Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-17, 22:10   #121
julliett
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 128
GG do julliett
Dot.: wybielanie ząbków....

Ja myślę, że powinnaś poradzić się dentysty Ząbki to poważna sprawa - to dentysta (dobry) powinien Ci doradzić. I nie bój się
Ciumek
julliett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:17   #122
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

Mi nie pomogł ten DIAMANT....ta czerwona pasta...stosowalam ja dwa razy dziennie przez jakis miesiac...ale nic... Moze nie umiem jej stosowac ??
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:33   #123
juliaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4
Dot.: CZYM WYBIELIC ZABKI????

najpewniejszy sposob to wizyta u stomatologa.wykonanie szyny wybielajacej dostosowanej tylko do twoich zębow to koszt ok 80 zl( gorna granica), stomatolog dobierze tez plyn lub zel do rodzaju twoich zębow, tak aby nie zniszczył ci on szkliwa, a ty zebys byla zadowolona.polecam.wydate k jest, ale pod okiem profesjonalisty, nie zniszczesz sobie zebow.
juliaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:41   #124
Simonka
Raczkowanie
 
Avatar Simonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 108
Dot.: wybielanie ząbków....

dziekuję julliett będę musiała się wreszcie wybrać, bo faktycznie z ząbkami nie ma co ryzykować, pozdrawiam
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do raju, a niegrzeczne mają raj na ziemi
Simonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:01   #125
rradziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Te paski sąrewelacyjne używałem ich i potygodniu miałem bielutkie żeby i mam do dziś astosowałęm je jak weszły na polski rynek. polecam stosować po nich paste blendament dual action white
rradziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:22   #126
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

powiem szczerze, że średnio na jeża..
wybielanie u stomatologa kosztuje ok 500 zł a efekty sa rewelacyjne
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 21:26   #127
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

a ja tylko dodam - jako nieco doświadczona - że wybielanie zebów zazwyczaj wiąże się z ich zwiększoną nadwrażliwością np. na zimno, gorąco...
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 23:03   #128
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

A ile kosztują takie paseczki, jak je sie stosuje, na ile starczają, ile ich jest??
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 09:54   #129
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
ja jestem juz po wyprobowaniu, i szczerze powiem, efekty sa rzeczywiscie rewelacyjne, ale krotkotrwale, jesli sie nie uzywa jakiejs pasty wybielajacej po zakonczeniu uzywania paskow. Zaleta jest natomiast to, ze w porownaniu z innymi metodami ta kosztuje naprawde niewiele
pozdrawiam wszystkich
sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 15:09   #130
rradziolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Dlatego po skończeniu tej kuracji trzeba stosowaćpastę wybielającą. Ja stosuje pasty blendamed dual action white i do dziś mam białe zęby. Tak zresztą piszą w ulote w tych paskach
rradziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 15:14   #131
gaba33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
GG do gaba33
Talking Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Nie wiem czy masz mozliwosc ale na 1000% procent działała: firma REMBANDT a nazwa produktu: REMBRANDT Plus,Bleaches Front & Back Teetch,Profesonal-strength bleaching for the white that lasts to pisze na opakowaniu!W Polsce chyba tego nie ma -kolezanka mi przysłała za 80$, w pudełku jest 6strzykawek,jedna na tyzien, wstrzykuje sie ten żel ze strzykawki do takich wkładek na zęby,trzba 30min. ,jest tez płyn do płukania i pasta do zębów-bardzo dobra!!!Wszyscy sie pytaja czy wybieliłam zęby!!!po 2tyg. widac efekt POLECAM BAAAARDZO!!!!!!!!!!
gaba33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 18:45   #132
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Cytat:
Napisane przez sadia
ja jestem juz po wyprobowaniu, i szczerze powiem, efekty sa rzeczywiscie rewelacyjne, ale krotkotrwale, jesli sie nie uzywa jakiejs pasty wybielajacej po zakonczeniu uzywania paskow. Zaleta jest natomiast to, ze w porownaniu z innymi metodami ta kosztuje naprawde niewiele
pozdrawiam wszystkich
Zgadzams się w zupełności
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:46   #133
Paulina Siwicka
Przyczajenie
 
Avatar Paulina Siwicka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Wiadomości: 12
GG do Paulina Siwicka
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Używałam tych pasków przez pewien czas,ale pomimo tego że działają to niestety moje zęby stały się nadwrażliwe na zimno i ciepło.Lepiej iść do dentysty,bezpieczniejsze!

