Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-25, 10:39   #4441
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez paula1234 Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam pytanie, w piątek 18.11 byłam na monitoringu i był pęcherzyk 17 mm, w poniedziałek już go nie było, wg temperatury miałam owulację 19.11 w sobotę. Współżycie w niedzielę wieczorem- czyli dzień po ow
ulacji. Myslicie ze jest choć mała szansa na ciąże?
Paula po owulacji to po ptakach . Jakbyś napisała ,że 4-6 dni przed owulacją to może plemniki zaczekały by na jajeczko a jajeczko nie czeka.

Następnym razem jak zobaczysz skok temperatury to działaj i nie czekaj.
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 11:17   #4442
sabeth2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 285
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Janie sugerowałabym się samym skokiem temperatury, bo wzrost temperatury mogą dać przeróżne rzeczy, ale jeśli sex był 24 godz po owulacji, to marne szanse, bo plemniki potrzebują też czasu żeby sie dostać do jajeczka, a jajeczko żyje ok 12-24 godz
sabeth2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 11:42   #4443
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez aantkaa Pokaż wiadomość
Elah86 dzięki za info w tej aptece Ovitrelle jest za 84zł ale lametta w brakach
Podzwoniłam jeszcze i w Inter-Med na Broniewskiego mają ovitrelle za 76zł i znowu Lamette w brakach.
Pani zasugerowała mi aromek. Myślicie, że mogę go wykupić zamiast lametty???

Antka, smiało możesz kupić aromek ma ten sam skład co Lametta, dawniej Dr go przepisywał.
Zresztą byłam w podobnej sytuacji i jak napisałam Dr sms czy mogę użyć Aromek, odp że tak.
Na ostatniej recepcie od niego dostałam Lamette a obok w nawiasie zamiennik Symletrol....czyli pewnie coś słyszał o trudnościach w zakupie.
We wszystkich ww substacją czynną jest letrozol i mają taką samą dawkę leku.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 14:23   #4444
aantkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 169
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Dzięki blaira znalazłam u mnie aptekę z Lametta ale ovitrellka 150zł , więc zamówiłam w aptece w Sączu razem z aromkiem.
Normalnie bym kupiła w Tarnowie po monicie ale wypadł mi akurat w święto i teraz taki klops...
Jakiś peszek za mną chodzi bo ostatnio w 10 dc mialam za duży pęcherzyk, wieć umówiliśmy się teraz z dr na 9dc i wypada w sobote 3 grudnia jak go nie ma... No jak nie urok to sraczka
Następnym razem poproszę Dr o osobne recepty na stymulacje i na ovitrelle, tak na wszelki wypadek.
aantkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 16:37   #4445
K_arola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

fuglonka a długo starałaś się zajść? z jednorożną 40 % jest utrzymania ciąży. A najgorsze jest to że nie mogę zajść w ciąże. Dr Przybycień wspomagał Cię lekami żebyś zaszła?

Edytowane przez K_arola
Czas edycji: 2016-11-25 o 16:38
K_arola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 17:38   #4446
paula1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez fuglonka Pokaż wiadomość
Paula po owulacji to po ptakach . Jakbyś napisała ,że 4-6 dni przed owulacją to może plemniki zaczekały by na jajeczko a jajeczko nie czeka.

Następnym razem jak zobaczysz skok temperatury to działaj i nie czekaj.
Pomiary temperatur zaznaczam na ovufriend i jednak program przesunął mi owulację z 19 listopada (sobota) na 20 listopada ( niedziela), a doktor powiedział na monitoringu że owu miała miejsce w sobotę lub niedzielę, bo tak jak wcześniej pisałam 19 listopada pęcherzyk miał 17 mm, a w poniedziałek już go nie było. Sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Dziewczyny wkleję mój wykres i może wy mi wytłumaczycie dlaczego owulacja została przesunięta z soboty na niedzielę, skoro trzecia wyższa temperatura (36,54) jest wyższa o 0,2 stopnia od najwyższej spośród 6 niższych (36,25)?

http://ovufriend.pl/graph/98b4fac695...611bc5ddaec9c7
paula1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 17:42   #4447
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Tak Dr trzeba przypominać o osobny receptach bo on tak z automatu leci i wypisuje wszystko na jednym.
No ja kupuje teraz wszystko w Ziko, zamawiam przez infolinie do pobliskiej apteki. Ceny mają ok i nie muszę jechać przez całe miasto po ovitrelle.

