Trądzik pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 18:26   #1
Padre12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

Trądzik pytanie


Witam,trenuje kulturystykę,jakiś czas temu kiedy stosowałem środki dopingujące coś ok.9 miesięcy temu mam problem z trądzikiem nie wiem czym to leczyć.Stosuje obecnie afronis+tormentiol tak mi kumple z siłowni doradzili,te preparaty stosuje coś ok.5 miesięcy trochę się poprawiło lecz i nadal to mam.Dokładnie to nie jest krosta lecz jakieś coś dziwnę że tak się wyrażę,nie czuć tego jak dotykam tylko to widać,jest czerwone,ale wygląda jak krosta.Czy środek Hascovir pomoże na to ?
Padre12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 05:39   #2
pannaporanna
Rozeznanie
 
Avatar pannaporanna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 593
GG do pannaporanna
Dot.: Trądzik pytanie

Do dermatologa marsz! Jeżeli brałeś coś sterydopodobnego, mogłeś sobie narobić niezłego problemu... Takie coś zwie się trądzik sterydowy. Tak czy siak, idź do lekarza- tylko on ci coś sensownego dobierze. A gdy dostaniesz preparaty do leczenia- możemy coś doradzić w kwestii pielęgnacji. Ale najpierw lekarz. Wiem że facetom trudno się zmusić do wizyty u lekarza, ale proszę cię, jeśli chcesz się tego pozbyć, musisz się przekonać. Sam sobie zrobiłeś krzywdę. Zależnie od zaawansowania trądziku lekarz przepisze ci albo środki zewnętrzne (retinoidy, antybiotyki, kwasy), albo połączeniu z leczeniem wewnętrznym. I jeśli nadal bierzesz to świństwo, odstaw koniecznie! A Afronis to niezbyt dobry pomysł.... Przede wszystkim nie wysuszaj skóry.
pannaporanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:53   #3
Maikel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Trądzik pytanie

Idź do dermatologa. Im szybciej tym lepiej. Mojemu kumplowi po takim trądziku zostały blizny. Nie eksperymentuj bo pogorszysz sprawę!
Maikel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:29   #4
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Trądzik pytanie

Tylko pamiętaj nie zataic faktu o sterydach przed lekarzem.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.