Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-08-15, 14:56   #2821
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 17 053
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka¿ wiadomo¶æ
jest to dihydroxyacetone, ale nie mm pojecia czy sie to da gdzies kupiæ
na Ecospa

KLIK
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeñ: klik


Soph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-15, 21:10   #2822
agateq
goni±ca w³asny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 796
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Soph Poka¿ wiadomo¶æ
na Ecospa

KLIK
I czy co¶ takiego mo¿na sobie samemu dodawaæ do balsamów?
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 12:36   #2823
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 17 053
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez agateq Poka¿ wiadomo¶æ
I czy co¶ takiego mo¿na sobie samemu dodawaæ do balsamów?
mo¿na ze zwyk³ego kremu zrobiæ samoopalacz
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeñ: klik


Soph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-16, 16:35   #2824
agateq
goni±ca w³asny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 796
Dot.: Opalamy siê!!!!

Soph dziêkujê za odpowied¼!
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 19:33   #2825
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez agateq Poka¿ wiadomo¶æ
karmazynko dziêkujê
Czy to tylko ten jeden sk³adnik jest odpowiedzialny za br±zow± skórê?

czasem dodaja jeszcze extrakty z kakaowca
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 20:32   #2826
agateq
goni±ca w³asny ogon..
 
Avatar agateq
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 796
Dot.: Opalamy siê!!!!

Niestety w mazid³ach ani w biochemiiurody nie znalaz³am ¿adnego z podanych sk³adników. Ale w linku powy¿ej, w Ecospa, co¶ takiego jest...

karmazynko
dziêkujê Tobie za odpowied¼!
__________________
Dont' forget to fall in love with yourself first.
Carrie Bradshaw

Instagram
agateq jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-17, 20:35   #2827
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 1 793
GG do azure
Dot.: Opalamy siê!!!!

gdzie Wy siê opalacie jak s³oñca nie ma
__________________
Trzymaj siê z dala od ludzi, którzy t³amsz± twoje marzenia.
azure jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-20, 08:34   #2828
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez agateq Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety w mazid³ach ani w biochemiiurody nie znalaz³am ¿adnego z podanych sk³adników. Ale w linku powy¿ej, w Ecospa, co¶ takiego jest...

karmazynko dziêkujê Tobie za odpowied¼!

nie ma sprawy

azure - w cieniunie no ¿art, czasem jaki¶ przeblysk promieni slonecznych sie pojawia , ale ¿adko co prawda :P
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-31, 13:22   #2829
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Opalamy siê!!!!

lubie samoopalacze tymbardziej ze mam zawsze ciemniejsze cialo od szyi i twarzy dlatego stosuje samoopaalacze, do tej pory podoba mi sie odcien po daxie extra bronze i lavera samoopalacz...jednak ja chyba cos zle robie ...nie wiem wkoncu jak mam pielegnowac cere gdy stosuje samoopalacz. jedni pisza ze peeling, inni ze nie mechaniczny tylko enzymatyczny....i chyba mechanicznym robie sobie szkody bo po miesiacu stosowania samoopapalcza, nagle jakies pryszcze mi wychodza przy zuchwie...nie wiem czy to poprostu moja cera tak dziala, czy ja gdzies robie blad czy moze wogole nie moge stosowac samoopalaczy??? dodam ze uzyam je w celu wyrownania koloru buzi-gdyz nie uzywam fluidow- prosze o pomoc i podzielenie sie ze mna waszej pielegnacji...i wszystkiego krok po kroku- z gory dziekuje
jolkas1paula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-02, 09:26   #2830
lovelyluckylena
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Balsemy br±zujace i samoopalacze

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pytanie co do tych dwóch kosmetyków.


od niedawna stosujê balsam brazuj±cy i moja skóra ju¿ chwyci³a kolor, ale zastanawia mnie jaka substancja jest odpowiedzialna za ta opaleniznê i jak to sie dzieje ¿e nasza skóra staje sie ciemniejsza.

czy to jakies reakcje z nasza skóra, czy poprosty jakby taka 'farba' która trzyma sie tylko chwile i za moment juz jej nie bedzie.

i czy uzywanie takich ksmetyków szkodzi i wywo³yje szybsze starzenie ?
czy sa one bezpieczne?

kupi³am tez samoopalacz na twarz i w³asnie tutaj najbardziej boje siê nagetywnych (jesli sa) efektów ubocznych.

nie chce meczyc mojej skóry s³oncem wiec postawi³am na te produkty.

