Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 07:57   #31
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Drugi makijaż pięknie wyszedł , natomiast pierwszy...matko straszna karykatura
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:38   #32
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Fotoszopka - to na wszystkich zdjęciach jest. Rozśwtetlone do granic możliwości. No ale z drugiej strony w reklamach też takie są. Przyzwyczajona jestem.

Pierwszy z ustami - nie jest zły - tylko zdjęcia kiepskie.
Drugi już lepszy.

A usta co kto lubi - mnie tylko razi ta kulka na górnej wardze - tak jakby coś tam się zgrubiło.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 08:41   #33
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

zazwyczaj tylko bierne oglądam zamieszczane tutaj makijaże.
dzisiaj jednak się wypowiem; niestety Wizaż wg mnie traci na wiarygodności. zamieszcza zdjęcia poprzerabiane, w których część pracy stanowi photoshop i inne "upiększacze". zupełnie nie rozumiem dlaczego? Czy już naprawdę nie można zrobić dobrego tutoriala bez poprawianych zdjęć? Do czego to ma służyć?

a na temat makijażu... Cóż, trudno jest oceniać patrząc na przerobione foty. Nie przeczę, że autorka ma świetną rękę do makijaży, ale ten pierwszy to jakaś maskarada.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:15   #34
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Ja się dziwię, że ci tam w wizażu.pl widząc tę straszną obróbkę wciąż biorą te foty do swoich artykułów. Niemal z tutka na tutek są coraz gorsze. Czasami Aga ma całkiem całkiem zrobioną sesję ale podejrzewam, że wtedy kto inny przy niej pracuje, bo skąd taka rozbieżność w efektach? I tak jak ty nie jetsem w stanie ocenić makijażu widząc taki blur, zabawę kolorami i kontrastem na zdjęciu. To skutecznie odwraca uwagę

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-03-23 o 17:05
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:12   #35
ina__
Raczkowanie
 
Avatar ina__
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 31
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

rzeczywiście fotoszop przesadzony..
ale patrząc tylko na makijaż (pomijając, że kolory mogą być trochę oszukany) to ten drugi świetny, sama lubię takie kolorowańce :P
usta chciałabym takie nosić, niestety mam bardzo wąskie wargi ;| ale kolor piękny, mimo, że na pewno troszkę przekłamany
ina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:00   #36
Australija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 214
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

A ja myślę, że zdjęcia są tutaj wyblurowane zwłaszcza na granicy cienia, żeby nie było widać że np coś jest niezbyt dokładnie zrobione, może cień źle roztarty? A fotoshopa na zdjęciach używa się głównie dla likwidacji zmarszczek , i oczywiście poprawienia błędów makijażowych, jeśli takie były. Moim zdaniem również takie tutoriale są bez sensu, ja nie mam w twarzy wmontowanego na stałe fotoshopa. Amen.
Australija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 08:55   #37
Paulasw
Przyczajenie
 
Avatar Paulasw
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Byłam zainteresowana tematem makijażu ale po raz kolejny jestem kompletnie zawiedziona tymi zdjęciami. Ta kobieta wygląda jak upiór z wytrzeszczonymi oczami i to ma nam ułatwić sztukę makijażu? Przesadnie wygładzona, nienaturalnie skontrastowana twarz. Przykro mi ale wydaje mi się, że jakaś zmiana musi w końcu nastąpić w związki z tymi tutorialami.
Paulasw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 09:17   #38
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

najgorsze, że były kieeeeedyś czasy kiedy fotki Agi były bardziej naturalne, co ją podkusiło by tak to zmienić? Wtedy było widać ile w tutorialu o korektorach samych korektorów a ile grafiki. Teraz nie wiadomo gdzie kończy się skóra a zaczyna linia włosów.
Oczywiście rozumiem, że nawet w gazetach zdjęcia są retuszowane ale często efekt jest bardzo naturalny i nie bolą tak oczy. Więc tłumaczenie, że wszystko się teraz retuszuje jest głupie.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:21   #39
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

nie da się oglądać tych zdjęć, są strasznie białe ,jasne aż rażą , szkoda
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:42   #40
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cudowny kolor szminki, świetny makijaż oczu
Taki prosty, a efekt super
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:42   #41
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
ta Pani na fotkach dziwnie maluje usta
w 1 makijazu pomalowała je jak by miala botoxem pociagniete i nadęte

a w 2gim pomalowala nie dosc ze krzywo troche to mniej niz sa na prawde , jakies fale dziwne
I w necie wygląda to dziwacznie a wyobraźcie sobie spotkać tak wymalowaną kobietę na ulicy...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:13   #42
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Zmniejsza? ja na pierwszym makijażu widzę wyraźnie powiększone całe usta ale to chyba nie photoshop..
faktycznie to nie photoshop powiekszyl usta, bo Aga na blogu sama przyznala, ze zdecydowala sie na powiekszenie ust, dokladnie opisala swoje wrazenie, zdj przed i po..

