I love POLE DANCE. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-19, 16:24   #1291
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Pewnie ze nie tylko szczupłe osoby mogą próbować. Ja sama nie jestem szczupła a u mnie w grupie jest taka dziewczyna która jest duża ale mega rozciagnieta i nie raz jej zazdroscilam (pozytywnie ) jak wymiata na rurce
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 22:33   #1292
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Mam problem z tymi figurami typu v-ka, gdzie nogi dajemy "na siebie" ale jednak brzuch jest podkurczony. Z czego to moze wynikac?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 07:14   #1293
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Mam problem z tymi figurami typu v-ka, gdzie nogi dajemy "na siebie" ale jednak brzuch jest podkurczony. Z czego to moze wynikac?
Słaba mobilność w panewkach? Ja żeby v-ke pogłębić rozciagalam się na podłodze - siad z nogami szeroko i brzuchem maksymalnie do ziemi (ale plecy proste!). Kladz się też plecami na ziemi i podnos nogi do vki, wyrobisz sobie ten ruch.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 20:44   #1294
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Słaba mobilność w panewkach? Ja żeby v-ke pogłębić rozciagalam się na podłodze - siad z nogami szeroko i brzuchem maksymalnie do ziemi (ale plecy proste!). Kladz się też plecami na ziemi i podnos nogi do vki, wyrobisz sobie ten ruch.
Tak się rozciągamy na zajęciach, tyle że tego pierwszego nie zrobię, na razie tylko ręce położę i to przy niezbyt szerokim siadzie, kąt tak mniej więcej 90. Nie wiem czy to nie kwestia słabych mięśni brzucha i grzbietu (?).

A mam takie pytanie. Zdarzyło wam się kiedyś skrzywdzić na rurce? Spaść, złamać, zwichnąć, nadwyrężyć?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 21:38   #1295
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tak się rozciągamy na zajęciach, tyle że tego pierwszego nie zrobię, na razie tylko ręce położę i to przy niezbyt szerokim siadzie, kąt tak mniej więcej 90. Nie wiem czy to nie kwestia słabych mięśni brzucha i grzbietu (?).

A mam takie pytanie. Zdarzyło wam się kiedyś skrzywdzić na rurce? Spaść, złamać, zwichnąć, nadwyrężyć?
ja kiedyś naciągnęłam bark
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 06:32   #1296
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tak się rozciągamy na zajęciach, tyle że tego pierwszego nie zrobię, na razie tylko ręce położę i to przy niezbyt szerokim siadzie, kąt tak mniej więcej 90. Nie wiem czy to nie kwestia słabych mięśni brzucha i grzbietu (?).

A mam takie pytanie. Zdarzyło wam się kiedyś skrzywdzić na rurce? Spaść, złamać, zwichnąć, nadwyrężyć?
Ja zlecialam robiąc figurę, której nazwy nigdy nie pamiętam - a la teddy, ale nogi złączone razem. Zjechalam po prostu na dół, cały czas mając rurę pod ramieniem, blizne mam cały czas czerwona i fatalnie się goila. Nie wspomnę, że kość ogonowa zdrowo oberwala, ale dzięki Bogu był pode mną materac.

A tak to na pewno jeszcze coś było, na pewno parę razy otarlam się o kontuzje, przywalilam głowa w coś, ale śladów nie było więc nie pamiętam konkretów.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 15:05   #1297
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Pewnie że kontuzje były...często naciągnięcie bądz nadwyrężenie mięsnia, ale mój fizjoterapeuta szybko mnie ratował zawsze na szczescie az tak powaznego typu jakies złamanie nie było, i mam nadzieje ze nie bedzie
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 15:58   #1298
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja się już kilka razy ukrzywdziłam, ostatnio stopę dość mocno jak robiła kolibra. Zjechałam po rurze bez kontroli i ta stopa mi się wywinęła. Raz też spadłam z jakiejś figury w ten sposób, że zrobiłam fikołka do tyłu, aż się dziwiłam, że potem nic nie bolało.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 20:32   #1299
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja chodzę na pole dance od początku lipca polubiłam to, nie zaprzeczam.
Sama też nie należę do szczuplaków, raczej górna granica normy, lekka nadwaga i nie widze problemu jak na razie. Myślę, że z czasem bardziej odczuję brak jakiegokolwiek rozciągnięcia.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 23:14   #1300
Abrie
Raczkowanie
 
Avatar Abrie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: I love POLE DANCE.

