Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-26, 15:41   #2731
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Z tego co ja kojarzê to niestety nie naj³adniej ...
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 15:55   #2732
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Opalamy siê!!!!

no wlasnie - ten smrodek samoopalajacych balsamow...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:32   #2733
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wszystkie samoopalacze smierdza w pewnym stopniu, gdyz zawieraja tez sam srodek samoopalajacy. Testowa³am ju¿ sporo balsamow brazujacych i mleczko SunOzon ma najdelikatniejszy zapaszek samoopalaczowy, czasem w ogole go nie wyczuwam nazajutrz po aplikacji i nie ma tragedii gdy brak rano czasu na prysznic.

Dziewczyny czy u Was sa kremy SunOzon w tubce w wersji do ciemniejszej karnacji? Ja nie moge dostac
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:48   #2734
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jaki¶ miesi±c temu bêd±c w ross. zwróci³am uwagê na owy sunozon i krem by³ tylko w wersji do jasnej karnacji.
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 16:56   #2735
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez saliimalii Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki¶ miesi±c temu bêd±c w ross. zwróci³am uwagê na owy sunozon i krem by³ tylko w wersji do jasnej karnacji.
zwiedzilam juz sporo rossmanow i wszedzie widze do jasnej karnacji
. Chyab go nie wycofali A z doswiadczneia wiem, ze takie kremy daja s³abszy i bardziej zoltawy efekt... Albo w ogole nei widac ich dzia³ania. Radze, niezaleznie od karnacji inwestowac w wersje do ciemnej skóry
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 17:39   #2736
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

W³a¶nie zastanawia³am siê czy jest a je¶li tak, to na czym polega ró¿nica w wygl±dzie (kolorze ) skóry posmarowanej kremem przeznaczonym do jasnej a tym do ciemnej karnacji.
Czyli ró¿nica jest. Nie chce byæ pomarañczowa, chcê byæ lekko br±zowa ...
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-26, 20:00   #2737
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

jak to wycofali?! no ja w³asnie u¿ywam tego do ciemnej i nie z tubki tylko z takiej du¿ej ciemnobr±zowej butli.. kupowa³am z pó³ roku temu, wziê³am wtedy dwa opakowania..

co do smrodku, no jest smrodek oczywiscie, kazdy samoopalacz go ma, jeden bardziej st³umiony jak±s perfum± a inny mniej. Ten ma taki cytrynowy jakby dosc rzeski zapach, który zaczyna byc czuc samoopalaczem po jakiejs godzinie. Po 3-4 godzinach mozna juz wziac prysznic i sie tego zapaszku pozbyc. Ja sie smaruje po po³udniu/na wieczór, jak siedze w domu i akurat niewiele mam do roboty, bo wszystko zrobie wczesniej. Smaruje sie, pobawie z dzieckiem, po³oze go spac, po¶mierdze troszke i juz idê zmywac. Potem juz skóra nie ¶mierdzi. Je¶li to mozna akurat smrodem nazwac. Testowa³am wieele samoopalaczy i kazdy faktycznie capi³, ale ten jest zupe³nie znosny.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-26, 20:13   #2738
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

mysia m my piszemy (przynajmniej ja) o kremie do twarzy a ty chyba o balsamie do cia³a .
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 11:40   #2739
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

aha faktycznie :P

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

ale ja ten do cia³a stosuje na twarz równie¿.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 12:09   #2740
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

tak, mia³ysmy na mysli krem w tubce A ja do twarzy uzywam chusteczek brazujacych SunOzon. Dwie sztuki za 1 z³ z hakiem. a poniewaz sa duze, kazda dziele na 6 czesci i starczaja na 12 uzyc do twarzy
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 14:08   #2741
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mysia m Poka¿ wiadomo¶æ
aha faktycznie :P

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

ale ja ten do cia³a stosuje na twarz równie¿.


