tradzik i luszczenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 15:29   #1
eots31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

tradzik i luszczenie


Sytuacja wyglada tak ze z pryszczami mecze sie od 3lat(od 6kl, teraz chodze do 3gim), sporo mi od tego czasu zeszło a raczej "odpadło", bo bardzo duzo drapalem. Przedtem mialem syfy na calej gebie a teraz glownie na policzkach, nie są to wypryski a zaczerwieniona skora i pryszcze(gdy je drapie to krwawie z nich, co tez jest uporczywe przy goleniu) dodam ze to raczej taki lekki tradzik bo, jak juz mowilem skora jest czerwona, krwawiace przy zdrapywaniu górki i troszke luszczaca sie skora. Jak mam sobie z tym poradzic? Jest jakis sposob dzieki któremu będę miec czysta jape? Przeszukuje neta i pelno tych jakis diet i domowych sposobow, ja nieogarniam tego, chce 1 sposob skuteczny.
eots31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 22:25   #2
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: tradzik i luszczenie

Cytat:
Napisane przez eots31 Pokaż wiadomość
Sytuacja wyglada tak ze z pryszczami mecze sie od 3lat(od 6kl, teraz chodze do 3gim), sporo mi od tego czasu zeszło a raczej "odpadło", bo bardzo duzo drapalem. Przedtem mialem syfy na calej gebie a teraz glownie na policzkach, nie są to wypryski a zaczerwieniona skora i pryszcze(gdy je drapie to krwawie z nich, co tez jest uporczywe przy goleniu) dodam ze to raczej taki lekki tradzik bo, jak juz mowilem skora jest czerwona, krwawiace przy zdrapywaniu górki i troszke luszczaca sie skora. Jak mam sobie z tym poradzic? Jest jakis sposob dzieki któremu będę miec czysta jape? Przeszukuje neta i pelno tych jakis diet i domowych sposobow, ja nieogarniam tego, chce 1 sposob skuteczny.
Najpierw do dermatologa trzeba się wybrać. W żadnym wypadku nie możesz tego rozdrapywać, bo nigdy ci się buzia nie wygoi.
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.