Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-17, 10:26   #2401
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Nie, ja akurat zawsze śniadania jadłam pożywne, odnosiłam się do tego, co napisała Madzia wyżej
Ja zawsze smażę na oleju kokosowym, ale ostatnio Tż wrócił z zakupów z grillem elektrycznym i coraz częściej mięso grilluję zamiast smażyć 😍
Tez grilluje, ale normalnie w piekarniku, bo ma opcje grill Duzo smaczniejsze jest takie mieso niz smazone.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
W ogóle to rano tak mnie ssało w pracy w żołądku, ze masakra :P ale rano ostatnio jem 20g płatków jaglanych + 20 g odżywki białkowej + 5g oleju kokosowego ...
No faktycznie, dopiero teraz doczytalam. Nie wiem ile to bedzie 20g platkow jaglanych, ale chyba nie duzo? No i brakuje mi tu jakichs owocków Na sniadanie mozna poszalec, gorzej z kolacjami... Ja teraz jem sniadania tak ok. 400 kcl.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 10:43   #2402
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Helołłł
Jak się cieszę, że znowu wątek ruszył!
Madziula heej Ładnie się trzymacie z Tż
Cinderella tyle masz teraz czasu a piszesz tak rzadko Oo, fajnie że Tż przeszedł do kolejnego etapu, może coś z tego będzie
Morsmordre lepiej się już czujesz?
Moooniek ja jem takie mizerne śniadania ale więcej nie mieszczę, bo zaraz po wlewam w siebie kubeł kawy

za wszystkie ćwiczenia, ja ostatnio z siłowych przeszłam na bieganie (na bieżni oczywiście bo pogoda póki co nie zachęca), czasem też machnę jakiś trening. W tym tygodniu zaliczony basen plus dwa razy biegi. Ale właściwie cały czas stoję w miejscu jeśli chodzi o efekty :/ Dobrze, że nie jest gorzej, no ale zawsze mogłoby być lepiej
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 11:12   #2403
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Mój tż od ponad miesiąca też sie odchudza ale pod moim okiem, zeby nie jadl za malo...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 12:29   #2404
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość

zapalenie uszu ? ojej, rzadko się chyba takie coś spotyka, zdrowiej szybko

KFD ma fajne rzeczy, ale nasze zapasy pewnie starczą na kilka miesięcy

Ja dzis jakos weny nie mam, a trzeba byłoby coś pocwiczyc Potem prysznic, mała kolacja i meczyk LM
No, ja pierwszy raz w życiu mam, ale za to porządnie

Namawiam TŻ na te masła z KFD
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;71937821]Rewelacja! 2 tygodnie, to niedlugo! Jezeli moge cokolwiek doradzic, to odstaw tez wszystko co smazone i daj sobie tak z miesiac. Jezeli przynajmniej 2kg nie poleci po tym miesiacu, to autentycznie pomyslalabym o wizycie u lekarza i przebadaniu hormonów, bo cos jest zdecydowanie nie tak. [/QUOTE]
Ja mam takie same plany, miałam iść już na pakiet tarczycowy w zeszłym tygodniu, ale trzyma mnie to, że przyjmuję antybiotyk
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Helołłł
Jak się cieszę, że znowu wątek ruszył!
Madziula heej Ładnie się trzymacie z Tż
Cinderella tyle masz teraz czasu a piszesz tak rzadko Oo, fajnie że Tż przeszedł do kolejnego etapu, może coś z tego będzie
Morsmordre lepiej się już czujesz?
Moooniek ja jem takie mizerne śniadania ale więcej nie mieszczę, bo zaraz po wlewam w siebie kubeł kawy
Lepiej, ale chyba dostanę jeszcze tydzień L4, bo nadal mam stan zapalny i zaropiałe to ucho, lekarz mnie postraszył utratą słuchu, więc wolę nie ryzykować

Co do ćwiczeń, ja dalej mam przerwę, ale polecam Wam 21 day fix, super ćwiczenia na wszystkie partie ciała, jest też joga i pilates, ćwiczy się codziennie po około 30 minut, co dla mnie jest idealne, bo nieraz wracam koło 19 do domu i już by mi się nie chciało ćwiczyć godzinnych zestawów
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 12:40   #2405
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Namawiam TŻ na te masła z KFD
Ja kupuję na zmianę te z nerkowców/migdałów 😍😍😍
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 12:46   #2406
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Nooooo, ruszył wątek Jest nas 5-tka, o ile dobrze policzyłam. Moze ktos sie jeszcze odezwie? Wiosna za rogiem, lato tuż tuż, to czlowiek zaczyna myslec

Fajnie, Bingos - cardio jest bardzo wazne Kiedys czytalam, ze podobno te wszystkie aktorki przed rozpoczeciem planu zdjęciowego, to wlasnie tylko cardio cwicza, zeby figura byla taka smukła, ale nie zanadto umiesniona. Gusta sa rozne, ale mi sie np. bardziej podobaja figury aktorek, które grają główne role w James Bond, aniżeli np. Sylwia Szostak z masywnymi udami i umięsnionymi rękami. Dlatego ja teraz wprowadzilam sporo cardio, ale i tez mam cięzarki - 2x po 2kg kazdy, czyli 4kg. No i jak cwicze Chodakowska, to często w tych cwiczeniach uzywa sie ciężaru wlasnego ciała, co jest podobno najzdrowsze i najlepsze.

