Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 20:29   #181
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: proste i białe ząbki

Szkoda, że te aparaty są takie drogie i te wizyty 120 zł za jakąś wizyte. Będę musiała sobie na taki aparacik zasłużyć ..... No, ale ujdzie Już się nie mogę doczekać wizyty za parę dni hehe Pozdrawiam:cm ok:
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:04   #182
aLd-eczka
Przyczajenie
 
Avatar aLd-eczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pisze ze wsi... z domu matki mojej i ojca :P
Wiadomości: 6
Dot.: proste i białe ząbki

aparat..... nosze stały.... eh... na początku shok.... duł... koszmar.... ból... a teraz looooz i z każdym kolejnym dniem coraz ładniejsze prościejsze bielsze.... opłacało się... i oksy też nosze.... wyglądm jak BRZYDULA ale za rok będę inniejsza.... a co do tej brzyduli.... chyba sobie grzywke zrobie...hehe
__________________
kurka lubie nowe czyste zeszyty ale nie wiem co w nich pisać... głupie no nie????
aLd-eczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 22:34   #183
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Jeśli chcecie wybielać się tymi paskami to nie polecam takiej zabójczej kuracji jak na ulotce piszą, wystarczy raz dziennie w zupełności i to nie co dzień. Zęby stają się strasznie wrażliwe, nie tylko na zmianę temperatur.
Ostrożnie z nimi. a z resztą nie wszyscy mają białe zęby i to nie dlatego, że piją kawę, palą itp tylko ich kość nie jest biała.
Ja sama tak mam, jak mi wyrosły ząbki to nie były białe, lecz takie kremowe i czego bym z nimi nie robiła śnieżnobiałe nie będą.
Chyba, że chcecie je wybielić za wszelką cenę jak Jackson skóre....
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 13:11   #184
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
A ile kosztują takie paseczki, jak je sie stosuje, na ile starczają, ile ich jest??
Dolaczam sie do pytania
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:09   #185
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez gosiak00
A ja mam takie wazne dla mnie pytanko. Chce zakupic sobie aparat, ale niestaly - ile kosztuje?? Nosilabym na noc i czesto w dzien - moja wada zgryzu nie jest az tak mocna zeby nosic staly. Tylko czy niestaly jest tez az tak drogi??
Kolejne pytanko do ktorego roku zycia aparat niestaly prostuje zeby - czyli dziala??
Na aparat staly nie mam kasy, ale napisalas ze mozna wziac na raty... Czy to prawda??
Mimo wszystko interesuje mnie jednak ten niestaly bardziej
jeżeli przychodnia ma podpisaną umoę z jakąś firmą kredytową można bez problemu z tego skorzystać, ilość rat zależy od ciebie. jeżeli chodzi o aparaty ruchome, to najbardziej skuteczne są kiedy dziecko się rozwija, kiedy rośnie, jednak możesz mieć 25 lat i też zadziała, jeżeli oczywiście coś w ogóle pomoże.Jeżeli twój problem jest niewielki i bedziesz solidnie nosiła aparat to na pewno będą efekty, wszystko jednak zależy od wady.
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:13   #186
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Przez telefon ortodontka powiedziała mojej mamie, że aparat stały można zakładać od 16 roku zycia!!!!!!! Nie błagam ja bardzo chcę taki aprat teraz. Przecież wielu moich rówiesników nosi aparaty...Czy to prawda?? Z góry dzieki
to nie prawda, jest jednak pewna zasada aparat stały zakłada się u pacjentów którzy mają większość stałych zębów, czyli 11-12 lat i więcej.nie wqiem dlaczego tak powiedziała?
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 08:19   #187
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Aniaa_1989
ja miałam nosić aparat stały, ale nie z powodu tego że mam krzywy zgryz (zęby mam prościutkie) tylko po prostu nie mam STAŁYCH dolnych piątek, sama nawet o tym nie wiedziałam, okazało sie przypadkowo gdy byłam u dentysty, a duużo wcześniej wypadła mi jedna mleczna piątka, dentysta kazał iść na prześwietlenia (i jeszcze wyszło że nie bede mieć dolnych ósemek ) itp.chodziłam z mamą po różnych ortodontach, bo groził mi stały aparat (zęby nie będą na siebie nachodzić) a ja tego baaardzo nie chciałam jedna ortodonka powiedziała mi że to nieuniknione, bo zęby sie poprzesuwają i dodatkowo nachylą, ale ostatecznie okazało się że aparat moge nosić dopiero jak wyrosną górne ósemki, bo przecież jakbym skończyła nosić aparat a potem wyrosłyby górne ósemki zgryz znowu mógłby sie zmienić i co ???? znowu aparat !!

