Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 06:49   #2911
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KDych Pokaż wiadomość
To co myślicie może o multiwitaminie Multicode? Sporo ją reklamują w telewizji, jakoby miała bardzo wysoki stopień biodostępności zawartych witamin i minerałów. Do tego jest wzbogacona o suszone warzywa i ekstrakt z ziół. Myślicie, że faktycznie różni się znacząco od innych tego typu produktów czy to jednak coś lepszego?
a jaki ma dokładnie skład?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 13:17   #2912
marmollade
Raczkowanie
 
Avatar marmollade
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KDych Pokaż wiadomość
To co myślicie może o multiwitaminie Multicode? Sporo ją reklamują w telewizji, jakoby miała bardzo wysoki stopień biodostępności zawartych witamin i minerałów. Do tego jest wzbogacona o suszone warzywa i ekstrakt z ziół. Myślicie, że faktycznie różni się znacząco od innych tego typu produktów czy to jednak coś lepszego?
Widzialam w superpharmie, skład całkiem, całkiem, ale cena odstrasza, to było coś z rzędu 60-70zł, jak pamiętam, ale mogę się mylić co do dokładności

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
marmollade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 12:07   #2913
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Byłyście może w TK Maxxie?
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 16:19   #2914
Laura1888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 38
Exclamation Suplementy

Co myślicie o następującej kuracji ? :

picie 1 łyżeczki oleju z czarnuszki (raz dziennie),skrzypokrzywa (1-2 razy dziennie), Biotyna (suplement Biotebal 5mg, raz dziennie, jedna tabletka), siemie lniane (jeden kubek, na czczo, inaczej ponoć może spowodować tycie),drożdże piekarskie (raz dziennie, kubek chciałam jeszcze dołączyć Supradyn intensia energy, ale wówczas przedawkowałabym witaminy, m.in. z grupy B
250-500ml mleka 3,2% z 1/2 łyżeczkami miodu mniszkowego (raz, dwa razy dziennie).
Aktualnie łykam dopiero trzeci dzień biotynę.

Edytowane przez Laura1888
Czas edycji: 2014-08-05 o 16:33
Laura1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:56   #2915
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Suplementy

Może mi się wydaje, ale na moje oko za dużo tego wszystkiego
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 18:11   #2916
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Suplementy



Z tego co wymieniłaś to przynajmniej dwa to SZTUCZNE suplementy diety. Nie można tak tego wszystkiego łykać.. rozwalisz sobie wątrobe i inne narządy i nie stanie się to od razu tylko po latach to wyjdzie.

Czasami chcąc mieć piękne włosy, skóre, paznokcie zapominamy o tym że oprócz tego co widać jest jeszcze nasze wnętrze i niestety niszczy się je takimi tabsami różnego kalibru.

Aha i pamiętaj że nawet spożywając jeden suplement diety można jakąś witamine czy składnik mineralny przedawkować. W ogóle osoba normalnie odżywiająca się, nie wykazująca objawów niedoborów nie powinna jeść żadnych suplementów. I choć reklamy wszem i wobec wciaskają nam że tak nie jest to radze udać się na jakiś wykład naukowy dotyczący tego tematu, bądz zasięgnąć informacji z artykułów naukowych tylko takich konkretnych

Czy nie lepiej zrezygnować z tabletek na rzecz zdrowej diety z uwzglednieniem szczególnym produktów które zawierają biotynę czy inne składniki w dużej ilości?

Poza tym witaminy czy składniki mineralne wcale nie są lepiej przyswajalne ze sztucznych suplementów niż z jedzenia.