Odradzam zakup pasków
Paulina Siwicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 08:53   #134
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Cytat:
Napisane przez sadia
ja jestem juz po wyprobowaniu, i szczerze powiem, efekty sa rzeczywiscie rewelacyjne, ale krotkotrwale, jesli sie nie uzywa jakiejs pasty wybielajacej po zakonczeniu uzywania paskow. Zaleta jest natomiast to, ze w porownaniu z innymi metodami ta kosztuje naprawde niewiele
pozdrawiam wszystkich
juz byla mowa o wyielaniu,i ja osobiscie po przeczytaniu wszystkich watkow kupilam sobie paste Diamond Email (ta w zoltym opakowaniu) za 17 zl w aptece i rewelacja,jestem mega zadowolona, bo widac juz po pierwszym uzyciu.A do tego jaka niska cena.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:25   #135
sadia
Raczkowanie
 
Avatar sadia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 325
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

widac na zdjeciu
sadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 21:10   #136
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
proste i białe ząbki

Nie bardzo wiedzialam gdzie ten watek umiescic czy istnieje w polsce cos takiego ze mozna sobie zabki wyrownac i zeby byly proste i wybielic ? o te proste zabki to mi chodzi czy mozna tak bez aparatu ortodontycznego stalego i noszonego sobie tak na nocke i po domku ? poniewaz od zafsze mam ten problem zmieniali mi sie lekacze ortodonci a w raz z nimi aparaty miala ich chyba z 5 na poczatku nie nosilam regularnie to bylo kupe lat temu z 9 ale pozniej tak i wcale duzo mi sie nei poprawilo czy istnieje cos takiego jakby operacyjnego jak np to robia w extremalnych metamorfozach o 21 na programie Club ??? prose o odpowiedz
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 18:23   #137
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

A miałaś aparat stały? One naprawdę działają! Ja sobie troszkę podprostowałam ząbki takim zdejmowanym, ale dużo jeszcze zostało do zrobienia i zastanawiam się właśnie nad stałym (tylko czekam na fundusze, bo chcę przezroczysty ) Wiele moich koleżanek nosiło i u każdej zmiany były wręcz kolosalne!! Oczywiście zmiany pozytywne Później miały takie super proste ząbki i wydawały się jakby bielsze? Pozdrowionka!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 18:26   #138
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

Aha - a co do tego "czegoś" operacyjnego to wydaję mi się, że taka ingerencja w naszą szczękę jest zbyt duża i chyba niepotrzebna. Pewnie wszystko da się zrobić (hmm, ale czy w Polsce?), ale to zapewne kosztuje majątek!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 18:36   #139
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: proste i białe ząbki

tylko aparat stały... na pewno pomaga a nosisz tylko 2 lata...
a te ingerencje... mówisz o programie "Chcę być piękna" czy jakoś tak? polega to na nałożeniu chyba jakichś ceramicznych nakładek na własne zęby albo może polegac na wstawieniu sztucznych zebów, jakieś koronki, mostki itp... ale to dla starszych osób z ubytkami... i na pewno droższe niż aparat ortodontyczny... sama nosiłam taki aparat... polecam... efekt rewelacyjny! a przedtem to było fatalne... same kompleksy... Aparat kosztuje w okolicach 2000 zł. Wizyty u ortodonty co 1-1.5 miesiąca na początku około 100 zł. Ale wydatek się opłaca...
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-07, 21:56   #140
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: proste i białe ząbki

Ja mam takie niezbyt zęby ;/ wzięłabym aprat taki stały gdyby nie okulary!!! Jak to będzie wyglądaćkularnica+apara t+problemy z cerą??? Nosiłam aprattaki wyjmowany ale efektów nie bylo a do tego nie mogłam go nosić bostrasznie bolały mnie zęby. A ile może kosztować taki aprat stały przeźroczysty???:rolleyes : Pozdrawiam
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 22:08   #141
Ewe328
Raczkowanie
 
Avatar Ewe328
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: proste i białe ząbki

Jest jeszcze taki aparat który zakłada się za zębami i jest 100% niewidoczny.Kosztuje drożej niż normalny (ok 3000zł).Ale nosi się go krócej.Tylko b. mało jest klinik które go robią. Wiem że jedna jest w Warszawie...a to dosyć daleko od mojego miejsca zamieszkaniaA przydało by się te ząbki wyrównać
__________________
Choćbyś cały świat zmierzył w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziesz Go nigdzie, jeśli nie nosisz Go w sobie.
R.W.Emerson
Ewe328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 09:32   #142
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: proste i białe ząbki

