Problem z żołądkiem. (?) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-08, 14:51   #1
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa

Problem z żołądkiem. (?)


Witam. Dlugo myslalam nad zalozeniem tego wątku szukalam w wyszukiwarce ale sama nie wiem co mi jest dokladnie . Mam problem z moim żołądkiem. Polega on na tym że boje sie gdziekolwiek wyjść: do baru albo w jakieś inne miejsce nawet z moim chłopakiem do jego znajomych bo zaraz mam dziwne uczucie w żołądku tak jak by mi sie chcialo do wc pojawiają się wzdęcia ale niestety musze je przetrzymywać i od teego robi sie jeszcze gorzej.. Dziwne dla mnie jest to ,że przy osobach ktore znam juz długo to sie czuje normalnie ,ale jesli pojde gdzies w obce miejsce albo siedze z kims kogo malo znam to zaraz sie tak czuje jak pisałam. Boje sie jeść cokolwiek jeśli gdzieś mam wychodzić bo zaczynam sie martwić JUŻ na przyszłość, że znów bedzie mi sie chciało do wc-ka. Nie ma mowy o pojsciu z kims mało znajomym do jakiejs knajpki na pizze itp albo wyjeździe gdzieś bo zaraz pojawia sie problem. Tak samo jest jak sie zdenerwuje wtedy także mnie ciągnie do ubikacji. Głupie to troche moj tż sie denerwuje czasem że nie chce wyjść z nim nigdzie i ciągle mu mussze wmawiac ze nie lubie chodzic po knajpach bo wstydze sie troche mu powiedziec jak jest naprawde bo nie jesteśmy ze sobą az tak długo i po prostu ciagle mam nadzieje ze mi to kiedys minie . Chodzilam do lekarzy dali mi leki na uspokojenie ale to nic nie dalo . Mama mi powiedziala ze jestem chyba nadpobudliwa kiedys myslalysmy ze to moze nerwica żołądka wiec juz sama nie wiem czy ktoś ma podobny problem?
Mam nadzieje ze ktoś zrozumie o co chodzi bo chyba pokręcone jest to co napisalam ale inaczej nie wiem jak wytłumaczyć. Z góry dziekuje za odpowiedzi..
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 17:05   #2
Larisa9
Raczkowanie
 
Avatar Larisa9
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 89
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

keidys tez tak mialam.. jakos denerwowalam sie przed spotkaniem z kims nieznajomym i tak sie balam ze az mnie z nerwow bolal zoladek. Ale zrozumialam ze nie warto bo to jak Cie odbiora inni zalezy tylko od ciebie i nie trzeba sie tym przejmowac tylko zachowywac naturalnie, przestan sie tak przejmowac wszystkim bo naprawde mozesz miec problemy, nabawic sie nerwicy zoladka czy jeszcze innego swinstwa, mowie ci postaraj sie nie przejmowac wszystkim i wyloozuj troszke, bedzie dobrze, pozdrawiam i zycze powodzenia pa
Larisa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 17:09   #3
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

chyba powinnas isc do psychologa ,bo to wyglada jak jakas nerwica
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 18:15   #4
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Cytat:
Napisane przez Larisa9 Pokaż wiadomość
keidys tez tak mialam.. jakos denerwowalam sie przed spotkaniem z kims nieznajomym i tak sie balam ze az mnie z nerwow bolal zoladek. Ale zrozumialam ze nie warto bo to jak Cie odbiora inni zalezy tylko od ciebie i nie trzeba sie tym przejmowac tylko zachowywac naturalnie, przestan sie tak przejmowac wszystkim bo naprawde mozesz miec problemy, nabawic sie nerwicy zoladka czy jeszcze innego swinstwa, mowie ci postaraj sie nie przejmowac wszystkim i wyloozuj troszke, bedzie dobrze, pozdrawiam i zycze powodzenia pa
staram sie ale co z tego.. to nie jest dla mnie takie łatwe.. gdyby tak można było ot tak to wiesz.. a to ze cos kiedys moze mi byc przez nerwy to wiem od mamy ale co poradze jak mi to w głowie po prostu siedzi.
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 23:37   #5
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Ja też myślę, że to bardzo częsta dzisiaj nerwica żołądkowa. U jednych stres objawia się w tym, że trzęsą nogą, a u Ciebie bólami żołądka. Radzę, albo postarać się samej wrzucić na luz i pozwolić sobie na zapomnienie o żołądku, albo wizytę u psychologa. to nie chodzi o to, że jestes nienormalna czy coś Po prostu psycholog mógłby Ci wytłumaczyć dokładnie skąd to się bierze i jak sobie z tym radzić. lepiej nie odmawiaj spotkań ze znajomymi tylko dlatego, że boli Cię brzuch, potem będziesz miała tylko kłopot, bo nie będą Cię już zapraszać, skoro zawsze odmawiasz. Życzę powodzenia i wrzuć na luz, nie ma sie co tak wszystkim przejmować Ciesz sie życiem i tyle
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 23:46   #6
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
chyba powinnas isc do psychologa ,bo to wyglada jak jakas nerwica
Dokładnie Z tym, ze jest to nerwica żołądka.Sama to mam.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 06:11   #7
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Dziewczyny maja racje, to przez nerwy... Pare lat temu mialam tak przed kazdym sprawdzianem, a teraz... Za godzine wychodze na mature i zero "motylkow"
Moze sprobuj melisy? Jak nie pomaga, to do psychologa, po co masz marnowac tyle sznas na imprez i poznawania nowych ludzi
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 16:39   #8
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