Wczoraj cwiczylam Chodakowska z TZ-em On chodzi na silownie od wrzesnia zeszlego roku, ale ma zero cardio i chcial ze mna cwiczyc. Ale sie nastękał Ten tydzien miałam naprawde udany pod wzgledem cwiczen.

Dzisiaj ide na przyjęcie zareczynowe do kolezanki, wiec nici z cwiczen, ale jutro pojde biegac znowu, zawzielam sie

I ja tez stoje w miejscu Ale dopiero co cwiczyc zaczelam, mozna powiedziec. Ale pod koniec dnia, wole tyle samo wazyc, ale miec w miare ujedrnione cialo, anizeli nie cwiczyc i byc takim flakiem jakim jestem.

Milego dnia, buziaki
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 20:17   #2407
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Też jestem ciągle jak coś. Tylko już się nie odchudzam no i trochę zmieniłam podejście do żywienia. Dużo się doszkoliłam w temacie odżywiania, wpływu diety na zdrowie, nie mam zamiaru już kiedykolwiek stosować się do tego, co 3-4 lata temu Śniadanie niecałe 200kcal to jakiś kosmos...
A nie odchudzasz się bo juz masz wymarzoną wagę czy zrobiłas po prostu przerwę żeby organizm odpoczął ?
No te sniadanie jem małe, ale potem jem drugie w pracy o 11 i wtedy ma ok. 300-400 kcal

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;71963421]

Magda, co do smazenia, to tak - jest bardzo niezdrowe. Gosia z Qchennych Inspiracji kiedys napisala, ze jak już smażyć, to naprawde w wyjątkowych sytuacjach. Ja tez mam ten problem, bo TZ-et lubi mieso i zawsze podsmaze zanim zrobie sos. Gdyby nie TZ-et, to bym pewnie malo kiedy jadla cos smazonego. Tyle dobrze, ze staram sie smazyc na oleju kokosowym.

[/QUOTE]
TŻ zrobił dziś roladki z kurczaka z suszonymi pomidorami i mozzarella na parze i naprawdę super !! Soczyste i pyszne Trzeba będzie trochę więcej gotować na parze, tylko lepiej garnek kupić bo parowar pewnie trochę prądu pobiera hmm

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Helołłł
Jak się cieszę, że znowu wątek ruszył!
Madziula heej Ładnie się trzymacie z Tż
Cinderella tyle masz teraz czasu a piszesz tak rzadko Oo, fajnie że Tż przeszedł do kolejnego etapu, może coś z tego będzie
Morsmordre lepiej się już czujesz?
Moooniek ja jem takie mizerne śniadania ale więcej nie mieszczę, bo zaraz po wlewam w siebie kubeł kawy

za wszystkie ćwiczenia, ja ostatnio z siłowych przeszłam na bieganie (na bieżni oczywiście bo pogoda póki co nie zachęca), czasem też machnę jakiś trening. W tym tygodniu zaliczony basen plus dwa razy biegi. Ale właściwie cały czas stoję w miejscu jeśli chodzi o efekty :/ Dobrze, że nie jest gorzej, no ale zawsze mogłoby być lepiej
Heeej w końcu się odezwałaś !!
no miejmy nadzieję, ze wątek ruszył na dłużej niż parę dni hehe
Ja też ostatnio ćwiczę głównie cardio bo po tych siłowych to zero efektów.. co innego jakbym na siłowni ćwiczyła, a nie w domu 15 min machała ciężarkami
To ładnie poćwiczyłaś w tym tyg.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mój tż od ponad miesiąca też sie odchudza ale pod moim okiem, zeby nie jadl za malo...
no proszę ładnie, ładnie kiedys chyba go widziałam na zdjęciu to szczupły był

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
No, ja pierwszy raz w życiu mam, ale za to porządnie
no to się kuruj

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Namawiam TŻ na te masła z KFD
kup bo warto

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Ja mam takie same plany, miałam iść już na pakiet tarczycowy w zeszłym tygodniu, ale trzyma mnie to, że przyjmuję antybiotyk
Ja robiłam kilka miesięcy ten pakiet i wszystko z tarczycą ok

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Co do ćwiczeń, ja dalej mam przerwę, ale polecam Wam 21 day fix, super ćwiczenia na wszystkie partie ciała, jest też joga i pilates, ćwiczy się codziennie po około 30 minut, co dla mnie jest idealne, bo nieraz wracam koło 19 do domu i już by mi się nie chciało ćwiczyć godzinnych zestawów
Musiałabym sprawdzić te ćwiczenia, ale póki co dalej trenuję z centrum sportowca bo daje mi to niezły wycisk pot się ze mnie leje po 20 minutach

