schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-15, 08:07   #1
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Arrow

schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?


"piekne odcienie pełne barwnych refleksów i wspaniałego połysku dzieki inniowacyjnej technologii muli-accent. Doskonałe pokrycie siwych włosów.Specjalnie opracowana odzywka połysk koloru intensywnie odżywia włosy, nadając im niewiarygodną miękkośc i olśniewający połysk."

zobaczyłam ja ostanio w rossmanie i pomyślałam o swojej mamie,bo ma trochę fajnych kolorków-zimnawych blondów.

czy któraś z was może juz miała z ta farbą styczność?

pozdrawiam
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:25   #2
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Ja również widziałam je w rosmanie i miałam na nie chrapkę ale w końcu wybrałam dla mamy Londę w kolorze czarnym
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 08:54   #3
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

witam sama zakładałam już wątek na ten temat [http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101851], niestety wielkiego odzewu nie było.. no poza jedną recenzją, niezbyt zachęcającą.. ehh pozdrawiam
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 09:44   #4
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
witam sama zakładałam już wątek na ten temat [http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101851], niestety wielkiego odzewu nie było.. no poza jedną recenzją, niezbyt zachęcającą.. ehh pozdrawiam
dzięki za odpowiedź black sun,nie wiem jak to sie stało że mi twój watek umknął.
buziaki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:07   #5
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

cała przyjemność po mojej stronie ja też czekam na więcej recenzji tej farby.. bo wygląda ciekawie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:55   #6
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Użyłam tej farby i polecam,miałam kolor-migdałowy jasny brąz i bardzo ładnie wyszedł,kupujcie zanim się zepsuje jak wiele nowości.Nie bójcie się nowych kolorów,fryzur,więcej odwagi nie ma nic gorszego niż całe życie w jednej fryzurze.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:57   #7
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Z opinii, które były w innym watku, wynikało, że to nic innego jak zwykła Palette w nowym opkaowaniu. Ja nie ufam firmie Schwarzkopf Zniszczone włosy mówią same za siebie.
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 13:54   #8
Edycia15
Raczkowanie
 
Avatar Edycia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 263
GG do Edycia15
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Zrobiłam sobie własnie kolorek sredni miedziany blond i jest bardzo ładny dokładnie taki jak chciałam jednak z blondem to on ma tylko nazwę wspólna bo jest to po prostu miedź ( na pewno nie jasna). A czy będą zniszczone poczekam zobaczę. Natomiast odżywka jest wydajna starczyc powinna na trzy razy bez problemu. Aha i jeszcze jedno nie spływa z głowy czerwona woda przy myciu głowy tylko taka delikatnie pomarańczowawa może tak szybko sie nie zmyje ten kolorek.
Edycia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 11:37   #9
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Jesli by ktoras mogla to prosiabym o fotke tak ufarbowanych wloskow(obojetnie jaki kolor)
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 22:02   #10
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

ja mialam jasny poielaty brąz i muszę powiedzieć, że jako jedyna farba wyszla naprawde popielata a nie ruda. wszystkie inne wychodza mi własnie w cieplym odcieniu.zawsze bardzo chcialam zimny brąz i myślalam ze nigdy takiego nie uzyskam, a tu niespodzianka. niestety po przeczytaniu pozytywych opinii o castingu podkusiło mnie i kupiłam odcień noyer,ale to juz nie było to.kolor wyszedł jak zwykle z ciepłym odcieniem i do tego włosy po kilku myciach zrobiły mi sie matowe czego nigdy nie mialam po zadnej innej farbie
nie bede polecac natural&easy, bo dopóki człowiek czegos sam nie przetestuje to sie nie dowie czy jest to dobre.
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:30   #11
aga275
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Wczoraj farbowałam włosy srebrzystym średnim popielaty blondem i kolor wyszedł poprostu świetny! Pokrył najbardziej żółte pasma, a nawet rude!! Włosy wcale nie sa bardzo zniszczone (tzn. wiadomo ze kazde farbowanie włosow ma negatywny wpływ na ich jakosc, ale nie odczułam tego jakos specjalnie). Trzeba tylko zazanczyc ze kolor wyszedł ciemniejszy niz na opakowaniu. I to mogłabym uznac jako jedyny negatyw dla tej farby. Ogolnie - duzy pozytyw!
aga275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 10:31   #12
edzinks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 11
Smile Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Ja pofarbowałam ta farbą włosy odcień 530 szampański jasny blond i jestem bardzo zadowolona, włosy są miękkie maja ładny naturalny odcień wszyscy się pytają czym farbuje włosy ze maja taki ładny kolorek polecam tą farbę, teraz zastanawiam się nad kupnem jaśniejszego kolorku może 522, naprawdę bardzo polecam.
edzinks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:35   #13
lipschitz
Raczkowanie
 