hmmm, mo¿e warto spróbowaæ z t± twarz±, tyle ¿e moja jest sucha i wra¿liwa.
My¶lisz ¿e balsam móg³by jej zaszkodziæ ???
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 11:39   #2742
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja tez mam such± i wra¿liw± skórê twarzy, ale mam swój patent. Najpierw smarujê buziê kremem dla niemowl±t oilatum - dostepny w aptekach za ok 15z³ za tubkê, ale na d³ugo wystarcza. Tylko zawiera lanolinê, wiêc jak jestes uczulona, to nie nadaje siê A wiec smarujê sie tym kremem, czekam az siê wch³onie a robi to szybciutko i na tak± g³adk± skóre nak³adam ten balsam opalaj±cy i jest ¶wietnie. zadnych smug, ¿adnych odstaj±cyh p³atków skóry, co mi siê zdarza³o po uzyciu na go³± skórê. Mozesz tez po³ozyc na jakis zwyk³y krem, który stosujesz na dzien, ale zwykle maj± tak± konsystencjê, ze po na³ozeniu na to balsamu wszystko siê ma¿e. Ja czasem nak³ada³am po prostu nivee i ods±cza³m chusteczk±.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 12:16   #2743
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: Opalamy siê!!!!

Oilatum znamy i siê lubimy , niestety mój syn odziedziczy³ po mnie sk³onno¶æ do przesuszeñ i dlatego nagminnie nim siê nat³uszczamy i nawil¿amy.
Pomys³ masz cikawy i te¿ tak spróbujê zrobiæ tylko odwiedzê ross. w celu zakupu balsamu.
Niestety wczoraj skusi³am siê na krem sunozon dla jasnej karnacji.
Posmarowa³am nim twarz wieczorem i dzi¶ jestem taka jaka nie chcia³am byæ, czyli ¿ó³ta. Od rana peeling i jest odrobinkê lepiej. Ale generalnie to odradzam, ¿ó³to¶æ do potêgi!
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygl±d, ani to, ¿e piersi s± zbyt ma³e. W sieci obraz siebie kreuje siê s³owami. W³asnymi s³owami.
... zawsze mo¿na wyci±gn±æ wtyczkê z gniazdka.
J. L. Wi¶niewski
saliimalii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-28, 13:22   #2744
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego ¶wiata
Wiadomo¶ci: 3 020
Dot.: Opalamy siê!!!!

oo to mamy co¶ wspólnego :d mój synek tez ma skórkê sk³onn± do przesuszenia i atopowych zmian, szczególnie buzka i zewnêtrzne strony r±czek i ud. Od kiedy mu raz ten kremik podebra³am, tak musi siê siê dzielic z mam±

ja raz tez kiedys uzy³am sunozonu w tubce dla jasnej karnacji i wysz³o ¿ó³to. tylko ten balsam do ciemnej wychodzi mi ³adnie.
__________________
W³osy
mysia m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 14:41   #2745
nie pytaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczyny a jakie macie dosiwadczenia z chusteczkami tymi z rossmana ?
nie pytaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-24, 20:29   #2746
amfa333
Rozeznanie
 
Avatar amfa333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej dziewczyny Przychodzi wiosna, wiec szukam inspiracji do opalenia sie Niestety ja nie mam zadnych milych wspomnien z wszystkimi opalaczami ;/ juz nawet nie pamietam jakie uzywalam, ale kazy smierdzial, zostawial plamy, nie dalo sie potem ich zmyc ;/ Oczywiscie efekt na drugi dzien byl swietny brazowe nogi, itp a potem... plamy na kolanach, stopach...eh...A teraz sobie szukam jakiegos, zeby mi sluzyl przez cale lato
__________________
26.10.09- 69
26.03.10- 54,0

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, ¿e jestem z drewna, nie znaczy, ¿e interesuj± mnie deski"
amfa333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-24, 21:53   #2747
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 11 937
Dot.: Opalamy siê!!!!