Ja bym swojemu organizmowi takiego czegoś jak opisałaś nie zafundowała.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 19:09   #2917
lucky_k17
Przyczajenie
 
Avatar lucky_k17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1
Exclamation Skrzyp plus olimp labs

Hej dziewczyny! Może pojawił się podobny wątek, ale koniecznie muszę założyć nowy. Otóż, w porównaniu z tym co było rok temu, teraz jestem po prostu łysa. Włosy wypadają mi garściami, a na ubraniach ich mam setki. Zdenerwowałam się i postanowiłam kupić jakiekolwiek tabletki. Pani z apteki poleciła mi skrzyp plus właśnie. Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was to stosowała i czy by mogła coś na ten temat napisać? W Internecie spotkałam się może z kilkoma opiniami pt. "polecam, warto za taką cenę." - ale mi to nie starczy. Bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna! Dziękuje!
lucky_k17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-27, 10:22   #2918
jucha_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: Skrzyp plus olimp labs

Hej mi też strasznie wypadają włosy i też kupiłam przedwczoraj Skrzyp PLUS od Olimp Labs. Niestety nie mogę powiedzieć jak działa, bo dopiero dwie kapsułki wzięłam. :/ Znalazłam jeszcze Bio-silicę też od Olimp ona ma dodatkowo ekstrakt z pokrzywy, miedź, cynk i parę innych rzeczy, jak mi się skończy ten skrzyp to ją wypróbuję. 1 kapsułka skrzypu zawiera 250 mg ekstraktu ze skrzypu to sporo, ja czytałam opinie, że po skrzypie się również cera poprawia i że poprawę kondycji włosów można zaobserwować po ok 2 tygodniach.
jucha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 11:51   #2919
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Renovastin - czy naprawdę pomaga?

Cześć Kochane.
Zapewne słyszałyście o nowości do włosów w tabletkach- Renovastin reklamowany jest nawet w telewizji a reklama zdecydowanie zachęca. Ponoć poprawia stan i wygląd włosów po zabiegach chemicznych i stylizowanych. Byłam wczoraj zapytać w aptece- 30 tabletek to około 30 zł.
Miałyście może do czynienia z tymi tabletkami? Jak Wasze wrażenia- warto? Zastanawiam się nad kupnem i kuracją.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 14:18   #2920
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Renovastin - czy naprawdę pomaga?

Ooo ja też chcę wiedzieć Zwłaszcza, że reklamuje to mój guru z "Ostrych Cięć" ;p Tak zachęca jakby rzeczywiście tabletki miały coś dac :P
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 18:37   #2921
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Renovastin - czy naprawdę pomaga?

Dziwna sprawa z tym Renovastinem. Przecież włos poza cebulką (czyli nasza długość poddawana zabiegom chemicznym ) jest martwy. Możemy go nawilżać, zabezpieczać przed spaleniem i uszkodzeniami itp. Nie wierzę, że tabletki mogą w jakiś sposób na niego wpłynąć. Co innego gdyby się stosowało kurację np. 3 miesiące Revnowastinu, przerwa i tak w kółko. Wtedy może i by je wzmocnił i zabezpieczył przed zniszczeniami podczas prostowania, farbowania itp. Nie wiem, dla mnie to bajki i chwyt marketingowy, wolałabym zainwestować w porządny spray termoochronny i chociaż tak "wspomagać" stan i wygląd włosów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 23:45   #2922
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Moja pielęgnacja jest kompleksowa i niczego w niej nie brakuje, ale te tabletki mnie naprawdę zastanawiają. Nie wiem czy warto...

Wysłane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:24   #2923
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

No mnie tak samo, niby racja ja maja tabletki zadzialac na włosy na dlugosciach ? Ale to tak zachęca, oby to nie był chwyt marketingowy.. ciekawe jaki skład..
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 17:26   #2924
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Chwyt marketingowy, zdecydowanie. Musimy pamietac ze witaminy, mineraly "na wlosy" nie sa na tyle inteligentne i zaprogramowane aby trafic do cebulek wlosow Trafia tam w ostatniej kolejnosci, jezeli sa niedobory w innych tkankach w organizmie.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 15:27   #2925
kachaat
Raczkowanie
 