Avatar lipschitz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 368
GG do lipschitz
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Wszystko zależy od włosów. Na moich wyszedł świetny kolor (średni miedziany blond), naturalny, nie płonąca stodoła którą zwykle miałam na głowie. Włosy nie są po niej zniszczone, ale muszę się przyznać, że użyłam przed farbowaniem specjalnej odżywki L'oreala i codziennie używam Absolut Repair. Kolor mi nie zmatowiał, nie zmył się za bardzo. Dla mocnych, grubych włosów polecam.
lipschitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 09:14   #14
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

odnawiam wątek bylabym wdzieczna za zdjecie ufarbowanych wlosow... średnim miedzianym blondem...bo na kawałku pofarbowanych sztucznych wlosow w sklepie kolor jest przecudny.... marze o takim...jednak z tego co czytalam...od jest bardziej rudy niz blond;/;/;/ a ja chce miec blond wloski w miedzianym odcieniu
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 16:13   #15
basi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 16
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Dziewczyny, wczoraj skusilam sie na te farbe o odcieniu Czekolada mokka 584. Na pudelku byl to ciemny brąz, taki raczej chlodny. mialam juz wlosy farbowane na rozne brazy, tak wiec moje wlosy maja rozne kolory bo nakladam farbe na odrosty a potem na reszte wlosow i o dziwo sa w dorym stanie [zaprzestalam prostowanie, wlosy obcielam na prosto a nie wydegazowane, a mam wlosy z tendencja do puszenia sie i falowania] tak wiec, odcien tej farby nie jest taki sam jak na pudelku. co prawda refleksy lekkie sa, farba jest ciemna, ale co prawda ma poswiate rudawą. nie jestem zawiedziona, bo chcialam lekkiej odmiany, ale to co mam na glowie a na pudelku rozni sie niestety. wiec uwazajcie na te farbe, bo widzialam na KWC nie wiele pozytywnych komentarzy, a wiekszosc to wlasnie ze odcien wychodzi inny niz na pudelku. [dodam jeszcze ze mam naturalny mysi blond i od jakis 3 lat farbuje sie na rozne brązy, poniewaz do mojego naturalnego koloru ciezko bedzie wrocic ]
__________________
'Pewnego razu kobieta zbierała drewno na opał. W śniegu znalazła zamarzniętego jadowitego węża. W domu go wyleczyła, ale wąż ukąsił ją w szyję. Umierając, spytała węża "Dlaczego mi to zrobiłeś?" A wąż na to: "Słuchaj, s*ko, wiedziałaś, że jestem wężem".'
basi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 12:15   #16
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

odswiezam watek prosze o foty ufarbowanych wlosow srednim miedzianym blondem
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:59   #17
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

i wszyscy mnie olali;/
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 22:17   #18
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

A ja chciałabym bardzo prosić o fotkę włosów ufarbowanych odcieniem 522 srebrzysty jasny blond
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 19:08   #19
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Odnawiam wątek!
Obecnie mam włosy ufarbowane Palette Deluxe miedziany mahoń- kolor na początku wyszedł mi bardzo ciemny, potem się rozjaśnił, a reraz już się całkiem zmył (farbowałam włosy przed świętami). Teraz chciałabym spróbować z kolorem Natural & Easy miedziany blond 546

Moje główne pytania to:
1. Czy kolor dobrze pokrywa dość ciemne odrosty? moje naturalne włosy mają kolor dość ciemnego orzecha, chcę je rozjaśnić kremem rozjaśniającym o 1-2 tony, myślicie, że to wystarczy?
2. Jak długo kolor utrzymuje się na włosach?