Mnie to niepokoi od jakiego¶ czasu my¶l, ¿e Bielenda znów co¶ namiesza³a w swoich seriach i wycofaj± balsam orzechowy z serii Piêkna skóra. A jedynie z tym balsamem kojarzy mi siê brak zapachu samoopalacza, ³±dne nawil¿enie i naturalny kolor
Ineso jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-26, 20:41   #2748
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny kochane! Jak uzyskac odcieñ opalenizny Dody - oczywi¶cie ten jak najbardziej aktualny .Bardzo podoba mi siê taki 'biszkoptowy' kolor... Jestem do¶æ blada i chcia³abym uzyskaæ w³asnie taki kolor,a nie wchodz±cy w br±z, nawet jasny - zawsze to mniejsze ryzyko odkrycia przez innych jaki¶ niedoci±gniuêæ w nak³adaniu
Wklejam fotki:
__________________
od 1.10.2005r szczê¶liwa ¿onka
od 9.12.2007r szczê¶liwa mama
hercia22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-26, 21:41   #2749
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 298
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez hercia22 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kochane! Jak uzyskac odcieñ opalenizny Dody - oczywi¶cie ten jak najbardziej aktualny .Bardzo podoba mi siê taki 'biszkoptowy' kolor... Jestem do¶æ blada i chcia³abym uzyskaæ w³asnie taki kolor,a nie wchodz±cy w br±z, nawet jasny - zawsze to mniejsze ryzyko odkrycia przez innych jaki¶ niedoci±gniuêæ w nak³adaniu
Wklejam fotki:

mi po wszystkim wychodzi taki, np dove summer albo krem brazujacy z soraya
a na twarz za ¿ó³ty podk³ad, plus roz w odcieniu takiego jasnego swietlistego br±zu


ja to bym chciala miec po kremie braz a nie tak± ¿o³ta (zlota) skore
__________________
Dziewczyny, bardzo proszê o wype³nienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku us³ug dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziêkowania dla dwóch z Was oferujê bezp³atne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 13:48   #2750
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Opalamy siê!!!!

up up
__________________
od 1.10.2005r szczê¶liwa ¿onka
od 9.12.2007r szczê¶liwa mama
hercia22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 07:23   #2751
amfa333
Rozeznanie
 
Avatar amfa333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie wiem dziewczyny, czy lepsze byloby dla mnie solarium, czy samoopalacz ;/

Jestem blondynka, bardzo jasna karnacja, wrazliwa, sucha skora (czyli chyba wszystko, co najgorsze, jesli chodzi o solarium), ale... samoopalacze, ktore mialam nie sprawdzily sie ;/ a robilam wszystko, co moglam, zeby nie bylo plam i smug ;/ smaruje zawsze CALE cialo i czasem nawet 2 godz vhodze nago po domu zeby tylko byla rowna opalenizna, no ale jak poloze sie spac to na drugi dzien mam kreski od pizamy Pozatym jak mam samoopalacz latem (wiadomo, ze wtedy czlowiek sie poci ) to zostaja mi biale slady od paskow od klapek, albo od stanika i wygladam jak brudas

Macie moze jakies sposoby, zeby tego unikac ? Czy moze lepiej zaryzykowac solarium ? Dodam, ze nie kupuje nigdy samoopalaczy drozszych niz 30 z³ i moze to jst spowodowane ich jakosciam, choc byly one ze znanych firm, jak np nivea

Prosze pilnie o rade
__________________
26.10.09- 69
26.03.10- 54,0

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, ¿e jestem z drewna, nie znaczy, ¿e interesuj± mnie deski"
amfa333 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 11:32   #2752
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

amfa - zrobisz jak zechcesz, ale gdy ja pomysle jakie katusze w solarium przezywa wra¿liwa , jasna i sucha skóra to a¿ mam ciarki... Radzi³abym Ci jeszcze poszukaæ dobrego dla Ciebie samoopalacza, uwierz, ze sa takie I wcale nie cena, ani znana firma tutaj gra role. Z mojego doswiadczenia w³asnie najgorzej sprawdzi³y sie te najbardziej znane (Garnier Holiday Skin , Nivea)

