próbny makijaż ślubny/problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 09:35   #1
olanarzeczona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Question

próbny makijaż ślubny/problem


Witam serdecznie,

kilka dni temu miałam robiony próbny makijaż ślubny, a 2 lata temu wizażystka egzaminowała na mnie swoją uczennice i dzięki temu miałam możliwość poddaniu się profesjonalnemu wizażowi. Mam problematyczną cerę i w obu przypadkach już godzinę po wykonaniu makijażu moja twarz bardzo się świeciła. Załączam zdjęcie, które zrobiłam po powrocie do domu. wykonując makijaż codzienny udaje mi się uniknąć tego efektu na dłuższy okres. Czy mogę poprosić o radę, jak wybrnąć z takiej sytuacji, chce w dniu ślubu wyglądać pięknie choć do momentu rozpoczęcia szaleństw na parkiecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0290.jpg (67,0 KB, 291 załadowań)
olanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 11:54   #2
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

iść do innej wizażystki - sorry ale wyglądasz tak jakbys nie miała w ogóle podkładu - skóra nie wyrównana nie mówiąc o świeceniu.
Skoro sama sobie radzisz lepiej niż wizażystka - to dla mnie jest oczywiste że to d... a nie wizażystka.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:02   #3
olanarzeczona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

W obu przypadkach, makijaż zaraz po wykonaniu wyglądał bardzo dobrze, dopiero później moja twarz zaczynała się świecić
olanarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 12:23   #4
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

Zdjecie nie jest najlepszej jakosci, ale nawet na nim widac, ze przez podklad przeswituja przebarwienia, a roz jest nalozony pomaranczowa plama. Moze wizazystka uzywa slabych kosmetykow? Wiem, ze wiele polskich wizazystow i makijazystek chwali sobie i uzywa kosmetykow Inglot, ale to nie sa dobre kosmetyki dla trudnych cer do stosowania przez profesjonalistow. Proponuje isc do niej jeszcze raz i powiedziec jaka masz cere i jaki problem, albo isc do innej.

Fakt, ze jak sie ma cere tlusta/mieszana to nawet najlepsze kosmetyki nie sprawia, ze cera bedzie idealna przez 12h, ale 1h to zdecydowanie za malo.

A na slub obowiazkowo przy sobie: bibulki matujace i puder . Najlepiej, zeby Twoja druhna/mama/siostra/przyjaciolka mialy cala kosmetyczke, ktora pozwoli Ci w razie czego na poprawki co jakis czas.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 15:54   #5
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

Dla cer problematycznych najlepsze są kamuflaże. Ten podkład na zdjęciu jest za mało kryjący i ogólnie wygląda jakby się zważył. Na świecenie dobry jest puder ryżowy anti shine z kryolanu. Ogólnie kamuflaż+ strefa T tym pudrem+ fixer spray. Nie wiem ile Ci zostało do ślubu ale ja bym poszła jeszcze do kosmetyczki na zabieg normalizujący przynajmniej ze dwa razy.
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 16:17   #6
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

A ja proponuję zmienić wizażystkę To właśnie ona powinna doradzić w jaki sposób utrzymać nienaganny makijaż. To ważny dla Ciebie dzień i nie pozwól na to, abyś źle się czuła przez makijaż. Nie dość, że się błyszczysz to makijaż nie ukrywa niedoskonałości, i jak już ktoś wspomniał: pomarańczowa plama różu lub brązera
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 21:12   #7
AnnaS80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

z przykrością muszę zgodzić z poprzedniczkami.
makijaż jest według mnie kiepsko wykonany....( smutne, że takie "wizażystki" obsługują Was w tym wyjątkowym dniu jakim jest dzień ślubu.
Zmień wizażystkę... i zapisując się na makijaż spytaj na jakich kosmetykach pracuje i jak utrwala makijaż.
Profesjonalnie wykonany makijaż na dobrych kosmetykach i odpowiednio utrwalony Fixerem wytrzymuje do północy a nawet dłużej.
AnnaS80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 10:41   #8
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

Posłuchałabym rady dziewczyn. Tez mam problematyczną cerę, a sama potrafiłam sobie dobrać podkład, dzięki któremu nie świecę się jak psu nie powiem co, a wizażystka nie potrafi? zmień ją, szkoda by było żebyś już w kościele wyglądała kiepsko
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:11   #9
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

Ktoś wyżej napisał abyś użyła pudru ryżowego, fixera itd..zdecydowanie się zgadzam. ja również mam mieszaną cerę z strefą T i mi zdecydowanie pomogły kosmetyki Kryolana dodam jeszcze abyś miała przy sobie bibułki matujące i będzie ok.
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:40   #10
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: próbny makijaż ślubny/problem

Pierwsza sprawa - szukając wizażystki dopytaj się na jakich kosmetykach pracuje. W przypadku cer problematycznych, bardzo istotny jest dobrej jakości podkład. Na tym nie można oszczędzać. Koniecznie, tak jak pisały dziewczyny, puder matujący-ryżowy. Dodatkowo radzę zaopatrzyć się w bibułki matujące, które świetnie odświeżą makijaż. Niektóre firmy mają w ofercie bibułki zawierające już puder w sobie. Konieczna jest również dobra baza pod podkład i dobry matujący krem.
Ważny jest również sposób aplikacji pudru wykańczającego makijaż.
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.