Bardzo prosi³abym kogo¶ o odpowiedzi na te pytania

Ps. przepraszam za literówke w tytule mo¿e która¶ z moderatorek bedzie tak dobra i ja poprawi
a ja wiem jak to siê dzieje, ze robimy sie brazowe po samoopalaczu. We wszystkich samoopalaczach podstawowy jest DHA (Dihydroxyacetone) i on reaguje przez kilka godzin ze skladnikami skory i tworzy brazowe czasteczki. Jak sie komorki skory zabarwia, to trzymaja sie tak dlugo, az skora sie zacznie zluszczac. Czyli jak ktos ma sucha skore, ktora sie luszczy szybko, to kolor bedzie krotko.
lovelyluckylena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-04, 18:33   #2831
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Poka¿ wiadomo¶æ
lubie samoopalacze tymbardziej ze mam zawsze ciemniejsze cialo od szyi i twarzy dlatego stosuje samoopaalacze, do tej pory podoba mi sie odcien po daxie extra bronze i lavera samoopalacz...jednak ja chyba cos zle robie ...nie wiem wkoncu jak mam pielegnowac cere gdy stosuje samoopalacz. jedni pisza ze peeling, inni ze nie mechaniczny tylko enzymatyczny....i chyba mechanicznym robie sobie szkody bo po miesiacu stosowania samoopapalcza, nagle jakies pryszcze mi wychodza przy zuchwie...nie wiem czy to poprostu moja cera tak dziala, czy ja gdzies robie blad czy moze wogole nie moge stosowac samoopalaczy??? dodam ze uzyam je w celu wyrownania koloru buzi-gdyz nie uzywam fluidow- prosze o pomoc i podzielenie sie ze mna waszej pielegnacji...i wszystkiego krok po kroku- z gory dziekuje
My¶lê,¿e samoopalaczem zapychasz pory-powstaj± zaskórniki,a potem u¿ywaj±c mechanicznego peelingu podra¿niasz je i w ten sposób powstaj± pryszcze.Do cery z zaskórnikami du¿o lepsze s± w³a¶nie peelingi enzymatyczne.
rickybobby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-04, 19:00   #2832
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê,¿e samoopalaczem zapychasz pory-powstaj± zaskórniki,a potem u¿ywaj±c mechanicznego peelingu podra¿niasz je i w ten sposób powstaj± pryszcze.Do cery z zaskórnikami du¿o lepsze s± w³a¶nie peelingi enzymatyczne.

Nie wiem w³a¶nie, czy to przypadek, czy masz racjê. Od dawna u¿ywam peelingu enzymatycznego, jedynie raz na jaki¶ czas u¿yjê mechanicznego. Parê miesiêcy ju¿ tego nie robi³am (nie u¿ywa³am mechanicznego), wiêc postanowi³am sobie kilka dni temu go zrobiæ. Nie mia³am ¿adnych krostek oprócz nierówno¶ci na czole (z którymi od 2 miesiêcy mam problem :/) i ok 2 krostek na brodzie. Po tym peelingu zaczê³y mi wychodziæ (nie nastêpnego dnia po peelingu, tylko kolejnego) malutkie krostki, na nosie, policzkach :/. Zastanawia³am siê, co jest grane, bo nie zmienia³am nic w pielêgnacji ani kolorówce, jedynie zrobi³am ten peeling..... Dodam, ¿e nie mam problemów z zaskórnikami, jedynie na nosie mam do¶æ widoczne.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-09-04 o 19:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-04, 22:51   #2833
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: Opalamy siê!!!!

No mam mam,a te Twoje nierówno¶ci na czole to czasem nie zaskórniki zamkniête?
rickybobby jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-05, 00:28   #2834
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez rickybobby Poka¿ wiadomo¶æ
No mam mam,a te Twoje nierówno¶ci na czole to czasem nie zaskórniki zamkniête?

Nie, nie- to takie malutkie krosteczki z wod±. Wysz³o mi cholerstwo jako¶ w lipcu i tak znika na parê dni jak ju¿ i znowu wychodz±. Nawet ogranicza³am krem, co by to wysuszy³o siê, ale wraca. To tak na ¶rodku czo³a wychodzi...