Natomiast moje idea³y to:
1. Flos-Lek, Golden Skin Troszke trudno go dostac, ale mo¿na zamowic w ☠☠☠☠☠☠☠ (http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13702-Flos...i_ciala_100_ml) (zamowienie musi byc na min. 20 z³ i wtedy odbierasz za darmo z wybranej na stronie apteki)
konsystencja ¿elu jest tutaj bardzo pomocna, zw³aszcza jesli kto¶ nie ma wprawy w nak³adnaiu samoopalacza. I nadaje sie na twarz, ¿el nie spowoduje zapchania porów i wysypu.

2. Mleczko SunOzon bez problemu dostepne w ka¿dym Rossmannie. ¦wietny, naturalny efekt. Smrodek samoopalaczowy niewielki w porownaniu z innymi.

Z rad dotyczacych aplikacji:

-Samoopalacz najlepiej k³adz wieczorem
-Przed na³ozeniem zrób peeling (najskuteczniejszy i najprzyjemniejszy jest domowy -kawowy ), a do spania w³o¿ co¶ czarnego
-Pamietaj by nak³adac i wsmarowywac rownomiernie cienk± warstwe - nie bedzie mowy o smugach, czy odcisnietych ¶ladach z ciuchow. By uzyskac g³ebszy efekt , nastepnym razem poprostu powtorzysz czynnosc , znow z cienka warstw± samoopalacza.
-Pomiedzy kolejnymi aplikacjami nawil¿aj cia³o chojnie od¿ywczym balsamem. Zwroc uwage czy Twoj obecny balsam dobrze spe³nia te role. Ja na ten moment uzywam oliwkowego kremu isana. Wybieraj produkty np. z mocznikeim (urea), mas³oszem (butyrospermum parkkii butter), soj± (glycine soja oil), witaminami. Unikaj raczej parafiny, a juz wystrzegaj sie alkoholu w sk³adzie.

Dzieki dobremu nawil¿aniu przedluzysz trwa³osc opalenizmy i nie bedzie schodzic plamami. Ja smaruje sie teraz saamopalaczem bez konieczno¶ci odczekiwania, az efekt poprzednich aplikacji zejdzie z cia³a
Powodzenia!

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-07 o 11:51 Powód: dopisek
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 11:50   #2753
MadameButterfly6
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/£ód¼
Wiadomo¶ci: 2 989
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka¿ wiadomo¶æ
amfa - zrobisz jak zechcesz, ale gdy ja pomysle jakie katusze w solarium przezywa wra¿liwa , jasna i sucha skóra to a¿ mam ciarki... Radzi³abym Ci jeszcze poszukaæ dobrego dla Ciebie samoopalacza, uwierz, ze sa takie I wcale nie cena, ani znana firma tutaj gra role. Z mojego doswiadczenia w³asnie najgorzej sprawdzi³y sie te najbardziej znane (Garnier Holiday Skin , Nivea)

Natomiast moje idea³y to:
1. Flos-Lek, Golden Skin Troszke trudno go dostac, ale mo¿na zamowic w ☠☠☠☠☠☠☠ (http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p13702-Flos...i_ciala_100_ml) (zamowienie musi byc na min. 20 z³ i wtedy odbierasz za darmo z wybranej na stronie apteki)
konsystencja ¿elu jest tutaj bardzo pomocna, zw³aszcza jesli kto¶ nie ma wprawy w nak³adnaiu samoopalacza. I nadaje sie na twarz, ¿el nie spowoduje zapchania porów i wysypu.