a co do samego makijazu to pomysly na tak, przerobka photoshopowa na wielkie NIE! :/
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:57   #43
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez Paulasw Pokaż wiadomość
Byłam zainteresowana tematem makijażu ale po raz kolejny jestem kompletnie zawiedziona tymi zdjęciami. Ta kobieta wygląda jak upiór z wytrzeszczonymi oczami i to ma nam ułatwić sztukę makijażu? Przesadnie wygładzona, nienaturalnie skontrastowana twarz. Przykro mi ale wydaje mi się, że jakaś zmiana musi w końcu nastąpić w związki z tymi tutorialami.
na co TY liczysz ?
jak cos powiesz to Cie zbanuja...albo obraza ze sie czepiasz
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:44   #44
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
na co TY liczysz ?
jak cos powiesz to Cie zbanuja...albo obraza ze sie czepiasz
A ja się zastanawiałam dlaczego złe opinie odnośnie obróbki zdjęć nie robią wrażenia na redakcji wizażu. Hahahah, no przecież zapomniałam, że tutaj wszystko po znajomości.
Dziwne, że skoro coraz cześciej zamiast komentować makijaż(nawet negatywnie) jest komentowana obróbka lub twarz Agi (rzeczywiście miny tutaj robione są okropne a po wypełnieniu ust jakby doszło do efektu opuszczenia ich kącików przez co całość wygląda jeszcze dziwniej). Czy to nie daje im do myślenia, że czytelniczkom (dla których to wszystko przecież jest robione!!!) nie p0doba się efekt końcowy?
(
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:11   #45
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Boski makijaż bardzo wiosenny - choć dla mnie wydaje się trudnawy
ale efekt superowy, popróbuje może się uda.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:21   #46
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Czepiacie się. Przecież chodzi o to, żeby wiedzieć jak ten makijaż wykonać, zdjęcia są ogromne, najważniejsze elementy są bardzo wyraźne - dla mnie świetna szkoła wizażu. W gazetach, artykułach pokazuje się tylko makijaż, bez instrukcji wykonania, jakieś niewyraźne zdjęcie całokształtu. A u Agnieszki zawsze step z prawdziwego zdarzenia. Rewelacja, chcę więcej
Serio? Step do pierwszego makijażu jest mniej więcej taki: nałóż podkład, nałóż puder, nałóż róż, pomaluj powieki cieniem, wytuszuj rzęsy, pomaluj usta pomadką. Wow, prawdziwy step.
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 15:48   #47
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Czy to nie daje im do myślenia, że czytelniczkom (dla których to wszystko przecież jest robione!!!) nie p0doba się efekt końcowy?
Jednym się podoba, innym nie Jak widzę, a i Ty na pewno też, jest też sporo opinii na tak

A co do PS, to że jest wybielone... i co z tego, dzięki temu wyeksponowany jest makijaż, a tu o to chodziło. Nie o podkład czy inne części makijażu - bo o tym jest oddzielny rewelacyjny tutorial Agi, tylko o te wściekłe róże
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 20:13   #48
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Jednym się podoba, innym nie Jak widzę, a i Ty na pewno też, jest też sporo opinii na tak

A co do PS, to że jest wybielone... i co z tego, dzięki temu wyeksponowany jest makijaż, a tu o to chodziło. Nie o podkład czy inne części makijażu - bo o tym jest oddzielny rewelacyjny tutorial Agi, tylko o te wściekłe róże
Widocznie jesteś jedną z tych co nie wie jak prawidłowe wybielenie w programie graficznym powinno wygląda. Podpowiedź - na pewno nie tak jak na licznych sesjach Agi
Już to pisałam - rozumiem idę białej twarzy skontrastowanej z makijażem, ale w tym wykonaniu to porażka. Samego makijażu nie jestem w stanie ocenić przez tę obróbkę .




