Makijaż do ślubu - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 16:19   #2461
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Może to i dobry pomysł. Przemyślę to. Tylko nie wiem czy dam radę sobie cos dobrego dobrać. Bo mam cerę suchą, naczyniową, z początkiem trądzika różowatego. Jeden wielki koszmar, potrzebuję dużego krycia. A marzy mi sie taki piekny makijaż jak np tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=DmmsW...feature=fvwrel

Koleżanka mi poradziła jeden salon ale jak zobaczyłam galerię to padłam... Makijaże sama bym lepiej zrobiła a za takie brwi permanentne bym do sądu ich podała
Wybierz się do Sephory czy Douglasa i poproś o próbki, coś Ci powinni dobrać. Ja mam na oku Revlona, jak się nie sprawdzi to będę szukać czegoś innego pewnie z górnej półki już. A bazę chcę kupić Smashboxa. Troszkę to kosztować będzie, ale ślub ma się raz w życiu, a kosmetyki się przydadzą jeszcze
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:51   #2462
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Może to i dobry pomysł. Przemyślę to. Tylko nie wiem czy dam radę sobie cos dobrego dobrać. Bo mam cerę suchą, naczyniową, z początkiem trądzika różowatego. Jeden wielki koszmar, potrzebuję dużego krycia. A marzy mi sie taki piekny makijaż jak np tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=DmmsW...feature=fvwrel

Koleżanka mi poradziła jeden salon ale jak zobaczyłam galerię to padłam... Makijaże sama bym lepiej zrobiła a za takie brwi permanentne bym do sądu ich podała
...
co do tego makijazu z linka,troszeczkę niemrawo by wyszedł na zdięciach,trzeba by lepiej wymodelować buzię,aparat zjadłby go w całości.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:58   #2463
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
co do tego makijazu z linka,troszeczkę niemrawo by wyszedł na zdięciach,trzeba by lepiej wymodelować buzię,aparat zjadłby go w całości.
Modelowanie na bank inne- mam pucatą, okrągłą twarz. Chodzi mi bardziej o oczy ,co mi się marzy.
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 21:09   #2464
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Angelika MakeitUp Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Polecam wam mój makeup .......
Na wizażu reklama jest płatna
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."

Edytowane przez melleczka
Czas edycji: 2012-02-26 o 21:31
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 19:50   #2465
Stachnach
Raczkowanie
 
Avatar Stachnach
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż do ślubu

Cześć dziewczyny, podrzućcie proszę jakiś ładny ślubny makijaż oczu dla czarnowłosej brunetki, zielone oczy: wrzosy i fiolety, ale dość jasny
dziękuję z góry za wszystkie propozycje
__________________
Stachnach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:26   #2466
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Makijaż do ślubu

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 741676.jpg (27,9 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 403160_260176720724302_136688106406498_597329_449305455_n.jpg (62,0 KB, 65 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:27   #2467
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Makijaż do ślubu

z różem jest bardzo dużo ładnych makijaży
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:21   #2468
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

IMHO pierwszy i ostatni sie nie nadaja maja za duzo perly
Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
z różem jest bardzo dużo ładnych makijaży
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:59   #2469
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
U mnie też są takie ceny. Tyle, że u mnie to 100 razy gorsze zadupie niż Nowy Sącz. Ja po prostu mam zamiar kupić własny, porządny podkład i bazę i z tym iść do wizażystki.