Dr ma konferencje w Krakowie, ponoc będzie w CM, ale tylko na zabiegi.
Ew podejdź wcześniej do niego niech zobaczy na jakim etapie są pęcherzyki i powie Ci kiedy masz sobie zrobić zastrzyk.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-25, 19:20   #4448
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Paulina123 Bylam dziś na monitoringu doktor powiedziała że jestem świeżo po owulacji a miałam z środy na czwartek a dziś piątek i kazał jeszcze męża wykorzystać to mogłam Cię wprowadzić w błąd i będę teraz zdania że póki @nie ma zawsze jest nadzieja ;-)
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 19:27   #4449
paula1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 32
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez fuglonka Pokaż wiadomość
Paulina123 Bylam dziś na monitoringu doktor powiedziała że jestem świeżo po owulacji a miałam z środy na czwartek a dziś piątek i kazał jeszcze męża wykorzystać to mogłam Cię wprowadzić w błąd i będę teraz zdania że póki @nie ma zawsze jest nadzieja ;-)
Jeśli program w którym zaznaczam temperatury dobrze wyznaczył owulacje to by wychodziło teraz ze wspolzycie było w dniu owulacji także idealnie, no ale wg monitoringu wiem tylko tyle że miała ona miejsce w sobotę lub niedziele ☺ fuglonka a mogłabyś zerknąć na mój wykres temperatury bo nie daje mi spokoju dlaczego owu nie była w sobotę 19 listopada tylko w niedziele ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paula1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 19:32   #4450
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

K_arola mój synek jest z ciąży bez leczenia.Nie wiedziałam że mam dwuroznosc.Wczesniej miałam 2 wysokie poronienia tzn w 23 tyg to większe. Po porodzie dopiero rok temu zaczęłam starania i 2poronienia na bardzo wczesnym etapie 7-8tydz teraz dopiero próbuje ciąży z dr P tzn z jego leczeniem. Leczenie polegające na monitoringach i pregnie, ovitrel , dupek i lutka jak u każdej. Zobaczymy co wyjdzie.



Dziś obława na monitoringu.Bylam o 14,30 w kolejce już jako 14 a po mnie tyle samo dziewczyn.Na szczęście jedynie 2 wizyty i o 17,30 wyszłam uff.
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 20:12   #4451
mimi181
Raczkowanie
 
Avatar mimi181
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 284
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez paula1234 Pokaż wiadomość
Pomiary temperatur zaznaczam na ovufriend i jednak program przesunął mi owulację z 19 listopada (sobota) na 20 listopada ( niedziela), a doktor powiedział na monitoringu że owu miała miejsce w sobotę lub niedzielę, bo tak jak wcześniej pisałam 19 listopada pęcherzyk miał 17 mm, a w poniedziałek już go nie było. Sama nie wiem już co o tym wszystkim myśleć. Dziewczyny wkleję mój wykres i może wy mi wytłumaczycie dlaczego owulacja została przesunięta z soboty na niedzielę, skoro trzecia wyższa temperatura (36,54) jest wyższa o 0,2 stopnia od najwyższej spośród 6 niższych (36,25)?

http://ovufriend.pl/graph/98b4fac695...611bc5ddaec9c7
Po skoku temperatury, który był u Ciebie 18, a ostatnim dniu najniższej temperatury następuje owulacja, między 20 a 21 skok był już wyższy więc uważam, że program prawidłowo wyznaczył owylację, ale nie jest też nie omylny
__________________
Czekamy w kolejce po nasze szczęście....
mimi181 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-25, 20:46   #4452
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Pauluina1234 jestem tego samego zdania co nimi. Ja robię wykresy chyba pół roku ale bardziej u mnie co i jak odczytuje w połączeniu z śluzem i bólem owulacyjnym.Od czasu drożności jajowodów jest nie do zniesienia.