moja koleżanka właśnie nosiła stały aparat, bo miała bardzo krzywe zęby (były bardzo ściśnięte), zęby się wyprostowały, aparat został ściągnięty, a potem wyrosły jej ósemki i był duży problem bo zgryz się zmienił i zęby znowu zaczęły na siebie nachodzić, więc może dlatego ortodontka kazała czekać do 16 lat ale przecież wtedy nie rosną zęby mądrości
zgadza się zęby mądrości mogą wyrosnąć w wieku 20 albo 40 lat, nikt nie wie kiedy, ale jeżeli ktoś nosi lub nosił aparat i zaczynają ojawiać się ósemki, trzeba szybko skontaktować się z ortodontą i jeżeli taka bedzie potrzeba to usuną je, bo inaczej stłoczą zęby jak u twojeje koleżanki.chociaż nie zawsze jest to konieczne, mogąsię zmieścić.
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 08:26   #188
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Amelia16 z tym że zęby przez aparat najłatwiej się psują nie do końca się zgodzę.Po prostu osoby,które noszą aparaty muszą bardzo dokładnie i bardzo często myć zęby (mają do tego specjalne preparaty i szczoteczki),niektórym się nie chce albo kilka razy odpuszczą i bakterie zaczynają harce Moja koleżanka,osoba bardzo systematyczna i obowiązkowa nosiła aparat stały przez 2,5 roku,a zęby myła do znudzenia,uważała bardzo na to co je,kroiła kromki na mini kawałeczki itd. i po zdjęciu aparatu było ok
Całkowicie się zgadzam podstawowa zasada to perfekcyja higiena jamy ustnej, jeżeli pacjent nie myje zębów to będzie miał problem, zęby należy myć po każdym posiłku obowiązkowo, jeżeli chodzi o kolor szkliwa to nie może sie on zmienic pod wpływem aparatu, czy zamków,po prostu taki był ale teraz kiedy zęby są wyporostowane może bardziej widać np: stare wypełnienia, czyli pożółkłe plomby jednak faktycznie wybielone ząbki wyglądają bosko, ale to dodatkowy kosz.
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 09:18   #189
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: proste i białe ząbki

Poza tym co by nie mówićwybielanie zębów jest jakąś ingerencją w naturę.Narusza szkliwo i osłabia zęby.
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:28   #190
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez Martulaaa
Poza tym co by nie mówićwybielanie zębów jest jakąś ingerencją w naturę.Narusza szkliwo i osłabia zęby.
Teoretycznie jest to prawda jednak biorąc pod uwagę np to co jemy to jest dopiero szkodliwe. Sama próbowała i nic się nie stało stosowałam żel wybielający na noc nakładany do specjalnych płytek, zęby bolały troszeczkę, ale tylko na następny dzień po wybieleniu, dodatkowo można stosować pasty do wrażliwego szkliwa, ale efekt jest super. To było 4 miesiące temu zęby nie są bardziej wrażliwe, i wszystkie są na swoim miejscu, mimo iż jest to jakaś chemia ja jestem bardzo zadowolona
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 20:35   #191
85_aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 36
GG do 85_aga
Dot.: proste i białe ząbki

a co sądzicie o tym http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61173390 ??
85_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 20:43   #192
85_aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 36
GG do 85_aga
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile
juz byla mowa o wyielaniu,i ja osobiscie po przeczytaniu wszystkich watkow kupilam sobie paste Diamond Email (ta w zoltym opakowaniu) za 17 zl w aptece i rewelacja,jestem mega zadowolona, bo widac juz po pierwszym uzyciu.A do tego jaka niska cena.
Smile mozesz mi cos blizej powiedziec na temat tej pasty Diamond Email czy trzeba stosować ja codziennie?? czy nie niszczy zebów czy po tym zeby nie sa bardziej wrazliwe?
85_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 22:27   #193
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

moje trzy grosze
regularnie używam blend-a-med medic white dual action i mam perłowo białe zęby
naprawdę
od czasu do czasu zastosuję elmex np na kamień, żeby jakoś bardziej zadbać o kondycję zębów
ponadto bardzo często nie śpie po kilkadziesiąt godzin i zapominam o myciu ząbków, zasypiam np przy biurku i jak sie o 4 nad ranem zwlokę do wyra to nie myslę o myciu zębów
są calutki czas bielutkie a zawsze miałam z tym problem
ta pasta kosztuje koło 8 zł i naprawdę warto poświęcić swój czas na częste mycie ząbków przez choćby pierwszy tydzień, a potem to już tylko doskonalić nieskazitelną biel
<lol>
nigdy nie wierzyłam w cudowne wybielacze bo .. coś za coś
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:28   #194
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