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja kupuję na zmianę te z nerkowców/migdałów 😍😍😍
Ja jeszcze z migdałów nie próbowałam, ale drogie te masło kurcze
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-18, 20:17   #2408
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72000741]Nooooo, ruszył wątek Jest nas 5-tka, o ile dobrze policzyłam. Moze ktos sie jeszcze odezwie? Wiosna za rogiem, lato tuż tuż, to czlowiek zaczyna myslec

Fajnie, Bingos - cardio jest bardzo wazne Kiedys czytalam, ze podobno te wszystkie aktorki przed rozpoczeciem planu zdjęciowego, to wlasnie tylko cardio cwicza, zeby figura byla taka smukła, ale nie zanadto umiesniona. Gusta sa rozne, ale mi sie np. bardziej podobaja figury aktorek, które grają główne role w James Bond, aniżeli np. Sylwia Szostak z masywnymi udami i umięsnionymi rękami. Dlatego ja teraz wprowadzilam sporo cardio, ale i tez mam cięzarki - 2x po 2kg kazdy, czyli 4kg. No i jak cwicze Chodakowska, to często w tych cwiczeniach uzywa sie ciężaru wlasnego ciała, co jest podobno najzdrowsze i najlepsze.

Wczoraj cwiczylam Chodakowska z TZ-em On chodzi na silownie od wrzesnia zeszlego roku, ale ma zero cardio i chcial ze mna cwiczyc. Ale sie nastękał Ten tydzien miałam naprawde udany pod wzgledem cwiczen.

Dzisiaj ide na przyjęcie zareczynowe do kolezanki, wiec nici z cwiczen, ale jutro pojde biegac znowu, zawzielam sie

I ja tez stoje w miejscu Ale dopiero co cwiczyc zaczelam, mozna powiedziec. Ale pod koniec dnia, wole tyle samo wazyc, ale miec w miare ujedrnione cialo, anizeli nie cwiczyc i byc takim flakiem jakim jestem.

Milego dnia, buziaki [/QUOTE]
Co do Sylwii to jak obejrzysz jej zdjęcia w normalnym ubraniu bez typowej napinki to wygląda naprawdę na drobną
No ćwiczenia z ciężarem własnego ciała są polecane więc chyba będę musiała jutro odkurzyć TRx-a

Ja byłam dzis u rodziców, zjadłam na obiad placka po zbójnicku więc troszkę więcej kalorii niż planowane, ale za to odmówiłam ciasta czekoladowego także jest dobrze Nawet nie było mi ciężko.. ale już 22 dzień diety więc organizm się odzwyczaił
Jutro w nagrodę zrobię sobie deser z kazeiny i zjem niskokaloryczną galaretkę hehe

Dobranoc
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 21:09   #2409
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A nie odchudzasz się bo juz masz wymarzoną wagę czy zrobiłas po prostu przerwę żeby organizm odpoczął ?
No te sniadanie jem małe, ale potem jem drugie w pracy o 11 i wtedy ma ok. 300-400 kcal


TŻ zrobił dziś roladki z kurczaka z suszonymi pomidorami i mozzarella na parze i naprawdę super !! Soczyste i pyszne Trzeba będzie trochę więcej gotować na parze, tylko lepiej garnek kupić bo parowar pewnie trochę prądu pobiera hmm


Heeej w końcu się odezwałaś !!
no miejmy nadzieję, ze wątek ruszył na dłużej niż parę dni hehe
Ja też ostatnio ćwiczę głównie cardio bo po tych siłowych to zero efektów.. co innego jakbym na siłowni ćwiczyła, a nie w domu 15 min machała ciężarkami
To ładnie poćwiczyłaś w tym tyg.


no proszę ładnie, ładnie kiedys chyba go widziałam na zdjęciu to szczupły był


no to się kuruj



kup bo warto


Ja robiłam kilka miesięcy ten pakiet i wszystko z tarczycą ok


Musiałabym sprawdzić te ćwiczenia, ale póki co dalej trenuję z centrum sportowca bo daje mi to niezły wycisk pot się ze mnie leje po 20 minutach


Ja jeszcze z migdałów nie próbowałam, ale drogie te masło kurcze
Ważę ok. 60kg i to mi odpowiada, może przed wakacjami jeszcze trochę zredukuję, ale nie wiem
mój Tż na zdjęciu? raczej takiego nie ma nigdzie, chyba tylko twarz na jakimś widać, ale do szczupłych to on nie należy
ano drogie to cholerstwo, ostatnio jak policzyliśmy ile kasy miesięcznie na jedzenie nam idzie, to wyszło nam, że więcej niż na mieszkanie
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 09:55   #2410
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Magda, jakie cardio dokladnie robisz?

A reszta dziewczyn co cwiczy?

Ja nie cwiczylam od piatku, ale juz dzisiaj musze sie zabrac na bank. W tamtym tygodniu zrobilam 1x Cindy, 2x Chodakowska i 1x bieganie, takze bylam z siebie mega dumna Widze, ze już skóra jest bardziej napięta po jednym tygodniu. Kurcze, musze sie dzisiaj zabrac, nie ma bata.