2. Mleczko SunOzon bez problemu dostepne w ka¿dym Rossmannie. ¦wietny, naturalny efekt. Smrodek samoopalaczowy niewielki w porownaniu z innymi.

Z rad dotyczacych aplikacji:

-Samoopalacz najlepiej k³adz wieczorem
-Przed na³ozeniem zrób peeling (najskuteczniejszy i najprzyjemniejszy jest domowy -kawowy ), a do spania w³o¿ co¶ czarnego
-Pamietaj by nak³adac i wsmarowywac rownomiernie cienk± warstwe - nie bedzie mowy o smugach, czy odcisnietych ¶ladach z ciuchow. By uzyskac g³ebszy efekt , nastepnym razem poprostu powtorzysz czynnosc , znow z cienka warstw± samoopalacza.
-Pomiedzy kolejnymi aplikacjami nawil¿aj cia³o chojnie od¿ywczym balsamem. Zwroc uwage czy Twoj obecny balsam dobrze spe³nia te role. Ja na ten moment uzywam oliwkowego kremu isana. Wybieraj produkty np. z mocznikeim (urea), mas³oszem (butyrospermum parkkii butter), soj± (glycine soja oil), witaminami. Unikaj raczej parafiny, a juz wystrzegaj sie alkoholu w sk³adzie.

Dzieki dobremu nawil¿aniu przedluzysz trwa³osc opalenizmy i nie bedzie schodzic plamami. Ja smaruje sie teraz saamopalaczem bez konieczno¶ci odczekiwania, az efekt poprzednich aplikacji zejdzie z cia³a

O ja tez mam ten samoopalacz z flos leku. Jest naprawde genialny i ma sliczne zlote drobinki Uzywalam go chyba z 2 razy dopiero.

Powiedz mi kochana jaka masz cere? Tez bym chciala go uzyc na twarz, ale sie boje, ze mnie zapcha, bo caly czas lecze tradzik i blizny po nim...

Co ile dni powtarzasz aplikacje samoopalaczem?
MadameButterfly6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 11:59   #2754
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Poka¿ wiadomo¶æ
O ja tez mam ten samoopalacz z flos leku. Jest naprawde genialny i ma sliczne zlote drobinki Uzywalam go chyba z 2 razy dopiero.

Powiedz mi kochana jaka masz cere? Tez bym chciala go uzyc na twarz, ale sie boje, ze mnie zapcha, bo caly czas lecze tradzik i blizny po nim...

Co ile dni powtarzasz aplikacje samoopalaczem?
Mam mieszana cere, robiaca mi czesto niespodzianki na czole i skroniach (), dlatego szuka³am czego¶ lekkiego do twarzy, a wiadomo - kremy opalajace zazwyczaj pe³ne sa zapychaczy.
D³uzszy czas z powodzeniem stosowa³am chusteczki SunOzon, jedynie troszke meczy³a mnie koneicznosc ich dodatkowego dzielenia na pare czesci, gdy stosuje tylko do twarzy i przechowywania w tej saszetce.

Znalaz³am wiec Flos-Lek i musze Ci powiedziec, ze jest absolutnie bezpieczny dla twarzy, bez obaw mo¿esz go zastosowaæ

Na poczatku aplikuje samoopalacz na cia³o 2-3 dni pod rz±d, potem juz co dwa dni ( czyli trzeciego dnia aplikacja, w pozosta³e dwa nawilzanie).
Czesciej nak³adam na sama twarz i dekolt (oko³o co drugi dzien, czasem codziennie) , bo od maseczek, tonizowania etc. jako¶ szybciej blednie ni¿ reszta
Nie jest te¿ tak, ze sobie scisle wyliczam i przestrzegam co ile dni aplikacja xD. To wychodzi jako¶ na czuja, naturalnie.