¯eby nie by³o, ¿e offtopujê . U¿ywa³ kto¶ tego balsamu br±zuj±cego z L'oreala? (wersja amerykañska):
http://allegro.pl/loreal-sublime-bal...790039074.html
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 16:51   #2835
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywam samoopalacza w ¿elu Loreal Sublime Bronze. Ogromnie polecam, efekt jest naturalny i ju¿ w momencie nak³adania widaæ kolor, wiêc ciê¿ko zrobiæ smugi. Dajê go te¿ na twarz, bo mnie nie zapycha. Nie nale¿y nak³adaæ du¿o, bo efekt jest bardzo mocny, naprawdê odrobinka. Minusem jest cena-ponad 40 z³.

A kole¿ance powy¿ej polecam w³a¶nie loreal. Ja te¿ mam such± skórê i ³±czê go z kremem Humektan (do kupienia w aptece) i mam twarz ³adnie opalon±, Humektan jako¶ nie blokuje dzia³ania samoopalacza. Albo po prostu nak³adaj sam samoopalacz, a nawil¿aj porz±dnie skórê po otrzymaniu efektu opalenizny.

Witajcie

Ja rowniez lubie gdy mam opalona skore,choc karnacje mam w miare ciemna,ale lubie ten efekt troszke wzmocnic

Tez uwielbiam Loreala jest naprawde dobry,Garnier rowniez ( ale co sie dziwic to w sumie to samo,ten sam producent i dystrybucja) aczkolwiek zaniepokoil mnie fakt ze Loreala maja wycofac ( Z Garnierem juz tak zrobili ) nie wiecie moze czemu oni je wycofuja? moze obilo sie wam cos o uszy ?
Moje najlepsze samoopalacze
Uzywalam kiedys Daxa w piance-jak dla mnie beznadzieja,zero koloru,to samo Lirene,pamietam,ze Dax w kremie przypadl mi do gustu.Ostato zakupilam z ciekawosci Kolastyne i w kremie i w sprayu,Daxa w sprayu i Eveline w kremie ( wiem,poszalalam ) Ciekawe co z nich bedzie,ma ktoras porownanie ?
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 17:08   #2836
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Ja rowniez lubie gdy mam opalona skore,choc karnacje mam w miare ciemna,ale lubie ten efekt troszke wzmocnic

Tez uwielbiam Loreala jest naprawde dobry,Garnier rowniez ( ale co sie dziwic to w sumie to samo,ten sam producent i dystrybucja) aczkolwiek zaniepokoil mnie fakt ze Loreala maja wycofac ( Z Garnierem juz tak zrobili ) nie wiecie moze czemu oni je wycofuja? moze obilo sie wam cos o uszy ?
Moje najlepsze samoopalacze
Uzywalam kiedys Daxa w piance-jak dla mnie beznadzieja,zero koloru,to samo Lirene,pamietam,ze Dax w kremie przypadl mi do gustu.Ostato zakupilam z ciekawosci Kolastyne i w kremie i w sprayu,Daxa w sprayu i Eveline w kremie ( wiem,poszalalam ) Ciekawe co z nich bedzie,ma ktoras porownanie ?
mam kolastynê, jest fajna, nie brudzi
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-25, 17:40   #2837
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie

Ja rowniez lubie gdy mam opalona skore,choc karnacje mam w miare ciemna,ale lubie ten efekt troszke wzmocnic

Tez uwielbiam Loreala jest naprawde dobry,Garnier rowniez ( ale co sie dziwic to w sumie to samo,ten sam producent i dystrybucja) aczkolwiek zaniepokoil mnie fakt ze Loreala maja wycofac ( Z Garnierem juz tak zrobili ) nie wiecie moze czemu oni je wycofuja? moze obilo sie wam cos o uszy ?
Moje najlepsze samoopalacze
Uzywalam kiedys Daxa w piance-jak dla mnie beznadzieja,zero koloru,to samo Lirene,pamietam,ze Dax w kremie przypadl mi do gustu.Ostato zakupilam z ciekawosci Kolastyne i w kremie i w sprayu,Daxa w sprayu i Eveline w kremie ( wiem,poszalalam ) Ciekawe co z nich bedzie,ma ktoras porownanie ?