qrcze nawet nei wiedzialam ze s aprzezroczyste aparaty albo ktore zaklada sie za zebami moze ktos ma jakies zdj jak to wyglada albo moze znajdzie sie sponsor ktory Nam zafunduje
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 19:29   #143
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ja mam takie niezbyt zęby ;/ wzięłabym aprat taki stały gdyby nie okulary!!! Jak to będzie wyglądaćkularnica+apara t+problemy z cerą??? Nosiłam aprattaki wyjmowany ale efektów nie bylo a do tego nie mogłam go nosić bostrasznie bolały mnie zęby. A ile może kosztować taki aprat stały przeźroczysty???:rolleyes : Pozdrawiam
Skoro bolały cie zęby, to znaczy, że aparat działał! Ja też miałam taki zdejmowany i ortodontka zawsze mówiła, że jak boli to bardzo dobrze (po prostu czujesz, że ząbki się przesuwają )
A co do twoich kompleksów to doskonale cię rozumiem, bo też mam opory z zamontowaniem sobie stałego aparatu z powodu okropnej ostatnimi czasy cery (jeden defekt jeszcze można przeżyć, ale 2 to dla mnie za dużo) Ale cóż - trzeba walczyć z własnymi słabościami. Nie poddawaj się więc! Ja jeszcze muszę się zorientować jakie są ceny aparatów przezroczystych i może się przełamię czego i tobie życzę Pozdro!
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 19:36   #144
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Sonata_ona
qrcze nawet nei wiedzialam ze s aprzezroczyste aparaty albo ktore zaklada sie za zebami moze ktos ma jakies zdj jak to wyglada albo moze znajdzie sie sponsor ktory Nam zafunduje
Nie spotkałam się z aparatem umieszczonym za zębami, ale moja koleżanka ma przezroczysty. Zdjęcia niestety nie mam, ale muszę przyznać, że na pierwszy rzyt oka go nie widać. Jak już dłużej pobędziesz z daną osobą to oczywiście wiadomo, że ma aparat po sposobie mówienia i jak podejdziesz blisko, ale to nic w porównaniu z takim zwykłym aparatem stałym...
A w kolejeczce do sponsora to i ja się chętnie ustawię
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 23:35   #145
Ewe328
Raczkowanie
 
Avatar Ewe328
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: proste i białe ząbki

To aparat (lepiej mówiąc) zakładany od strony języka-aparat językowy / lingwalny. Poszukaj na googlach to powinieneś znaleść coś na ten temat
__________________
Choćbyś cały świat zmierzył w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziesz Go nigdzie, jeśli nie nosisz Go w sobie.
R.W.Emerson
Ewe328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 09:53   #146
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: proste i białe ząbki

Dziewczyny ja tez sie nad tym powaznie zastanawiam wejdzicie na strone www.soldent.pl tam sa zdjecia i opisy i rowniez ceny. aparat jezykowy kosztuje od 3500zl-jeden łuk, takze delikatnie mowiac trzeba bedzie sie szarpnąć niezle uwazam ze przezroczytsy nie wyglada tak zle a jest o polowe tanszy. pozdrawiam i zycze pieknych umiechów
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 17:36   #147
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: proste i białe ząbki

Byłam na tej stronce i muszę przyznać, że ten aparat lingwalny to istne cudo!! W ogóle go nie widać! Szkoda tylko, że taki drogi, bo zdecydowałabym się w jednej chwili... a tak pozostaje mi czekać...
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 20:47   #148
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: wybielanie ząbków....

ja zakupiłam jednak te paski whitestrips ale jeszcze ocenić nie mogę bo to dopiero 2 dzień tylko że myślałam ze po 1 razie widać efekty a tu tylko ociupinke [ 2 dzień] uzywam past wybielajacych tejże firmy i mam nadzieję że te 'pierwsze efekty' jak jest napisane w dołaczonej ksiazeczce będą zadawalające bo chciałam mieć ząbki takie białe białe co do nadwrazliwosci to jeszcze nie nazekam i nigdy jej nie miałam a dziąsla piekły za pierwszym załozeniem i mam zatwardą szczoteczkę... aplikacja nie jest taka wygodna i ten żel jest okropny w smaku a na dodatek najpierw się zaczełam tak slinic ze nic nie mogłam powiedziec ale z zczasem nabiera się wprawy hehe.. to moze ktoś napisze czy ten efekt po tygodniu jest naprawde zadawalający ? aha i pokuszę się na ta pasteczke wybielajaca email
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:25   #149
madamecrazy
Raczkowanie
 
Avatar madamecrazy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: wybielanie ząbków....

A czy możliwe jest wybielenie martwego zęba?
madamecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:26   #150
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: wybielanie ząbków....

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
ja zakupiłam jednak te paski whitestrips ale jeszcze ocenić nie mogę bo to dopiero 2 dzień tylko że myślałam ze po 1 razie widać efekty a tu tylko ociupinke [ 2 dzień] uzywam past wybielajacych tejże firmy i mam nadzieję że te 'pierwsze efekty' jak jest napisane w dołaczonej ksiazeczce będą zadawalające bo chciałam mieć ząbki takie białe białe co do nadwrazliwosci to jeszcze nie nazekam i nigdy jej nie miałam a dziąsla piekły za pierwszym załozeniem i mam zatwardą szczoteczkę... aplikacja nie jest taka wygodna i ten żel jest okropny w smaku a na dodatek najpierw się zaczełam tak slinic ze nic nie mogłam powiedziec ale z zczasem nabiera się wprawy hehe.. to moze ktoś napisze czy ten efekt po tygodniu jest naprawde zadawalający ? aha i pokuszę się na ta pasteczke wybielajaca email
oyey no to po co sie tak męczysz??) lepiej kup sobie diamand email (ok 17 zl ) a efekt widac po pierwszym umyciu.U wiekszosci przynajmniej i z tego co czytalam.i dziasla wcale nie pieka.ja mam bardzo wrazliwe dzisla i ta pasta wcale mi nie podraznila.O dziwo polecam.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.