Podglądać możesz mój wykres jak chcesz ;-).



http://enpr.pl/12713
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 11:05   #4453
K_arola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

fuglonka dziękuje za odpowiedź. Prawdopodobnie byłam w ciąży w tamtym miesiącu. Okres mi się spóźniał i 3 testy wyszły pozytywnie. Umówiona wizyta u lekarza, ale co z tego jak tydzień później okres przyszedł i to mnie to tak strasznie podłamało. Dlatego też szukam kobietek które też mają jednorożną macice i podzielą się swoimi doświadczeniami. Może coś podpowiedzą jak wspomóc zajść w ciążę i jak im się udało???!!
K_arola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 12:17   #4454
fuglonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 154
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

K_arola a wspomagasz się jakoś przed ciążą?? Ja np.biore witaminy b6 i b12 metalowe z i herb i metylowy kwas foliowy,acard , vit d3 i teraz Doktor przepisał pregne plus.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Po owulacji biorę dupfaston i luteine a po pozytywnym mam brać clexan i encorton
fuglonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 13:46   #4455
K_arola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 27
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

fuglonka jedyne co biorę to witaminki. W 2014 r. zaszłam w dwie ciąże bez większych problemów. 2 ciąża po 3 miesiącach starań. Później moja dr kazała czekać bo wszystko niby jest ok. W 2016 hsg miałam robione i okazało się że macica jednorożna. Dostawałam od niej na owulację tabsy i bromergan bo niby jak się zdenerwuje to prolaktyna mi wzrasta. Co najgorsze pani dr stwierdziła że mam mięśniaka i że niby rośnie i kazała dalej się starać bo to w niczym nie przeszkadza. W końcu się wkurzyłam i poszłam na wizytę do dr przybycienia, który skierował mnie na laparoskopię i co się okazało? że żadnego mięśniaka tylko szczątkowy róg. Drugą wizytę mam w grudniu i ciekawe co mi pan dr powie
K_arola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 02:09   #4456
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

dziewczyny jak najlepiej się wybrać ba monitoring w poniedziałek/wtorek?!?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 09:02   #4457
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Daisy najlepiej jechać w poniedziałek, bo we wtorek Dr jest od 18.
Co u Ciebie?
Ja wczoraj zaczęłam cykl bez leków. Na monitoring pewnie się wybiorę 7mego. Ciekawe czy coś urośnie.
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 17:18   #4458
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez jadzialg84 Pokaż wiadomość
Daisy najlepiej jechać w poniedziałek, bo we wtorek Dr jest od 18.
Co u Ciebie?
Ja wczoraj zaczęłam cykl bez leków. Na monitoring pewnie się wybiorę 7mego. Ciekawe czy coś urośnie.
kurcze właśnie w ogóle nie ogarniam o którwj godzinie jeździć ns monitoring, bo niby godziny są napisane a dr i tak przyjmuje wg siebie 😉 a o której najlepiej we wtorek lub środę przyjechać, żeby zająć sobie kolejkę?

cały czas Was czytam ale kiepsko u mnie z czasem, więc jak mam pisać z doskoku to wolę w ogóle się nie udzielać 😉
Jadziu u nas też bez efektów, sierpniowy criotransfer się nie powiódł, stymulacje dają niewiele i przeważnie kończy siè torbielami 😕 dr straszy chorobami genetycznymi, ze względu na fatalną jakość komórek i sugeruje ivf z badaniem zarodków pgs, ale już nie chcę podchodzić do ivf. próbujemy dalej, co ma być to będzie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 20:45   #4459
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Ja podejrzewam, że we wtorek koło 16, ale i tak siedzisz do 18, a w środę myślę, że może 14-15, monit jest chyba od 16.30, ae podkreslam, ja nie mam jak podjechac tak wcześnie, więc głowy nie dam. Może dziewczyny podpowiedza.