Chciałabym dołączyć do tego grona. Zawsze uwielbiałam gimnastykę i jestem w sumie trochę rozciągnięta, chociaż bez szału, zrobię szpagat niby itd. od kilku miesięcy cośtam ćwiczę, więc i pompki porobię, ale figury w ogóle nie mam. I tu jest pytanie, jak dziewczyny się przełamałyście? Nie powiem, mam toszkę kompleksów związanych głównie z brzuchem i udami.
Druga rzecz, że mam niecałe 19 lat, zaczynam studia we Wrocławiu i nie mam pojęcia o tamtejszych szkołach, ani o cenach (a wiadomo - studencka kieszeń). Możecie coś polecić?
W wynajmowanym mieszkaniu nie będę miała opcji ćwiczeń, jedynie najwyżej rozciąganie.
To trochę takie "chcę, ale się boję bo to, to i to", więc przyjmę każde sugestie z Waszej strony

Edytowane przez Abrie
Czas edycji: 2015-08-27 o 23:28
Abrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 15:08   #1301
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Abrie Pokaż wiadomość
Chciałabym dołączyć do tego grona. Zawsze uwielbiałam gimnastykę i jestem w sumie trochę rozciągnięta, chociaż bez szału, zrobię szpagat niby itd. od kilku miesięcy cośtam ćwiczę, więc i pompki porobię, ale figury w ogóle nie mam. I tu jest pytanie, jak dziewczyny się przełamałyście? Nie powiem, mam toszkę kompleksów związanych głównie z brzuchem i udami.
Druga rzecz, że mam niecałe 19 lat, zaczynam studia we Wrocławiu i nie mam pojęcia o tamtejszych szkołach, ani o cenach (a wiadomo - studencka kieszeń). Możecie coś polecić?
W wynajmowanym mieszkaniu nie będę miała opcji ćwiczeń, jedynie najwyżej rozciąganie.
To trochę takie "chcę, ale się boję bo to, to i to", więc przyjmę każde sugestie z Waszej strony
Ja nie z Wrocławia, więc nie mogę nic polecić. Ale co do Twoich obaw, to znajdź w sobie odwagę żeby iść na pierwsze zajęcia Myślę, że tam od razu się pozbędziesz reszty zahamowań, bo na rurkę przychodzą normalne kobiety, w różnym wieku, z różnymi figurami, nikt nikogo nie ocenia. Ja miałam odwrotny problem, totalny chudzielec, zero mięśni, zero kondycji i też miałam obawy że tam same zatwardziałe fitness babeczki. A o pompkach to sobie mogłam najwyżej pomarzyć. Więc do dzieła !

Z innej beczki. Dziewczyny, jakieś rady co do handspringa? Chyba skisne jak nareszcie nie zrobię :/ extended butterfly zaliczony, inverted d, elbow grip aysha... czasem udaje mi się zrobić też z góry handspring trzymając się tak normalnie (split grip) - tak jak przy e. butterfly, tylko puszczam obie nogi. Marzy mi się taki normalny twisted grip handspring z ziemi, ale jak próbuję to raczej nie posuwam się do przodu wcale.
Sorry za używanie angielskich nazw, ale od jakiegoś czasu uczę się sama w domu i tylko takie znam
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 16:39   #1302
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: pole dance Katowice i okolice

We Wro: No Limits, Jupiter Sport, Pole Dance Studio te sa dobre, reszty nie znam
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 08:09   #1303
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez atomheart Pokaż wiadomość
Ja nie z Wrocławia, więc nie mogę nic polecić. Ale co do Twoich obaw, to znajdź w sobie odwagę żeby iść na pierwsze zajęcia Myślę, że tam od razu się pozbędziesz reszty zahamowań, bo na rurkę przychodzą normalne kobiety, w różnym wieku, z różnymi figurami, nikt nikogo nie ocenia. Ja miałam odwrotny problem, totalny chudzielec, zero mięśni, zero kondycji i też miałam obawy że tam same zatwardziałe fitness babeczki. A o pompkach to sobie mogłam najwyżej pomarzyć. Więc do dzieła !