Avatar kachaat
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 78
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witajcie.
Mam pytanie czy bezpiecznie jest stosować skrzyp polny plus z olimpu, cynk i tabletki drożdżowe Humavit. Czy nie będzie tego za dużo we wcześniejszych postach dużo pisałyście o interakcjach a ja już się w tym pogubiłam.
No i kolejne pytanie czy słyszałyście o preparacie AMOCON FORTE. Z tego co sprawdzałam to jakby odpowiednik GELACETU?
kachaat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 17:02   #2926
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Chwyt marketingowy, zdecydowanie. Musimy pamietac ze witaminy, mineraly "na wlosy" nie sa na tyle inteligentne i zaprogramowane aby trafic do cebulek wlosow Trafia tam w ostatniej kolejnosci, jezeli sa niedobory w innych tkankach w organizmie.
Też tak myślę, chwyt marketingowy i tyle chociaż to nie znaczy, że nikomu nie podpasują, bo rzeczywiście kiedy ktoś ma niedobory suplement może je wyrównać . Chociaż znowu patrzą po składzie to szału nie ma
http://www.renovastin.pl/renovastin/sklad-i-dawkowanie/

W sumie selen, cynk i biotyna + wyciągi wszystko w małych ilościach gdzie np. dla szybszego wzrostu najczęściej bierze się konkretną witaminę w dużo wyższej dawce. Np. biotynę, tu jest 50 ug a w suplementach najpopularniejsza jest dawka 5 mg, mega więcej niż dzienne zapotrzebowaniu. I tak jak ktoś pisał, jeśli ma się już niedobór najpierw zostanie pobrana przez organy, włosy są na szarym końcu.
Sama brałam biotynę i rzeczywiście musiałam mieć niedobory, bo włosy rosły znacznie szybciej, innym razem brałam CP i nawet o milimetr nie drgnęły. Nie mówię tu nawet o ich wpływie na ogólny stan włosów, bo przecież po tych 2-3 miesiącach można by ocenić tylko stan odrostu . Żeby wpłynąć na ich stan, moim zdaniem trzeba się wziąć za częste olejowanie najlepiej mieszane z odżywką nawilżającą i zabezpieczać porządnie końce.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kachaat Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam pytanie czy bezpiecznie jest stosować skrzyp polny plus z olimpu, cynk i tabletki drożdżowe Humavit. Czy nie będzie tego za dużo we wcześniejszych postach dużo pisałyście o interakcjach a ja już się w tym pogubiłam.
No i kolejne pytanie czy słyszałyście o preparacie AMOCON FORTE. Z tego co sprawdzałam to jakby odpowiednik GELACETU?
Chodzi o to żeby nie dublować poszczególnych witamin i minerałów. Jeśli chodzi Ci o taki skrzyp http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p12433-Oli...apsulki_30_szt.
to nie wydaje mi się żeby opłacało się brać do tego drożdże
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p7470-Huma...400_mg_250_szt
Ten Humavit to w ogóle "słaba rzecz" co ? 4 tabletki pokrywają po 16% RDA? Malutko i kiedy to wszystko łykać? A do rzeczy to przecież znowu witamina B6 i niacyna się pokrywają (a w Olimpie miałaś już 100% dziennej dawki. Ja bym ich nie brała razem, bez sensu.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:59   #2927
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Exclamation Suplementy wspomagajace wlosy bez witaminy A? Vichy na porost wlosow zapobiegawczo?

Szykuje sie na terapie izotekiem, wiec chce zapobiec zniszczeniom wlosow.
Czy znacie suplementy diety typu bellissima BEZ dodatku witaminy A? Jakie moglybyscie mi polecic?
Drugie pytanie to czy moge zaczac stosowac produkty wspomagajace porost wlosow zapobiegawczo? Np Vichy dercos neogenic? Czy to raczej zaszkodzi? Rozjasniam wlosy, wiec moje obawy sa jeszcze wieksze, co do izoteku.
Pozdrawiam.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 07:13   #2928
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Suplementy wspomagajace wlosy bez witaminy A? Vichy na porost wlosow zapobiegaw

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Szykuje sie na terapie izotekiem, wiec chce zapobiec zniszczeniom wlosow.
Czy znacie suplementy diety typu bellissima BEZ dodatku witaminy A? Jakie moglybyscie mi polecic?
Drugie pytanie to czy moge zaczac stosowac produkty wspomagajace porost wlosow zapobiegawczo? Np Vichy dercos neogenic? Czy to raczej zaszkodzi? Rozjasniam wlosy, wiec moje obawy sa jeszcze wieksze, co do izoteku.
Pozdrawiam.
Suplementem bez wit. A jest dość łatwo dostępna i niedroga Silica. Na temat jej działania osobiście się nie wypowiem, bo dopiero zamówiłam, ale przeczytałam o jej skuteczności sporo pozytywnych opinii
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:17   #2929
anica1607
Przyczajenie
 