Ja bym chciała dać tyle za makijaż ślubny, u mnie makijaż próbny kosztuje około 50-70 złotych. Co do podkładu i bazy również zamierzam kupić swoje z tego względu, że w salonie może być różnie...nawet w renomowanym użyją gorszego i po paru godzinach efekt szlag trafi...chyba, że ma się zaufaną i sprawdzoną makijażystkę, ja dopiero będę takiej szukać.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dokladnie , ja w tej chwili biore za makijaż ślubny 100 zł i za próbny również 100 bo wykonuje dokladnie to samo
Dla mnie trochę to dziwne, chyba, że jesteś tak świetna w tym co robisz, że jeden makijaż próbny wystarczy Pannie Młodej, żeby stwierdzić, że trafiłaś w dziesiątkę, moim zdaniem, makijaż próbny powinien być zawsze tańszy niż ten już właściwy bo z reguły chodzi o zorientowanie się w jakich odcieniach będzie dobrze PM. Ja bym w każdym bądź razie za próbny 100 złotych nie dała. Pozdrawiam
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 15:59   #2470
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Ja bym chciała dać tyle za makijaż ślubny, u mnie makijaż próbny kosztuje około 50 złotych. Co do podkładu i bazy również zamierzam kupić swoje z tego względu, że w salonie może być różnie...nawet w renomowanym użyją gorszego i po paru godzinach efekt szlag trafi...chyba, że ma się zaufaną i sprawdzoną makijażystkę, ja dopiero będę takiej szukać.
............
tak z ciekawosci,czemu uważasz,że w salonie mogą uzyć gorszych kosmetyków,przeciez na efekcie makijazu i jego trwałości buduje sie swoją renome,tak?po co ktos sobie będzie z premedytacją strzelał w piętę...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:40   #2471
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Ja bym chciała dać tyle za makijaż ślubny, u mnie makijaż próbny kosztuje około 50-70 złotych. Co do podkładu i bazy również zamierzam kupić swoje z tego względu, że w salonie może być różnie...nawet w renomowanym użyją gorszego i po paru godzinach efekt szlag trafi...chyba, że ma się zaufaną i sprawdzoną makijażystkę, ja dopiero będę takiej szukać.

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------



Dla mnie trochę to dziwne, chyba, że jesteś tak świetna w tym co robisz, że jeden makijaż próbny wystarczy Pannie Młodej, żeby stwierdzić, że trafiłaś w dziesiątkę, moim zdaniem, makijaż próbny powinien być zawsze tańszy niż ten już właściwy bo z reguły chodzi o zorientowanie się w jakich odcieniach będzie dobrze PM. Ja bym w każdym bądź razie za próbny 100 złotych nie dała. Pozdrawiam
nie narzekam
rozumiem że nie pracujesz w branzy, bo bardzo sie myslisz makijaz próbny powinien w zasadzie byc droższy bo czasem podczas jednej proby wykonuje ich kilka chodzi o kolorystyke, najczesciej jednak trafiam w 10 po przeprowadzeniu wnikliwego wywiadu z kilentka

__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 20:30   #2472
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
............
tak z ciekawosci,czemu uważasz,że w salonie mogą uzyć gorszych kosmetyków,przeciez na efekcie makijazu i jego trwałości buduje sie swoją renome,tak?po co ktos sobie będzie z premedytacją strzelał w piętę...
Bo oszukują... Nie wiem jaki w tym mają interes, bo tak jak piszesz, zadowolona klientka=darmowa reklama. Moja przyjaciółka poszła na makijaż i specjalnie się przyglądała jakiego podkładu na niej użyła wizażystka, bezskutecznie, bo ta pani bardzo się starała, żeby nic nie wyszło na jaw i dokładnie zasłaniała tubkę, a po zakończeniu od razu siup do szuflady. Wg mnie często podkłady tańsze za 15-20zł dają podobny efekt do tych za 50zł. Wypróbowałam trochę i chyba faktycznie musiałabym dać sporo więcej, żeby kupić porządny podkład.



