Sensilab cerin - kto używa ??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 12:27   #91
malinova_ova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Hej,
ja zażywam Sensilab Cerin od stycznia tego roku. Nie mogę zgodzić się rozarozewicz, że nikomu nie pomoże. U mnie zniknęły zaczerwienienia i nie mam już takich "ropniaków"obrzydlakó w. Czuję, że moja cera jest bardziej promienna, jedyne niedoskanołości powstają mi jak zjem za dużo słodyczy. Ja jestem zadowolona.
malinova_ova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:46   #92
nikawero
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Do tej pory używałam tabletek Visaxinum i musze powiedzieć, że jestem zadowolona.. jednak szukam czegoś nowego, bo Visaxinum stosuję już długi okres i chyba mi się skóra przyzwyczaiła i nie działają już tak dobrze ;/ . Właśnie zastanawiam się nad kupnem tych Sensilab Cerin .. ale boję się tego wysypu, bo teraz wyglądam nie najlepiej, a co dopiero ..gdyby mnie wysypało tak porządnie. mam mieszane uczucia... Dziewczyny, u każdej z was wystąpił taki wysyp? A może ktoś stosował wcześniej Visaxinum i mógłby porównać, które lepsze ?

Edytowane przez nikawero
Czas edycji: 2011-05-07 o 16:47
nikawero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 21:05   #93
malinova_ova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Wiesz, ja bym się nie bała tego wysypu. U mnie on w sumie nie wystąpił. U mojej przyjaciółki też nie. Ale słyszałam o takich przypadkach, w sumie moja dalsza koleżanka, która naprawdę miała brzydką cerę na początku stosowania (pierwsze kilka dni - max 5 dni) miała lekko mocniejsze zaczerwienienia, ale po 3 tygodniach stosowania jej cera się bardzo poprawiła i teraz jest znacznie lepiej. Właśnie jak tą poprawę zauważyłyśmy z przyjaciółką to spytałyśmy co stosowała i powiedziała nam o Cerinie. Warto spróbować
malinova_ova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:02   #94
Akinka
Raczkowanie
 
Avatar Akinka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 254
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

Stosuję szósty dzień, a już po trzecim było kiepsko. Teraz jest coraz gorzej. Mam nadzieję, że po tym nagłym wysypie rzeczywiście będzie jakaś poprawa. No i że nie uzależni to mojej twarzy. Czy kiedy przestałyście zażywać tabletki widać było efekt, czy skóra wróciła do poprzedniego stanu?
Akinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 22:11   #95
milusia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Sensilab cerin - kto używa ???

hej ja używałam z jakiś rok temu i nie wspominam tego zbyt dobrze... Straszne mdłości bez różnicy przed czy po posiłku... Jednak ja uparta nadal szprycowałam się tymi tabletkami i w końcu zaczęłam po nich wymiotować. Odstawiłam. Po jakiś 3 miesiącach spróbowałam jeszcze raz. To samo. Tylko tym razem dodatkowo zawroty głowy. Więcej próbować nie będę. Widocznie mój organizm tego nie toleruje.

Pozdrawiam
milusia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.