Pokaz fryzjerstwa... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-17, 14:30   #1
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200

Pokaz fryzjerstwa...


Ostatnio dostałam propozycję wzięcia udziału w pokazie fryzjerstwa w jednym z bardzo dobrych salonów (dokładnie to pokaz koloryzacji jakąś tam techniką). Ja mam wystąpić w roli modelki czyli to mi na główce bedą robić jakieś cuda mam odnośnie tego pytanie, czy oni dodatkowo zapłacą mi coś? Czy moim wynagrodzeniem ma być tylko to że bedę mogła coś w sobie zmienić za darmo??
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 15:56   #2
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

A jak dostałaś tą propozycje? Pisemnie, telefoniczne? Powinnaś się skontaktować z tym salonem i zapytać na jakich warunkach ma byc to oparte. Mi sie osobiście wydaje, że powinni ci zapłacić.
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 15:57   #3
pytajnik
Raczkowanie
 
Avatar pytajnik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grajewo / Bydgoszcz
Wiadomości: 418
Wyślij wiadomość przez ICQ do pytajnik
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

to chyba najlepiej zapytac tych ktorzy takowa propozycje dali.
pytajnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 16:53   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

mysle ze ci zaplaca jesli fryzura nie bedzie ci odpowiadac to ty im musisz zaplaci

no ludzie ..skad mamy to wiedziec ,idziesz gdzies ,godzisz sie a nie wiesz na jakich warunkach ??
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 17:53   #5
katii
Raczkowanie
 
Avatar katii
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 478
GG do katii
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

Ja uczestniczyłam w czymś podobnym, nic nie płaciłam, a moim wynagrodzieniem była fryzura oraz kilka kosmetyków do włosów. Musisz dokładnie zapytać na jakich warunkach ma to odbywać się u Ciebie. Nikt inny nie udzieli Ci tak dokładnych informacji jak organizatorzy.
__________________
"You don't know what you got until it's gone".



Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne....... tam gdzie chcą


katii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:05   #6
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

moje kolezanki tez w takim czyms uczestniczyly, ale niestety w ich przypadku nie bylo to nic dobrego. fryzure im zrobili tak jak chceli nie patrzac czy bedzie im w tym dobrze, nie dostaly kasy za to ani nic...i byly nie zadowolone... mam nadzieje ze u ciebie bed einaczej i bedziesz zadowolona
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:06   #7
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

Pokazy fryzjerskie sa najgorszym rodzajem pokazow na jaki moglas sie zgodzic. Obetna ci wlosy jak chca, zmienia kolor jak chca, moze i ci zaplaca, ale na odrosty poczekasz sobie sporo...I kondycja wlosow sie pogorszy...
Czy cena jest tego warta?
Wiem, bo zna osoby ktore sie zgodzily wziac udzial w tego typu przedsiewzieciu. Teraz zaluja.
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-18, 22:13   #8
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

a moja kolezanka brała udział wiele razy i jej sie podobało. nie obcinali jej ani nic, bo miala ladne dlugie wlosy i nie zgodzilaby sie. ot co.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:16   #9
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

Cytat:
Napisane przez Vogue Pokaż wiadomość
Pokazy fryzjerskie sa najgorszym rodzajem pokazow na jaki moglas sie zgodzic. Obetna ci wlosy jak chca, zmienia kolor jak chca, moze i ci zaplaca, ale na odrosty poczekasz sobie sporo...I kondycja wlosow sie pogorszy...
Czy cena jest tego warta?
Wiem, bo zna osoby ktore sie zgodzily wziac udzial w tego typu przedsiewzieciu. Teraz zaluja.
Zgadzam się. Moja koleżanka wzięła udział w czymś takim a potem długie tygodnie czekała aż włosy odrosna i będzie je można jakoś inaczej obciąć. Za tą "usługę" jej nie zapłacili. Pamiętam jak przyszła na zajęcia i ją zobaczyłam, wyglądała conajmniej dziwnie, zresztą to nie tylko moje zdanie. Na tym pokazie ścinała ją jakaś "początkująca" czy coś w tym stylu, która podobno niedokładnie dogadała się z szefową co do fryzury jaką ma stworzyć no i efekt był straszny. Miała włosy do ramion gdy tam szła a potem krótkie, asymetryczne (ale tak dziwnego cięcia to ja nigdy nie widziałam, miała jakby schody porobione, okropnie to wyglądało, bardzo mi się asymetryczne cięcia podobają, ale naprawde to było okropne) no i nie mogła sobie poradzić z uczesaniem się.
Ja jestem za wszelkimi zmianami, metamorfozami, ale na takie coś bym nie poszła, niewiadomo co Ci na głowie "wyczarują".
Oczywiście nie każdego to może spotkać. Akurat może być tak, że stworzona fryzurka będzie super
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 22:30   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pokaz fryzjerstwa...

jezeli pokaz jest w salonie, razcej zapalta jest nowa fryzura ,koloryzacja... i powinny byc kosmetyki , ale to zalezy od organizatora,musza ci powidziec co beda robic , zawsze mozesz sie nie zgodzic.... na pokazach takich targi fryzjerskie czy tego typu powinni zaplacic...
oczywiscie jest to ryzyko,bo nie wiadomo na kogo sie trafi, ja znam stylistow "wizjonerow" no wtedy mozna sie nie poznac...
ale nie zawsze tak jest , u nas nie mialam nigdy zawiedzionych dziewczyn, i znam wielu stylistow , o wspanialej wenie tworczej ... musisz sie dowiedziec cos o salonie i tym kto mialby ci wykonac fryzure
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.