PS. W Douglasie jest Colorstay za 48,90zł.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:42   #2473
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
U mnie też są takie ceny. Tyle, że u mnie to 100 razy gorsze zadupie niż Nowy Sącz. Ja po prostu mam zamiar kupić własny, porządny podkład i bazę i z tym iść do wizażystki.
Nie wiem, czy makijażystka na to pójdzie. Ta, która mi robiła próbny () kategorycznie odmówiła użycia moich kosmetyków.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 22:14   #2474
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez cynaaa Pokaż wiadomość
Dla mnie trochę to dziwne, chyba, że jesteś tak świetna w tym co robisz, że jeden makijaż próbny wystarczy Pannie Młodej, żeby stwierdzić, że trafiłaś w dziesiątkę, moim zdaniem, makijaż próbny powinien być zawsze tańszy niż ten już właściwy bo z reguły chodzi o zorientowanie się w jakich odcieniach będzie dobrze PM. Ja bym w każdym bądź razie za próbny 100 złotych nie dała. Pozdrawiam
ale to nie chodzi tylko o kolorystykę... ja patrząc na PM'kę najczęściej od razu wiem w czym jej będzie dobrze. Chodzi o dobranie kosmetyków, o sprawdzenie, czego należy użyć w dniu ślubu czego nie, o dobranie makijażu takiego, który zadowoli zarówno PM'kę jak i wizażystkę (która z byle czym nie wypuści od Siebie Panny Młodej)... makijaż próbny potrafi trwać bardzo długo, rozmowy, zmiany w makijażu... chyba nie wiesz, co piszesz

Nie no, szczena mi opadła i pozbierać jej nie mogę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 07:35   #2475
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy makijażystka na to pójdzie. Ta, która mi robiła próbny () kategorycznie odmówiła użycia moich kosmetyków.
ja tez bym sie nie zgodzila
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
ale to nie chodzi tylko o kolorystykę... ja patrząc na PM'kę najczęściej od razu wiem w czym jej będzie dobrze. Chodzi o dobranie kosmetyków, o sprawdzenie, czego należy użyć w dniu ślubu czego nie, o dobranie makijażu takiego, który zadowoli zarówno PM'kę jak i wizażystkę (która z byle czym nie wypuści od Siebie Panny Młodej)... makijaż próbny potrafi trwać bardzo długo, rozmowy, zmiany w makijażu... chyba nie wiesz, co piszesz

Nie no, szczena mi opadła i pozbierać jej nie mogę
zgadzam sie w calej rozciaglości ale cynaaa rowniez sama bedzie robila bukiet slubny
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 07:40   #2476
ecureuil
Raczkowanie
 
Avatar ecureuil
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 116
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
ale to nie chodzi tylko o kolorystykę... ja patrząc na PM'kę najczęściej od razu wiem w czym jej będzie dobrze. Chodzi o dobranie kosmetyków, o sprawdzenie, czego należy użyć w dniu ślubu czego nie, o dobranie makijażu takiego, który zadowoli zarówno PM'kę jak i wizażystkę (która z byle czym nie wypuści od Siebie Panny Młodej)... makijaż próbny potrafi trwać bardzo długo, rozmowy, zmiany w makijażu... chyba nie wiesz, co piszesz

Nie no, szczena mi opadła i pozbierać jej nie mogę
Dokładnie! Makijaż próbny zawsze trwa dłużej niż ślubny. Poprzedzony jest długim wywiadem - i tak jak dziewczyny piszą zazwyczaj trafia sie z kolorystyką od razu (właśnie dlatego że wizażystka podczas rozmowy bierze pod uwagę wszystkie sugestie klientki) Do dopracowania jest oprócz tego wiele szczegółów (o czym napisała Kolciag)

Mój makijaż próbny jest co prawda nieco tańszy niż właściwy - ale to jest wyłącznie "ukłon" w stronę klientek - a nie faktycznie przeliczony czas poświęcony na daną klientkę i ilość zużytych kosmetyków.

A prosto tłumacząc - to tak jakbym poszła kupić powiedzmy tusz do drogerii i chciała go za połowę ceny argumentując - "że muszę go wypróbować a jak sie okaże dobry to wrócę tu po raz kolejny (albo i nie wrócę) i zapłacę właściwą cenę"
Pozdrawiam wszystkie PM-ki i życzę im samych przepięknych makijaży
ecureuil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:54   #2477
Stachnach
Raczkowanie
 
Avatar Stachnach
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
z różem jest bardzo dużo ładnych makijaży

Dzięki Justii, właśnie o coś takiego mi chodziło
__________________
Stachnach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:47   #2478
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny właśnie takiej kosmetyczki szukam... Która wykona mi analizę co pasuje a co nie, zrobi nawet kilka próbnych, doradzi, itd. Tak jak piszecie.