Widzisz, a mówi się, że jak pierwsza ciąża po problemach z zajsciem, to druga jest latwiejsza do zajścia, widać nie zawsze, eh...
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-28, 09:59   #4460
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez jadzialg84 Pokaż wiadomość
Ja podejrzewam, że we wtorek koło 16, ale i tak siedzisz do 18, a w środę myślę, że może 14-15, monit jest chyba od 16.30, ae podkreslam, ja nie mam jak podjechac tak wcześnie, więc głowy nie dam. Może dziewczyny podpowiedza.

Widzisz, a mówi się, że jak pierwsza ciąża po problemach z zajsciem, to druga jest latwiejsza do zajścia, widać nie zawsze, eh...
dziękuję Ci za odpowiedź 😚
no widzisz jesteśmy wyjątkami od reguły 😉 ale Ty dobrze rokujesz, bo zaszłaś w ciążę naturalnie, więc tylko patrzeć jak zobaczysz 2 krechy 😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 13:12   #4461
Ballerina11
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina11
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 141
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Wlasnie dostałam wyniki ALLO. Z 0% wzrosły mi po szczepieniach do 9,7%. Dziewczyny po szczepieniach - jakie były wzrosty u was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ballerina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 15:00   #4462
nasiri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 290
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez Ballerina11 Pokaż wiadomość
Wlasnie dostałam wyniki ALLO. Z 0% wzrosły mi po szczepieniach do 9,7%. Dziewczyny po szczepieniach - jakie były wzrosty u was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie dr zaproponuje ci jedno szczepienie limfocytami dawcy. Wtedy raczej się podnosi wyżej allo skoro drgnelo po szczepionkach od męża. Ja po 3 szczepieniach limfocytami męża miałam wynik allo 83%
nasiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 18:57   #4463
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez nasiri Pokaż wiadomość
Pewnie dr zaproponuje ci jedno szczepienie limfocytami dawcy. Wtedy raczej się podnosi wyżej allo skoro drgnelo po szczepionkach od męża. Ja po 3 szczepieniach limfocytami męża miałam wynik allo 83%
To ładny wynik


Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 17:25   #4464
madeleine9005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Hej dziewczynki.

Mam nadzieję, że któraś odpowie na moje pytanie

Mam pytanko czy któraś z Was robiła u Dr w Tarnowie badanie drożności? Bo zastanawiam się czy on robi sono-hsg z użyciem silikonowego cewnika czy zwykłe hsg z tym metalowym ustrojstwem? I czy używa to tego celu kontrastu, soli fizjologicznej czy może tej nowszej generacji pianki?

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam
madeleine9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 19:45   #4465
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez madeleine9005 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Mam nadzieję, że któraś odpowie na moje pytanie

Mam pytanko czy któraś z Was robiła u Dr w Tarnowie badanie drożności? Bo zastanawiam się czy on robi sono-hsg z użyciem silikonowego cewnika czy zwykłe hsg z tym metalowym ustrojstwem? I czy używa to tego celu kontrastu, soli fizjologicznej czy może tej nowszej generacji pianki?

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam
Witaj Madeleine,

Dr robi sono-hsg z solą fizjologiczną, o piance nic nie wspominał ...więc chyba tylko sól fizjologiczna.
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 19:46   #4466
jadzialg84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 586
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez madeleine9005 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki.

Mam nadzieję, że któraś odpowie na moje pytanie

Mam pytanko czy któraś z Was robiła u Dr w Tarnowie badanie drożności? Bo zastanawiam się czy on robi sono-hsg z użyciem silikonowego cewnika czy zwykłe hsg z tym metalowym ustrojstwem? I czy używa to tego celu kontrastu, soli fizjologicznej czy może tej nowszej generacji pianki?

Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź.