Cytat:
Napisane przez 85_aga
szczerze to nie próbowałam , ale mam kilka pacjentek które stosowały np: paski wybielające, i widać delikatną różnice,a one są bardzo zadowolone!
jednak nie wybielą one np pożółkłych wypełnień. Jeżeli chcesz wybielić zęby o kilka tonów to może być ciężko.Miomo wszystko wydaje mi się że można spróbować!cena jest atrakcyjna, ale nie wiem czy nie widziłam takich samych w rossmanie?
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:39   #195
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

To czy paski działają czy nie zależy przede wszystkim od szkliwa, a dokładnie od jego struktóry,czyjeś zęby mogą być bardziej poddatne, a innej osoby mniej i poprostu nie zadziałają, tak samo z nadwrażliwością, jedni nic nie czują inni są bardzo wrażliwi na ciepło czy zimno. To bardzo indywidualna sprawa, ale jest dużo pozytywnych opini, a przede wszytskim ich szkodliwość jeżeli można tak to nazwać jest raczej minimalna, jeśli nie zadna. Zawsze warto spróbować, bo biały usmiech to jest cos!Powodzenia
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 14:33   #196
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

ja używałam przez tydzień. nadwrażliwości nie mam. Marzyłam o olśniewająco białych ząbkach... heh no wybieliły się po tygodniu to mogę powiedzieć, ale nie jest to efekt o jakim marzyłam. Wybieram sie na wybielanie zębów do stomatologa jak tylko nazbieram pieniązkow
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:39   #197
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: proste i białe ząbki

Boże...nawet nie wiecie ile ja bym dała za to, żeby mieć proste zęby...ale nie mam kasy...tak bardzo marzę o prostych zębach...to już mi o kolor nawet nie chodzi...to straszne...mam takie okropne zeby...jakos zyje sie, ale nie wiem...brakuje mi funduszy na aparat..to moje najwieksze marzenie...szkoda, ze szybko sie nie spelni ((((
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:09   #198
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: proste i białe ząbki

emili to super że jesteś zadowolona też chciałam te nakładki z żelem,ale wujek (stomatolog)mi je odradził i dał takie paski do ścierania osadu.Jestem zadowolona tym bardziej że kolor zębów mam biały, ale dla mnie istnieje jeszcze bielszy odcień bieli (po prostu marudzę krótko mówiąc )

Colgate Simply White używałam i nic mi to nie dało,ale moze to daje efekty przy bardzo żółtej kości nie mam pojęcia.

aniad61 popytaj może o raty?
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 19:59   #199
roxi30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: proste i białe ząbki

Ja też mam zamiar wybielić sobie ząbki, od zawsze mam zółte.
Słyszałam że najlepsza metoda wybielania jest ta przez żel nakładkowy.
Czy wie ktoś jaki jest to koszt?
roxi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 21:38   #200
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: proste i białe ząbki

Ja mam aparat stały, właściwie to nawet 2: na dole i na górze. Zęby bolą, ale widzę kolosalną różnicę w porównaniu do tego, co było przez założeniem aparatów.
Moje aparaty są metalowe. Kompleksów na tym punkcie nie mam. Tylko nie noszę na razie kolczyków, bo gdy się uśmiecham i metal mam w uszach i w buzi to wyglądam groteskowo ;-)
Uważam, że noszenie aparatu to po prostu przejaw dbania o siebie i nie należy się tego wstydzić.
I jeszcze jedno: mam 26 lat i na codzień pracuję w firmie, gdzie mam duży kontakt z ludźmi. I nigdy jeszcze nikt nie dał mi odczuć, że taki aparat to śmieszna, nie warta czasu ani pieniędzy kwestia.