Nie dobijaj mnie
Mój najlepszy samoopalacz, próbowa³am znale¼æ lepszy, ale ¿aden mu nie dorówna³. Próbowa³am wersjê z UK, tak± balsamow± i lipa. Mam nadziejê, ¿e to tylko pog³oski . W sumie ten samoopalacz jest ju¿ d³ugo na rynku (ok 5 lat?) i widzê dobre opinie zbiera, pó¼niej go stuningowali (hmm rok temu? wiêc nie tak dawno) na fair i medium... Jak dla mnie niepotrzebnie, no ale có¿ pozostaje, skoro to zrobili. Nadal jednak by³/jest dobry. Maj± sporo shitów w swojej ofercie, wiêc nie rozumiem, po co miêliby akurat dobry produkt wycofywaæ...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-26, 15:09   #2838
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka¿ wiadomo¶æ
mam kolastynê, jest fajna, nie brudzi

Dziekuje za odpowiedz
Fajnie mam nadzieje ze bede zadowolona
Mam jeszcze 1 pytanko A mocno 'opala' ?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29620473]Nie dobijaj mnie
Mój najlepszy samoopalacz, próbowa³am znale¼æ lepszy, ale ¿aden mu nie dorówna³. Próbowa³am wersjê z UK, tak± balsamow± i lipa. Mam nadziejê, ¿e to tylko pog³oski . W sumie ten samoopalacz jest ju¿ d³ugo na rynku (ok 5 lat?) i widzê dobre opinie zbiera, pó¼niej go stuningowali (hmm rok temu? wiêc nie tak dawno) na fair i medium... Jak dla mnie niepotrzebnie, no ale có¿ pozostaje, skoro to zrobili. Nadal jednak by³/jest dobry. Maj± sporo shitów w swojej ofercie, wiêc nie rozumiem, po co miêliby akurat dobry produkt wycofywaæ...[/QUOTE]


Wlasnie ostatnio ciezko jest go u mnie dostac.Poszlam do pewnej drogerii,od ktorej chodze dobrych pare lat,i Pani ekspedietka powiedziala mi ze narobila sobie zapasu bo maja juz ich nie sprowadzac a dobrze sie sprzedaja,sama nie wie czemu tak dobry produkt chca u nas wycofac
Ponoc na zachodzie jest normalnie,nawet Garnier...nie wiem czemu tu w P0lsce zawsze musza byc jakies problemy
Wkurzylam sie,bo bylam bardzo zadowolona,a tu ma go nie byc
I szukam jakiegos odpowiednika
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-26, 15:14   #2839
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Poka¿ wiadomo¶æ




Wlasnie ostatnio ciezko jest go u mnie dostac.Poszlam do pewnej drogerii,od ktorej chodze dobrych pare lat,i Pani ekspedietka powiedziala mi ze narobila sobie zapasu bo maja juz ich nie sprowadzac a dobrze sie sprzedaja,sama nie wie czemu tak dobry produkt chca u nas wycofac
Ponoc na zachodzie jest normalnie,nawet Garnier...nie wiem czemu tu w P0lsce zawsze musza byc jakies problemy
Wkurzylam sie,bo bylam bardzo zadowolona,a tu ma go nie byc
I szukam jakiegos odpowiednika
Ja nawet nie chcê s³yszeæ o odpowiedniku. Dok³adnie, my to jaka¶ dziura chyba i inni maj± dostêp do wielu kosmetyków, a u nas wycofuj±. Tak samo jak praktycznie nie mamy polskich stron danych firm, zwykle Niemcy, UK, USA, itd, nawet Rosja czêsto, a Polski nie ma....
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 17:22   #2840
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Opalamy siê!!!!