Avatar anica1607
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Vendée
Wiadomości: 7
Question Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja dziś kupilam skrzyp, cysteinę i wcierkę activ'repouss na bazie krzemu, protein i pantenolu- zobaczymy. Dziewczyny bardzo korzystnie wypowiadały się nt. maski z l cysteiną- ciekawe jak poradzą sobie tabletki.
anica1607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-18, 19:09   #2930
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Co myślicie o łykaniu SILICA i Biotyna 300?
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 09:35   #2931
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patusia88 Pokaż wiadomość
Co myślicie o łykaniu SILICA i Biotyna 300?
Dla mnie trochę bez sensu, zdublujesz tylko biotynę, która już jest w Silice w dawce bodajże 160% dziennego zapotrzebowania w jednej tabletce (a na opakowaniu Silici dawkowanie określono jako 1-2 tabletki na dobę). Nie wiem czy przyjmowanie takich końskich dawek biotyny jest wskazane nawet jeśli to witamina którą łatwo wydalamy z organizmu.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 13:22   #2932
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A czy może używałyście biotyny z amerykańskich firm ?

linki do aukcji:
http://allegro.pl/wlosy-skora-200t-j...753624850.html
http://allegro.pl/wlosy-skora-paznok...740303684.html

Która byłaby lepsza?

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2014-11-05 o 13:34
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 16:48   #2933
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A czy może używałyście biotyny z amerykańskich firm ?

linki do aukcji:
http://allegro.pl/wlosy-skora-200t-j...753624850.html
http://allegro.pl/wlosy-skora-paznok...740303684.html

Która byłaby lepsza?
Jeśli w składzie zależy Ci tylko na biotynie to oczywiście ta gdzie jest jej więcej.

Pozostaje tylko pytanie po co kiedyś określono dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały skoro bez wyraźnych wskazań medycznych kobiety chcą się faszerować kilkukrotnymi ich dawkami. Chyba wolę polskie suplementy, które mają w porywach np 200 - 300% dziennego zapotrzebowania danego składnika, a nei 1000%
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:24   #2934
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Znowu zaczęły wypadać mi włosy i słyszałam, że biotyna pomaga. Tylko nie wiem czy lepiej kupić samą w składzie, czy też z dodatkowymi witaminami...
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 17:35   #2935
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Znowu zaczęły wypadać mi włosy i słyszałam, że biotyna pomaga. Tylko nie wiem czy lepiej kupić samą w składzie, czy też z dodatkowymi witaminami...
Jest jesień, więc Twoje wypadanie może być spowodowane przesileniem.

Suplementacja biotyną pomoże Ci tylko jeśli masz jej niedobory. Generalnie różne kuracje (suplementy, srzypokrzywa, drożdże) pomagają tylko wtedy kiedy zażywając je trafiamy akurat w swoje niedobory. Stąd popularność preparatów wieloskładnikowych - im jest ich więcej tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy w ten właściwy.

Jeśli wypadanie jest bardzo nasilone polecam zrobić zwykłą morfologię krwi.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:29   #2936
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jest jesień, więc Twoje wypadanie może być spowodowane przesileniem.

Suplementacja biotyną pomoże Ci tylko jeśli masz jej niedobory. Generalnie różne kuracje (suplementy, srzypokrzywa, drożdże) pomagają tylko wtedy kiedy zażywając je trafiamy akurat w swoje niedobory. Stąd popularność preparatów wieloskładnikowych - im jest ich więcej tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy w ten właściwy.

Jeśli wypadanie jest bardzo nasilone polecam zrobić zwykłą morfologię krwi.
czyli raczej nie ma co się martwić jeśli wypada mi dużo włosów ale nie jest to jakaś tragiczna ilość?
chodzi mi o to ze jak skończyło się ciepło i słonko to przy myciu włosów wypada mi ich 2-3 x więcej niż normalnie. Przesilenie tak działa? Nie miałam pojęcia
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 17:24   #2937
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

No ja właśnie od 3 dni mam problem, wypada mi masa włosów i strasznie mnie to stresuje Ogólnie mam problem z wypadaniem od roku (krew ok), ale wiążę to z tym, że hormony zdziczały po odłożeniu anty (choć nie wiem czy to powinno tak długo trwać...) no i kozieradka zawsze mi pomagała, jak sumiennie jej używałam to nic nie wypadało, a teraz co się pociągnę za włosy, zdejmę gumkę....