Piszcie i motywujcie!!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 10:41   #2411
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

U mnie bez zmian- trening siłowy, cardio tylko w postaci spacerów, albo rolek

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Haha, weszłam na siłownię, miał być trening nóg i pośladków, skończyło się na 30-minutowym cardio na stepperze 😂
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 18:49   #2412
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ważę ok. 60kg i to mi odpowiada, może przed wakacjami jeszcze trochę zredukuję, ale nie wiem
mój Tż na zdjęciu? raczej takiego nie ma nigdzie, chyba tylko twarz na jakimś widać, ale do szczupłych to on nie należy
ano drogie to cholerstwo, ostatnio jak policzyliśmy ile kasy miesięcznie na jedzenie nam idzie, to wyszło nam, że więcej niż na mieszkanie
a jaki masz wzrost bo nie pamiętam.. ale chyba coś koło 160 jak ja
a tak mi się wydało, ze widziałam kiedyś Twojego TŻ-ta na Insta.. ale to może faktycznie była tylko twarz

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72085851]Magda, jakie cardio dokladnie robisz?

A reszta dziewczyn co cwiczy?

Ja nie cwiczylam od piatku, ale juz dzisiaj musze sie zabrac na bank. W tamtym tygodniu zrobilam 1x Cindy, 2x Chodakowska i 1x bieganie, takze bylam z siebie mega dumna Widze, ze już skóra jest bardziej napięta po jednym tygodniu. Kurcze, musze sie dzisiaj zabrac, nie ma bata.

Piszcie i motywujcie!! [/QUOTE]
Pisałam co robię i to chyba ze dwa razy wpisz se na youtube "centrum sportowca" i stamtąd poćwicz np. intensywny trening całego ciała 2
Ja wczoraj ćwiczyłam aż mnie coś w kolanie zabolało.. dzisiaj dostałam @ więc robię przerwę jednodniową


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian- trening siłowy, cardio tylko w postaci spacerów, albo rolek

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Haha, weszłam na siłownię, miał być trening nóg i pośladków, skończyło się na 30-minutowym cardio na stepperze 😂
Ja to chyba nigdy na ta siłownie sie nie wybiore ech.. gdybym miała chętną koleżankę z bliska to pewnie bym poszła Ale teraz idzie ciepło to wolę jeździć na rowerze i grać w tenisa niż siedzieć zamknięta na siłowni

Zjadłam dziś na obiad pyszną kaszę gryczaną z cukinią i papryką, polecam
http://www.kwestiasmaku.com/przepis/...em-i-warzywami
Niedawno skończyłam gotowac na jutro pomidorową
zaraz muszę robić jedzenie do pracy, brokuł z serkiem feta, suszonymi pomidorami i słonecznikiem

odzywac sie Leniuszki
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 19:23   #2413
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
a jaki masz wzrost bo nie pamiętam.. ale chyba coś koło 160 jak ja
a tak mi się wydało, ze widziałam kiedyś Twojego TŻ-ta na Insta.. ale to może faktycznie była tylko twarz


Pisałam co robię i to chyba ze dwa razy wpisz se na youtube "centrum sportowca" i stamtąd poćwicz np. intensywny trening całego ciała 2
Ja wczoraj ćwiczyłam aż mnie coś w kolanie zabolało.. dzisiaj dostałam @ więc robię przerwę jednodniową



Ja to chyba nigdy na ta siłownie sie nie wybiore ech.. gdybym miała chętną koleżankę z bliska to pewnie bym poszła Ale teraz idzie ciepło to wolę jeździć na rowerze i grać w tenisa niż siedzieć zamknięta na siłowni

Zjadłam dziś na obiad pyszną kaszę gryczaną z cukinią i papryką, polecam
http://www.kwestiasmaku.com/przepis/...em-i-warzywami
Niedawno skończyłam gotowac na jutro pomidorową
zaraz muszę robić jedzenie do pracy, brokuł z serkiem feta, suszonymi pomidorami i słonecznikiem

odzywac sie Leniuszki
168cm
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 19:43   #2414
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
168cm
aa no to jednak trochę więcej niż ja
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-21, 21:45   #2415
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej

Mooniek jedzenie jest bardzo drogie, ja chyba przejadam większość wypłaty, bo w sumie nic konkretnego sobie nie kupię a kasy wiecznie nie ma

Madzia ja bym Cię wyciągnęła na siłkę, ale za daleko mieszkasz W sumie to też już chcę wiosnę i ładną pogodę, tęsknię za rowerem
To danie musi być pyszne, teraz cukinia tańsza to może wypróbuję

U mnie dziś pobiegane 5 km, ale bardzo ciężko mi dziś szło :/ Poćwiczyłam też trochę brzuch. Może jutro będzie większa moc, chociaż nie wiem, bo @ nadciąga
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 18:26   #2416
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Dziewczyny, zrobilam dzisiaj popoludniu Chodakowska, ale ogolnie przez dzien sie obżarłam jak swinka. Rano zjadlam 1,5 tosta z miodem + banan + kawa Inka. Na lunch zżarłam chyba z pól litra żurku, z ziemniakami, jajkiem + tost. A na obiado-kolacje miałam miche ryżu z mielonym mięsem wołowym (cos jak farsz do gołąbków) + sos pomidorowy. Sama sie zastanawiam czy to dużo czy mało. Cóż, grunt, ze wszystko domowe i nic słodkiego.