Będę wdzięczna za odpowiedzi no i za zdjęcia waszych ufarbowanych włosków!
Nie zapomnijcie napisać, jaki był wasz kolor wyjściowy
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 12:43   #20
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez pati100larz Pokaż wiadomość
Odnawiam wątek!
Obecnie mam włosy ufarbowane Palette Deluxe miedziany mahoń- kolor na początku wyszedł mi bardzo ciemny, potem się rozjaśnił, a reraz już się całkiem zmył (farbowałam włosy przed świętami). Teraz chciałabym spróbować z kolorem Natural & Easy miedziany blond 546

Moje główne pytania to:
1. Czy kolor dobrze pokrywa dość ciemne odrosty? moje naturalne włosy mają kolor dość ciemnego orzecha, chcę je rozjaśnić kremem rozjaśniającym o 1-2 tony, myślicie, że to wystarczy?
2. Jak długo kolor utrzymuje się na włosach?

Będę wdzięczna za odpowiedzi no i za zdjęcia waszych ufarbowanych włosków!
Nie zapomnijcie napisać, jaki był wasz kolor wyjściowy
kolor z blondem nie ma nic wspolnego...jest to raczej rudy braz- ja farbowalam na ciemny blond i fajnie chwycil, tzn do koloru z pudelka to daleko ale pewnie dlatego ze nakladalam na ciene dosc wlosy, farba utrzymuje sie dosc dlugo, jedymy minus- wypada duzo wlosow przy farbowaniu;] ale ogolnie na plus. JAk rozjasnisz o 2 tony to na pewno ci wyjdzie lepiej i bardzije rudo niz mnie chwycilo pozdrawiam
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 21:39   #21
Agentka15
Raczkowanie
 
Avatar Agentka15
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kędzierzyn
Wiadomości: 213
GG do Agentka15
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Kolor szybko schodzi. ;p Nie radzę.
__________________
W każdym detalu, akordzie i dźwięku,
bez Ciebie życie nie miałoby sensu.







wymianka:



Agentka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:58   #22
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

ja fabowałam kiedys tą farbą na ciemny brąz i byłam bardzo zadowolona - włosy wyglądały świetnie, mieniły się różnymi odcieniami brązu, wręcz wyglądało to jakbym miała zrobiony balejaż z trzech kolorów! nigdy nie znalazłam lepszej ciemnej farby niż te z Natural&Easy...
Teraz jestem blondynką, ale korzystam z L'Oreal
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:54   #23
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 452
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

efekty farbowania moich włosów na średni miedziany blond
przedtem miałam prawie całkiem już zmytą palette deluxe miedziany mahoń i rozjaśnione włosy o 1 ton.

Na rozjasnionych farba też złapała Zobaczymy, jak szybko będzie się spierać... woda leci pomaranczowa :/ tak że chyba szybko...
Aha i włosy zaraz po zafarbowaniu były strasznie sianowate, żadne odżywki nie pomogły, dopiero nasmarowałam je olejkiem cytrynowym, żeby zaczęły się choć odrobinę błyszczeć :/ teraz jest już po tygodniu od farbowania i już nie wydają się być takie niesforne, jak na początku
Niestety końcówki muszę obciąć...

Przepraszam, że jestem taka sczochrana, moje włosy są kręcone, a czesałam się rano :p tak że powyłaziło wszytsko :p

Edytowane przez pati100larz
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:56
pati100larz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 09:51   #24
superpatixD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

śmiało mogę powiedzieć,ze jest to najlepsza farba jakiej używałam, farbuje włosy bez przerwy od 4lat,miałam na głowie każdy kolor teraz w czasie wakacji w koncu udało mi sie dojść do pięknego baaaaardzo jasnego blondu, ale mam naturalny ciemny blond i było mocno widać odrosty. Używałam nie jednej bardzo zachwalanej farby fryzjerskiej....ale wychodził mi albo zielony;/albo brazowo żółty...czyli jakby ktoś posypał żółtko cynamonem, tydzień temu pofarbowałam satynowym ciemnym blondem i kolor jest boski!!włosy na początku miały taki brązowy połysk ale po 2dniach nie było po nim śladu, włosy wyglądają bardzo naturalnie zastanawiam sie czy w ogóle bedę musiała robić odrosty bo włosy naprawdę mają"satynowe coś"xDDD i kolorek jest jakby mysi, ale ma blond połysk...i to bardzo ładny blond, nie zielony brązowy czy żółty aha i nie zauważyłam, żeby farba zniszczyła mi włosy jak w innych przypadkach:P

