastanawia mnie ta równość wrzuć fotkę swoich to nic, że krótkie

Nie wiem dlaczego są za równe, przecież to wzornik, u mnie wyglądały tak po pomalowaniu -( mówiłam że nie są piękne... )w rzeczywistości wyglądają lepiej

jedna warstwa bazy, dwie warstwy lakieru PST10 i dwie warstwy bazy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mat2.jpg (49,0 KB, 154 załadowań)
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 15:40   #1072
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego są za równe, przecież to wzornik, u mnie wyglądały tak po pomalowaniu -( mówiłam że nie są piękne... )w rzeczywistości wyglądają lepiej

jedna warstwa bazy, dwie warstwy lakieru PST10 i dwie warstwy bazy
Co z tego, że krótkie, mi się podobają A dlaczego dawałaś aż 2 warstwy bazy na koniec? Po jednej nie były wystarczająco matowe? Czy chciałaś je bardziej utrwalić?
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 07:20   #1073
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
na kolorze i potem tylko top? właśnie chce zrobić podejście z brokatem i zastanawiam się jak to ugryźć, żeby było dobrze wcześniej robiłam pazurki akrylowe i żelki ale mi minęło a ozdób mam mnóstwo więc można kombinować

godblessyou na wzorniku wygląda bardzo fajnie ale zastanawia mnie ta równość wrzuć fotkę swoich to nic, że krótkie
na ostatnią warstwę nieutwardzonego koloru daję ozdobę, do lampy, później top, do lampy, przecieram cleanerem, delikatnie matowię bloczkiem żeby nic nie odstawało, przecieram cleanerem, top, do lampy, znów cleaner i gotowe
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:08   #1074
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

godblessyou ładne pazurki na fotce nie wyglądają na matowe tak bardzo bardzo ale może to błysk i widać dużo warstw na paznockiu, pewnie przez te kolejne dwie warstwy bazy

czuszka82 dzięki za podpowiedź

cieszyłam, że pazurki mi trochę urosły i oczywiście wczoraj jeden się złamał przy samym opuszku grrr
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:27   #1075
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
godblessyou ładne pazurki na fotce nie wyglądają na matowe tak bardzo bardzo ale może to błysk i widać dużo warstw na paznockiu, pewnie przez te kolejne dwie warstwy bazy

czuszka82 dzięki za podpowiedź

cieszyłam, że pazurki mi trochę urosły i oczywiście wczoraj jeden się złamał przy samym opuszku grrr
standard-też mi się zawsze złamie w najlepszym momencie, np. przed imprezą dziewczyny jakoś ratują paznokcie za pomocą kleju i torebki po herbacie. Musiałabyś poszukać po necie )
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 08:43   #1076
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

użyłąm wcozraj Fireworks na 63 z Cz kocham tego idb! dzięki niemu każdy nudny kolor można przemienić w coś pięknego bez efektu kiczu bo brokatu to ja nie lubię,
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:14   #1077
gotka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Lakiery hybrydowe

czesc, przeczytalam caly watek i w połowie juz zdecydowałam o zakupie hybryd z C.Z. przyszły wczoraj narazie tylko biały i róz do frencza ale bede robic dopiero jutro. Moze teraz troche o mnie jesli pozwolicie- od 5 lat robie tipsy zelowe na zelach ibd POLECAM jedyne jakie sie trzymaja ale przez ostatnie 1,5 roku musialam zrobic przerwe ze wzgledu na ciężka ciaze i potem malutkie dziecko. Własnie postanowilam wróicic do zeli i zainteresowałam sie hybryda bo miedzyczasie mojej przerwy stała sie popularna narazie hybryde bede cwiczyc na rodzinie a potem dalej tak jak tipsy obcym ludziom , mam nadzieje ze jest to tak proste jak opisujecie pozdrawiam
gotka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:23   #1078
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez gotka26 Pokaż wiadomość
czesc, przeczytalam caly watek i w połowie juz zdecydowałam o zakupie hybryd z C.Z. przyszły wczoraj narazie tylko biały i róz do frencza ale bede robic dopiero jutro. Moze teraz troche o mnie jesli pozwolicie- od 5 lat robie tipsy zelowe na zelach ibd POLECAM jedyne jakie sie trzymaja ale przez ostatnie 1,5 roku musialam zrobic przerwe ze wzgledu na ciężka ciaze i potem malutkie dziecko. Własnie postanowilam wróicic do zeli i zainteresowałam sie hybryda bo miedzyczasie mojej przerwy stała sie popularna narazie hybryde bede cwiczyc na rodzinie a potem dalej tak jak tipsy obcym ludziom , mam nadzieje ze jest to tak proste jak opisujecie pozdrawiam
prostrze niz zele [COLOR="Silver"]


mam dylemat
nie wiem jakie dwa kolory sobie dokupic z Cz lub Estetiq. Mam kolor brokatowy fiolet, 09 i 63.

kusi mnie czern i pst 005 szary... ale jednoczesnie kusi mnie jakis niebiesko-granatowy. Dodam, ze nie lubie nude/cielistych kolorow na paznokciach. Doradzicie cos?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:33   #1079
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
prostrze niz zele [COLOR="Silver"]


mam dylemat
nie wiem jakie dwa kolory sobie dokupic z Cz lub Estetiq. Mam kolor brokatowy fiolet, 09 i 63.

kusi mnie czern i pst 005 szary... ale jednoczesnie kusi mnie jakis niebiesko-granatowy. Dodam, ze nie lubie nude/cielistych kolorow na paznokciach. Doradzicie cos?

Ja też myślę o niebiesko-szarym w CZ mają ładny 110 i 105 , nie wiem na który się zdecydować? ale chyba wybiorę 110-granatowoszry i na pewno 011-jest śliczny
Jak zamówię to domaluję na moim wzorniku i dodam zdjęcie.
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 13:59   #1080
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

mam kolorek pst 5 szary, jest świetny !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0449_1.jpg (59,0 KB, 153 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.