W ogóle jak ktos poszukuje dobrego zakwasu żurku, to polecam Zurek z Kochanowa - jest wspaniały, najlepszy jaki kiedykolwiek jadłam. Dostałam go w jednym ze sklepów polskich tutaj w UK, ale w Polsce tez jest sprzedawany.

Nie wiem, jak troche odpoczne, to moze tez pojde sie przebiegnac pózniej, jak mi sie bedzie chcialo, bo czuje, ze sie przeżarłam dzisiaj.

Co u was?

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2017-03-22 o 18:28
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 19:22   #2417
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej

Mooniek jedzenie jest bardzo drogie, ja chyba przejadam większość wypłaty, bo w sumie nic konkretnego sobie nie kupię a kasy wiecznie nie ma

Madzia ja bym Cię wyciągnęła na siłkę, ale za daleko mieszkasz W sumie to też już chcę wiosnę i ładną pogodę, tęsknię za rowerem
To danie musi być pyszne, teraz cukinia tańsza to może wypróbuję

U mnie dziś pobiegane 5 km, ale bardzo ciężko mi dziś szło :/ Poćwiczyłam też trochę brzuch. Może jutro będzie większa moc, chociaż nie wiem, bo @ nadciąga
No szkoda, ze nie mozna sie teleportować.. moze kiedys cos takiego wymyśla
Cukinia jak i brokuły na szczęście coraz tańsze Jeszcze przydałoby się żeby papryka kosztowała 6 zł zamiast 12 Tydzień temu robiłam leczo bo TŻ sobie zażyczył i było smaczniutkie będę musiała za jakiś czas powtórzyć
5 km, super Ja nie lubię biegać i póki co nie zamierzam do tego wracać W ogóle to kupowaliśmy na jesieni te rakiety do badmintona, a byliśmy chyba 4 razy porażka ostatnio byliśmy chyba w listopadzie




[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72140376]Dziewczyny, zrobilam dzisiaj popoludniu Chodakowska, ale ogolnie przez dzien sie obżarłam jak swinka. Rano zjadlam 1,5 tosta z miodem + banan + kawa Inka. Na lunch zżarłam chyba z pól litra żurku, z ziemniakami, jajkiem + tost. A na obiado-kolacje miałam miche ryżu z mielonym mięsem wołowym (cos jak farsz do gołąbków) + sos pomidorowy. Sama sie zastanawiam czy to dużo czy mało. Cóż, grunt, ze wszystko domowe i nic słodkiego.

W ogóle jak ktos poszukuje dobrego zakwasu żurku, to polecam Zurek z Kochanowa - jest wspaniały, najlepszy jaki kiedykolwiek jadłam. Dostałam go w jednym ze sklepów polskich tutaj w UK, ale w Polsce tez jest sprzedawany.

Nie wiem, jak troche odpoczne, to moze tez pojde sie przebiegnac pózniej, jak mi sie bedzie chcialo, bo czuje, ze sie przeżarłam dzisiaj.

Co u was?[/QUOTE]
wg mnie wcale dużo nie zjadłaś takiego żurku to nie kojarzę, ale ogólnie żurku to bym zjadła.. Dobrze, ze wnet Wielkanoc to wtedy ugotuję żur i to będzie moja jedyna własnoręcznie przygotowana potrawa świąteczna

Ja niedawno skończyłam ćwiczyć, prawie 30 min cardio Teraz wypiłam białko z bananem, chią i kostką mrożonego mleczka kokosowego Bingos dzięki za poradę , dobry sposób żeby używać tego mleczka kiedy się chce, a nie musieć zjadać całej puszki na raz Ale tak ogólnie to myślałam, ze te mleczko jest lepsze, a to takie nijakie w smaku W ogóle to kupilismy z Lidla, a ono ma średni skład Niby najlepsze jest jakieś z Tesco co ma 85% mleczka + woda Muszę następnym razem lepsze kupić

Lecę zaraz się kapąć bo o 20.45 meczyk Niemcy-Anglia
Buźa
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 19:25   #2418
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

To chyba byla moja porada

Poszukaj tego żurku z Kochanowa - mówie Ci! Najlepszy pod słoncem! Ja od wczoraj robie tez zakwas z buraków, ale małą ilosc - w sloiku 650g.

Super, ze pocwiczylas!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 20:09   #2419
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Ja dzisiaj przed zajęciami na uczelni byłam, a TŻ wrócił właśnie z pracy i idziemy na rolki tzn. On 6km biegnie i 6km ma rolkach, a ja tylko rolki, bo jestem leniwa
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-25, 10:01   #2420
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hey, co tu znowu taka cisza?! Cwiczycie cos?