Peeling cia³a standardowo przed pierwszym na³o¿eniem saamoopalacza, potem juz co kilka dni

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-04-07 o 12:14
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 12:21   #2755
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jako obywatelka bladziocha zachcia³am siê ciutkê przyciemniæ. Solarium raczej odpada, z wiadomych wzglêdów, wiêc pad³o na balsamy br±zuj±ce. Pierwszy by³ Dove Summer Glow. Potem Soraya Summer Slim br±zuj±cy.
Problem jest taki, ¿e po stosowania obu na udach (i potem ju¿ na ³ydkach) porobi³y mi siê drobniutkie br±zowe kropeczki. Uczulenie czy ki czort?? Mia³ kto¶ taki problem?
Teraz chcê spróbowaæ Sopotu Ziai. Zobaczymy...
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 13:18   #2756
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka¿ wiadomo¶æ
Znalaz³am wiec Flos-Lek i musze Ci powiedziec, ze jest absolutnie bezpieczny dla twarzy, bez obaw mo¿esz go zastosowaæ
szuka³am w sieci sk³adu tego ¿elu, i tylko uda³o mi siê znale¼æ kremu i sprayu
pewnie ¼le szukam
ale czy mo¿esz napisaæ mi sk³ad tego ¿elu samoopalaj±cego


ja do cia³a lubiê Loreala sublibronze do ciemnej karnacji, ale ostatnio strasznie ciê¿ko by³o mi go dostaæ..
wersja do twarzy te¿ jest ok, ale mam wra¿enie, ¿e mnie lekko zatyka..
dlatego szukam czego¶ w l¿ejszej, np ¿elowej jak ten Flos Lek, konsystencji
do bu¼ki lubiê chusteczki la roche.. sun ozon u mnie siê tak nie sprawdzaj±, daj± efekt takiej jakby brudnej opalenizny, te la roche s± lepsze
__________________
Lavanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 15:43   #2757
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Lavanda Poka¿ wiadomo¶æ
szuka³am w sieci sk³adu tego ¿elu, i tylko uda³o mi siê znale¼æ kremu i sprayu
pewnie ¼le szukam
ale czy mo¿esz napisaæ mi sk³ad tego ¿elu samoopalaj±cego
Troszke mnie zaniepokoi³ fakt, ze ¿el zniknal ze strony flos-leku. Oby nie zechcieli go wycofac.
A to sk³ad znaleziony gdzies w necie i zgadza sie z tym co mam na tubce:

Cytat:
Ingredients (INCI): Aqua, Dihydroxyacetone, Propylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Erythrulose, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothizolinone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha Isomethyl Ionone
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-07, 15:57   #2758
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Poka¿ wiadomo¶æ
Troszke mnie zaniepokoi³ fakt, ze ¿el zniknal ze strony flos-leku. Oby nie zechcieli go wycofac.
A to sk³ad znaleziony gdzies w necie i zgadza sie z tym co mam na tubce:
bardzo Ci dziêkujê

ja w³asnie zaczê³am szukaæ od strony producenta, i nie by³o... muszê siê pospieszyæ z zakupem chyba
__________________
Lavanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-09, 17:18   #2759
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Opalamy siê!!!!

uda³o mi siê kupiæ ten samoopalacz

u¿y³am dzi¶ pierwszy raz - bosh! jaki on ma zapach cudny! w ogóle nie jak samoopalacz
i wydajno¶æ, wycisnê³am z tubki ma³± kropelkê, gdzie z innych kremów etc posmarowa³abym mo¿e policzki, a ona na ca³± bu¼kê starczy³a
ciekawa jestem jeszcze odcienia "opalenizny"
ale dopiero co niedawno posmarowa³am
__________________
Lavanda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-04-09, 18:14   #2760
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 2 138
Dot.: Opalamy siê!!!!

rzeczywiscie - zapach i wydajnosc to te¿ wielkie plusy tego produktu. Mam nadzieje, ze go nie wycofaja, bo jest najlepszy z tej opalajacej serii flosa sk³adowo.
Shee'naz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.