Dlatego "witki mi opadły" jak zaczęłam szukać takiej osoby u mnie w mieście. Jak w pewnym salonie spytałam czy makijaż próbny wygląda właśnie tak jak sobie wyobrażałam, to pani prawie mnie zabiła śmiechem. I co dziwne nie chciała mi powiedzieć na jakich kosmetykach pracuje. No cóż, czekają mnie dłuuugie poszukiwania
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:39   #2479
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie takiej kosmetyczki szukam... Która wykona mi analizę co pasuje a co nie, zrobi nawet kilka próbnych, doradzi, itd. Tak jak piszecie.

Dlatego "witki mi opadły" jak zaczęłam szukać takiej osoby u mnie w mieście. Jak w pewnym salonie spytałam czy makijaż próbny wygląda właśnie tak jak sobie wyobrażałam, to pani prawie mnie zabiła śmiechem. I co dziwne nie chciała mi powiedzieć na jakich kosmetykach pracuje. No cóż, czekają mnie dłuuugie poszukiwania
Oj, no to trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Tylko właśnie zamiast kosmetyczki, spróbuj poszukać wizażystki, bo to jednak jest różnica... kosmetyczki najczęściej mają bardzo mało zajęć z makijażu i to bardziej makijażystki niż wizażystki
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:37   #2480
tartetka
Raczkowanie
 
Avatar tartetka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 473
Dot.: Makijaż do ślubu

To ja wrzucę swój ślubny makijaż Jako, że po pierwsze jest fioletowy a po drugie poproszę o profesjonalną ocenę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0149.jpg (89,0 KB, 228 załadowań)
tartetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:14   #2481
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy makijażystka na to pójdzie. Ta, która mi robiła próbny () kategorycznie odmówiła użycia moich kosmetyków.
Pójdzie, już pytałam. Poza tym gdyby miała używać swojego podkładu to bym się wolała sama malować, bo mi jej podkład nie odpowiada.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:20   #2482
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Oj, no to trzymam kciuki i życzę powodzenia!

Tylko właśnie zamiast kosmetyczki, spróbuj poszukać wizażystki, bo to jednak jest różnica... kosmetyczki najczęściej mają bardzo mało zajęć z makijażu i to bardziej makijażystki niż wizażystki
Myślę, że udało mi sę znaleźć kogoś dobrego. Znalazłam jej galerię na maxmodels i poznałam 3 zdjęcia- są w galerii na stronie gabinetu co go brałam pod uwagę, centrum med-spa.
Tylko że wykonują makijaże markami Maria Galland. Znacie tą firmę? Bo przyznam że pierwsze słyszę
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:38   #2483
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Myślę, że udało mi sę znaleźć kogoś dobrego. Znalazłam jej galerię na maxmodels i poznałam 3 zdjęcia- są w galerii na stronie gabinetu co go brałam pod uwagę, centrum med-spa.
Tylko że wykonują makijaże markami Maria Galland. Znacie tą firmę? Bo przyznam że pierwsze słyszę
Maria galland to kosmetyki do zabiegów kosmetycznych, nie kolorowe do makijaży...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:27   #2484
XxMartaxX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 357
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Maria galland to kosmetyki do zabiegów kosmetycznych, nie kolorowe do makijaży...
Na ich stronie pisze właśnie przy opisach makijazy że pracują na tym. Ale jeszcze się dopytam
XxMartaxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:34   #2485
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez XxMartaxX Pokaż wiadomość
Na ich stronie pisze właśnie przy opisach makijazy że pracują na tym. Ale jeszcze się dopytam
możliwe, że o czymś nie wiem, ale przeszukałam neta i kolorówki tej firmy nie znalazłam...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:55   #2486
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej, czy to normalne ze makijażystka używa podkładu max factor lasting performance ? zawsze wydawało mi się, że makijaż ślubny jest zrobiony za pomocą bardzo drogich kosmetyków.

Nie miałam nałożonej żadnej bazy bo podobno nie trzeba tylko podkład max factor (102 - który niestety okazała się za ciemny, wręcz pomarańczowy) , puder kryolan , cienie inglot.