Jutro idę kupić doppelherz czy coś tam póki co wcinam humavit, skrzypovitę , ha-pantoten... wiem, że to działa po czasie, ale może już coś się do tych cebulek dostanie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 11:55   #2938
AnetteKZ
Raczkowanie
 
Avatar AnetteKZ
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 48
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja właśnie zakończyłam łykanie suplementu Renovastin...sprawdził się średnio... więcej opisuję na swoim blogu... chyba jednak nie jestem fanką suplementów.
__________________
Wewnętrzne piękno jest okey ale piękne włosy to nic złego
http://kosmetycznyzaulek.blogspot.com

**
Włosy po przymusowym cięciu zniszczonych końcówek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014
AnetteKZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 18:27   #2939
mirabelka31
Raczkowanie
 
Avatar mirabelka31
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących ha-pantoten. Ile czasu przerwy najlepiej zrobić po zakończeniu jednego opakowania? Tydzień, dwa czy może miesiąc? Czy przerwa w ogóle jest konieczna czy raczej zalecana? Próbowałam znaleźć tę informację na ulotce, ale niczego takiego się nie dopatrzyłam...
mirabelka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-16, 19:10   #2940
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
czyli raczej nie ma co się martwić jeśli wypada mi dużo włosów ale nie jest to jakaś tragiczna ilość?
chodzi mi o to ze jak skończyło się ciepło i słonko to przy myciu włosów wypada mi ich 2-3 x więcej niż normalnie. Przesilenie tak działa? Nie miałam pojęcia
Czyli pewnie typowe przesilenie jesienne. Tak, jest takie zjawisko, część z nas "linieje" w tym czasie. Czasami da się temu zapobiec (na blogach jest sporo informacji o tym jak to ktoś w danym roku pokonał w zarodku jesienne linienie), a czasami nie. Jeśli tak stan rzeczy będzie się przedłużal to wtedy warto zrobić podstawowe badania krwi.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No ja właśnie od 3 dni mam problem, wypada mi masa włosów i strasznie mnie to stresuje Ogólnie mam problem z wypadaniem od roku (krew ok), ale wiążę to z tym, że hormony zdziczały po odłożeniu anty (choć nie wiem czy to powinno tak długo trwać...) no i kozieradka zawsze mi pomagała, jak sumiennie jej używałam to nic nie wypadało, a teraz co się pociągnę za włosy, zdejmę gumkę....

Jutro idę kupić doppelherz czy coś tam póki co wcinam humavit, skrzypovitę , ha-pantoten... wiem, że to działa po czasie, ale może już coś się do tych cebulek dostanie
Jeśli to hormony to raczej nie pozbędziesz sie problemu całkowicie stosując witaminy, wicerki itp. Wypadanie minie po ustabilizowaniu hormonów. Sama ma z tym teraz problem (a jedynie zmienilam rodzaj tabletek anty, a nie zaprzestałam ich przyjmowania) i nestety cierpliwie czekam. Wolę nie wiedzieć co sie będzie działo kiedyś gdy zrezygnuję z tabletek w ogóle.

Cytat:
Napisane przez mirabelka31 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn stosujących ha-pantoten. Ile czasu przerwy najlepiej zrobić po zakończeniu jednego opakowania? Tydzień, dwa czy może miesiąc? Czy przerwa w ogóle jest konieczna czy raczej zalecana? Próbowałam znaleźć tę informację na ulotce, ale niczego takiego się nie dopatrzyłam...
Nigdy nie stosowałam, ale ogólna zasada przy przyjmowaniu suplementów czy kuracjach drożdżami/ skrzypokrzywą itp. jest następująca: 3 miesiące przyjmowania, 1 miesiąc przerwy.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.