dziekuje bardzo za odpowiedzi moze sie kiedys wybiore do psychologa nie myślalam nawet o tym żeby do niego pojsc no ale jesli pomoze to bede baaardzo szczesliwa.
Sweet_21-a Ty skoro to masz to jak sobie z tym radzisz? tez rezygnujesz z imprez itp ?
w sumie ja nie jestem jakąś imprezowiczką ale czasem wypada pojść a nie całe życie w domu siedzieć..
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 16:49   #9
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Nie rezygnuję Coś Ty, jakbym podchodziła w ten sposób to bym całe życie przesiedziała w domu
Wiem, ze ta przypadłość jest bardzo męcząca, staram się uspokoić.Po prostu umiem nad tym zapanować.Z problemem ubikacyjnym to wcześniej miałam taki problem, teraz minęło bo jestem spokojniejsza i staram się nie przejmować.Teraz pobolewa mnie brzuch np (co jest naprawdę bardzo dokuczliwe) kiedy czymś się zdenerwuje.Popijam sobie czasem melise.
Najważniejsze to postarać się zapanować nad tym, uspokoić się, rozluźnić.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 16:57   #10
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Nie rezygnuję Coś Ty, jakbym podchodziła w ten sposób to bym całe życie przesiedziała w domu
Wiem, ze ta przypadłość jest bardzo męcząca, staram się uspokoić.Po prostu umiem nad tym zapanować.Z problemem ubikacyjnym to wcześniej miałam taki problem, teraz minęło bo jestem spokojniejsza i staram się nie przejmować.Teraz pobolewa mnie brzuch np (co jest naprawdę bardzo dokuczliwe) kiedy czymś się zdenerwuje.Popijam sobie czasem melise.
Najważniejsze to postarać się zapanować nad tym, uspokoić się, rozluźnić.
ja mam wlasnie problem nad zapanowaniem nad tym i w ogole ech.
jak nawet sobie pomyśle (jak gdzieś jestem) że mogłby mnie rozboleć brzuch to zaraz tak jest jak myślałam; najlepiej wyłączyć mózg i nie myśleć ;]]]]
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 17:03   #11
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Oddychaj głęboko, powtarzaj sobie, że wszystko jest w porządku.
Unikaj potraw powodujących wzdęcia.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 17:21   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Problem z żołądkiem. (?)

Jak bylam b.malamialam cos takiego,nigdzie przez to nie moglam pojsc ,-w zadne obce miejsce,na samo słowo lodowisko,albo świetlica dostawalam ataku i trzeba bylo wezac pogotowie.Z czasem troche mi przeszlo,az do momentu podstawówki kiedy przyjechal do PL Harris-nie wiem dokladnie ale to chyba bioenergoterapeuta .I od tego momentu juz mnie nigdy nie bolało.Nie wiem czy to sila perswazji czy naprawde ma jakies zdolnosci ale fakt jest faktem.
Te same zżerajace stresy na byle jaka sytuacje,ktora dla normalnego czlowieka jest najnormalniejsza w swiecie mam do dzis i nie moge sobie z tym poradzic,no ale przynajmniej brzuch mnie nie boli.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.