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29636075]Ja nawet nie chcê s³yszeæ o odpowiedniku. Dok³adnie, my to jaka¶ dziura chyba i inni maj± dostêp do wielu kosmetyków, a u nas wycofuj±. Tak samo jak praktycznie nie mamy polskich stron danych firm, zwykle Niemcy, UK, USA, itd, nawet Rosja czêsto, a Polski nie ma....[/QUOTE]


Dokladnie!!! Zgadzam sie z Toba w 100%
Tak naprawde to jestesmy zacofani,100 lat za innymi panstwami.Wkurza mnie to
Niby mamy bardzo fajne polskie firmy,ja np do makijazu uzywam praktycznie polskich kosmetykow,ale jednak...samoopalacz musi byc dobry,a ja z tego co pamietam bylam najbardziej zadowolona z Loreala i Garniera ( ponoc sa rakotworcze tak slyszalam,ale czy to prawda,moze cos w tym byc,bo skoro je wycofali?ale czemu akurat u nas?)Nie wiem,musze wykupic zapas...szkoda ze sa takie drogie
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-17, 19:15   #2841
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomo¶ci: 3 080
Dot.: Opalamy siê!!!!

Od¶wie¿am w±tek.

G³ównie mam pytanie do tych, co u¿ywaj± b±d¼ u¿ywali samoopalacza Rossmann, SunOzon Cream.
Czy sprzedawany jest mo¿e teraz w nowym "opakowaniu"? Czy dalej w takim, jaki jest w linku wy¿ej?
Perfekcj0nistka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-29, 20:02   #2842
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 252
dorad¼cie :) balsam br±zuj±cy

Mam do Was takie pytanie
Mam bardzo jasna, naczynkow±, such±, rumian± skóre Od jakiego¶ tygodnia kremuje sie ruborilem i choæby sie wali³o i pali³o bêde go stosowaæ przez 3 miesiace jak pisze w ulotce (zwykle to mi siê nigdy nie chce tak regularnie i nigdy nie ma efektu ) ale chcia³abym przyciemniæ troche twarz jakim¶ balsamem br±zuj±cym. Czy ze wzglêdu na rodzaj cery i to ¿e teraz stosuje regularnie ten krem nie zaszkodzi mi taki balsam brazujacy? i czy mo¿e byæ to balsam br±zuj±cy do cia³a czy musi byæ specjalny do twarzy? ja mam do cia³a jedwab brazujacy delia, a mo¿e polecacie jaki¶? i jak to wogóle pogodziæ bo ruboril 2x dziennie, a zeby jeden i drugi móg³ zadzia³aæ... Prosze dorad¼cie i podzielcie siê do¶wiadczeniami
__________________
'Kochaæ kogo¶ - znaczy widzieæ w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-03-30, 18:00   #2843
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: dorad¼cie :) balsam br±zuj±cy

skoro chronisz skórê naczynkow± to u¿ywaj±c ruboril u¿ywasz pewnie du¿ych filtrów a trzeci "krem" (br±zuj±cy) to mo¿e byæ za du¿o dla cery i po prostu sie zapcha, tymbardziej ze o ile pamietam rubo ma w skladzie parafine.
findsomething jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-16, 15:22   #2844
patti017
Raczkowanie
 
Avatar patti017
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 161
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

czy u¿ywa³a która¶ w was tego balsamu gosha??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 3c20acceef07983fadb97fbad9921dfe.jpg (16,9 KB, 5 za³adowañ)
patti017 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 21:18   #2845
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomo¶ci: 1 215
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

Który samoopalacz bardziej polecicie? Ten z Lirene kawowy (do ciemnej karnacji) czy z Dove? Oba ³adnie pachn±, tylko czy pó¼niej nie zaje¿d¿aj± zbyt mocno na skórze po jakim¶ czasie?
Który ³adniej, naturalniej opala?

Ja stosujê teraz samoopalacz w piance z Dax Cosmetics. Zu¿y³am ju¿ ponad po³owê, jest ok, ale chcia³abym wypróbowaæ co¶ innego tj. balsam br±zuj±cy.
__________________
Marcelinka
Laureñka
dziolcha86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-15, 17:24   #2846
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka¿ wiadomo¶æ
Który samoopalacz bardziej polecicie? Ten z Lirene kawowy (do ciemnej karnacji) czy z Dove? Oba ³adnie pachn±, tylko czy pó¼niej nie zaje¿d¿aj± zbyt mocno na skórze po jakim¶ czasie?
Który ³adniej, naturalniej opala?