Pozdrawiam
Hej. Dr robi sono hsg, czyli wpuszczana jest sól fizjologiczna. Cewniki, dokładnie to na k się jakoś nazywało. Znajoma robiła z pianką, gdzieś pod Krakowem, ale płaciła jakoś 500-700zł.
jadzialg84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 20:06   #4467
madeleine9005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Dzięki wielkie za odpowiedź dziewczyny ! Mam mieć to właśnie robione, ale nie wiedziałam czy nie zdecydować się właśnie na Kraków gdyby miało to być robione nie za pomocą tego cewnika tylko tego drugiego sprzętu :p
A wiecie może jaka cena za to u Dr w Tarnowie?

I jeszcze jedno pytanko, czy myślicie, że zażycie jakiegoś leku przeciwbólowego przed badaniem ma jakiś sens?

Edytowane przez madeleine9005
Czas edycji: 2016-11-29 o 20:09
madeleine9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-29, 21:19   #4468
blaira
Wtajemniczenie
 
Avatar blaira
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 249
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Cytat:
Napisane przez madeleine9005 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź dziewczyny ! Mam mieć to właśnie robione, ale nie wiedziałam czy nie zdecydować się właśnie na Kraków gdyby miało to być robione nie za pomocą tego cewnika tylko tego drugiego sprzętu :p
A wiecie może jaka cena za to u Dr w Tarnowie?

I jeszcze jedno pytanko, czy myślicie, że zażycie jakiegoś leku przeciwbólowego przed badaniem ma jakiś sens?
Sono-hsg kosztuje u Dr 250zł.
Co do leku przeciwbólowego, nie wiem czy w jakiś sposób pomoże, gdyż dla mniej najmniej przyjemnym momentem była zakładanie cewnika, ale nie było to bolesne raczej odczucie "rozpychania".

Po zabiegu Dr przepisze Ci też zapewne antybiotyk. ogolnie wyszłam i czułam się tak bym mogła wrócić do normalnych codziennych zajęć.
Aaa i dodam że jestem z tych dziewczyn o małym progu bólowym
blaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 05:12   #4469
madeleine9005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Bardzo Ci dziękuję ! podniosłaś mnie na duchu Miłego dnia
madeleine9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 17:24   #4470
Quaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 36
Dot.: Dr Przybycień - starania o dziecko z jego pomocą cz.5

Czesc dziewczyny.. podczytuje Was od dawna i w koncu postanowilam podzielic sie moja historia. Moze komus pomoze. Od stycznia ubieglego roku lecze sie u Pana Doktora. Zrobilam komplet badan itp itd. Wszystko w normie. W marcu mialam laparoskopie w Debicy. Tez ciagle stymulacje, monitoringi i nic. W lipcu zglosilam sie do Pana Dr z okropnym bolem jajnikow. Okazalo sie, ze jajko nie peklo i urosla torbiel na 10 cm. No coz.. dostalam duphaston, luteine i nadzieja topniala. W sierpniu na monitoringu okazalo sie, ze torbiel pomalu topnieje ale Pan Dr zadecydowal o przerwie w stymulacjach. Zalamalam sie na maxa. Ale stwierdzilam, ze zyc trzeba dalej. Zajelam sie w koncu soba ( trwalo to 3 tyg) i we wrzesniu okazalo sie, ze jestem w ciazy. Teraz jestem w 16 tyg. Wiec dziewczyny nie poddawajcie sie. W sumie staralismy sie 7 lat. Byly ciagle stymulacje, wizyty, monitoringi, depresje, placze na widok wozka. Teraz tylko obawa, zeby wszystko przebieglo w porzadku. Jezeli Bog pozwoli to w maju urodze dziewczynke.
Wiec dziewczyny glowa do gory i moze czasem warto pomyslec o czyms innym. Kiedy ktos mi mowil, ze wszystko siedzi w glowie to nie wierzylam. Teraz wiem, ze to moze nie glowny czynnik ale duzo od tego zalezy. Trzymam za wszystkie kciuki 🐥
Quaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-25 19:56:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.