ps
Kończę tę dyskusję, po prostu ja ze swoim wykształceniem graficznym wiem, że to jest zrobione amatorsko, z totalnym pominięciem wszelakich zasad graficznych i zwyczajnie kole mnie to w oczy. A szkoda, bo to co idzie do ludzi na tak popularnym portalu, powinno być zrobione profesjonalnie. Niestety innych amatorów nie nawrócę...szkoda, że w szkołach nie ma podstaw estetyki i grafiki użytkowej jak i komputerowej. Może społeczeństwo patrzyłoby na coś takiego surowszym okiem. Świata nie zbawię, a do tutoriali już nie zajrzę..no chyba, że w końcu pojawi się coś WOOOW

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2012-03-25 o 20:43
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 21:25   #49
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

xestrellax fakt, że ten makijaż jest jednym z najmniej skomplikowanych, ale serio, mi bardzo te stepy pomagają. Dokładnie widać jak są nakładane cienie, jak jest malowana kreska (jeśli jest ), często też pokazane są pędzelki, którymi Agnieszka się maluje i sposoby, np. na efekt mokrego oka albo rozświetlenie twarzy (makijaż letni). Muszę przyznać, że odkąd tu zaglądam to całkiem nieźle się maluję Fluidu i pudru nie używam, więc przyglądam się tylko makijażowi oczu
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 09:32   #50
ecureuil
Raczkowanie
 
Avatar ecureuil
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 116
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

kolor pomadki cudowny. Sama sie czaję żeby kiedyś sobie taki kolor "trzasnąć" ale póki co brakuje mi odwagi
ecureuil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 14:56   #51
Clandestina
Przyczajenie
 
Avatar Clandestina
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Kolor - piękny.

Wersja 1.
Usta dziewczyny ze zdjęcia w tym kolorze - okropne.
To tak psuje jej twarz, że aż boli. Brr.
Dziewczyna wygląda na brzydszą i starszą.

Wersja 2.
Prześliczna! Bardzo pasują jej te różowe kreski-jaskółki i blady róż na ustach. Młodzieńczo i zalotnie

Oto więc przykład jak eksperementując można dojść do wniosku co jest dla nas dobre, a co nie
Clandestina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:17   #52
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 197
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Błagam o inną modelkę, po kolejnym makijażu złożonym z roztartych cieni i masy pudru wymiękam. Pani Ago, błagam o litość, jeśli w ogóle interesuje Panią krytyka w komentarzach poniżej samego makijażu...
__________________
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:10   #53
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
xestrellax fakt, że ten makijaż jest jednym z najmniej skomplikowanych, ale serio, mi bardzo te stepy pomagają. Dokładnie widać jak są nakładane cienie, jak jest malowana kreska (jeśli jest ), często też pokazane są pędzelki, którymi Agnieszka się maluje i sposoby, np. na efekt mokrego oka albo rozświetlenie twarzy (makijaż letni). Muszę przyznać, że odkąd tu zaglądam to całkiem nieźle się maluję Fluidu i pudru nie używam, więc przyglądam się tylko makijażowi oczu
Co do ogółu stepów na jakie można tu trafić, to się zgadzam natomiast w tym przypadku zwykłe wymienienie czynności trudno nazwać stepem/tutorialem
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 20:36   #54
Siasiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 85
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Bardzo mi się podoba! Róże w ogóle w tym sezonie powalają na kolana. Wiadomo, że taka stylizacja jest bardziej w stylu haute couture, nie nadaje się do wyjscia do pracy. Ale efekt jest niesamowity. Idealnie mleczna cera z tym szalonym różem, brawo! W podobnym stylu widziałam stylizację na profilu Golden Rose na fb. Szkoda, że nie mogę sobie pozwolic na noszenie takich wariacji na twarzy do pracy.
Siasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:28   #55
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Krok po kroku: różowy makijaż w dwóch wersjach

Pomysl z ostra fuksa na oczach - fajny przy minimalnej kolorystyce reszty makijazu i garderoby.

Fuksjowe usta... troche jakos dziwnie kontrastuja i wielkoscia i ksztaltem z biela twarzy. Za duzo bieli, ktora zaburza koncowy efekt.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.