Z innej beczki. Dziewczyny, jakieś rady co do handspringa? Chyba skisne jak nareszcie nie zrobię :/ extended butterfly zaliczony, inverted d, elbow grip aysha... czasem udaje mi się zrobić też z góry handspring trzymając się tak normalnie (split grip) - tak jak przy e. butterfly, tylko puszczam obie nogi. Marzy mi się taki normalny twisted grip handspring z ziemi, ale jak próbuję to raczej nie posuwam się do przodu wcale.
Sorry za używanie angielskich nazw, ale od jakiegoś czasu uczę się sama w domu i tylko takie znam

Miałam ten sam problem..marzył mi sie handspring z ziemi ale w ogole nie wychdził..az na jednych zajeciach robilismy handspringi takie oszukane troche z ziemi ale juz w przybranej odpowiedniej pozycji czyli tak jakby z mostka ze ciało sie do gory i tylko nogi podskok i juz mamy..od razu mi wyszło a po pewnym czasie ku mojemu zdziwieniu zaczynał wychodzic juz prawidlowy hanspring z zsiemi nie wiem czy wiesz o co mi chodzi?
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 14:15   #1304
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześć dziewczyny, nieśmiało myślę o pole dance, jednak widzę ku temu same przeciwskazania - nie mam koordynacji, nie jestem rozciągnięta, nie mam wyczucia rytmu no i siły w mięśniach Choć ostatnio zaczęłam chodzić na fitness, więc przynajmniej coś zaczęłam się ruszać.

Zastanawiam się, czy jest jakieś minum predyspozycji, które trzeba spełnić, żeby móc chodzić na zajęcia?
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 14:43   #1305
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem..marzył mi sie handspring z ziemi ale w ogole nie wychdził..az na jednych zajeciach robilismy handspringi takie oszukane troche z ziemi ale juz w przybranej odpowiedniej pozycji czyli tak jakby z mostka ze ciało sie do gory i tylko nogi podskok i juz mamy..od razu mi wyszło a po pewnym czasie ku mojemu zdziwieniu zaczynał wychodzic juz prawidlowy hanspring z zsiemi nie wiem czy wiesz o co mi chodzi?
Wiem o co chodzi, dzięki, zaraz będę próbować
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 07:55   #1306
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, nieśmiało myślę o pole dance, jednak widzę ku temu same przeciwskazania - nie mam koordynacji, nie jestem rozciągnięta, nie mam wyczucia rytmu no i siły w mięśniach Choć ostatnio zaczęłam chodzić na fitness, więc przynajmniej coś zaczęłam się ruszać.

Zastanawiam się, czy jest jakieś minum predyspozycji, które trzeba spełnić, żeby móc chodzić na zajęcia?
Brak przeciwskazań zdrowotnych oraz chęci i dobry humor na zajęciach

atomheart spróbuj zaczynać jak najniżej rurki, wtedy będzie Ci łatwiej..z czasem jak już Ci bedzie wychodziło to próbuj coraz wyżej..
__________________



Edytowane przez magdalll
Czas edycji: 2015-08-31 o 07:57
magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:53   #1307
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: I love POLE DANCE.