Edytowane przez superpatixD
Czas edycji: 2010-09-18 o 09:55
superpatixD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 17:25   #25
Diora90gdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: schwarzkopf palette deluxe

ja mam zamiar uzyc tej farby PALETTE DELUXE:667/ MIEDZIANY MAHOŃ LUB
PALETTE DELUXE:562/MIEDZIANA CZERWIEŃ I GARNIER MA TEZ TE KOLORY BARDZO ZBLIZONE DO SIEBIE ALE KTÓRA Z NICH BEDZIE LEPSZA NA MOICH WŁOSACH ? MIOJE WŁOSY TO NATURALNY JASNY BLOND A'LA BEŻOWY CHWYCI TAK JAK MA TA DZIEWCZYNA ?? MÓWIĘ O MAHONIU BO TA MIEDZIANA CZERWIEN JAK WIDAĆ NA FOTKACH NIE KAŻDEMU PASUJE A JA JUZ MIALAM KIEDYS KASZTANOWE I BYLO MI DOBRZE KTORA FARBA LEPSZA PALETTE CZY GARNIER ?

Edytowane przez Diora90gdy
Czas edycji: 2010-10-10 o 17:28
Diora90gdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:44   #26
mashq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
odswiezam watek prosze o foty ufarbowanych wlosow srednim miedzianym blondem
dwa miesiące temu farbowałam włosy na średni miedziany blond na włoskach, które miały już wielokrotnie powtarzany farbowany marchewkowy kolor dodatkowo rozjaśniony przez letnie słońce, po farbowaniu wiele się nie zmieniło, farbka pokryła mi całkowicie odrosty i byłam względnie zadowolona z 'odświeżonego koloru', dodatkowo przybyło mi trochę jaśniejszych pasemek, co dało ten obiecany NATURALNY efekt, jednak co dziwne w świetle żarówek tzw energooszczędnych mój kolor wygl raczej na naturalny czyli ciemny blond=( obecnie z rudych refleksów prawie nic mi nie zostało, pasemka, o których pisałam wyżej z miedzianego blondu stały się po prostu blond, co rozjaśniło całą fryzurkę, w żółtym świetle widać jeszcze trochę dawnej marchewki, ale w dziennym jestem 100% blondynką=(( tak więc wygląda na to że ufarbowałam sobie włosy docelowo na naturalny kolor, bo po tylu farbowanyach marchwią blondynką z pewnością być nie powinnam...

zdj co prawda jeszcze sprzed farbowania, ale potem kolor nie uległ znaczącej zmianie=)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg październik 2010 (21).jpg (103,2 KB, 993 załadowań)

Edytowane przez mashq
Czas edycji: 2011-01-29 o 20:58
mashq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 06:08   #27
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

No tak, na zdjęciu wygląda jakbyś miała na górze odcień blondu, a na końcówkach właśnie kolor zbliżony do 546 Natural Easy. Ja zakupiłam właśnie ten kolor, będę farbowała się dopiero za jakieś 2 tyg. (rozjaśniałam włosy więc muszę troszkę odczekać). Mam jednak nadzieję, że nie wyjdzie mi blond jak u Ciebie... Zdam relację za ok. 2 tyg. co mi wyszło.
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 06:27   #28
Magnlija
Raczkowanie
 
Avatar Magnlija
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 456
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

Witam was, zapomniałam ostatnio opisać tutaj co mi wyszło z tej koloryzacji, przypomniała mi o temacie dopiero wiadomość prywatna forumowiczki

Więc po farbowaniu nr 546 nie specjalnie byłam zadowolona z efektu kolorystycznego. Jak dla mnie żadnych refleksów blond nie było za to po tygodniu, dwóch kolor rzekomo miedziany wypłowiał prawie jak u koleżanki ze zdjęcia powyżej Masakra totalna, nie polecam Tak się wkurzyłam, że po tych 2 tyg. zakupiłam jeden z kolorów miedzi od Loreala (starego jak świat, nie taniego ale... zawsze nie zawodnego - przynajmniej jak dla mnie ). Teraz dopiero mam prawdziwie ognistą miedź na włosach i dopiero po 3 koloryzacjach i dekoloryzacjach mogę powiedzieć, że jestem zadowolona ale na pewno nie z 546 Natural Easy.
Magnlija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:34   #29
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

tej farbie mówię stanowcze nie
farbowałam na ciemny kolor w grudniu i do dziś co mycie leci kolorowa woda :/
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:24   #30
paula1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: schwarzkopf "natural & easy"-znacie tę nową farbę?

A ja się zastanawiam nad kolorem czekolada mokka..? Miała któraś z was taki?
paula1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.