Ja w tym tygodniu tylko 2x pocwiczylam, ale mam w planach pocwiczyc zarówno dzisiaj jak i jutro, zeby nadrobic. Zrobilam Ekstra Figure Chodakowskiej + Skalpel.

Skalpel jest ciekawy - tylko lekko przyspieszyl mi bicie serca, w ogole sie nie spocilam, ale przy wykonywaniu bolaly mnie miesnie, stad mam pewnosc, ze wykonywalam go poprawnie. Teraz mam zakwasy.

Generalnie to od tych cwiczen waga wzrosla mi 0.5kg Ale z tego co pamietam, to czesto sie zdarza na poczatku cwiczen, stad mowia, zeby wywalac wage. No i uda mi lekko napuchly, ale cos czytalam, ze na poczatku tak jest, a pozniej jak spala tluszcz dookola, to nogi szczupleja - oby!!

Dzisiaj sniadanie zaczynam od jogurtu greckiego z orzechami laskowymi i miodem. Mam jeszcze banana.

Piszcie cos
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 10:36   #2421
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72228981]Hey, co tu znowu taka cisza?! Cwiczycie cos?

Ja w tym tygodniu tylko 2x pocwiczylam, ale mam w planach pocwiczyc zarówno dzisiaj jak i jutro, zeby nadrobic. Zrobilam Ekstra Figure Chodakowskiej + Skalpel.

Skalpel jest ciekawy - tylko lekko przyspieszyl mi bicie serca, w ogole sie nie spocilam, ale przy wykonywaniu bolaly mnie miesnie, stad mam pewnosc, ze wykonywalam go poprawnie. Teraz mam zakwasy.

Generalnie to od tych cwiczen waga wzrosla mi 0.5kg Ale z tego co pamietam, to czesto sie zdarza na poczatku cwiczen, stad mowia, zeby wywalac wage. No i uda mi lekko napuchly, ale cos czytalam, ze na poczatku tak jest, a pozniej jak spala tluszcz dookola, to nogi szczupleja - oby!!

Dzisiaj sniadanie zaczynam od jogurtu greckiego z orzechami laskowymi i miodem. Mam jeszcze banana.

Piszcie cos [/QUOTE]

Ja wlasnie sie zbieram na silke, ale zostalam na 2tygodnie bez telefon, wiec bede bardzo rzadko
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 12:18   #2422
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
U mnie w tym tygodniu całkiem nieźle: wtorek 5km biegu, środa 6km biegu, czwartek basen, dziś Mel B rozgrzewka, pośladki, ABS, boczki Tiffany i rozciąganie Dietetycznie średnio, @ tuż tuż

Cind ja po skalpelu miałam spore zakwasy i generalnie fajnie mi się go ćwiczyło, ale niestety bolał mnie po nim kręgosłup :/
Szukam jakichś ćwiczeń właśnie nie bardzo skocznych, ale dających w kość, może polecicie coś?
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 13:08   #2423
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej
U mnie w tym tygodniu całkiem nieźle: wtorek 5km biegu, środa 6km biegu, czwartek basen, dziś Mel B rozgrzewka, pośladki, ABS, boczki Tiffany i rozciąganie Dietetycznie średnio, @ tuż tuż

Cind ja po skalpelu miałam spore zakwasy i generalnie fajnie mi się go ćwiczyło, ale niestety bolał mnie po nim kręgosłup :/
Szukam jakichś ćwiczeń właśnie nie bardzo skocznych, ale dających w kość, może polecicie coś?
Wow, to niezle dajesz sobie w kosc Pięknie! Chyba rozruszałysmy sie tutaj W KONCU! I co, widzisz juz jakies rezultaty? Jaka masz wage na dzien dzisiejszy?

Ja wlasnie skonczylam Chodakowska Ekstra Figura. Bardzo się zmęczylam - duzo bardziej niz za 1, 2 czy 3 razem. TZ-et mowi, ze to dlatego, ze miesnie nie konca sie jeszcze zregenerowaly po tym wlasnie 1,2 razie. Na razie efektów nie widze, ale to dopiero drugi tydzien. Ciekawa jestem co bedzie po miesiacu
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 13:31   #2424
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cześć, czy można się dołączyć?
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 16:33   #2425
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72142441]To chyba byla moja porada

Poszukaj tego żurku z Kochanowa - mówie Ci! Najlepszy pod słoncem! Ja od wczoraj robie tez zakwas z buraków, ale małą ilosc - w sloiku 650g.

Super, ze pocwiczylas![/QUOTE]
Aha to zwracam honor Porada bardzo dobra
Oj nie wiem gdzie ja ten żurek znajdę, ale popatrzę w sklepach przy okazji

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72228981]Hey, co tu znowu taka cisza?! Cwiczycie cos?

Ja w tym tygodniu tylko 2x pocwiczylam, ale mam w planach pocwiczyc zarówno dzisiaj jak i jutro, zeby nadrobic. Zrobilam Ekstra Figure Chodakowskiej + Skalpel.