Ja stosujê teraz samoopalacz w piance z Dax Cosmetics. Zu¿y³am ju¿ ponad po³owê, jest ok, ale chcia³abym wypróbowaæ co¶ innego tj. balsam br±zuj±cy.
mialam z dove i by³ dobry
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 09:38   #2847
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 219
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

Ja niestety jestem "skazana" na blado¶æ Bo o ile nie opalê siê naturalnie, na s³oñcu (co jest u mnie powolnym i wymagaj±cym uwagi procesem), to nic innego nie mogê stosowaæ. Solarium odpada, bo nie chcê. A po balsamach opalaj±cych wygl±dam jakbym siê przez sitko opala³a - po kilku dniach ca³e nogi mam w drobniusieñkie br±zowe kropeczki A u¿ywa³am ju¿ kilku firm.
Z samoopalaczami nie chcê nawet próbowaæ, bo zapewne uczula mnie jaki¶ sk³adnik nadaj±cy opaleniznê, a w samoopalaczu jest on pewnie bardziej skoncentrowany, wiêc strach pomy¶leæ jak bym mog³a po nim wygl±daæ :P
Tak wiêc - summa summarum - promujê blado¶æ
8fc2159fdb2bd9c27a8dfb949d06bd6ad91c9c61_60de4905781b1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-16, 11:07   #2848
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 17 053
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

po latach poszukiwañ znalaz³am swój idea³, stosujê na twarz i szyjê, wszystko wygl±da mega naturalnie samoopalacz Lavera do twarzy i cia³a
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeñ: klik


Soph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-26, 14:30   #2849
KatarzynaAnnaRoza
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaAnnaRoza
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 185
Dot.: Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Poka¿ wiadomo¶æ
Który samoopalacz bardziej polecicie? Ten z Lirene kawowy (do ciemnej karnacji) czy z Dove? Oba ³adnie pachn±, tylko czy pó¼niej nie zaje¿d¿aj± zbyt mocno na skórze po jakim¶ czasie?
Który ³adniej, naturalniej opala?

Ja stosujê teraz samoopalacz w piance z Dax Cosmetics. Zu¿y³am ju¿ ponad po³owê, jest ok, ale chcia³abym wypróbowaæ co¶ innego tj. balsam br±zuj±cy.

Kiedy¶ u¿ywa³am z Lirene i nie pamiêtam by kolor by³ jaki¶ intensywny.
W porównaniu z Dove wypada s³abo, a Dove mogê poleciæ z czystym sumieniem, ale na pewno nie do codziennego stosowania Dwa dni smarowania, a potem dwa, trzy dni przerwy. Tak w moim przypadku jest najlepiej.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Poka¿ wiadomo¶æ
po latach poszukiwañ znalaz³am swój idea³, stosujê na twarz i szyjê, wszystko wygl±da mega naturalnie samoopalacz Lavera do twarzy i cia³a

Te¿ siê zastanawia³am nad tym samoopalaczem, ale w koñcu kupi³am sobie z Yves Rocher zarówno krem br±zuj±cy jak i samoopalacz. Nie jestem z nich jednak do koñca zadowolona, wiêc byæ mo¿e skuszê siê na Laverê.
Stosowa³am ju¿: Daxa: pianka, krem, Lirene: mus, ¿el, krem, clarins: tonik, La Roche Posay, Vichy: chusteczki, Ziaja: chusteczki, krem, wy¿ej wymienione Yves Rocher, Ava, Sun Ozon: spray, chusteczki, balsam, dove br±zujacy, j&J krem br±zuj±cy, Flos Lek ¿el. Czy mog³aby¶ porównaæ do który¶ z nich? Chodzi mi o kolor i ciekawa jestem czy siê wch³ania szybko, czy zostawia t³ust± pow³oczkê niczym ziaja w kremie.
Pozdrawiam
KatarzynaAnnaRoza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-10-27, 17:56   #2850
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomo¶ci: 597
Czy istnieje samoopalacz do twarzy bez ALKOHOLU w skladzie?

Dziewczyny stosowalam rozne samoopalacze do twarzy glownie apteczne :Avene ,La Roche Posay ,ale one wszystkie maja w skladzie alhohol ..alkoholu bardzo moja skora nie lubi.... i jak sie posmaruje na noc to w miejscach gdzie jest bardzo wrazliwa(srodek czola,okolice nosa,policzki ,sa czerwone.podraznione..Zna cie moze jakis dobry samoopalacz do twarzy ktory nie ma w skladzie alkoholu
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.