Cześć dziewczyny, trenuję pole dance ponad półtora roku, ale raz w tygodniu, ewentualnie ekstra choreografia, a dodatkowo siłownia, fitness itp. Powinnam być w formie, ale mam ostatnio kryzys, bo widzę, że wiele figur robię w sposób nie siłowy. Generalnie jestem z tych bardziej rozciągniętych niż silnych i umięśnionych. Macie jakieś sposoby na wzmocnienie rąk, np żeby siedząc w pole seat podciągnąć się na samych rękach pod sufit (ok 5-6 podciągnięć)? Drążek? Pompki? Nie jestem pewna czy to będą te partie mięśni. No i druga grupa mięśniowa - brzuch - mam wrażenie, że nigdy nie zrobię v-ki z powietrza, zawsze muszę wziąć solidny rozmach z podłogi. Brzuszki mi nie pomagają, nie mam po nich zakwasów, więc wydaje mi się, że powinnam szukać drogi gdzie indziej? Czy ktoś poleca jakieś skuteczne wzmacnianie?
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:46   #1308
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez cwany rogalik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, trenuję pole dance ponad półtora roku, ale raz w tygodniu, ewentualnie ekstra choreografia, a dodatkowo siłownia, fitness itp. Powinnam być w formie, ale mam ostatnio kryzys, bo widzę, że wiele figur robię w sposób nie siłowy. Generalnie jestem z tych bardziej rozciągniętych niż silnych i umięśnionych. Macie jakieś sposoby na wzmocnienie rąk, np żeby siedząc w pole seat podciągnąć się na samych rękach pod sufit (ok 5-6 podciągnięć)? Drążek? Pompki? Nie jestem pewna czy to będą te partie mięśni. No i druga grupa mięśniowa - brzuch - mam wrażenie, że nigdy nie zrobię v-ki z powietrza, zawsze muszę wziąć solidny rozmach z podłogi. Brzuszki mi nie pomagają, nie mam po nich zakwasów, więc wydaje mi się, że powinnam szukać drogi gdzie indziej? Czy ktoś poleca jakieś skuteczne wzmacnianie?
Co do brzucha - deska i podnoszenie nóg do świecy będąc w lezeniu. Brzuszki to jest jakaś największa pomyłka ludzkości, to najbardziej beznadziejne ćwiczenie ever. Jeśli chodzi o podciaganie - na pewno drążek byłby spoko. Ale najbardziej spoko jest po prostu podciaganie na rurze. Usiądź w siadzie tureckim na ziemi, miej rurę gdziestam zaplatana między nogami, nieważne - i po prostu staraj się podciągnąć w górę. Nie musisz od razu poderwać do góry całego ciała, pomagaj sobie nogami lekko odpychajac od ziemi. Nawet mocno, byleby być w górze. Potem bardzo powoli opuszczaj się spowrotem na dół kontrolując ręce.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 00:05   #1309
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: I love POLE DANCE.

Dzięki, będę testować
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 08:49   #1310
blue houdini
Raczkowanie
 
Avatar blue houdini
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 201
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Przyjrzyj się swojej technice robienia v-ki. Z jakiej pozycji startujesz na górze (trzeba się mocno przytulić do rurki), jak idą Twoje nogi, kiedy próbujesz je prostować, czy nie blokujesz się plecami i głową? Czy maksymalnie prostujesz ręce już w v-ce? Jak w każdej figurze, warto się wspomóc siłami fizyki, a nie z nimi walczyć. jak już technika jest opanowana, to po prostu ćwiczyć, chyba nie ma innej metody.
__________________
2/52
Ostatnio przeczytana:
G. Orwell - Folwark zwierzęcy

"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim."
blue houdini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 20:38   #1311
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: I love POLE DANCE.

Na brzuch niezastąpione jest (w różnych wariacjach) podciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku. Albo z resztą na czymkolwiek
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:41   #1312
cwany rogalik
Raczkowanie
 
Avatar cwany rogalik
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: za pazuchą
Wiadomości: 106
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez blue houdini Pokaż wiadomość
Przyjrzyj się swojej technice robienia v-ki. Z jakiej pozycji startujesz na górze (trzeba się mocno przytulić do rurki), jak idą Twoje nogi, kiedy próbujesz je prostować, czy nie blokujesz się plecami i głową? Czy maksymalnie prostujesz ręce już w v-ce? Jak w każdej figurze, warto się wspomóc siłami fizyki, a nie z nimi walczyć. jak już technika jest opanowana, to po prostu ćwiczyć, chyba nie ma innej metody.
ok, pomyślę o tym jak będę znów walczyć swojego czasu pomogło mi myślenie, żeby plecy "poleciały" do tyłu, ale chcę osiągnąć lekkość robienia tej figury, bo na razie za wiele zamachów i podchodów mnie ona kosztuje

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez atomheart Pokaż wiadomość
Na brzuch niezastąpione jest (w różnych wariacjach) podciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku. Albo z resztą na czymkolwiek
tego też spróbuję, nogi rozumiem podciągać ugięte, proste to chyba wyższa szkoła jazdy.