Skalpel jest ciekawy - tylko lekko przyspieszyl mi bicie serca, w ogole sie nie spocilam, ale przy wykonywaniu bolaly mnie miesnie, stad mam pewnosc, ze wykonywalam go poprawnie. Teraz mam zakwasy.

Generalnie to od tych cwiczen waga wzrosla mi 0.5kg Ale z tego co pamietam, to czesto sie zdarza na poczatku cwiczen, stad mowia, zeby wywalac wage. No i uda mi lekko napuchly, ale cos czytalam, ze na poczatku tak jest, a pozniej jak spala tluszcz dookola, to nogi szczupleja - oby!!

Dzisiaj sniadanie zaczynam od jogurtu greckiego z orzechami laskowymi i miodem. Mam jeszcze banana.

Piszcie cos [/QUOTE]
No ja w tym tyg. odpuściłam ćwiczenia w czwartek i piątek bo jakoś gorzej się czułam.. dziś póki co kręciłam 45 min hula-hop przy oglądaniu Przyjaciółek wieczorem musiałabym coś pocwiczyc, ale trochę nie mam motywacji.. dzis robiłam kolejne mierzenie po 2 tyg. i znowu praktycznie bez zmian... miesiąc diety, a te dupsko ani drgnie poczekam jeszcze trochę bo wiem, ze u mnie to zawsze bardzo opornie idzie.. musze chyba pić więcej wody i nie jeść po 19 bo ostatnio nawet o 20.30 jadłam jakies mini kolacje

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja wlasnie sie zbieram na silke, ale zostalam na 2tygodnie bez telefon, wiec bede bardzo rzadko
2 tyg. bez teleonu ? to tak jakby bez ręki hihi
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej
U mnie w tym tygodniu całkiem nieźle: wtorek 5km biegu, środa 6km biegu, czwartek basen, dziś Mel B rozgrzewka, pośladki, ABS, boczki Tiffany i rozciąganie Dietetycznie średnio, @ tuż tuż

Cind ja po skalpelu miałam spore zakwasy i generalnie fajnie mi się go ćwiczyło, ale niestety bolał mnie po nim kręgosłup :/
Szukam jakichś ćwiczeń właśnie nie bardzo skocznych, ale dających w kość, może polecicie coś?
no to ładnie ćwiczysz
ja na przyszły wtorek umowiłam się z kolezanka na basen po 4 miesięcznej przerwie.. wstyd chodzic z tym moim cellulitem, ale jakoś szybko przemknę do wody
co do ćwiczeń to moze sprobuj Jillian 30day shred ? bo te co ja teraz robię to akurat są skoczne

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72233566]
Ja wlasnie skonczylam Chodakowska Ekstra Figura. Bardzo się zmęczylam - duzo bardziej niz za 1, 2 czy 3 razem. TZ-et mowi, ze to dlatego, ze miesnie nie konca sie jeszcze zregenerowaly po tym wlasnie 1,2 razie. Na razie efektów nie widze, ale to dopiero drugi tydzien. Ciekawa jestem co bedzie po miesiacu [/QUOTE]

szalejesz
Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
Cześć, czy można się dołączyć?
zapraszamy

U mnie dziś taki średni dzien ze względu na poranne pomiary.. niedawno zjadłam obiad..miałam jakas zamrozona resztkę kiełbasy chorizo to zrobiłam z makaronem i sosem pomidorowym bardzo tłusta ta kiełbasa i smakiem nie powala na kolana, chyba prędko jej nie kupię

Na jutro wypadałoby zrobic cos z piersia, moze piers faszerowaną pieczarkami i serem na parze jakos nie mam weny a Wy co jecie ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2017-03-25 o 16:38
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 18:38   #2426
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Madzia, stłukłam wyświetlacz i tyle w Samsungu trwa naprawa
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 19:49   #2427
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Aha to zwracam honor Porada bardzo dobra
Oj nie wiem gdzie ja ten żurek znajdę, ale popatrzę w sklepach przy okazji


No ja w tym tyg. odpuściłam ćwiczenia w czwartek i piątek bo jakoś gorzej się czułam.. dziś póki co kręciłam 45 min hula-hop przy oglądaniu Przyjaciółek wieczorem musiałabym coś pocwiczyc, ale trochę nie mam motywacji.. dzis robiłam kolejne mierzenie po 2 tyg. i znowu praktycznie bez zmian... miesiąc diety, a te dupsko ani drgnie poczekam jeszcze trochę bo wiem, ze u mnie to zawsze bardzo opornie idzie.. musze chyba pić więcej wody i nie jeść po 19 bo ostatnio nawet o 20.30 jadłam jakies mini kolacje


2 tyg. bez teleonu ? to tak jakby bez ręki hihi


no to ładnie ćwiczysz
ja na przyszły wtorek umowiłam się z kolezanka na basen po 4 miesięcznej przerwie.. wstyd chodzic z tym moim cellulitem, ale jakoś szybko przemknę do wody
co do ćwiczeń to moze sprobuj Jillian 30day shred ? bo te co ja teraz robię to akurat są skoczne



szalejesz

zapraszamy

U mnie dziś taki średni dzien ze względu na poranne pomiary.. niedawno zjadłam obiad..miałam jakas zamrozona resztkę kiełbasy chorizo to zrobiłam z makaronem i sosem pomidorowym bardzo tłusta ta kiełbasa i smakiem nie powala na kolana, chyba prędko jej nie kupię

Na jutro wypadałoby zrobic cos z piersia, moze piers faszerowaną pieczarkami i serem na parze jakos nie mam weny a Wy co jecie ?