Mam pewne wątpliwości dotyczące podkładu bo niestety makijażystka nie zrobiła drugiej próby tylko powiedziała, że w dniu slubu użyjemy max factor 101 i będzie w porządku. Co o tym myślicie ?
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:02   #2487
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez oska_m Pokaż wiadomość
Hej, czy to normalne ze makijażystka używa podkładu max factor lasting performance ? zawsze wydawało mi się, że makijaż ślubny jest zrobiony za pomocą bardzo drogich kosmetyków.

Nie miałam nałożonej żadnej bazy bo podobno nie trzeba tylko podkład max factor (102 - który niestety okazała się za ciemny, wręcz pomarańczowy) , puder kryolan , cienie inglot.

Mam pewne wątpliwości dotyczące podkładu bo niestety makijażystka nie zrobiła drugiej próby tylko powiedziała, że w dniu slubu użyjemy max factor 101 i będzie w porządku. Co o tym myślicie ?
Pytanie, ile zapłaciłaś za ten makijaż Jak mało, to normalne, że wizażystka pracuje na tanich kosmetykach... jeżeli dużo (mam tu na myśli 150, 200 i więcej) to wtedy jest to nienormalne Jak dla mnie cena makijażu powinna świadczyć o jakości naszych usług i kosmetyków. Pamiętaj, że są też kosmetyki stricte profesjonalne (Perman, Mehron, Kryolan) które wcale nie są bardzo drogie a są dobre, choć ja nie lubię pracować na nich przy makijażu okazjonalnym.

Pod lasting performance jak dla mnie baza to konieczność! Między 101 a 102 jest duża różnica, jasne, 101 jest jaśniejszy, ale to zupełnie inny odcień!
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2012-02-29 o 10:05
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:03   #2488
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez oska_m Pokaż wiadomość
Hej, czy to normalne ze makijażystka używa podkładu max factor lasting performance ? zawsze wydawało mi się, że makijaż ślubny jest zrobiony za pomocą bardzo drogich kosmetyków.

Nie miałam nałożonej żadnej bazy bo podobno nie trzeba tylko podkład max factor (102 - który niestety okazała się za ciemny, wręcz pomarańczowy) , puder kryolan , cienie inglot.

Mam pewne wątpliwości dotyczące podkładu bo niestety makijażystka nie zrobiła drugiej próby tylko powiedziała, że w dniu slubu użyjemy max factor 101 i będzie w porządku. Co o tym myślicie ?
znam osoby, które używaja bądź używały MaxFactora do makijaży slubnych - ja spróbowałam raz i powiedziałam "NIGDY WIĘCEJ"...
przede wszystkim dlatego, że te podkłady ciemnieją na twarzy
ale to, jak zrobiono Ci próbę, zdecydowanie mi się nie podoba... wizażystka nie powinna wypuścić Cię z źle dobranym odcieniem podkładu - to porażka!!! próba jest po to, aby malować choćby 5 razy, ale z idealnym efektem...
poza tym nie wyobrażam sobie nie dać bazy!!! możliwe, że masz idealna cerę ale baza przedłuża trwałośc makijażu... no chyba, że wizażystka takowego produktu nie posiadała w swoim kufrze
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:07   #2489
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
znam osoby, które używaja bądź używały MaxFactora do makijaży slubnych - ja spróbowałam raz i powiedziałam "NIGDY WIĘCEJ"
Ja używałam Nadal używam, ale tylko do sesji zdjęciowych do bardzo tłustych cer... i tak, ciemnieje okropnie, do tego na różowo
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 10:15   #2490
oska_m
Raczkowanie
 
Avatar oska_m
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 399
Dot.: Makijaż do ślubu

właśnie problem w tym, że mam cerę z problemami - rozszerzone pory, widoczne naczynka, przetłuszczająca się. Za próbny salam 100 zł. I teraz mam problem i wątpliwości czy ten 101 okaże się wlaściwy już na ślubie, czy nie ściemnieje
__________________

05.05.2012
oska_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.