A propos kontuzji, pół roku temu naciągnęłam sobie pośladek, takie mam uczucie, choć to równie dobrze może być coś od kręgosłupa lub uda, bo prawe mam znacznie słabiej rozciągnięte, a pośladek jest właśnie prawy. Byłam na porządnym 90 min masażu i było spoko, ale jak ponownie się rozciągałam (staram się to robić po każdym treningu), to teraz znowu to czuję. Taki lekki dyskomfort objawiający się po stretchingu i przy dłuższym prowadzeniu samochodu. Co to może być, nie wiem

Edytowane przez cwany rogalik
Czas edycji: 2015-09-01 o 23:49
cwany rogalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:56   #1313
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez atomheart Pokaż wiadomość
Na brzuch niezastąpione jest (w różnych wariacjach) podciąganie nóg do brzucha wisząc na drążku. Albo z resztą na czymkolwiek
Polecam to ćwiczenie. W naturalny sposób można zrobić sobie fajny płaski brzuch.
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 12:48   #1314
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Hej
chciałabym sie zapisac na pole dance, jak najszybciej, bo od października z racji studiow bede miec mniej czasu. Jestem z Warszawy.
I tu chciałam sie was poradzić nie jestem chudzina, a w czasie wakacji troche piwka sie wypilo, troche sie pojadlo i brzuszek tez urósł. możecie polecić taka szkole, aLbo nawet grupę w ktorej nie bede czuła sie nieswojo ze względu na super wysportowane laski dookoła? Wiem, ze nie wszyscy patrzą i oceniają ale jednak lepiej bym sie czuła jakbym nie była jedyna bez kondycji. ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 13:33   #1315
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Strasznie szkoda, że u mnie w mieście nie ma tego
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 12:29   #1316
aneta_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 22
Dot.: I love POLE DANCE.

Podziwiam odwagę
aneta_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 16:22   #1317
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: pole dance Katowice i okolice

Cytat:
Napisane przez why_so Pokaż wiadomość
Hej
chciałabym sie zapisac na pole dance, jak najszybciej, bo od października z racji studiow bede miec mniej czasu. Jestem z Warszawy.
I tu chciałam sie was poradzić nie jestem chudzina, a w czasie wakacji troche piwka sie wypilo, troche sie pojadlo i brzuszek tez urósł. możecie polecić taka szkole, aLbo nawet grupę w ktorej nie bede czuła sie nieswojo ze względu na super wysportowane laski dookoła? Wiem, ze nie wszyscy patrzą i oceniają ale jednak lepiej bym sie czuła jakbym nie była jedyna bez kondycji. ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja dzis bylam na swoich pierwszych zajeciach pole dance.
grupa PODSTAWOWA, 1 ZAJECIA.

i mysle ze nie masz sie czym przejmowac - idz po prsotu na 1 zajecia do grupy podstawowej

jA W SWOJEJ grupie mam 5 dziewczyn, i 3 z nich są przy sobie i maja bardzo sporą oponkę tłuszczu na brzuchu. nikt sie tym nie przejmuje, atmosfera jest fajna


nie wstydz sie, ja np jestem masakrycznie nierozciagnieta i nie przejmuej sie tym tez, patrz na siebie, trenuj nad soba, teraz wygladasz tak a za 3 msce nie poznasz swojego ciala !


ja chodze w WARSZAWIE 1 x do POLE DANCE PROJECT na Zgoda 5 ale tez czekam na otworzenie kursu w LEJDIS bo tam bedzie 2 x tygodniu - a POKOCHALAM POLE DANCE i chcę chodzic mninimum 3 x tygodniu + oczywiscie stretching i akrobatyka miesniowa wiec WKRĘCIŁAM SIĘ
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 19:30   #1318
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Friese, ile kosztuje raz w tygodniu w PDP?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 20:09   #1319
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: I love POLE DANCE.

A czy któraś z Was ma problem z kruchymi naczyniami krwionośnymi?
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 08:38   #1320
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Friese, ile kosztuje raz w tygodniu w PDP?
ja chodzę z multisportem i mam za 0 zł.
ale na ich stronie jest napisane ze:

Zajecia poranne dla osób nie posiadających karty multisport to koszt:
– zajecia jednorazowe – 45zł
karnet 4wejść-1xtyg – 120zł
– karnet 8wejść-2xtyg – 220zł
Nasza oferta, tak jak nasze studio jest nastawiona na indywidualne podejście do klienta, dlatego aby ustalić swoją personalną ofertę prosimy o kontakt:
pdp_centrum@wp.pl

http://poledanceproject.pl/?page_id=230

polecam, mam z AGNIESZKĄ
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.