U mnie dzisiaj curry, uwielbiam takie aromatyczne dania a chorizo jest bardzo fajne do leczo, tylko teraz jeszcze o dobre warzywa ciężko.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 21:10   #2428
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Rombek - napisz cos wiecej o sobie; wzrost, wiek, waga, zamierzony cel, co cwiczysz, czy stosujesz jakas diete, itd.

Magda
, pociesz sie tym, ze ja niby dopiero 2 tygodnie cwicze, ale u mnie waga poszla do gory!!! W dodatku mi sie uda powiekszyly. Pocieszam sie, ze to poczatki, ale nie powiem, bo jest to demotywujace. Ale zawzielam sie na maksa i po prostu musze zrzucic te 4kg chocby skaly sra...ly W ogole stwierdzam, ze z wiekiem, to coraz oporniej idzie, za kazdym razem jest coraz trudniej!

Milej nocy

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość

U mnie dzisiaj curry, uwielbiam takie aromatyczne dania a chorizo jest bardzo fajne do leczo, tylko teraz jeszcze o dobre warzywa ciężko.
Ja kocham curry. Moim ulubionym jest Chicken Madras - jest dosc ostre Akurat dzisiaj tez jadlam, z kurczakiem W ogole odkad cwicze, to codziennie za mna kurczak chodzi - chyba organizm krzyczy o proteiny
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 21:21   #2429
rombek
Wtajemniczenie
 
Avatar rombek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Kraina Lodu
Wiadomości: 2 758
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

25 lat, 173cm, 75kg, cel jest taki, żebym się mieściła w ciuchy, w które przestałam się mieścić obstawiam, że koło 65kg powinno wystarczyć.
Ćwiczę pole dance, chcę dodać jakieś cardio oraz wzmocnić ramiona i korpus.
Diety nie stosuję, na razie staram się ograniczyć słodycze i fast foody (nie wyeliminować zupełnie, bo to sprawia, że w pewnym momencie się na nie rzucam), potem będę kombinować dalej.
__________________
rombek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-26, 09:12   #2430
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Madzia, stłukłam wyświetlacz i tyle w Samsungu trwa naprawa
ojej..współczuję..

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość

U mnie dzisiaj curry, uwielbiam takie aromatyczne dania a chorizo jest bardzo fajne do leczo, tylko teraz jeszcze o dobre warzywa ciężko.
Bardzo lubię curry Będę musiała zrobić kurczaka curry z mleczkiem kokosowym

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;72247566]

Magda
, pociesz sie tym, ze ja niby dopiero 2 tygodnie cwicze, ale u mnie waga poszla do gory!!! W dodatku mi sie uda powiekszyly. Pocieszam sie, ze to poczatki, ale nie powiem, bo jest to demotywujace. Ale zawzielam sie na maksa i po prostu musze zrzucic te 4kg chocby skaly sra...ly W ogole stwierdzam, ze z wiekiem, to coraz oporniej idzie, za kazdym razem jest coraz trudniej!

Milej nocy

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



Ja kocham curry. Moim ulubionym jest Chicken Madras - jest dosc ostre Akurat dzisiaj tez jadlam, z kurczakiem W ogole odkad cwicze, to codziennie za mna kurczak chodzi - chyba organizm krzyczy o proteiny [/QUOTE]
Waga poszła do góry bo Ci mięśnie spuchły Ja to się nie ważyłam tylko centymetrem mierzyłam.. może lepiej się następnym razem zważyć
A co do tego, że z wiekiem coraz trudniej idzie to się zgadzam choć w sumie jak sobie przypomnę jak miałam 16 lat i się odchudzałam na diecie 1000kcal bez efektów to stwierdzam, ze ja chyba mam problemy z traceniem kg przez całe życie

Cytat:
Napisane przez rombek Pokaż wiadomość
25 lat, 173cm, 75kg, cel jest taki, żebym się mieściła w ciuchy, w które przestałam się mieścić obstawiam, że koło 65kg powinno wystarczyć.
Ćwiczę pole dance, chcę dodać jakieś cardio oraz wzmocnić ramiona i korpus.
Diety nie stosuję, na razie staram się ograniczyć słodycze i fast foody (nie wyeliminować zupełnie, bo to sprawia, że w pewnym momencie się na nie rzucam), potem będę kombinować dalej.
Ja to chyba od 2 miesięcy albo więcej nie jadłam zadnego fast-foodu
Dziś mija 30 dzień diety i tak sobie myślę czy w tym tyg. nie skuszę się na kebaba na obiad jako cheat-meal może by mi to dobrze zrobiło A kebab nie jest aż taki straszny chyba
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.