Wszystkim niepewnym, więc gorąco polecam. Im wcześniej założycie aparat, tym wcześniej będziecie mieć piękny uśmiech;-)
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 22:02   #201
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: proste i białe ząbki

Dzisiaj byłam u dentystki, która powiedziała mi, że najpierw aby miec aparat muszą mi wypaść mleczaki ( a mam ich trochę). Czemu te zęby tak długo siedzą?? No cóż mam 12 lat, ale większość moich rówieśniczek ma już wszystkie zęby stałe. Mam wyrwane 2 zęby na szczęście z tyłu i jeszcze mam do wyrwania 4 i chyba 2 zeby na dole OMG... Więc aprat stały mogłabym mieć dopiero w przyszłym roku , no i jeszcze mnieczeka tospecjalne zdjęcie retendencyjne o ile się nie mylę. Dentystka powiedziała, że jestem dziwnym przypadkiem nie pierwszy raz to słysze hehe. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o piękny i zdrowy uśmiech
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 08:21   #202
paulucha
Raczkowanie
 
Avatar paulucha
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 101
Dot.: proste i białe ząbki

ja mam proste zabki tylko jedna dwojka lekko wystaje mi do przodu ;-( czy mozna jakos zalozyc aparat tylko na jeden zab???? ile to moze kosztowac???
__________________
Paula

paulucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:36   #203
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
biała perła

Czy naprawde warto jest kupić biała perłe? To nie jest tanie więc napiszcie mi czy wam pomogło
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 15:18   #204
Ewe328
Raczkowanie
 
Avatar Ewe328
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: proste i białe ząbki

ja nie słyszałam o niczym takim aby wolno byłoby załorzyć tylko na jeden ząb. Zresztą i tak jak już (chyba) będziesz musiała załorzyć na wszystkie zęby, bo wkońcu muszą one posunąć się aby zrobić miejsce dla tamtego.

Ja bym chciała mieć proste ząbki...ale kurcze nie moge siebie wyobrazić z tym aparatem Wiem że napewno bym nie żałowała ale...musze tylko sie przełamać
__________________
Choćbyś cały świat zmierzył w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziesz Go nigdzie, jeśli nie nosisz Go w sobie.
R.W.Emerson
Ewe328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:08   #205
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Exclamation wybielanie !!!

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam ten watęk ...ale mam problem....moje zeby sa koloru kremowego.....juz próbowałam róznych rzeczy aby je wybielic i nic.. nie stać mnie na wybielanie u dentysty bo słyszałam ze to duzo kosztuje nawet nie wiem czy moja mama by sie zgodziła na to by wydać wiecej kasy na plastry wybielające....moze znacie jakieś sposoby na wybielenie zębów ?? prosze pomżcie ja juz nie wiem comam zrobić by moje zeby był bielsze....oczywiscie nie mówie o tak białych zebach jak ma Jessica Simpson bo to nie realne...ale zeby chociaz o kilka odcieni sie wybieliły...Z góry dziękuje za każda rade
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:18   #206
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: WHITE STRIPES - dobre czy nie????

widze ze wiele osób uzywało tych paskó a powie ktos wkoncu ile one kosztuja ????????
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 16:18   #207
Freya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
GG do Freya
Dot.: proste i białe ząbki

A ja bym sie chciala dowiedziec czegos wiecej o LICOWKACH. aparat w moim przypadku sie nie przyda bo zabki sa rowne, tylko jedna 1 ulamala sie delikatnie na dole a druga 1 jest przebarwiona po wybielaniu (uwazajcie!! kosztuje to duuzo a nic nie daje poza przebarwieniami i oslabieniam zebow). sadze ze licowki byly by w moim przypadku dobrym rozwiazaniem.

ile one (orientacyjnie) kosztuja?
sa trwale?
Freya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:05   #208
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: proste i białe ząbki

Jak czytam o prostowaniu ząbków tymi nowymi aparatami to aż wam zazdroszczę!!
Ja nosiłam aparacik 20 lat temu i mam jeszcze gorszy uśmiech niz przed jego noszeniem! Teraz mam odslonięte szyjki i przez to nadwrażliwość zębów. Już nie wspomnę o "wytarciach" szkliwa po drucikach (raczej się wrzynały niż przesuwały). No jeszcze i cofnięte dwójki, bo miało ich nie byc a jednak wyrosły! Oczywiście później okazało się że były zalążki dwójeczek na rtg, ale ktoś ich nie zauważył.
I nie wiem czy jest dla moich zabków jakiś ratunek!
Musze się cieszyć, że jeszcze je mam.
Pozdrawiam.
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:21   #209
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: wybielanie !!!

Po prostu trzeba ząbki MYĆ
...a tak na poważnie to nie znam takich "magicznych" sposobów...
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:28   #210
emili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: proste i białe ząbki

koszt nakladek jest bardzo różny w zależności gdzie sie go robi chodzi głównie o miasto i ceny jakie mają takie usługi u mnie dwie nakładki to koszt 500zł. a żel (4 strzykawki) chyba 68 zł. nakładki są wilorazowego użytku.pozdrawiam i powodzenia
emili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.